ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Obljetnica!8.studeni.1991 opci zracni napad zrakoplova tzv.JNA na Hrvatsku.

Go down

Obljetnica!8.studeni.1991 opci zracni napad zrakoplova tzv.JNA na Hrvatsku. Empty Obljetnica!8.studeni.1991 opci zracni napad zrakoplova tzv.JNA na Hrvatsku.

Post by vuksadinare 8/11/2021, 19:27

https://www.braniteljski-portal.com/video-8-studenog-1991-opci-zracni-napad-na-hrvatsku-sirena-za-opasnost-od-napada-iz-zraka-oglasena-u-cak-34-hrvatska-grada
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99012
2015-09-08


Back to top Go down

Obljetnica!8.studeni.1991 opci zracni napad zrakoplova tzv.JNA na Hrvatsku. Empty Re: Obljetnica!8.studeni.1991 opci zracni napad zrakoplova tzv.JNA na Hrvatsku.

Post by immortal 8/11/2021, 23:52

opći da ali prvi svakako ne

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23133
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Obljetnica!8.studeni.1991 opci zracni napad zrakoplova tzv.JNA na Hrvatsku. Empty Re: Obljetnica!8.studeni.1991 opci zracni napad zrakoplova tzv.JNA na Hrvatsku.

Post by michaellcmacha 9/11/2021, 00:42

Taj dan su dobili po pički u Sisku. Jedan što je bacio krmaču na desnu obalu kupe ravno prek puta Malog Kaptola je odjebao karijeru u široj zoni Budaševskog Novog Sela, dva su blebnula prilikom napada na Žažinu negdje u Pokupskom...  Četvrti je mitraljirao dva zibelska nebodera, njega su strajsali u Praćnu. Bilo je jebeno davno, ali shjetim se da je jedan gađao crkvu u Mošćenici, mi sa cijele linije tukli iz svega šta smo imali po njemu. Ja sam tukao iz dškm- a 12,7.... ali prebrzo i prenisko je išao pa mu nismo uspjeli odbiti pero.

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Obljetnica!8.studeni.1991 opci zracni napad zrakoplova tzv.JNA na Hrvatsku. Empty Re: Obljetnica!8.studeni.1991 opci zracni napad zrakoplova tzv.JNA na Hrvatsku.

Post by vuksadinare 9/11/2021, 10:02

michaellcmacha wrote:Taj dan su dobili po pički u Sisku. Jedan što je bacio krmaču na desnu obalu kupe ravno prek puta Malog Kaptola je odjebao karijeru u široj zoni Budaševskog Novog Sela, dva su blebnula prilikom napada na Žažinu negdje u Pokupskom...  Četvrti je mitraljirao dva zibelska nebodera, njega su strajsali u Praćnu. Bilo je jebeno davno, ali shjetim se da je jedan gađao crkvu u Mošćenici, mi sa cijele linije tukli iz svega šta smo imali po njemu. Ja sam tukao iz dškm- a 12,7.... ali prebrzo i prenisko je išao pa mu nismo uspjeli odbiti pero.
...mislim da je taj dan bilo nad hrvatskom pedesetak zrakoplova...od dubrovnika do vukovara...samo oko zagreba su taj dan nekoliko puta djelovali..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99012
2015-09-08


Back to top Go down

Obljetnica!8.studeni.1991 opci zracni napad zrakoplova tzv.JNA na Hrvatsku. Empty Re: Obljetnica!8.studeni.1991 opci zracni napad zrakoplova tzv.JNA na Hrvatsku.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum