ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zoki prstom u oko Shittingu;'Necu zvati HDZ zlocinackom organizacijom.Plenkovic nije kriv'

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Zoki prstom u oko Shittingu;'Necu zvati HDZ zlocinackom organizacijom.Plenkovic nije kriv' - Page 2 Empty Re: Zoki prstom u oko Shittingu;'Necu zvati HDZ zlocinackom organizacijom.Plenkovic nije kriv'

Post by veber 17/10/2021, 08:30

epikur37 wrote:
marcellus wrote:Nisam dao nikakav komentar, samo sam stavio fotku ćaće i njegove hajdučke družine + ona kokoš koja ionako nije pojma imala gdje je


svojedobno si kokoš hvalio, ali aj

Vlast je poročna kategorija

važno je sankcionirati pojedince 

politički, nacionalno i ideološki hdz je utemeljitelj i matica
zanimljivo, kako ti i tebi slični jednostavno "zaboravite" svoje prijašnje upise.

i sada ti je hdz matica, a prije par godina ti je bio uništavatelj.

zanimljivo.

to je valjda taj poturčeni mentalitet vazala.

veber

Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Zoki prstom u oko Shittingu;'Necu zvati HDZ zlocinackom organizacijom.Plenkovic nije kriv' - Page 2 Empty Re: Zoki prstom u oko Shittingu;'Necu zvati HDZ zlocinackom organizacijom.Plenkovic nije kriv'

Post by epikur37 17/10/2021, 08:34

U glavnom, Pa tovčak i Banski dvori su na istoj liniji...

Kmeči jedino radikala ljevica i desnica.


Znači stanje dobro.

epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Zoki prstom u oko Shittingu;'Necu zvati HDZ zlocinackom organizacijom.Plenkovic nije kriv' - Page 2 Empty Re: Zoki prstom u oko Shittingu;'Necu zvati HDZ zlocinackom organizacijom.Plenkovic nije kriv'

Post by veber 17/10/2021, 08:35

epikur37 wrote:Veberu glup si i nekompetentan... a i podvaljuješ.

Tako da nisi za politiku.

Pičke, brodovi.. Može.
ništa ja ne podvaljujem.
kao u slučaju "ero"
lako nađem tvoje upise od prije par godina.

isto tako aben, noorka mogu posvjedočiti, i svjedoče o tvojoj krađi vode.

ti briješ na politiku, a ne znaš nikog iz politike.

s druge strane, da sam pakostan, a nisam mogao bi ti pokazati na djelu prema tebi, što se desilo hienu.
s nekim ljudima se ne zajebavaš.

a pičke, brodovi sve je to dio života.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Zoki prstom u oko Shittingu;'Necu zvati HDZ zlocinackom organizacijom.Plenkovic nije kriv' - Page 2 Empty Re: Zoki prstom u oko Shittingu;'Necu zvati HDZ zlocinackom organizacijom.Plenkovic nije kriv'

Post by epikur37 17/10/2021, 08:41

Ma hajde, ti i tvoje pizdarije :D

Imate izbore pa se pokažite... do tada imate index i dnevno... kmečanje je u RH dozvoljeno u stvari neka vrsta sporta.

Do tada, zna se :)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Zoki prstom u oko Shittingu;'Necu zvati HDZ zlocinackom organizacijom.Plenkovic nije kriv' - Page 2 Empty Re: Zoki prstom u oko Shittingu;'Necu zvati HDZ zlocinackom organizacijom.Plenkovic nije kriv'

Post by veber 17/10/2021, 08:48

epikur37 wrote:Ma hajde, ti i tvoje pizdarije :D

Imate izbore pa se pokažite... do tada imate index i dnevno... kmečanje je u RH dozvoljeno u stvari neka vrsta sporta.

Do tada, zna se :)
nemoj sada podvijati rep.
frend koji je pokrenuo sve protiv hiena je HDZovac.

ali mi smo svi prvenstveno prijatelji, a onda stranački, vjerski ili kako god određeni.
panonca sam iz zatvora izvukao.
marcu su progledali kroz prste na pune dvije linije.

ja sam odradio kaznu da ne kompromitiram frenda s glupim pozivom. nitko me nije tjerao da jurcam po praznom autoputu.

ne seri.

jer da si čitao kome zvono zvoni, znao bi o čemu tipkam.
zato je neki put bolje prešutjet.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Zoki prstom u oko Shittingu;'Necu zvati HDZ zlocinackom organizacijom.Plenkovic nije kriv' - Page 2 Empty Re: Zoki prstom u oko Shittingu;'Necu zvati HDZ zlocinackom organizacijom.Plenkovic nije kriv'

Post by epikur37 17/10/2021, 08:53

veber wrote:
epikur37 wrote:Ma hajde, ti i tvoje pizdarije :D

Imate izbore pa se pokažite... do tada imate index i dnevno... kmečanje je u RH dozvoljeno u stvari neka vrsta sporta.

Do tada, zna se :)
nemoj sada podvijati rep.
frend koji je pokrenuo sve protiv hiena je HDZovac.

ali mi smo svi prvenstveno prijatelji, a onda stranački, vjerski ili kako god određeni.
panonca sam iz zatvora izvukao.
marcu su progledali kroz prste na pune dvije linije.

ja sam odradio kaznu da ne kompromitiram frenda s glupim pozivom. nitko me nije tjerao da jurcam po praznom autoputu.

ne seri.

jer da si čitao kome zvono zvoni, znao bi o čemu tipkam.
zato je neki put bolje prešutjet.

Kaj:D?

Pa veberček, ja ti samo suknem koji put tvoj prljavi jezik natrag ;)

Šta se sad vrijeđaš?

Damica...kmečanje.

Ako en znaš otrpiti, ne poteži ;)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Zoki prstom u oko Shittingu;'Necu zvati HDZ zlocinackom organizacijom.Plenkovic nije kriv' - Page 2 Empty Re: Zoki prstom u oko Shittingu;'Necu zvati HDZ zlocinackom organizacijom.Plenkovic nije kriv'

Post by veber 17/10/2021, 09:16

epikur37 wrote:
veber wrote:
epikur37 wrote:Ma hajde, ti i tvoje pizdarije :D

Imate izbore pa se pokažite... do tada imate index i dnevno... kmečanje je u RH dozvoljeno u stvari neka vrsta sporta.

Do tada, zna se :)
nemoj sada podvijati rep.
frend koji je pokrenuo sve protiv hiena je HDZovac.

ali mi smo svi prvenstveno prijatelji, a onda stranački, vjerski ili kako god određeni.
panonca sam iz zatvora izvukao.
marcu su progledali kroz prste na pune dvije linije.

ja sam odradio kaznu da ne kompromitiram frenda s glupim pozivom. nitko me nije tjerao da jurcam po praznom autoputu.

ne seri.

jer da si čitao kome zvono zvoni, znao bi o čemu tipkam.
zato je neki put bolje prešutjet.

Kaj:D?

Pa veberček, ja ti samo suknem koji put tvoj prljavi jezik natrag ;)

Šta se sad vrijeđaš?

Damica...kmečanje.

Ako en znaš otrpiti, ne poteži ;)
ne kmečim, tvoja singtagma. debilna.

samo ti velim da ne pišeš pizdarije.
nikaj se ne vrijeđam, samo kaj ti, ero i slični vrijeđate.

bilo bi glupo da ti pokažem koliko ti mogu odmoći iz nekog hira.
radije bi ti pomogao.

ali iz slučaja hien vidimo, koliko se može otići daleko zbog bezveznarije.
zato velim tebi, eri i sličnima, ne znaš tko je s druge strane zaslona i tko koga zna.

jebala te partija, tito, tuđman i slično.

moja prijateljstva su isto interesna.
samo kako sam prije već naglasio, a general je skužio, neki drugi interesi nas vežu.
to što znamo neke ljude ne umanjuje naše prijateljstvo.

to što je tvoj interes čisto materijalistički samo je tvoj problem.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Zoki prstom u oko Shittingu;'Necu zvati HDZ zlocinackom organizacijom.Plenkovic nije kriv' - Page 2 Empty Re: Zoki prstom u oko Shittingu;'Necu zvati HDZ zlocinackom organizacijom.Plenkovic nije kriv'

Post by epikur37 17/10/2021, 09:26

veber wrote:
epikur37 wrote:
veber wrote:
epikur37 wrote:Ma hajde, ti i tvoje pizdarije :D

Imate izbore pa se pokažite... do tada imate index i dnevno... kmečanje je u RH dozvoljeno u stvari neka vrsta sporta.

Do tada, zna se :)
nemoj sada podvijati rep.
frend koji je pokrenuo sve protiv hiena je HDZovac.

ali mi smo svi prvenstveno prijatelji, a onda stranački, vjerski ili kako god određeni.
panonca sam iz zatvora izvukao.
marcu su progledali kroz prste na pune dvije linije.

ja sam odradio kaznu da ne kompromitiram frenda s glupim pozivom. nitko me nije tjerao da jurcam po praznom autoputu.

ne seri.

jer da si čitao kome zvono zvoni, znao bi o čemu tipkam.
zato je neki put bolje prešutjet.

Kaj:D?

Pa veberček, ja ti samo suknem koji put tvoj prljavi jezik natrag ;)

Šta se sad vrijeđaš?

Damica...kmečanje.

Ako en znaš otrpiti, ne poteži ;)
ne kmečim, tvoja singtagma. debilna.

samo ti velim da ne pišeš pizdarije.
nikaj se ne vrijeđam, samo kaj ti, ero i slični vrijeđate.

bilo bi glupo da ti pokažem koliko ti mogu odmoći iz nekog hira.
radije bi ti pomogao.

ali iz slučaja hien vidimo, koliko se može otići daleko zbog bezveznarije.
zato velim tebi, eri i sličnima, ne znaš tko je s druge strane zaslona i tko koga zna.

jebala te partija, tito, tuđman i slično.

moja prijateljstva su isto interesna.
samo kako sam prije već naglasio, a general je skužio, neki drugi interesi nas vežu.
to što znamo neke ljude ne umanjuje naše prijateljstvo.

to što je tvoj interes čisto materijalistički samo je tvoj problem.

A ne, ti jesi pobezobrazan i vrijeđaš. Slično kao gnječ.

Mislim, to je jasno razvidno :)

Međutim meni to baš i ne smeta preveć, računam da je osoba tako izgrađena i takav način komunikacije  usvojila.

Doduše, ponekad malo vratim, čisto da se posvijesti. Pa se mislim ako tako komunicira, valjda vrijedi obostrano, čisto onako.

A moj privatni interes nije nikako vezan s politikom.

Politiku pratim kao što neki prate nogomet, automobile, modu i sl.

Zanima me i zabavlja me.

Nisam član nikakve starnke, glasam za HDZ.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Zoki prstom u oko Shittingu;'Necu zvati HDZ zlocinackom organizacijom.Plenkovic nije kriv' - Page 2 Empty Re: Zoki prstom u oko Shittingu;'Necu zvati HDZ zlocinackom organizacijom.Plenkovic nije kriv'

Post by epikur37 17/10/2021, 09:29

Može podvući vezano i za temu:

Ukupna vlast u RH je manje više usuglašena, Pantovčak, Banski Dvori.

Odoka, to je politički dvotrećinska većina.

I sad trebam obaraćati pozornost na index.hr, dnevno.hr ....radu borić i hasančeta...

dajte, molim vas....
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Zoki prstom u oko Shittingu;'Necu zvati HDZ zlocinackom organizacijom.Plenkovic nije kriv' - Page 2 Empty Re: Zoki prstom u oko Shittingu;'Necu zvati HDZ zlocinackom organizacijom.Plenkovic nije kriv'

Post by veber 17/10/2021, 09:42

što je pobezobrazan?

netko obrezan?

razvidno kaj je to?

ne piši pizdarije niti ne podvlači rep kada te se poklopi.

jer tema je zločinačka organizacija koja je osnovana s jedinim ciljem popljačkati hrvatsku.
o tome pišem dok si ti u tuzli razmišljao za beograd ili za zagreb.

to je tema, a povukao si me za tipkovnicu pa sam ti morao objasniti da stranačka pripadnost ili vjerska nije prepreka prijateljstvu.

a isto tako sam ti napisao da bi bilo glupo da ti sutra izađe inspekcija na gradilište i zatvori ga na slijedećih par godina, samo da ti pokažem da to mogu.

pametni nauče iz primjera hiena.

kao sažetak, kradljivče vode.
jasnije?

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Zoki prstom u oko Shittingu;'Necu zvati HDZ zlocinackom organizacijom.Plenkovic nije kriv' - Page 2 Empty Re: Zoki prstom u oko Shittingu;'Necu zvati HDZ zlocinackom organizacijom.Plenkovic nije kriv'

Post by epikur37 17/10/2021, 10:07

veber wrote:što je pobezobrazan?

netko obrezan?

razvidno kaj je to?

ne piši pizdarije niti ne podvlači rep kada te se poklopi.

jer tema je zločinačka organizacija koja je osnovana s jedinim ciljem popljačkati hrvatsku.
o tome pišem dok si ti u tuzli razmišljao za beograd ili za zagreb.

to je tema, a povukao si me za tipkovnicu pa sam ti morao objasniti da stranačka pripadnost ili vjerska nije prepreka prijateljstvu.

a isto tako sam ti napisao da bi bilo glupo da ti sutra izađe inspekcija na gradilište i zatvori ga na slijedećih par godina, samo da ti pokažem da to mogu.

pametni nauče iz primjera hiena.

kao sažetak, kradljivče vode.
jasnije?


sažetak je da lupetaš...a i da  ne znaš primiti na isti način kako komuniciraš.

Da sam ja uspio zamotati sarmu u međuvremenu.

I da obojica imamo po jednu olovku i jedan listić na izborima ;)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Zoki prstom u oko Shittingu;'Necu zvati HDZ zlocinackom organizacijom.Plenkovic nije kriv' - Page 2 Empty Re: Zoki prstom u oko Shittingu;'Necu zvati HDZ zlocinackom organizacijom.Plenkovic nije kriv'

Post by epikur37 17/10/2021, 10:13

Jedino što u političkom smislu s ove konzervativno-desne strane vrijedi kao alternativa je Most,

ali,

to je domet aktivne oporbe i korektiva HDZ-u.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Zoki prstom u oko Shittingu;'Necu zvati HDZ zlocinackom organizacijom.Plenkovic nije kriv' - Page 2 Empty Re: Zoki prstom u oko Shittingu;'Necu zvati HDZ zlocinackom organizacijom.Plenkovic nije kriv'

Post by sitting_bull 17/10/2021, 10:53

kaj se tiče toga, hoće li zoki zvati hdz zločinačkom, ili neće, to je nebitno.

bitno je ono što hdz jeste.

a hdz jeste organizacija koja je počinila brojne zločine kontra hrvatske i njezinih građana.

obzirom da je preko šeksa sama ustrojila i zakone i kadrovirala ljude u krivosuđe, nerealno je očekivati da sami sebe osude za vlastite zločine.

ćaća i još par kaj su najebali su kolateralne žrtve obračuna unutar hdz-a.

isto čeka i anemično đubre kad se namjeri na nekoga koga se u hdz-u ne dira.
ego bez kontrole vodi u tom smjeru.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

darth_vader and niels like this post

Back to top Go down

Zoki prstom u oko Shittingu;'Necu zvati HDZ zlocinackom organizacijom.Plenkovic nije kriv' - Page 2 Empty Re: Zoki prstom u oko Shittingu;'Necu zvati HDZ zlocinackom organizacijom.Plenkovic nije kriv'

Post by sitting_bull 17/10/2021, 10:55

epikur37 wrote:Jedino što u političkom smislu s ove konzervativno-desne strane vrijedi kao alternativa je Most,

ali,

to je domet aktivne oporbe i korektiva HDZ-u.
koji most?

ovaj što je dva puta doveo ovaj hdz na vlast?

most je produžena ruka kaptola i kao takav tajni saveznik hdz-a.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Zoki prstom u oko Shittingu;'Necu zvati HDZ zlocinackom organizacijom.Plenkovic nije kriv' - Page 2 Empty Re: Zoki prstom u oko Shittingu;'Necu zvati HDZ zlocinackom organizacijom.Plenkovic nije kriv'

Post by epikur37 17/10/2021, 10:59

sitting_bull wrote:
epikur37 wrote:Jedino što u političkom smislu s ove konzervativno-desne strane vrijedi kao alternativa je Most,

ali,

to je domet aktivne oporbe i korektiva HDZ-u.
koji most?

ovaj što je dva puta doveo ovaj hdz na vlast?

most je produžena ruka kaptola i kao takav tajni saveznik hdz-a.


To je sve ok za nas konzervativno-desne.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Zoki prstom u oko Shittingu;'Necu zvati HDZ zlocinackom organizacijom.Plenkovic nije kriv' - Page 2 Empty Re: Zoki prstom u oko Shittingu;'Necu zvati HDZ zlocinackom organizacijom.Plenkovic nije kriv'

Post by darth_vader 17/10/2021, 12:15

sitting_bull wrote:kaj se tiče toga, hoće li zoki zvati hdz zločinačkom, ili neće, to je nebitno.

bitno je ono što hdz jeste.

a hdz jeste organizacija koja je počinila brojne zločine kontra hrvatske i njezinih građana.

obzirom da je preko šeksa sama ustrojila i zakone i kadrovirala ljude u krivosuđe, nerealno je očekivati da sami sebe osude za vlastite zločine.

ćaća i još par kaj su najebali su kolateralne žrtve obračuna unutar hdz-a.

isto čeka i anemično đubre kad se namjeri na nekoga koga se u hdz-u ne dira.
ego bez kontrole vodi u tom smjeru.



Biti će zanimljivo pratiti distanciranje od velikog vođe tada...ne znam kako se više sami sebi ne gade.
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19695
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Zoki prstom u oko Shittingu;'Necu zvati HDZ zlocinackom organizacijom.Plenkovic nije kriv' - Page 2 Empty Re: Zoki prstom u oko Shittingu;'Necu zvati HDZ zlocinackom organizacijom.Plenkovic nije kriv'

Post by abraham 17/10/2021, 15:14

Daklem , prosli tjedan je netko tvrdio da bobuljicavi nije iz adz-ja. Muhahahahahahaaaa Nije ali je isti mentalitet.  Ne laje on radi Sanadera, Plenkovica ili tako sta. Laje da si stvori poziciju da sutra njega netko brani. Afera Slavonska je "zaboravljenaa"... Jest ali netko kao broj jedan nekada, moze nekada izvaditi crnu tekicu i aaaa jeo tude ostatke hrane tad i tada sa tim i itim. Buraz dobijao kredite (nepojmljivo za obicnog smrtnika) koje je pokrivao nekretninom koja je samo 10% vrijednosti............ Dakle sto je bilo bilo bilo je , puj pike ne vazi, okrecemo novi list i cijeli drugi repertoar..... Kila mozga.....

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14091
2014-04-14


darth_vader likes this post

Back to top Go down

Zoki prstom u oko Shittingu;'Necu zvati HDZ zlocinackom organizacijom.Plenkovic nije kriv' - Page 2 Empty Re: Zoki prstom u oko Shittingu;'Necu zvati HDZ zlocinackom organizacijom.Plenkovic nije kriv'

Post by debotoijusto 17/10/2021, 15:45

asti issusa rosavi ce dobit oscara za prodaju price
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30631
2014-04-12


Back to top Go down

Zoki prstom u oko Shittingu;'Necu zvati HDZ zlocinackom organizacijom.Plenkovic nije kriv' - Page 2 Empty Re: Zoki prstom u oko Shittingu;'Necu zvati HDZ zlocinackom organizacijom.Plenkovic nije kriv'

Post by sitting_bull 17/10/2021, 16:30

abraham wrote:Daklem , prosli tjedan je netko tvrdio da bobuljicavi nije iz adz-ja. Muhahahahahahaaaa Nije ali je isti mentalitet.  Ne laje on radi Sanadera, Plenkovica ili tako sta. Laje da si stvori poziciju da sutra njega netko brani. Afera Slavonska je "zaboravljenaa"... Jest ali netko kao broj jedan nekada, moze nekada izvaditi crnu tekicu i aaaa jeo tude ostatke hrane tad i tada sa tim i itim. Buraz dobijao kredite (nepojmljivo za obicnog smrtnika) koje je pokrivao nekretninom koja je samo 10% vrijednosti............ Dakle sto je bilo bilo bilo je , puj pike ne vazi, okrecemo novi list i cijeli drugi repertoar..... Kila mozga.....
znači, anemično đubre je u tvrdoj kohabitaciji sam sa svojima.

onda čudi što ga svako malo hvata nervoza i što se usplahiren baš i ne može kontrolirati u javnim istupima.

u svakom slučaju, zoki je opkolio anemičara i izvana i iznutra...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Zoki prstom u oko Shittingu;'Necu zvati HDZ zlocinackom organizacijom.Plenkovic nije kriv' - Page 2 Empty Re: Zoki prstom u oko Shittingu;'Necu zvati HDZ zlocinackom organizacijom.Plenkovic nije kriv'

Post by veber 17/10/2021, 16:49

abraham wrote:Daklem , prosli tjedan je netko tvrdio da bobuljicavi nije iz adz-ja. Muhahahahahahaaaa Nije ali je isti mentalitet.  Ne laje on radi Sanadera, Plenkovica ili tako sta. Laje da si stvori poziciju da sutra njega netko brani. Afera Slavonska je "zaboravljenaa"... Jest ali netko kao broj jedan nekada, moze nekada izvaditi crnu tekicu i aaaa jeo tude ostatke hrane tad i tada sa tim i itim. Buraz dobijao kredite (nepojmljivo za obicnog smrtnika) koje je pokrivao nekretninom koja je samo 10% vrijednosti............ Dakle sto je bilo bilo bilo je , puj pike ne vazi, okrecemo novi list i cijeli drugi repertoar..... Kila mozga.....
muha, ti se i dalje ne daš iz socijalističke švecke.
spusti se malo niže na jug, preskoči dansku i dođi u socijalnu njemačku.
koja je tek nedavno izglasala zakon o minimalnoj satnici za struke.

kao što sam rvatu zemi epiju natipkao svi smo mi u nekim interesnim skupinama.
ja nisam blasfemičar pa uredno kada treba nazovem frenda za uslugu. kao što i on mene.
unutar društva u kojem se nalazim postoje ljudi raznih političkih opcija, vjeroispovjesti ili ateisti.
cilj nam je jednak, osobni probitak.

samo nismo licemjerni pa mijenjamo stranke, mišljenja ili svjetonazore.

(kolega epi je od hss postao jebeni zagovornik hdz)

tako da vam je sve to lajanje na mjesec
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Zoki prstom u oko Shittingu;'Necu zvati HDZ zlocinackom organizacijom.Plenkovic nije kriv' - Page 2 Empty Re: Zoki prstom u oko Shittingu;'Necu zvati HDZ zlocinackom organizacijom.Plenkovic nije kriv'

Post by epikur37 17/10/2021, 17:14

veber wrote:
abraham wrote:Daklem , prosli tjedan je netko tvrdio da bobuljicavi nije iz adz-ja. Muhahahahahahaaaa Nije ali je isti mentalitet.  Ne laje on radi Sanadera, Plenkovica ili tako sta. Laje da si stvori poziciju da sutra njega netko brani. Afera Slavonska je "zaboravljenaa"... Jest ali netko kao broj jedan nekada, moze nekada izvaditi crnu tekicu i aaaa jeo tude ostatke hrane tad i tada sa tim i itim. Buraz dobijao kredite (nepojmljivo za obicnog smrtnika) koje je pokrivao nekretninom koja je samo 10% vrijednosti............ Dakle sto je bilo bilo bilo je , puj pike ne vazi, okrecemo novi list i cijeli drugi repertoar..... Kila mozga.....
muha, ti se i dalje ne daš iz socijalističke švecke.
spusti se malo niže na jug, preskoči dansku i dođi u socijalnu njemačku.
koja je tek nedavno izglasala zakon o minimalnoj satnici za struke.

kao što sam rvatu zemi epiju natipkao svi smo mi u nekim interesnim skupinama.
ja nisam blasfemičar pa uredno kada treba nazovem frenda za uslugu. kao što i on mene.
unutar društva u kojem se nalazim postoje ljudi raznih političkih opcija, vjeroispovjesti ili ateisti.
cilj nam je jednak, osobni probitak.

samo nismo licemjerni pa mijenjamo stranke, mišljenja ili svjetonazore.

(kolega epi je od hss postao jebeni zagovornik hdz)

tako da vam je sve to lajanje na mjesec


manje više se slažem,

hss je bio davno ali nema ti velike ideološke razlike između hss i hdz

s tim da je hss nekako srcu draži, most je isto ok

ali sve je to sitno HDZ je politička matica ove države kao što je hss bio prije 

svako vrijeme i svaka država ima svoju stranku
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Zoki prstom u oko Shittingu;'Necu zvati HDZ zlocinackom organizacijom.Plenkovic nije kriv' - Page 2 Empty Re: Zoki prstom u oko Shittingu;'Necu zvati HDZ zlocinackom organizacijom.Plenkovic nije kriv'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum