ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bugarima smetaju srpsko ruske vojne vježbe

Go down

Bugarima smetaju srpsko ruske vojne vježbe Empty Bugarima smetaju srpsko ruske vojne vježbe

Post by RayMabus Tue 19 Oct - 12:32

Organizacija ističe da Srbija ne bi trebalo da očekuje napad iz Bugarske koja joj omogućava da koristi njenu teritoriju za isporuku naoružanja iz Rusije.

-Zašto očekuju napad iz Bugarske? Zar prave od nas budale? Ili nas odavno smatraju takvima? Zar Bugarska nije ista ona zemlja koja redovno propušta rusko oružje kroz svoj vazdušni prostor u pravcu Srbije?, pita Atlantski savet.

Podsećamo, ovo nije prvi put da Atlantski savet komentariše održavanje vojnih vežbi „Slovenski štit“. Organizacija je 2019. godine kritikovala bugarsko Ministarstv odbrane koje je dozvolilo prelazak ruskih sistema S-400 preko Bugarske. Kako su tada pretpostavili u organizaciji, Rusija bi mogla da planira stvaranje sopstvene vazduhoplovne baze u Srbiji.

Pripadnici Ratnog vazduhoplovstva i protivvazduhoplovne odbrane Vojske Srbije i Vazdušno-kosmičkih snaga Oružanih snaga Ruske Federacije uspešno su priveli kraju vežbe „Slovenski štit 2021“ i „BARS 2021“, koje su prošle nedelje realizovane u Srbiji.

https://www.novosti.rs/vesti/drustvo/1046243/vojska-srbije-ruska-armija-bugarska-pvo-slovenski-stit-2021
RayMabus
RayMabus

Posts : 175867
2014-04-11


Back to top Go down

Bugarima smetaju srpsko ruske vojne vježbe Empty Re: Bugarima smetaju srpsko ruske vojne vježbe

Post by pizzon Tue 19 Oct - 12:37

ako su ikome ti rusi cinili
na balkanu to su bugari i siptari.
i sve to na stetu srbije.
plus, bili su protivnici yuge,
u startu.
sto se mene tice,
te vezbe nikad ne bi
ni postojale.
kod mene njihive zvake
ne prolaze.
kako su samo pred berlinski
kongres kopali protiv srbije, za te
iste bugare.

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4980
2020-04-21


Back to top Go down

Bugarima smetaju srpsko ruske vojne vježbe Empty Re: Bugarima smetaju srpsko ruske vojne vježbe

Post by pizzon Tue 19 Oct - 12:39

zato ja ne kapiram ove nase
iz " regije " koji su pretezno
klonirani cetnici, rusofili.
ustvari kapuram, to oni zbog
hrvata koji naginju swabama.
ne kapiraju siru sliku svojim
bosanskim glavudzama.

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4980
2020-04-21


Back to top Go down

Bugarima smetaju srpsko ruske vojne vježbe Empty Re: Bugarima smetaju srpsko ruske vojne vježbe

Post by RayMabus Tue 19 Oct - 13:19

pizzon wrote:zato ja ne kapiram ove nase
iz " regije " koji su pretezno
klonirani cetnici, rusofili.
ustvari kapuram, to oni zbog
hrvata koji naginju swabama.
ne kapiraju siru sliku svojim
bosanskim glavudzama.
Više to ima veze sa smjenom dinastije Obrenović i novog smjera Srbije u vanjskoj politici, dakle starije je to od ustaša.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175867
2014-04-11


Back to top Go down

Bugarima smetaju srpsko ruske vojne vježbe Empty Re: Bugarima smetaju srpsko ruske vojne vježbe

Post by RayMabus Tue 19 Oct - 13:25

Podsećamo, ovo nije prvi put da Atlantski savet komentariše održavanje vojnih vežbi „Slovenski štit“. Organizacija je 2019. godine kritikovala bugarsko Ministarstv odbrane koje je dozvolilo prelazak ruskih sistema S-400 preko Bugarske
...


Krasimir Karakachanov
Bugarima smetaju srpsko ruske vojne vježbe 220px-Krasimir_Karakachanov_2017-12-18
Ministar obrane Bugarske
4 May 2017 – 12 May 2021
Politička stranka : IMRO , krajnja desnica
RayMabus
RayMabus

Posts : 175867
2014-04-11


Back to top Go down

Bugarima smetaju srpsko ruske vojne vježbe Empty Re: Bugarima smetaju srpsko ruske vojne vježbe

Post by crvenkasti Tue 19 Oct - 13:29

Ništa ne razumijem.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28762
2014-04-17


Back to top Go down

Bugarima smetaju srpsko ruske vojne vježbe Empty Re: Bugarima smetaju srpsko ruske vojne vježbe

Post by RayMabus Tue 19 Oct - 14:08

crvenkasti wrote:Ništa ne razumijem.
Pa rekli su ti da će Rusija morat tražit novi put do Srbije jer Bugarska ne planira više propuštat rusko naoružanje prema Srbiji.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175867
2014-04-11


Back to top Go down

Bugarima smetaju srpsko ruske vojne vježbe Empty Re: Bugarima smetaju srpsko ruske vojne vježbe

Post by RayMabus Tue 19 Oct - 15:23

Bugarima smetaju srpsko ruske vojne vježbe GST_5891-850x350
--
https://tangosix.rs/2021/18/10/zavrsene-srpsko-ruske-vojne-vezbe-bars-2021-i-slovenski-stit-2021-panciri-iznad-pasuljana-dejstvovali-raketama-na-vazdusne-ciljeve/
RayMabus
RayMabus

Posts : 175867
2014-04-11


Back to top Go down

Bugarima smetaju srpsko ruske vojne vježbe Empty Re: Bugarima smetaju srpsko ruske vojne vježbe

Post by RayMabus Tue 19 Oct - 16:45

RayMabus wrote:Podsećamo, ovo nije prvi put da Atlantski savet komentariše održavanje vojnih vežbi „Slovenski štit“. Organizacija je 2019. godine kritikovala bugarsko Ministarstv odbrane koje je dozvolilo prelazak ruskih sistema S-400 preko Bugarske
...


Krasimir Karakachanov
Bugarima smetaju srpsko ruske vojne vježbe 220px-Krasimir_Karakachanov_2017-12-18
Ministar obrane Bugarske
4 May 2017 – 12 May 2021
Politička stranka : IMRO , krajnja desnica
Ovaj nije priša izborni prag na ova dva izbora održanim ove godine a kako se nisu ništa dogovorili idu i treći izbori.

Borba protiv korupcije = borba protiv proruskih elemenata u državi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175867
2014-04-11


Back to top Go down

Bugarima smetaju srpsko ruske vojne vježbe Empty Re: Bugarima smetaju srpsko ruske vojne vježbe

Post by RayMabus Tue 19 Oct - 17:01

Ako ih ne puste Bugari morat će molit Rumunje il Ukrajince. lol!

Bugarima smetaju srpsko ruske vojne vježbe Istocna-europa-wm-848x478
RayMabus
RayMabus

Posts : 175867
2014-04-11


Back to top Go down

Bugarima smetaju srpsko ruske vojne vježbe Empty Re: Bugarima smetaju srpsko ruske vojne vježbe

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum