ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Stupanj procjepljenosti ima veze sa obrazovanjem,BDP-om i korupcijom

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Stupanj procjepljenosti ima veze sa obrazovanjem,BDP-om i korupcijom - Page 2 Empty Re: Stupanj procjepljenosti ima veze sa obrazovanjem,BDP-om i korupcijom

Post by epikur37 14/11/2021, 10:26

ljubo1212 wrote:
epikur37 wrote:premda slabije obrazovanje i niži standard koreliraju s antivakserstvom mišljenja sam da je osnovni triger u karakternoj strukturi.

Jednostavno imate po prirodi podozrive ljude,

njima kad uputiš "dobar dan" oni pomisle barem na trenutak "zašto me pozdravlja, što li skriva, koji mu je interes".

a takvih ima i neovisno o obrazovanju i sl.
a kad ti ne otpozdravi, ti misliš, to je sigurno što sam bosanac

I za svaki slučaj ga namlatim ili pošaljem u pm :)

epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Stupanj procjepljenosti ima veze sa obrazovanjem,BDP-om i korupcijom - Page 2 Empty Re: Stupanj procjepljenosti ima veze sa obrazovanjem,BDP-om i korupcijom

Post by ljubo1212 14/11/2021, 10:32

to da, u sebi pomisliš, da te slučajno ne čuje
ljubo1212
ljubo1212

Posts : 2046
2015-08-02


Back to top Go down

Stupanj procjepljenosti ima veze sa obrazovanjem,BDP-om i korupcijom - Page 2 Empty Re: Stupanj procjepljenosti ima veze sa obrazovanjem,BDP-om i korupcijom

Post by Guest 14/11/2021, 10:34

Eheh ... još samo fali da vele kak vegani, zeleni, Gretini sljedbenici i ''LTBGIQ  zajednica'' svi cijepljeni i zaštićeni, a ostali ''normalni'' su svi u kurcu i priča je u kompletu zaokružena.

Španjolska inkvizicija je pičkin dim za ove danas COVID inkvizitore .... eto, velim to ja koji sam cijepljen i protiv korone i protiv gripe i kanim na bustanje kad za to dojde vrijeme.

Dojde mi uzeti sekiru i po starinskom običaju rješavati neke stvari.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Stupanj procjepljenosti ima veze sa obrazovanjem,BDP-om i korupcijom - Page 2 Empty Re: Stupanj procjepljenosti ima veze sa obrazovanjem,BDP-om i korupcijom

Post by epikur37 14/11/2021, 10:36

Znači, do karaktera je u glavnom...

I tu fantastično izranja karikatura u liku Ilije Čvorovića.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Stupanj procjepljenosti ima veze sa obrazovanjem,BDP-om i korupcijom - Page 2 Empty Re: Stupanj procjepljenosti ima veze sa obrazovanjem,BDP-om i korupcijom

Post by dijagram 14/11/2021, 12:47

Stupanj procijepljenosti najvise ovisi o vjeri.

Oni koji vjeruju stozeru cijepe se ,a oni koji ne vjeruju ne.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Stupanj procjepljenosti ima veze sa obrazovanjem,BDP-om i korupcijom - Page 2 Empty Re: Stupanj procjepljenosti ima veze sa obrazovanjem,BDP-om i korupcijom

Post by melkior 14/11/2021, 22:14

aben wrote:krezub, nazadan..
Prljav, zmazan, neobrazovan i smrdiš...mućko đubre.

avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Stupanj procjepljenosti ima veze sa obrazovanjem,BDP-om i korupcijom - Page 2 Empty Re: Stupanj procjepljenosti ima veze sa obrazovanjem,BDP-om i korupcijom

Post by immortal 14/11/2021, 23:38

kic wrote:
epikur37 wrote:Pa ima smisla... liječnici se cijepili ali armiraci i frizerke imaju izdvojeno mišljenje i traže dokaze :)

je baš, prosvjedi se zapalili tek kad se dirnulo u tvoje uhljebe zapravo..
:tu

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23185
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Stupanj procjepljenosti ima veze sa obrazovanjem,BDP-om i korupcijom - Page 2 Empty Re: Stupanj procjepljenosti ima veze sa obrazovanjem,BDP-om i korupcijom

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum