ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hvala ti BHL–Bernard-Henri Lévy

Go down

Hvala ti BHL–Bernard-Henri Lévy Empty Hvala ti BHL–Bernard-Henri Lévy

Post by gargamel001 16/5/2014, 14:15

Hvala ti BHL što si nas posjetio, bilo je i vrijeme, da smo i mi na ovim prostorima imali svog Putina, predsjednika Tuđmana, koji je od partizana i antifašista preko noći postao nacional-socijalist. Hvala ti također što si nam otkrio da je naš prvi predsjednik, zaslužan za uspostavu samostalne demokratske neovisne Hrvatske države, bio nacional-socijalist što je izazvalo veliko zanimanje povjesničara, politologa, novinara koji će sada godinama moći istraživati takvu ideološku filijaciju.


Izuzetno mi je drago što nitko nije na to reagirao jer s našom šutnjom dokazujemo kako smo visoko civilizirana i što je najvažnije uglađena građanska tolerantna zajednica. Rekao si da je on od partizana i antifašista postao nacionalsocijalist pa ako je to, a sigurno je iz tvojih usta, ozbiljno verificirano i pouzdano, to i potkrjepljuje istinit scenarij ratnih događaja 90-tih, u biti dokazuje da je neonacist Tuđman kriv za velikosprsku agresiju četnika i JNA na Hrvatsku, a s obzirom da je sljedbenik rasne nacional-socijalističke ideologije, on je taj koji je koncipirao za vrijeme kad je još bio na čelu povijesnog instituta ili negdje u hiži u rodnom Velikom Trgovištu, etničko čišćenje Hrvata u Baranji i cjelokupnoj tzv.SAO Krajini.



Mi smo kao narod dosta ograničeni, ili malo retardirani, a Hrvatska ima prisne odnose pa i neke srodnosti s plemenima Papua Gvineja, te nas treba svako toliko civilizirati, prosvjećivati izvana, da ne kažem lupiti po glavi, jer patimo od genetske klaustrofobije pa se svakog stoljeća malo pokoljemo sa susjedima. Zaboravih reći kako se BHL silno trudi ličiti Andre Malrauxu „speechwriteru“ i šaptaču generala De Gaullea, pa ipak zanima kako bi De Gaulle reagirao da mu je Malraux rekao kako je u stvari njegov pokret otpora relikt francuskog kolaboracionizma. Svakako, hvala, i tvoj nastup u najmanju ruku zavrjeđuje najskuplju hotelsku sobu ne u Pariškom Ritzu ( u Hrvatskoj još nismo u stanju izgraditi takav luksuzni hotel) u koji često navraćaš i pišeš svoje govore u ime gladne djece Darfura, ali možda ti se odužimo jednim besplatnim krstarenjem po Jadranu pod zastavnom humanitarne akcije, ne znam koje ali izmisliti ćemo nešto.



http://blog.vecernji.hr/jure-vujic/
gargamel001
gargamel001

Posts : 20
2014-04-19


Back to top Go down

Hvala ti BHL–Bernard-Henri Lévy Empty Re: Hvala ti BHL–Bernard-Henri Lévy

Post by Iosephvs 16/5/2014, 15:26

svakakvu budalu pička rodi, a i kurac napravi .... toliko o levyju.

_________________
SLAVA UKRAINI!
Hvala ti BHL–Bernard-Henri Lévy Ukrain10
Iosephvs
Iosephvs

Male
Posts : 240
2014-04-15

Lokacija: : Res Pvblica Corrvptia

Back to top Go down

Hvala ti BHL–Bernard-Henri Lévy Empty Re: Hvala ti BHL–Bernard-Henri Lévy

Post by Guest 17/5/2014, 14:37

Pa što je krivo rekao??
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hvala ti BHL–Bernard-Henri Lévy Empty Re: Hvala ti BHL–Bernard-Henri Lévy

Post by Iosephvs 17/5/2014, 15:39

bogomdani wrote:Pa što je krivo rekao??

poistovjećivati tuđmana s nacionalsocijalstima/nacistima je idiotizam. to je k'o da se poistovjećuje bena guriona sa hitlerom.

_________________
SLAVA UKRAINI!
Hvala ti BHL–Bernard-Henri Lévy Ukrain10
Iosephvs
Iosephvs

Male
Posts : 240
2014-04-15

Lokacija: : Res Pvblica Corrvptia

Back to top Go down

Hvala ti BHL–Bernard-Henri Lévy Empty Re: Hvala ti BHL–Bernard-Henri Lévy

Post by Yehudi 17/5/2014, 20:10

Iosephvs wrote:svakakvu budalu pička rodi, a i kurac napravi .... toliko 

 A baš.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Hvala ti BHL–Bernard-Henri Lévy Empty Re: Hvala ti BHL–Bernard-Henri Lévy

Post by Sora 18/5/2014, 08:41

gargamel001 wrote:Hvala ti BHL što si nas posjetio, bilo je i vrijeme, da smo i mi na ovim prostorima imali svog Putina, predsjednika Tuđmana, koji je od partizana i antifašista preko noći postao nacional-socijalist. Hvala ti također što si nam otkrio da je naš prvi predsjednik, zaslužan za uspostavu samostalne demokratske neovisne Hrvatske države, bio nacional-socijalist što je izazvalo veliko zanimanje povjesničara, politologa, novinara koji će sada godinama moći istraživati takvu ideološku filijaciju.


Izuzetno mi je drago što nitko nije na to reagirao jer s našom šutnjom dokazujemo kako smo visoko civilizirana i što je najvažnije uglađena građanska tolerantna zajednica. Rekao si da je on od partizana i antifašista postao nacionalsocijalist pa ako je to, a sigurno je iz tvojih usta, ozbiljno verificirano i pouzdano, to i potkrjepljuje istinit scenarij ratnih događaja 90-tih, u biti dokazuje da je neonacist Tuđman kriv za velikosprsku agresiju četnika i JNA na Hrvatsku, a s obzirom da je sljedbenik rasne nacional-socijalističke ideologije, on je taj koji je koncipirao za vrijeme kad je još bio na čelu povijesnog instituta ili negdje u hiži u rodnom Velikom Trgovištu, etničko čišćenje Hrvata u Baranji i cjelokupnoj tzv.SAO Krajini.



Mi smo kao narod dosta ograničeni, ili malo retardirani, a Hrvatska ima prisne odnose pa i neke srodnosti s plemenima Papua Gvineja, te nas treba svako toliko civilizirati, prosvjećivati izvana, da ne kažem lupiti po glavi, jer patimo od genetske klaustrofobije pa se svakog stoljeća malo pokoljemo sa susjedima. Zaboravih reći kako se BHL silno trudi ličiti Andre Malrauxu „speechwriteru“ i šaptaču generala De Gaullea, pa ipak zanima kako bi De Gaulle reagirao da mu je Malraux rekao kako je u stvari njegov pokret otpora relikt francuskog kolaboracionizma. Svakako, hvala, i tvoj nastup u najmanju ruku zavrjeđuje najskuplju hotelsku sobu ne u Pariškom Ritzu ( u Hrvatskoj još nismo u stanju izgraditi takav luksuzni hotel) u koji često navraćaš i pišeš svoje govore u ime gladne djece Darfura, ali možda ti se odužimo jednim besplatnim krstarenjem po Jadranu pod zastavnom humanitarne akcije, ne znam koje ali izmisliti ćemo nešto.



http://blog.vecernji.hr/jure-vujic/
Hvala budalama da ne vide razliku između filozofa i metka
Ja se osjetim onda ko kraljica Kristina ili majka mudrost :queen: 
Da se Hitler sastajao s Titom oko 50 tak puta za vrijeme rata još bi nekad rekla pristojno o FT
Ovako mogu reci svaka čast gradonačelniku Primostena 
Koji nije Andro lLevi...nego je ispravno shvatio velikog meštra sviju hulja
Kojem se zbilja u glavi zmesal socijalizam i nacizam 
Pa ako traje i dan danas to njemu zahvaliti
Starkelja koji se u svojim 70. Tim preobratio ali ne do kraja
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Hvala ti BHL–Bernard-Henri Lévy Empty Re: Hvala ti BHL–Bernard-Henri Lévy

Post by Sora 18/5/2014, 08:44

Yehudi wrote:
Iosephvs wrote:svakakvu budalu pička rodi, a i kurac napravi .... toliko 

 A baš.
Čovječe Yehudi ...
A šta radimo ti i ja među ovima :pf ?

Ugodna ti nedjelja
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Hvala ti BHL–Bernard-Henri Lévy Empty Re: Hvala ti BHL–Bernard-Henri Lévy

Post by Trinity 18/5/2014, 09:42

Sora wrote:
Yehudi wrote:
Iosephvs wrote:svakakvu budalu pička rodi, a i kurac napravi .... toliko 

 A baš.
Čovječe Yehudi ...
A šta radimo ti i ja među ovima :pf ?

Ugodna ti nedjelja
ajajajaj Yehudi...
Sora te drži sličnom sebi... :^0  :K
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Hvala ti BHL–Bernard-Henri Lévy Empty Re: Hvala ti BHL–Bernard-Henri Lévy

Post by Yehudi 18/5/2014, 17:42

E i ?
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Hvala ti BHL–Bernard-Henri Lévy Empty Re: Hvala ti BHL–Bernard-Henri Lévy

Post by Baron 19/5/2014, 18:13

Yehudi wrote:E i ?

ma nista, iste ste 2 budale..svaka ptica svome jatu leti.  :coffee

_________________
Heil! Le Pen!

Hvala ti BHL–Bernard-Henri Lévy Marine-le-pen-fond-bleu
Baron
Baron

Posts : 295
2014-04-15


Back to top Go down

Hvala ti BHL–Bernard-Henri Lévy Empty Re: Hvala ti BHL–Bernard-Henri Lévy

Post by Trinity 19/5/2014, 19:18

Yehudi wrote:E i ?
E...ti Židov ona muslimanka...pa generacijski jaz...čudne spone ljude vežu... :^0
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Hvala ti BHL–Bernard-Henri Lévy Empty Re: Hvala ti BHL–Bernard-Henri Lévy

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum