ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prijeti li Hrvatskoj građanski rat?

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Prijeti li Hrvatskoj građanski rat? - Page 3 Empty Re: Prijeti li Hrvatskoj građanski rat?

Post by Guest 31/12/2015, 12:04

michaellcmacha wrote:meni je najiskrenije žao što se zox nije odlučio na bilo kakav oblik udara u smislu pokušaja ostanka na vlasti uz neki vid prisile ili očigledne primjene sile... ali još ima vremena da se zaigra do sredine veljače...pa bi i mi i "oni" imali priliku pokazati koji su to pravi domoljubi a koji su "patrioti" i "orlovi"
I ostvarilo bi se ono njegovo mi ili oni...nije loše s obzirom koliko je tamo sotonihih slugu i kurvi

Guest
Guest


Back to top Go down

Prijeti li Hrvatskoj građanski rat? - Page 3 Empty Re: Prijeti li Hrvatskoj građanski rat?

Post by Baron 31/12/2015, 12:49

vuksadinare wrote:Kakav rat?...tko ce predvodit lijevu stranu...?....'ratnici'...milanovic,maras...hi,hi...nista od rata...da pokusaju takvu glupost pregazeni za 5 minuta...interesantno tko dozvoli margeticu setnju po hrvatskoj? ....sto on nije odselio u srbiju koliko je meni poznato i od tamo srao na veliko po hrvatskoj
 Kapović lol!

_________________
Heil! Le Pen!

Prijeti li Hrvatskoj građanski rat? - Page 3 Marine-le-pen-fond-bleu
Baron
Baron

Posts : 295
2014-04-15


Back to top Go down

Prijeti li Hrvatskoj građanski rat? - Page 3 Empty Re: Prijeti li Hrvatskoj građanski rat?

Post by v_vlado 31/12/2015, 12:57

Baron wrote:
vuksadinare wrote:Kakav rat?...tko ce predvodit lijevu stranu...?....'ratnici'...milanovic,maras...hi,hi...nista od rata...da pokusaju takvu glupost pregazeni za 5 minuta...interesantno tko dozvoli margeticu setnju po hrvatskoj? ....sto on nije odselio u srbiju koliko je meni poznato i od tamo srao na veliko po hrvatskoj
 Kapović lol!
Nije ratnik,prošla vremena kad su frendovi sa par metaka pobijedili 3 vojnu silu..
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

Prijeti li Hrvatskoj građanski rat? - Page 3 Empty Re: Prijeti li Hrvatskoj građanski rat?

Post by stenjalica 31/12/2015, 13:16

Hrvatska će se raspasti uz ovoliku količinu mržnje za 20-25godina 100%

stim da će se drastično promjeniti demografska slika
stenjalica
stenjalica

Male
Posts : 791
2015-10-18


Back to top Go down

Prijeti li Hrvatskoj građanski rat? - Page 3 Empty Re: Prijeti li Hrvatskoj građanski rat?

Post by stenjalica 31/12/2015, 13:18

v_vlado wrote:
Baron wrote:
vuksadinare wrote:Kakav rat?...tko ce predvodit lijevu stranu...?....'ratnici'...milanovic,maras...hi,hi...nista od rata...da pokusaju takvu glupost pregazeni za 5 minuta...interesantno tko dozvoli margeticu setnju po hrvatskoj? ....sto on nije odselio u srbiju koliko je meni poznato i od tamo srao na veliko po hrvatskoj
 Kapović lol!
Nije ratnik,prošla vremena kad su frendovi sa par metaka pobijedili 3 vojnu silu..
ovo mi je i danas fora,,3 vojna sila a 95% oružja JNA bilo u rangu afričkih zulu paravojski
stenjalica
stenjalica

Male
Posts : 791
2015-10-18


Back to top Go down

Prijeti li Hrvatskoj građanski rat? - Page 3 Empty Re: Prijeti li Hrvatskoj građanski rat?

Post by Guest 31/12/2015, 13:23

stenjalica wrote:
v_vlado wrote:
Baron wrote:
vuksadinare wrote:Kakav rat?...tko ce predvodit lijevu stranu...?....'ratnici'...milanovic,maras...hi,hi...nista od rata...da pokusaju takvu glupost pregazeni za 5 minuta...interesantno tko dozvoli margeticu setnju po hrvatskoj? ....sto on nije odselio u srbiju koliko je meni poznato i od tamo srao na veliko po hrvatskoj
 Kapović lol!
Nije ratnik,prošla vremena kad su frendovi sa par metaka pobijedili 3 vojnu silu..
ovo mi je i danas fora,,3 vojna sila a 95% oružja JNA bilo u rangu afričkih zulu paravojski
Da ga jebeš mi nismo imali ni to.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prijeti li Hrvatskoj građanski rat? - Page 3 Empty Re: Prijeti li Hrvatskoj građanski rat?

Post by jastreb 31/12/2015, 13:24

Taj rat uopće ne bi bio rat na kakav se obično misli. Ono neki veliki manevri,operacije i sl.

Jedan dio Hrvatske bi se odcijepio,stavili bi barikade i straže i ovi nebi smjeli tamo,a oni vamo.

Možda bi se pripucalo,ispalila koja granata i to bi bilo to.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Prijeti li Hrvatskoj građanski rat? - Page 3 Empty Re: Prijeti li Hrvatskoj građanski rat?

Post by michaellcmacha 31/12/2015, 13:32

bila bi 3 džepa otpora u kojima bi banditi vrlo vjerojatno preuzeli prvu inicijativu... istočna slavonija, rijeka i moja banovina. međutim odgovor na tu inicijativu bi bio silovit i vrlo vjerojatno bespoštedan, tako da ne stoji da bi se radilo o nekakvoj bezazlenoj čarki...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Prijeti li Hrvatskoj građanski rat? - Page 3 Empty Re: Prijeti li Hrvatskoj građanski rat?

Post by stenjalica 31/12/2015, 13:32

jastreb wrote:Taj rat uopće ne bi bio rat na kakav se obično misli. Ono neki veliki manevri,operacije i sl.

Jedan dio Hrvatske bi se odcijepio,stavili bi barikade i straže i ovi nebi smjeli tamo,a oni vamo.

Možda bi se pripucalo,ispalila koja granata i to bi bilo to.
slažem se nema ko bi ratovao,Istra će se prva odvojiti i Dubrovnik,,pitanje je dokle će Hrvati SZ Hrvatske tolerirati fašizam u HDZ i njihov stil života nerada i opanjkavanja
stenjalica
stenjalica

Male
Posts : 791
2015-10-18


Back to top Go down

Prijeti li Hrvatskoj građanski rat? - Page 3 Empty Re: Prijeti li Hrvatskoj građanski rat?

Post by jastreb 31/12/2015, 13:40

michaellcmacha wrote:bila bi 3 džepa otpora u kojima bi banditi vrlo vjerojatno preuzeli prvu inicijativu... istočna slavonija, rijeka i moja banovina. međutim odgovor na tu inicijativu bi bio silovit i vrlo vjerojatno bespoštedan, tako da ne stoji da bi se radilo o nekakvoj bezazlenoj čarki...
Ma kakva Banovina i Kordun? Srbi bi se pritajili i ukoliko ih nitko ne bi dirao bili bi mirni.

Ja mislim da bi se jezgro nekakvih nezadovoljstava moglo ,kako kaže Branko Kalanj ,stvoriti u Istri i da bi se proširilo negdje uz more do Crikvenice i Novog. I to bi bilo to.

1991. pobunili su se nanerazvijeniji krajevi sa većinski ruralnim stanovništvom,a ukoliko ikad više bude bilo kakve pobune,to će biti u najrazvijenijim krajevima Hrvatske.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Prijeti li Hrvatskoj građanski rat? - Page 3 Empty Re: Prijeti li Hrvatskoj građanski rat?

Post by michaellcmacha 31/12/2015, 13:48

pa tako sam nekako i raščlanio s tim da nisam naglasio da bi srbi u istočnoj slavoniji pokušali iskoristiti opći metež, a sisak je zasigurno najjače uporište poslije rijeke kad su u pitanju mentalni komunisti i plačipičke za bivšom jugom...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Prijeti li Hrvatskoj građanski rat? - Page 3 Empty Re: Prijeti li Hrvatskoj građanski rat?

Post by Antijunak 31/12/2015, 13:59

michaellcmacha wrote:pa tako sam nekako i raščlanio s tim da nisam naglasio da bi srbi u istočnoj slavoniji pokušali iskoristiti opći metež, a sisak je zasigurno najjače uporište poslije rijeke kad su u pitanju mentalni komunisti i plačipičke za bivšom jugom...
Maramih ma Srbi i Podunavlju su preslabi za bilo što. Ono nisu nigdje koncentrirani nego su raspršeni u par manjih mjesta.
A što se tiče jugoslavenčina tu samo treba sačekati da biologija odradi svoje i da izumru.
Daj Bože da Orešković još nekog dovuče iz emigracije pa da mi desničari budemo još jači.
Antijunak
Antijunak

Posts : 997
2015-09-26


Back to top Go down

Prijeti li Hrvatskoj građanski rat? - Page 3 Empty Re: Prijeti li Hrvatskoj građanski rat?

Post by IL Risorto 31/12/2015, 14:30

stenjalica wrote:Hrvatska će se raspasti uz ovoliku količinu mržnje za 20-25godina 100%

stim da će se drastično promjeniti demografska slika
Pa već sada se promjenila.Sve je više Bosanaca i Roma,koji imaju po 10 djece,dok domicilni 1 ili najviše 2,te odlaze iz Hrvatske trbuhom za kruhom.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Prijeti li Hrvatskoj građanski rat? - Page 3 Empty Re: Prijeti li Hrvatskoj građanski rat?

Post by jastreb 31/12/2015, 15:05

Iknarov svjedok wrote:
stenjalica wrote:Hrvatska će se raspasti uz ovoliku količinu mržnje za 20-25godina 100%

stim da će se drastično promjeniti demografska slika
Pa već sada se promjenila.Sve je više Bosanaca i Roma,koji imaju po 10 djece,dok domicilni 1 ili najviše 2,te odlaze iz Hrvatske trbuhom za kruhom.
A tek Janjevci?

Od jednog idiličnog mediteranskog mjesta kakvo je bilo Kistanje,gdje su domicilni ljudi igrali na balote,pili pivo pred zadrugom,igrali briškule i trešete,jeli kruva ispod peke i sjewkli pršut,napravili su pravu balkansku kasabu sa sve šarenilom i kičom.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Prijeti li Hrvatskoj građanski rat? - Page 3 Empty Re: Prijeti li Hrvatskoj građanski rat?

Post by abraham 31/12/2015, 15:16

jastreb wrote:
Iknarov svjedok wrote:
stenjalica wrote:Hrvatska će se raspasti uz ovoliku količinu mržnje za 20-25godina 100%

stim da će se drastično promjeniti demografska slika
Pa već sada se promjenila.Sve je više Bosanaca i Roma,koji imaju po 10 djece,dok domicilni 1 ili najviše 2,te odlaze iz Hrvatske trbuhom za kruhom.
A tek Janjevci?

Od jednog idiličnog mediteranskog mjesta kakvo je bilo Kistanje,gdje su domicilni ljudi igrali na balote,pili pivo pred zadrugom,igrali briškule i trešete,jeli kruva ispod peke i sjewkli pršut,napravili su pravu balkansku kasabu sa sve šarenilom i kičom.
Jebi ga, da nisam prolazio kroz Kistanje i imao kontakat sa domicilnima, mozda bih i povjerovao. Daj smanji dozu.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

Prijeti li Hrvatskoj građanski rat? - Page 3 Empty Re: Prijeti li Hrvatskoj građanski rat?

Post by michaellcmacha 31/12/2015, 15:48

pusti ga nek brsla ... on neki dan spominje i hrvatsko mjesto kraj banjaluke, kao da se radilo o mjestu od pamtivjeka naseljenom srbima... a u mjestu brojem i slovom nikad nije bilo više od 3 srbina, i sad su 3 s tim da su hrvate protjerali....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Prijeti li Hrvatskoj građanski rat? - Page 3 Empty Re: Prijeti li Hrvatskoj građanski rat?

Post by Guest 31/12/2015, 15:50

Vi o građanskom ratu, a kataklizma je pred vama...hehehehehehehehehehehehe
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prijeti li Hrvatskoj građanski rat? - Page 3 Empty Re: Prijeti li Hrvatskoj građanski rat?

Post by stenjalica 31/12/2015, 16:44

Iknarov svjedok wrote:
stenjalica wrote:Hrvatska će se raspasti uz ovoliku količinu mržnje za 20-25godina 100%

stim da će se drastično promjeniti demografska slika
Pa već sada se promjenila.Sve je više Bosanaca i Roma,koji imaju po 10 djece,dok domicilni 1 ili najviše 2,te odlaze iz Hrvatske trbuhom za kruhom.
Gradovi u Dalmaciji su sad oko 50-60% bosansko,vlaški a do 1945 teško 5%

Jedan težački Šibenik je sad 70% pun vlašćardije koja promiče ustaštvo a 95% šibenčana je bilo u ww2 u partizanima,čak neka mista kao Vodice i slično mjenjaju indetitet

Split je oduvjek bio slobodarski ali i hrvatski a danas????

Rijeka je 80% st. Hrvata ali pojam hrvatstva je drugačiji nego recimo travničkih ili drniških Hrvata,,odi se dela a tamo kako kog naguziti
stenjalica
stenjalica

Male
Posts : 791
2015-10-18


Back to top Go down

Prijeti li Hrvatskoj građanski rat? - Page 3 Empty Re: Prijeti li Hrvatskoj građanski rat?

Post by stenjalica 31/12/2015, 16:47

abraham wrote:
jastreb wrote:
Iknarov svjedok wrote:
stenjalica wrote:Hrvatska će se raspasti uz ovoliku količinu mržnje za 20-25godina 100%

stim da će se drastično promjeniti demografska slika
Pa već sada se promjenila.Sve je više Bosanaca i Roma,koji imaju po 10 djece,dok domicilni 1 ili najviše 2,te odlaze iz Hrvatske trbuhom za kruhom.
A tek Janjevci?

Od jednog idiličnog mediteranskog mjesta kakvo je bilo Kistanje,gdje su domicilni ljudi igrali na balote,pili pivo pred zadrugom,igrali briškule i trešete,jeli kruva ispod peke i sjewkli pršut,napravili su pravu balkansku kasabu sa sve šarenilom i kičom.
Jebi ga, da nisam prolazio kroz Kistanje i imao kontakat sa domicilnima, mozda bih i povjerovao. Daj smanji dozu.
slažem se,,jastreb vidi neki idealizam u srbima iz Kistanja..žalosno da je rekao za kninske Srbe urbane ajde,,kakve crne trešete one su i pobile masu ljudi
stenjalica
stenjalica

Male
Posts : 791
2015-10-18


Back to top Go down

Prijeti li Hrvatskoj građanski rat? - Page 3 Empty Re: Prijeti li Hrvatskoj građanski rat?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum