ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aida jajima gadjala mural Ratka Mladica usred Beograda

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Aida jajima gadjala mural Ratka Mladica usred Beograda - Page 2 Empty Re: Aida jajima gadjala mural Ratka Mladica usred Beograda

Post by vuksadinare Wed 10 Nov - 10:13

pizzon wrote:to samo dokazuje da je
srbija demokratska drzava
za razliku od hrvatske ustaske
zabokrecine.
...to sto drotovi peglaju staru babu je demokratski a suprotna strans baca daske,flase i kamenje..i pet kordona policije...kod nas su prefarbali mural

vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Aida jajima gadjala mural Ratka Mladica usred Beograda - Page 2 Empty Re: Aida jajima gadjala mural Ratka Mladica usred Beograda

Post by pizzon Wed 10 Nov - 10:18

vuksadinare wrote:
pizzon wrote:to samo dokazuje da je
srbija demokratska drzava
za razliku od hrvatske ustaske
zabokrecine.
...to sto drotovi peglaju staru babu je demokratski a suprotna strans baca daske,flase i kamenje..i pet kordona policije...kod nas su prefarbali mural

netacno,
na tv.u si mogao da gledas
trenutak  njenog izlaska ( n1)
iz stanice na vracaru, kao 
u njen komentar o vremenu
u pol.stanici.
uvazavam njena osecanja !

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4989
2020-04-21


Back to top Go down

Aida jajima gadjala mural Ratka Mladica usred Beograda - Page 2 Empty Re: Aida jajima gadjala mural Ratka Mladica usred Beograda

Post by pizzon Wed 10 Nov - 10:26

licno sam protiv murala koji
velucaju bilo sta iz perioda s.m.
genocida nije bilo u bih.
srbija nesme da prihvati bilo kakvu
osudu sl.karaktera dok se tacno
ne odredi kategorija zlocina tokom
2.sv.rata na prostoru ndh nad srbima.
takav predlog  bi bio moj 
uslov da srpski narod pristupi
nato paku.
gradj.rat devedesetih direktna je
posledica cetrdesetih i ndh.
ko to odbija da prihvati obican
je zlonamernik i lazov
kakv papa kakvi bakraci....

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4989
2020-04-21


Back to top Go down

Aida jajima gadjala mural Ratka Mladica usred Beograda - Page 2 Empty Re: Aida jajima gadjala mural Ratka Mladica usred Beograda

Post by pizzon Wed 10 Nov - 10:37

"glazbenik " i njegov ustaski opus
koji odusevljava hrvatsko 
 " pucanstvo " najbolji je dokaz
takve tvrdnje, kao temelj
domaceg vasputanja hrvata.
celokupan "domovnski rat "
bastini pol.vrednosti ndh.

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4989
2020-04-21


Back to top Go down

Aida jajima gadjala mural Ratka Mladica usred Beograda - Page 2 Empty Re: Aida jajima gadjala mural Ratka Mladica usred Beograda

Post by vuksadinare Wed 10 Nov - 11:41

pizzon wrote:"glazbenik " i njegov ustaski opus
koji odusevljava hrvatsko 
 " pucanstvo " najbolji je dokaz
takve tvrdnje, kao temelj
domaceg vasputanja hrvata.
celokupan "domovnski rat "
bastini pol.vrednosti ndh.
murali o mladicu,karadzicu,draz i jos nekim zlocincima su vam na svakom cosku kao i spomenici da se ne lazemo..a mural djinfjica sd svako malo ostecuje
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Aida jajima gadjala mural Ratka Mladica usred Beograda - Page 2 Empty Re: Aida jajima gadjala mural Ratka Mladica usred Beograda

Post by Serbinho-3 Wed 10 Nov - 13:01

Srbbgd

[size=8]10. novembar 2021  | 12:26
[/size]
Sram vas bilo, muslimanka poreklom iz Crne Gore da rovari po Beogradu. Kada je osudila ubijanje Srba i srpske dece?
[size=10]ODGOVORITE   [size=13]›[/size]
[/size]
83

5
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26518
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Aida jajima gadjala mural Ratka Mladica usred Beograda - Page 2 Empty Re: Aida jajima gadjala mural Ratka Mladica usred Beograda

Post by pizzon Wed 10 Nov - 13:15

Serbinho-3 wrote:

[size=78]Srbbgd[/size]





[size=24]10. novembar 2021  | 12:26
[/size]
Sram vas bilo, muslimanka poreklom iz Crne Gore da rovari po Beogradu. Kada je osudila ubijanje Srba i srpske dece?
[size=10]ODGOVORITE   [size=13]›[/size]
[/size]
83

5

ne znam o njoj gotovo  nista 
osim da je muslimanka,
i kao takvoj,  razumem 
njeno ponasanje.
ovaj, srbin, sto je jutros
bacio belu boju na mural
clan je ljajiceve partije.
tako da je mural ostecen, 
i to bitno.
r.mladic ne moze da bude
uzor srpskoj omladini.
nije imao kontrolu nad vojskom
ili je 100% kriv za zlocin.

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4989
2020-04-21


Back to top Go down

Aida jajima gadjala mural Ratka Mladica usred Beograda - Page 2 Empty Re: Aida jajima gadjala mural Ratka Mladica usred Beograda

Post by pizzon Wed 10 Nov - 13:22

vuksadinare wrote:
pizzon wrote:"glazbenik " i njegov ustaski opus
koji odusevljava hrvatsko 
 " pucanstvo " najbolji je dokaz
takve tvrdnje, kao temelj
domaceg vasputanja hrvata.
celokupan "domovnski rat "
bastini pol.vrednosti ndh.
murali o mladicu,karadzicu,draz i jos nekim zlocincima su vam na svakom cosku kao i spomenici da se ne lazemo..a mural djinfjica sd svako malo ostecuje

draza je mala maca,
na yu prostoru,
za titove zlocine po srbiji
nakon oktobra 44.
kriju se knjige streljanih
za- bg, ni, kg i n.s.
nisu dovoljno ushiceno
docekali staljinovo instaliranje
titovog rezima u srbiji.
da nije bilo staljinovog
instaliranja tito nikad
ne bi ni video beograd.

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4989
2020-04-21


Back to top Go down

Aida jajima gadjala mural Ratka Mladica usred Beograda - Page 2 Empty Re: Aida jajima gadjala mural Ratka Mladica usred Beograda

Post by vuksadinare Wed 10 Nov - 13:24

...i kad je izgubila titulu glavne sponzoruse..slicno i sevka sad zbori kad je ni cigici ne zele
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Aida jajima gadjala mural Ratka Mladica usred Beograda - Page 2 Empty Re: Aida jajima gadjala mural Ratka Mladica usred Beograda

Post by Pirate Wed 10 Nov - 13:47

Podrska Aidi i sto bi rekao Debo, Zujovicu biljezim plus.
Pirate
Pirate

Posts : 1512
2019-09-06


Back to top Go down

Aida jajima gadjala mural Ratka Mladica usred Beograda - Page 2 Empty Re: Aida jajima gadjala mural Ratka Mladica usred Beograda

Post by vuksadinare Wed 10 Nov - 21:46

https://www.srbijadanas.com/vesti/info/ponovo-povici-i-skandiranje-u-beogradu-narod-se-okupio-ispred-murala-mladicu-evo-sta-se-sada-desava-2021-11-10
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Aida jajima gadjala mural Ratka Mladica usred Beograda - Page 2 Empty Re: Aida jajima gadjala mural Ratka Mladica usred Beograda

Post by vuksadinare Thu 11 Nov - 4:16

...opet ustase krive... :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Aida jajima gadjala mural Ratka Mladica usred Beograda - Page 2 Empty Re: Aida jajima gadjala mural Ratka Mladica usred Beograda

Post by vuksadinare Thu 11 Nov - 4:20

...kaze vulin 'imali su nameru dovuci iz Bosne,Hrvatske i kako bese ono Kosova da rade izgrede i skrnave mural Ratka Mladica.Predsednik Suljo je sprecio krvoprolice.Ratko Mladic je moj izbor a ne Kandic ali bez obzira na to ja sam radio svoj posao kao i policija i u tome ne gledamo tko je tko'


... :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Aida jajima gadjala mural Ratka Mladica usred Beograda - Page 2 Empty Re: Aida jajima gadjala mural Ratka Mladica usred Beograda

Post by Serbinho-3 Thu 11 Nov - 7:06

Ekipa iz bivse Jugoslavije, nema sta da trazi u Srbiji. Radi se o agresiji na jednu Medjunarodno samostalno priznatu zemlju. Spinuju o agresiji Srbije, dok upravo oni to rade. Bilo je ucesnika iz vise zemalja okolnih. Agresija, gde odredjuju zivot jedne zemlje. Nacisticki stil. Zatvoriti granice prema istim zemljama Ne idem ni ja po tim EX-YU vukojebinama a kamoli da nekome tamo odredjujem zivot. Odjebi iz Srbije u prevodu. Nakon genocida nad Srbijom u toj Jugi, opet ista prica od strane tih plemena.


Mars napolje iz Srbije.

EX-YU olos.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26518
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Aida jajima gadjala mural Ratka Mladica usred Beograda - Page 2 Empty Re: Aida jajima gadjala mural Ratka Mladica usred Beograda

Post by Serbinho-3 Thu 11 Nov - 7:19

https://www.srbijadanas.com/vesti/info/evropskom-parlamentu-smeta-mural-ratka-mladica-u-beogradu-ne-smeta-im-ustaski-mural-u-zadru-foto-2021-11-10
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26518
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Aida jajima gadjala mural Ratka Mladica usred Beograda - Page 2 Empty Re: Aida jajima gadjala mural Ratka Mladica usred Beograda

Post by pizzon Thu 11 Nov - 7:42

odavno je sve jasno
zasto !
nije jasno samo onom ko
ne zeli da mu bude jasno
i odbija realnost.

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4989
2020-04-21


Back to top Go down

Aida jajima gadjala mural Ratka Mladica usred Beograda - Page 2 Empty Re: Aida jajima gadjala mural Ratka Mladica usred Beograda

Post by Serbinho-3 Thu 11 Nov - 8:27

Misle da preko Srbije pritiskaju tamo po Bosni, kao sto su drzali sankcije Srbiji dok se rat ne zavrsi. Evropa ogrezla u Fasizmu, fale samo koncentracioni logori, oni se nasli opet po Srbiji kolo da vode oko murala. Bombardovali bi opet Fastisti i ubijali Srpske Civile, samo ih jebw Putin. TITO nema jaja, uvedes zabranu okupa, ko se okupi, pohapsis. Tako pokazes da jedna zemlja funkcionise.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26518
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Aida jajima gadjala mural Ratka Mladica usred Beograda - Page 2 Empty Re: Aida jajima gadjala mural Ratka Mladica usred Beograda

Post by Ringo10 Thu 11 Nov - 8:32

Aida, svaka cast ima ona petlju
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

Aida jajima gadjala mural Ratka Mladica usred Beograda - Page 2 Empty Re: Aida jajima gadjala mural Ratka Mladica usred Beograda

Post by vuksadinare Thu 11 Nov - 8:59

Serbinho-3 wrote:Ekipa iz bivse Jugoslavije, nema sta da trazi u Srbiji. Radi se o agresiji na jednu Medjunarodno samostalno priznatu zemlju. Spinuju o agresiji Srbije, dok upravo oni to rade. Bilo je ucesnika iz vise zemalja okolnih. Agresija, gde odredjuju zivot jedne zemlje. Nacisticki stil. Zatvoriti granice prema istim zemljama Ne idem ni ja po tim EX-YU vukojebinama a kamoli da nekome tamo odredjujem zivot. Odjebi iz Srbije u prevodu. Nakon genocida nad Srbijom u toj Jugi, opet ista prica od strane tih plemena.


Mars napolje iz Srbije.

EX-YU olos.
sto ti bulaznis...baba i cura pokraj vukinovih 'zandara' i obozavatelja madica bacali jaja na mural..i onda ovi ih privode sa kapuljacama na glavi mislim na 'zandare'...jos ih baba prca aj pokazi znacku ovi nista...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Aida jajima gadjala mural Ratka Mladica usred Beograda - Page 2 Empty Re: Aida jajima gadjala mural Ratka Mladica usred Beograda

Post by vuksadinare Thu 11 Nov - 9:00

'Pandurija' koja se skriva iza kapuljaca...tsss
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Aida jajima gadjala mural Ratka Mladica usred Beograda - Page 2 Empty Re: Aida jajima gadjala mural Ratka Mladica usred Beograda

Post by Sora Thu 11 Nov - 9:24

Ringo10 wrote:Aida, svaka cast ima ona petlju
a nešto mi se čini da su ova vremena pokazala da ŽENE IMAJU više časti nego MUŠKI

neobična psihološko-sociološka situacija i bilo bi temelj za istraživanje 
ali stvavnost to dokazuje
u Beogradu one Žene u crnom ..
a i u Zagrebu se vidi da nacionaliste provociraju baš neke hrabre žene

od Pusićke dalje
pa i Kosor je bila netipična HDZeovka

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Aida jajima gadjala mural Ratka Mladica usred Beograda - Page 2 Empty Re: Aida jajima gadjala mural Ratka Mladica usred Beograda

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum