ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Izetbegović: Nek čuju stranci i svi ostali da HDZ bez deblokade doma naroda neće dobiti ništa

Go down

Izetbegović: Nek čuju stranci i svi ostali da HDZ bez deblokade doma naroda neće dobiti ništa Empty Izetbegović: Nek čuju stranci i svi ostali da HDZ bez deblokade doma naroda neće dobiti ništa

Post by RayMabus 25/11/2021, 22:31

"Neće dobiti našu podršku za nešto, oni su se naljutili govoreći 'ko ste vi da nama nešto dajete, pa da mi nešto dobijamo'. Ok, nismo ništa, uradite nešto sami ako možete. Ne mogu to uraditi sami, trebaju dobiti našu podršku, naše ruke"; rekao je Izetbegović
-
https://www.klix.ba/vijesti/bih/izetbegovic-nek-cuju-stranci-i-svi-ostali-da-hdz-bez-deblokade-doma-naroda-nece-dobiti-nista/211125112
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Izetbegović: Nek čuju stranci i svi ostali da HDZ bez deblokade doma naroda neće dobiti ništa Empty Re: Izetbegović: Nek čuju stranci i svi ostali da HDZ bez deblokade doma naroda neće dobiti ništa

Post by RayMabus 25/11/2021, 22:32

Ok, nismo ništa, uradite nešto sami ako možete. Ne mogu to uraditi sami, trebaju....


---


Reci svom šefu u Ankari pa pa
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Izetbegović: Nek čuju stranci i svi ostali da HDZ bez deblokade doma naroda neće dobiti ništa Empty Re: Izetbegović: Nek čuju stranci i svi ostali da HDZ bez deblokade doma naroda neće dobiti ništa

Post by RayMabus 25/11/2021, 22:34

Točno je da ne mogu sami a netočno je da ću te ja išta pitati.

Ja ne pregovaram.

LP pozdrav od generala GF s pet zvjezdica.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Izetbegović: Nek čuju stranci i svi ostali da HDZ bez deblokade doma naroda neće dobiti ništa Empty Re: Izetbegović: Nek čuju stranci i svi ostali da HDZ bez deblokade doma naroda neće dobiti ništa

Post by RayMabus 25/11/2021, 22:50

Igre prijestolja

Uzmeš mog člana predsjedništva, falsificiraš povijest i guraš neku svoju u kojoj Hrvati ne postoje u Bosni prije dolaska Osmanlija, radiš to šta radiš.

Ja ne uzimam ništa tvoje ( tvog člana predsjedništva ). Ponižavaš me i još mi uvjetuješ nešto.

Sad ćeš gledati kako oporba na dvoru tvog šefa kolje i njega i njegovu osobnu gardu.

To će ti bit vojna poruka.

JA NE PREGOVARAM.

JA NAREĐUJEM I UVJETUJEM A TKO NE POSLUŠA SAMO GA SMAKNEM.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Izetbegović: Nek čuju stranci i svi ostali da HDZ bez deblokade doma naroda neće dobiti ništa Empty Re: Izetbegović: Nek čuju stranci i svi ostali da HDZ bez deblokade doma naroda neće dobiti ništa

Post by RayMabus 25/11/2021, 23:25

Nije HDZ taj kome ti nešto ovo ono nego je to hrvatski član predsjedništva.

Jel ti ćaća ostavio Erdoganu Bosnu u nasljeđe ?

Sad kad sami Turci prikolju tog tvog Erdogana malo ćeš se naći u čudnom položaju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Izetbegović: Nek čuju stranci i svi ostali da HDZ bez deblokade doma naroda neće dobiti ništa Empty Re: Izetbegović: Nek čuju stranci i svi ostali da HDZ bez deblokade doma naroda neće dobiti ništa

Post by RayMabus 26/11/2021, 00:31

RayMabus wrote:Nije HDZ taj kome ti nešto ovo ono nego je to hrvatski član predsjedništva.

Jel ti ćaća ostavio Erdoganu Bosnu u nasljeđe ?

Sad kad sami Turci prikolju tog tvog Erdogana malo ćeš se naći u čudnom položaju.
Baš me zanima kako ćeš posli mož ić šetat po Bosni i među svojim biračkim tijelom i hvalit se kako ti je ćaća ostavio Bosnu u nasljeđe Erdoganu.

:aw

Bude ti malo zapelo u guzici kad te ja izjebem jer mi uzimaš mog člana predsjedništva BiH koji je ujedno i jedan od zapovijednika OS Bih i ima pravo veta a ti mi to uzimaš i radiš islamsku vojsku državnu pod tvojom kontrolom i s Turskom iza.

Bude guza bolila.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Izetbegović: Nek čuju stranci i svi ostali da HDZ bez deblokade doma naroda neće dobiti ništa Empty Re: Izetbegović: Nek čuju stranci i svi ostali da HDZ bez deblokade doma naroda neće dobiti ništa

Post by RayMabus 27/11/2021, 18:36

RayMabus wrote:Ok, nismo ništa, uradite nešto sami ako možete. Ne mogu to uraditi sami, trebaju....


---


Reci svom šefu u Ankari pa pa
Lira je ove sedmice pala na rekordno nizak nivo nakon što je Erdoan obećao da će se držati politike ublažavanja kamatnih stopa. Ove godine je izgubio čak 45 posto vrijednosti, sa oko polovinom tih gubitaka u posljednje dvije sedmice.
Valuta je pala za čak 13,45 za dolar u istorijskom padu od 15 posto u utorak koji je uslijedio nakon govora u kojem je Erdoan branio potez centralne banke da smanji svoju referentnu stopu na 15 posto, uprkos inflaciji od 20 posto.
.
https://avaz.ba/globus/svijet/699803/lira-je-ove-sedmice-pala-na-rekordno-nizak-nivo-erdoan-najavio-istragu
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Izetbegović: Nek čuju stranci i svi ostali da HDZ bez deblokade doma naroda neće dobiti ništa Empty Re: Izetbegović: Nek čuju stranci i svi ostali da HDZ bez deblokade doma naroda neće dobiti ništa

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum