ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mostovac napustio stranku

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Mostovac napustio stranku Empty Mostovac napustio stranku

Post by debotoijusto 24/11/2021, 20:11

IZ MOSTA izlazi kandidat ove stranke za župana primorsko-goranskog Leo Pavela.
Razlog je, kako je objasnio za Index, između ostalog i taj da ova stranka snažno zastupa teze koje se mogu okarakterizirati i antivakserskima.

Pavela je u stranku ušao sa svojim kolegama Vjekoslavom Vahtarićem i Filipom Gardošem. I oni su skupa s Pavelom iz stranke izašli.
"Mi smo u priču ušli puna srca. Dakle, ja sam dobio ponudu da budem kandidat za župana. Mi smo ekipa koja se zalaže za boljitak Kvarnera i Gorskog kotara, a to podrazumijeva zbrinjavanje otpada, uređenje okoliša, izgradnju hotela... I to zato što je cijeli Gorski kotar zapeo u prostoru i vremenu. Nas trojica smo sad izašli iz stranke, kao i neki ostali članovi, ukupno šestero ljudi je izašlo, a to je desetak posto članstva u Primorsko-goranskoj županiji", rekao je Pavela.
"Mi smo liberali, u Mostu smo završili jer smo od njih dobili platformu, priliku kako bismo neke stvari promijenili. Boži Petrovu i Nikoli Grmoji smo rekli da smo liberali, oni su rekli da je to u redu", navodi.
Ističe kako su se htjeli baviti "gospodarskim i komunalnim temama".
"Ali dogodilo se da je na krilima Marina Miletića i ostatka ekipe krenula anticovid-priča, kao i anticijepljenje-priča. To je loše. Nismo očekivali da će se ekipa baviti tim, nekakvim referendumima i da će biti percipirani kao antivakseri. Predsjednik Zdravstvenog savjeta Mosta Ivan Bekavac je na strani svih pet krovnih liječničkih organizacija. Dakle, ja radim kao skiper i neću pričati o pandemiji, reći ću da liječnik kaže više o tome jer više i zna. A oni se kuže u sve živo, počeli su loše to eksponirati na vanka", rekao je on.




"Mi svi moramo dati prednost struci. Umrlo je preko 10 tisuća ljudi, u Njemačkoj, koja broji 80 milijuna stanovnika, dnevno umire četrdesetak ljudi, u nas na 3.8 milijuna njih 60-70.  A oni se tamo tiskaju u Zagrebu jedan na drugome i lupetaju te čine sramotu ostalim ljudima", objašnjava.
"Ta priča nije razlog zašto smo ušli u ovo, mi smo ušli zato da maknemo kanalizaciju iz mora, promičemo turizam, a ne da pričamo o abortusu ili covidu. To nema veze s razvojem", precizirao je Pavela.
Rekao je da stranci neće vratiti mandat u Županijskoj skupštini, gdje je jedan od dva vijećnika.
"Sad slijedi razdoblje pritiska, odnos snaga u Županijskoj skupštini okvirno je podijeljen, i sad i o tom glasu ovisi hoćemo li u nove izbore. Tome je Most bio sklon prije nego smo izašli iz stranke, ali mi mislimo da je to destrukcija koja nigdje ne vodi. Nama je bitan razvoj. Bitni su komunalni problemi", dodaje.



Pitamo ga oko odnosa s Marinom Miletićem.
"Mišljenja sam da politika nije reality show, Big Brother. Mi kao ljudi koji se bavimo politikom moramo gurati komunalne probleme, a ne govoriti osobne stvari, sebe isticati i brojati lajkove na Facebooku.  Ako brojim lajkove, onda to nije politika", napomenuo je.
"Što se tiče Petrova, on sve nas iznenađuje. Iznenadilo je i Ines Strenju, koja je liječnica, nikome nije jasno da čovjek koji je liječnik miče struku iz tog dijela priče. Struka nas sve moli da se smirimo, nema kreveta u bolnicama, HDZ i dio ostale oporbe je na toj strani razuma poput SDP-a ili Možemo, a ovdje se 20 tisuća ljudi nabija bez maske među kojima su i neki mostovci. To nije patriotizam. To je antipatriotizam", zaključio je Leo Pavela.



https://www.index.hr/vijesti/clanak/mostovac-napustio-stranku-na-krilima-miletica-krenula-je-anticovidprica/2320498.aspx
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

Mostovac napustio stranku Empty Re: Mostovac napustio stranku

Post by debotoijusto 24/11/2021, 20:13

pametni znaju cemu sluzi pojas
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

Mostovac napustio stranku Empty Re: Mostovac napustio stranku

Post by RayMabus 24/11/2021, 20:14

Rekao je da stranci neće vratiti mandat u Županijskoj skupštini, gdje je jedan od dva vijećnika.
"Sad slijedi razdoblje pritiska, odnos snaga u Županijskoj skupštini okvirno je podijeljen, i sad i o tom glasu ovisi hoćemo li u nove izbore. Tome je Most bio sklon prije nego smo izašli iz stranke, ali mi mislimo da je to destrukcija koja nigdje ne vodi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Mostovac napustio stranku Empty Re: Mostovac napustio stranku

Post by dijagram 24/11/2021, 20:16

Spletkarosi.

:kickass
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Mostovac napustio stranku Empty Re: Mostovac napustio stranku

Post by RayMabus 24/11/2021, 20:18

Mislim da je lik proziran s ovom pričom kako je to radi covida i tih šema. Ustvari sam je rekao šta je pravi razlog. Sve ok. Ušli su priko MOSTa u politiku i sad pa pa. Već viđeno miljon puta i drugdje. Klasika.

Nisu oni krivi nego stranke koje im ne dovedu advokata da potpiše da će platit pola miljona eura ako osvoji mandat a onda istupi iz stranke a mandat ne vrati stranci na čijoj se listi kandidirao.

Sve je ok. To je krivnja tih stranaka šta ih stavlja na liste bez jednog takvog ugovora.

Sve je pošteno. Nemaš ugovor o ošteti = doviđema, hvala na mandatu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Mostovac napustio stranku Empty Re: Mostovac napustio stranku

Post by dijagram 24/11/2021, 20:20

RayMabus wrote:Mislim da je lik proziran s ovom pričom kako je to radi covida i tih šema. Ustvari sam je rekao šta je pravi razlog. Sve ok. Ušli su priko MOSTa u politiku i sad pa pa. Već viđeno miljon puta i drugdje. Klasika.

Nisu oni krivi nego stranke koje im ne dovedu advokata da potpiše da će platit pola miljona eura ako osvoji mandat a onda istupi iz stranke a mandat ne vrati stranci na čijoj se listi kandidirao.

Sve je ok. To je krivnja tih stranaka šta ih stavlja na liste bez jednog takvog ugovora.

Sve je pošteno. Nemaš ugovor o ošteti = doviđema, hvala na mandatu.
Tocno, iskoristili mostovce radi osobnog uhljebljivanja.

Sad malo glumataju
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Mostovac napustio stranku Empty Re: Mostovac napustio stranku

Post by RayMabus 24/11/2021, 20:21

dijagram wrote:
RayMabus wrote:Mislim da je lik proziran s ovom pričom kako je to radi covida i tih šema. Ustvari sam je rekao šta je pravi razlog. Sve ok. Ušli su priko MOSTa u politiku i sad pa pa. Već viđeno miljon puta i drugdje. Klasika.

Nisu oni krivi nego stranke koje im ne dovedu advokata da potpiše da će platit pola miljona eura ako osvoji mandat a onda istupi iz stranke a mandat ne vrati stranci na čijoj se listi kandidirao.

Sve je ok. To je krivnja tih stranaka šta ih stavlja na liste bez jednog takvog ugovora.

Sve je pošteno. Nemaš ugovor o ošteti = doviđema, hvala na mandatu.
Tocno, iskoristili mostovce radi osobnog uhljebljivanja.

Sad malo glumataju
To će im trajat taj jedan mandat i to je to. S njima smo završili.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Mostovac napustio stranku Empty Re: Mostovac napustio stranku

Post by vili40 24/11/2021, 20:23

most se u zadnje vrijeme malo pogubio a onaj troskot izblamirao do kraja
vili40
vili40

Male
Posts : 10769
2015-08-02


Back to top Go down

Mostovac napustio stranku Empty Re: Mostovac napustio stranku

Post by abraham 24/11/2021, 20:29

Most , koliko se sjecam nije stranka, vec skup nezavisnih lista i kandidata... tako sto. U biti Oni idu sa svojim imenom i minulim radom na lokalnoj razini. Primjer Raspudici... Nisu clanovi niti jedne stranke.  Sutra ako nece da budu dio kluba mogu se "osamostaliti".... nemaju kome vratiti mandat.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

Mostovac napustio stranku Empty Re: Mostovac napustio stranku

Post by RayMabus 24/11/2021, 20:34

abraham wrote:Most , koliko se sjecam nije stranka, vec skup nezavisnih lista i kandidata... tako sto. U biti Oni idu sa svojim imenom i minulim radom na lokalnoj razini. Primjer Raspudici... Nisu clanovi niti jedne stranke.  Sutra ako nece da budu dio kluba mogu se "osamostaliti".... nemaju kome vratiti mandat.
A šta ja znam jel ovom tekstu on priča da izlazi iz stranke pa sad...

Ako nije bio član stranke a onda ne može ni izać. Sve ok.

Ma nema problema uopće. Reka san di je problem. Problem je u strankama koje takve puštaju na liste bez ugovora o odšteti u visini pola miljona eura ako osvoji mandat a poželi izać iz stranke a mandat ne vrati stranci.

Ne bi se meni na listi naša nitko tko mi to ne potpiše. Radije bi stavija jednog od povjerenja a ostalo prazno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Mostovac napustio stranku Empty Re: Mostovac napustio stranku

Post by AssadNaPodmornici 24/11/2021, 21:11

odlično, jedan veleizdajnik manje. neka se kao vuksadinare, ili epi od nedavno, ili ero od 96 (kada je vidio tko je pobjedio u ratu) i on priključi HDZu

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21066
2018-06-14


IL Risorto likes this post

Back to top Go down

Mostovac napustio stranku Empty Re: Mostovac napustio stranku

Post by vuksadinare 24/11/2021, 22:06

Most me podsjeca na DP kad su svi rovarili protiv njega(i most) ali sad se pila zaokrenula...sad je most na udaru svakakvih nazivlja ..pa se izvlace i stvari iz proslosti..mislili su da ce od libertarda i leftarda liso proci ako prcaju DP...hoce kako da ne..oni su za ove isti kurac ko i DP..konzerve,fasisti,bosanci...jbg..ja se ne radujem kroz koju kalvariju prolazi sad MOST..ali iskreno oni su se nasladjivali DP kad je prolazio kroz to sto sad oni prolaze
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Mostovac napustio stranku Empty Re: Mostovac napustio stranku

Post by vuksadinare 24/11/2021, 22:09

...a tek je haranga pocela...bojim se da ce most pod ovom paljbom zavrsiti kao i DP..i kako je rekao kuljis...'MOST je krenuo na Hrvatsku da od nje napravi Metkovic gdje su na kraju izgubili'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Mostovac napustio stranku Empty Re: Mostovac napustio stranku

Post by vuksadinare 24/11/2021, 22:11

....most radi dvije velike greske..usao je u aktivisticke vode i poceo je ulicarit nesto kao i (ne)mozemo...a sad ovi napadaju most kao fasiste,nazadnjeke..a ludi mostovci se jos naslikavali sa njima a ovi im fino kajlicu kako leftardi znaju smjestili..pa pa most..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Mostovac napustio stranku Empty Re: Mostovac napustio stranku

Post by epikur37 24/11/2021, 22:16

Antivakseri su izborna baza DP i pravašije... Most se malo zahebao.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Mostovac napustio stranku Empty Re: Mostovac napustio stranku

Post by newuser 24/11/2021, 22:20

AssadNaPodmornici wrote:odlično, jedan veleizdajnik manje. neka se kao vuksadinare, ili epi od nedavno, ili ero od 96 (kada je vidio tko je pobjedio u ratu) i on priključi HDZu
 Mostovac napustio stranku 1f600
avatar
newuser

Posts : 1994
2015-09-09


Back to top Go down

Mostovac napustio stranku Empty Re: Mostovac napustio stranku

Post by vuksadinare 25/11/2021, 04:26

epikur37 wrote:Antivakseri su izborna baza DP i pravašije... Most se malo zahebao.
glup ko mazga
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Mostovac napustio stranku Empty Re: Mostovac napustio stranku

Post by vuksadinare 25/11/2021, 04:36

Zao mi je mosta ali imaju problem kopanja jama pod drugim a na kraju upadaju u nju...malo pomalo napustat ce ih clanstvo...zbog pritiska medija...petrina im je prorocki prognozirao kraj zbog samoljublja
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Mostovac napustio stranku Empty Re: Mostovac napustio stranku

Post by IL Risorto 25/11/2021, 10:18

AssadNaPodmornici wrote:odlično, jedan veleizdajnik manje. neka se kao vuksadinare, ili epi od nedavno, ili ero od 96 (kada je vidio tko je pobjedio u ratu) i on priključi HDZu
lol! lol!


Vuk može izać iz HDZ-a,ali HDZ ne može izaći iz vuka.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Mostovac napustio stranku Empty Re: Mostovac napustio stranku

Post by vuksadinare 25/11/2021, 10:23

IL Risorto wrote:
AssadNaPodmornici wrote:odlično, jedan veleizdajnik manje. neka se kao vuksadinare, ili epi od nedavno, ili ero od 96 (kada je vidio tko je pobjedio u ratu) i on priključi HDZu
lol! lol!


Vuk može izać iz HDZ-a,ali HDZ ne može izaći iz vuka.
glupost...kako sam napadan zbog škore i dp bolje da ne pricam.,..sad bih se mogao naslađivat ali necu...samo cu ponoviti kuljiševu 'iz metkovića most krenuo pokorit hrvatsku da bi je pretvorio u metković na kraju ni u metkoviću nisu na vlasti.Vratite ulicu materi'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Mostovac napustio stranku Empty Re: Mostovac napustio stranku

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum