ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Komšić: Spavajte mirno, nije ovo ‘91. da dođe JNA, a mi sa dva metka!

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Komšić: Spavajte mirno, nije ovo ‘91. da dođe JNA, a mi sa dva metka! Empty Komšić: Spavajte mirno, nije ovo ‘91. da dođe JNA, a mi sa dva metka!

Post by RayMabus 20/10/2021, 23:08

Prvi čovjek državnog predsjedništva Željko Komšić poručio je večeras kako građani Bosne i Hercegovine mogu mirno spavati. Kako je kazao, nije ovo više 1991. godina, kada je na jednoj strani bila JNA, a na drugoj branioci BiH sa "dva metka."
--
https://avaz.ba/vijesti/bih/690203/komsic-spavajte-mirno-nije-ovo-%E2%80%9891-da-dode-jna-a-mi-sa-dva-metka
RayMabus
RayMabus

Posts : 177097
2014-04-11


Back to top Go down

Komšić: Spavajte mirno, nije ovo ‘91. da dođe JNA, a mi sa dva metka! Empty Re: Komšić: Spavajte mirno, nije ovo ‘91. da dođe JNA, a mi sa dva metka!

Post by RayMabus 20/10/2021, 23:23

Ovi je još negdi u rovu oko Sarajeva, oktobar 93-e. :D

A koliko sad metaka imate ? Ako nije tajna ? pirat

Ovo je neka poruka Vučicu i Rusiji koja radi vojne vježbe u Srbiji itd. Možda i poruka Hrvatskoj al to je s obzirom da smo mi ti koji su i vojno deblokirali Sarajevo ( a ne on i Armija BiH ) zeru onda i glupo.
---

Javnost ismijava Dodika, ali dobar dio je zabrinut. Vaša poruka građanima BiH.
- Ne mogu vam garantovati šta je u glavama Dodika i njegovih ljudi. Mogu garantovati za sebe – do posljednjeg daha čuvat ću ovu državu. Na osnovu životnog iskustva mogu reći da nema te sile koja ovu zemlju može rasturiti. Bilo je trenutaka kad su Bosnu i Hercegovinu pocijepali, kao kada je bio sporazum Cvetković-Maček, ali je nisu mogli podijeliti. U ovoj zemlji uvijek ima dovoljan broj ljudi koji na to neće pristati. To je činjenica. Dok smo spremni stajati iza ove zemlje, i da je branimo, na pametan i mudar način, ovo više nije ‘91. da nam dođe JNA a imamo samo dva metka – ne mogu nam ništa.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177097
2014-04-11


Back to top Go down

Komšić: Spavajte mirno, nije ovo ‘91. da dođe JNA, a mi sa dva metka! Empty Re: Komšić: Spavajte mirno, nije ovo ‘91. da dođe JNA, a mi sa dva metka!

Post by RayMabus 20/10/2021, 23:28

Sporazum Cvetković–Maček je sporazum koji su 26. kolovoza 1939.
---
Hitler je već onda kida države po središnjoj Europi tako da je ovo bio neki pokušaj Beograda da u zadnji čas dobije Hrvate na svoju stranu.

Dragi Komšiću glupane jedan, Bosna ti je i prije toga bila podijeljena, gledaj sad :

Komšić: Spavajte mirno, nije ovo ‘91. da dođe JNA, a mi sa dva metka! Kraljevina-jugoslavija-podijeljena-na-banovine-l
RayMabus
RayMabus

Posts : 177097
2014-04-11


Back to top Go down

Komšić: Spavajte mirno, nije ovo ‘91. da dođe JNA, a mi sa dva metka! Empty Re: Komšić: Spavajte mirno, nije ovo ‘91. da dođe JNA, a mi sa dva metka!

Post by RayMabus 20/10/2021, 23:32

I sad ti meni objasni kad si ti tako pametan na koji način je sporazum Cvetkovic Maček dijeljenje Bosne a podijela na banovine iz 1929 dakle deset godina ranije to nije ?

Samo je Cvetkovic Maček podijela Bosne a kralj 1929 na banovine to ništa jel nego samo ovo naknadno.

Komšić: Spavajte mirno, nije ovo ‘91. da dođe JNA, a mi sa dva metka! Creation_of_Banovina
RayMabus
RayMabus

Posts : 177097
2014-04-11


Back to top Go down

Komšić: Spavajte mirno, nije ovo ‘91. da dođe JNA, a mi sa dva metka! Empty Re: Komšić: Spavajte mirno, nije ovo ‘91. da dođe JNA, a mi sa dva metka!

Post by RayMabus 20/10/2021, 23:36

Kako vole lupat ovi iz Sarajeva tu tezu Cvetkovic Maček : Milošević Tuđman a Tuđman odma prizna Bih 1991 i sporazum Cvetkovic Maček nije nikakvo dijeljnje Bosne jer je ista nestala još 1918 i onda još 1929 kotarevi su pretvoreni u banovine a pred sam kraj rata Beograd da dobije Hrvate na svoju stranu jer Hitler već gazi po srednjoj Europi rade ovo tj spajaju dvije banovine i neke hrvatske sredine i teritorije u banovinu Hrvatsku.

Serete ko foke.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177097
2014-04-11


Back to top Go down

Komšić: Spavajte mirno, nije ovo ‘91. da dođe JNA, a mi sa dva metka! Empty Re: Komšić: Spavajte mirno, nije ovo ‘91. da dođe JNA, a mi sa dva metka!

Post by RayMabus 21/10/2021, 00:16

Ti i Bakir stojite na braniku BiH pa građani BiH mogu mirno spavati.

Evo tebi malo imigranata pa uživajte.
--
 Problem migranata je postao jasna teroristička prijetnja Evropi, što je znak da će se granice EU s BiH ojačati, učvrstiti i da će, kao što sam nažalost govorio prije dvije godine, ulaskom Hrvatske u Shengen granica postati 'zid", kaže Aćimović za Klix.ba.
--
https://www.klix.ba/vijesti/bih/analiza-izvjestaja-evropske-komisije-jasan-kraj-odnosa-s-ovakvim-vladajucim-strukturama-u-bih/211020021
RayMabus
RayMabus

Posts : 177097
2014-04-11


Back to top Go down

Komšić: Spavajte mirno, nije ovo ‘91. da dođe JNA, a mi sa dva metka! Empty Re: Komšić: Spavajte mirno, nije ovo ‘91. da dođe JNA, a mi sa dva metka!

Post by Ringo10 21/10/2021, 04:05

E jebes drzavu koja u svemu ovisi o tome sta ce stranci da urade.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21605
2015-09-24


Back to top Go down

Komšić: Spavajte mirno, nije ovo ‘91. da dođe JNA, a mi sa dva metka! Empty Re: Komšić: Spavajte mirno, nije ovo ‘91. da dođe JNA, a mi sa dva metka!

Post by vuksadinare 21/10/2021, 04:26

Lik ocigledno ima problem teskog ptsp-a...i jos takav nositelj je visoke funkcije...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99451
2015-09-08


Back to top Go down

Komšić: Spavajte mirno, nije ovo ‘91. da dođe JNA, a mi sa dva metka! Empty Re: Komšić: Spavajte mirno, nije ovo ‘91. da dođe JNA, a mi sa dva metka!

Post by Ringo10 21/10/2021, 05:53

O ratu samo Mujage drobe... ni Srbi ni Hrvati
Ringo10
Ringo10

Posts : 21605
2015-09-24


Back to top Go down

Komšić: Spavajte mirno, nije ovo ‘91. da dođe JNA, a mi sa dva metka! Empty Re: Komšić: Spavajte mirno, nije ovo ‘91. da dođe JNA, a mi sa dva metka!

Post by epikur37 21/10/2021, 06:27

Pa neće njih nitko dirati...jedino oni mogu napasti i pokušati agresiju na RS.

Ali onda se zna tko je agresor, tko izaziva novi rat i koga treba zaustaviti.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Komšić: Spavajte mirno, nije ovo ‘91. da dođe JNA, a mi sa dva metka! Empty Re: Komšić: Spavajte mirno, nije ovo ‘91. da dođe JNA, a mi sa dva metka!

Post by AssadNaPodmornici 21/10/2021, 08:23

pa činjenica jest da od sva 3 naroda, bošnjaci su daleko daleko najspremniji da brane ono što smatraju svoje a oni smatraju cijelu BiH da je njihova.

a ovi naši (Hrvati naravno) pogotovo bi popušili jer 92,93 i kada su imali oružja, i kada su imali tisuće dobrovoljaca iz RH, uglavnom je vladala(u srednjoj bosni gdje su hrvati bosanci i drugim mjestima tu je još bilo discipline, obrane itd) ali tamo gdje je bila "hercegovačka šema" to je bila katastrofa. šverc, komerc, 0 discipline,..ono mentalitet ero, prodaja magle, šverc komerc, jami, utekni, tko nas bre zavadi itd.. čast izuzecima ali da je takva HVa bila, danas bi imali još SRAO Krajinu kraj Sinja, Zadra , Osjeka i Gospića i Karlovca.. muslimani  su ih tada gazili, spašavao ih tuđman u par navrata.. dakle pogotovo nema HercegSrpske, jer mujage su spremne ratovati, a Hrvati nisu nikako, nisu bili 91, a bogami još manje su 2021.. utekli bi brže nego Srbi iz Krajine... a Mujage sada imaju oružja, nije moderno oružje, ali imaju artiljerije, granata, pješačkog oružja,protu tenkovskih čak i protu zračnih sredstava.. i daleko su više spremni..  i nema ovaj put tisuće i tisuće dobrovoljaca iz RH.. jok. .tipa Veber i njegov brat , a veze sa bosnom nemaju, imaju više veze sa sjevernom njemačkom, a ratuju se dole jer smatrali da idu braniti svoj narod, a ludi ero i njegovi uteknu, i onda se još sprdaju i rugaju

a pogotovo ovi naši što su utekli u RH, uvalili se u kancelarije na račun poreznih obveznika, pa se iz RH nadaju nekom cjepanju Bosne a misle da bi donacijom 100€ učinili nešto.(mislim realno boli me kurac za bosnu , tko će uzeti šta, iako realno BiH Hrvatima bi bilo najbolje da se ne spajaju sa RH, sjebat će oni nas još više sa svojim mentalitetom korupcije, sjebali bi mi njih, ovako u Hercegovini se bolje živi nego u 60% teritorija RH)
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21187
2018-06-14


RayMabus likes this post

Back to top Go down

Komšić: Spavajte mirno, nije ovo ‘91. da dođe JNA, a mi sa dva metka! Empty Re: Komšić: Spavajte mirno, nije ovo ‘91. da dođe JNA, a mi sa dva metka!

Post by epikur37 21/10/2021, 08:57

AssadNaPodmornici wrote:pa činjenica jest da od sva 3 naroda, bošnjaci su daleko daleko najspremniji da brane ono što smatraju svoje a oni smatraju cijelu BiH da je njihova.


Ma da... smatraju, brane...ti kao da si iz reufove radionice
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Komšić: Spavajte mirno, nije ovo ‘91. da dođe JNA, a mi sa dva metka! Empty Re: Komšić: Spavajte mirno, nije ovo ‘91. da dođe JNA, a mi sa dva metka!

Post by vuksadinare 21/10/2021, 10:15

Realno hrvati u bh-a tesko bi se obranili bez ozbiljne pomoci hrvatske..i u vojnom i u ekonomskom smislu...no ovaj put yoda je u pravu danas je puno drugacije stanje nego devedesetih...nema sanse da bi hrvati iz hrvatske isli ratovat u bh-a u vecem broju..osim naravno dragovoljaca..cak i hrvati iz bh-a koji zive tu i vani ne bi pohrlili i tu je velik mozda najveci problem za hrvate u bh-a u ljudstvu...no uvijek ima iznenadjenja i uvijek treba ostaviti rezervu...hrvati iz bh-a u prvom redu trebaju izbit iz glave konacno da im je hrvatska uvijek nesto duzna i da je iskoristavaju...to je kod dobrog broja ljudi u rh-a izazvalo to da bas dobronamherno ne gledaju na hrvate u bh-a..slicno je i kod srba u srbiji no kod njih je mozak ispran pa najveci dio njih fantazira i dalje o velikoj srbiji ali i bez obzira na to ne bi pohrlili ratovat u bh-a kao sto se vidi i na primjeru kosova..bosnjaci sa druge strane nemaju kud jedino im ostaje bosna
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99451
2015-09-08


Back to top Go down

Komšić: Spavajte mirno, nije ovo ‘91. da dođe JNA, a mi sa dva metka! Empty Re: Komšić: Spavajte mirno, nije ovo ‘91. da dođe JNA, a mi sa dva metka!

Post by epikur37 21/10/2021, 10:19

vuksadinare wrote:Realno hrvati u bh-a tesko bi se obranili bez ozbiljne pomoci hrvatske..i u vojnom i u ekonomskom smislu...no ovaj put yoda je u pravu danas je puno drugacije stanje nego devedesetih...nema sanse da bi hrvati iz hrvatske isli ratovat u bh-a u vecem broju..osim naravno dragovoljaca..cak i hrvati iz bh-a koji zive tu i vani ne bi pohrlili i tu je velik mozda najveci problem za hrvate u bh-a u ljudstvu...no uvijek ima iznenadjenja i uvijek treba ostaviti rezervu...hrvati iz bh-a u prvom redu trebaju izbit iz glave konacno da im je hrvatska uvijek nesto duzna i da je iskoristavaju...to je kod dobrog broja ljudi u rh-a izazvalo to da bas dobronamherno ne gledaju na hrvate u bh-a..slicno je i kod srba u srbiji no kod njih je mozak ispran pa najveci dio njih fantazira i dalje o velikoj srbiji ali i bez obzira na to ne bi pohrlili ratovat u bh-a kao sto se vidi i na primjeru kosova..bosnjaci sa druge strane nemaju kud jedino im ostaje bosna

Hrvati i RH ne moraju ništa, Srbi i Srbija će.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Komšić: Spavajte mirno, nije ovo ‘91. da dođe JNA, a mi sa dva metka! Empty Re: Komšić: Spavajte mirno, nije ovo ‘91. da dođe JNA, a mi sa dva metka!

Post by vuksadinare 21/10/2021, 10:32

epikur37 wrote:
vuksadinare wrote:Realno hrvati u bh-a tesko bi se obranili bez ozbiljne pomoci hrvatske..i u vojnom i u ekonomskom smislu...no ovaj put yoda je u pravu danas je puno drugacije stanje nego devedesetih...nema sanse da bi hrvati iz hrvatske isli ratovat u bh-a u vecem broju..osim naravno dragovoljaca..cak i hrvati iz bh-a koji zive tu i vani ne bi pohrlili i tu je velik mozda najveci problem za hrvate u bh-a u ljudstvu...no uvijek ima iznenadjenja i uvijek treba ostaviti rezervu...hrvati iz bh-a u prvom redu trebaju izbit iz glave konacno da im je hrvatska uvijek nesto duzna i da je iskoristavaju...to je kod dobrog broja ljudi u rh-a izazvalo to da bas dobronamherno ne gledaju na hrvate u bh-a..slicno je i kod srba u srbiji no kod njih je mozak ispran pa najveci dio njih fantazira i dalje o velikoj srbiji ali i bez obzira na to ne bi pohrlili ratovat u bh-a kao sto se vidi i na primjeru kosova..bosnjaci sa druge strane nemaju kud jedino im ostaje bosna

Hrvati i RH ne moraju ništa, Srbi i Srbija će.
oce samo sto nisu... :) ..ali treba prvo imat jaja dole...sto smo vidjeli na primjeru kosova..znas onu 'jadan onaj kog rus hrani a srbin brani'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99451
2015-09-08


Back to top Go down

Komšić: Spavajte mirno, nije ovo ‘91. da dođe JNA, a mi sa dva metka! Empty Re: Komšić: Spavajte mirno, nije ovo ‘91. da dođe JNA, a mi sa dva metka!

Post by epikur37 21/10/2021, 10:42

vuksadinare wrote:
epikur37 wrote:
vuksadinare wrote:Realno hrvati u bh-a tesko bi se obranili bez ozbiljne pomoci hrvatske..i u vojnom i u ekonomskom smislu...no ovaj put yoda je u pravu danas je puno drugacije stanje nego devedesetih...nema sanse da bi hrvati iz hrvatske isli ratovat u bh-a u vecem broju..osim naravno dragovoljaca..cak i hrvati iz bh-a koji zive tu i vani ne bi pohrlili i tu je velik mozda najveci problem za hrvate u bh-a u ljudstvu...no uvijek ima iznenadjenja i uvijek treba ostaviti rezervu...hrvati iz bh-a u prvom redu trebaju izbit iz glave konacno da im je hrvatska uvijek nesto duzna i da je iskoristavaju...to je kod dobrog broja ljudi u rh-a izazvalo to da bas dobronamherno ne gledaju na hrvate u bh-a..slicno je i kod srba u srbiji no kod njih je mozak ispran pa najveci dio njih fantazira i dalje o velikoj srbiji ali i bez obzira na to ne bi pohrlili ratovat u bh-a kao sto se vidi i na primjeru kosova..bosnjaci sa druge strane nemaju kud jedino im ostaje bosna

Hrvati i RH ne moraju ništa, Srbi i Srbija će.
oce samo sto nisu... :) ..ali treba prvo imat jaja dole...sto smo vidjeli na primjeru  kosova..znas onu 'jadan onaj kog rus hrani a srbin brani'

A vidjet ćemo, ti im možda vjeruješ i misliš da se neće širiti.

Ja sam uvjeren da hoće, posebice što pola BiH imaju već ovjereno.

Mi ako nismo zainteresirani, nitko nas i ne tjera, posebice jer smo svoje pustili niz vodu.

Nama je još i najbolje ne petljati se.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Komšić: Spavajte mirno, nije ovo ‘91. da dođe JNA, a mi sa dva metka! Empty Re: Komšić: Spavajte mirno, nije ovo ‘91. da dođe JNA, a mi sa dva metka!

Post by AssadNaPodmornici 21/10/2021, 10:45

jebe me se hoce se sirti srpska , ali to znaci rat sa mujagama... a iza mujaga su turci koji su solidna vojna sila.. ma sirit ce se kurac. .nema nista iducih par godina, ali biti desetak tema o tome

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21187
2018-06-14


Back to top Go down

Komšić: Spavajte mirno, nije ovo ‘91. da dođe JNA, a mi sa dva metka! Empty Re: Komšić: Spavajte mirno, nije ovo ‘91. da dođe JNA, a mi sa dva metka!

Post by vuksadinare 21/10/2021, 10:51

AssadNaPodmornici wrote:jebe me se hoce se sirti srpska , ali to znaci rat sa mujagama... a iza mujaga su turci koji su solidna vojna sila.. ma sirit ce se kurac. .nema nista iducih par godina, ali biti desetak tema o tome
kakva turska...erdo je trgovac..ak mu nije u interesu kurcem mrdnut nece pa da se i o samim turcima radi...bosnjaci nemaju financijske snage za rat..jedno je volja drugo zeludac i perje..hrvati imaju nesto ekonomske moci ali jebe ih brojnost i motiviranost...srbi isto pitanje financija brojnost osrednja motiviranost samo ns rijecima veliki feler nedostatak jaja..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99451
2015-09-08


Back to top Go down

Komšić: Spavajte mirno, nije ovo ‘91. da dođe JNA, a mi sa dva metka! Empty Re: Komšić: Spavajte mirno, nije ovo ‘91. da dođe JNA, a mi sa dva metka!

Post by epikur37 21/10/2021, 10:51

AssadNaPodmornici wrote:jebe me se hoce se sirti srpska , 

Pa neće se širiti srpska, ona ima definirane granice...samo će se odvojiti
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Komšić: Spavajte mirno, nije ovo ‘91. da dođe JNA, a mi sa dva metka! Empty Re: Komšić: Spavajte mirno, nije ovo ‘91. da dođe JNA, a mi sa dva metka!

Post by crvenkasti 21/10/2021, 10:58

epikur37 wrote:Pa neće njih nitko dirati...jedino oni mogu napasti i pokušati agresiju na RS.

Ali onda se zna tko je agresor, tko izaziva novi rat i koga treba zaustaviti.

RS je u Bosni, a ne u Srbiji. 
Znači, Srbija će biti agresor.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28846
2014-04-17


Back to top Go down

Komšić: Spavajte mirno, nije ovo ‘91. da dođe JNA, a mi sa dva metka! Empty Re: Komšić: Spavajte mirno, nije ovo ‘91. da dođe JNA, a mi sa dva metka!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum