ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

30 godina od junacke smrti zapovjednika Blage Zadre i Alfreda Hilla

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

30 godina od junacke smrti zapovjednika Blage Zadre i Alfreda Hilla - Page 2 Empty Re: 30 godina od junacke smrti zapovjednika Blage Zadre i Alfreda Hilla

Post by vuksadinare 17/10/2021, 07:28

....al bus se opet upecal...

vuksadinare

Posts : 99155
2015-09-08


Back to top Go down

30 godina od junacke smrti zapovjednika Blage Zadre i Alfreda Hilla - Page 2 Empty Re: 30 godina od junacke smrti zapovjednika Blage Zadre i Alfreda Hilla

Post by vuksadinare 17/10/2021, 07:30

...ej mentalni jesi ti idiot....tsssss
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99155
2015-09-08


Back to top Go down

30 godina od junacke smrti zapovjednika Blage Zadre i Alfreda Hilla - Page 2 Empty Re: 30 godina od junacke smrti zapovjednika Blage Zadre i Alfreda Hilla

Post by mentalitet 17/10/2021, 07:38

vuksadinare wrote:....al bus se opet upecal...

Pa tko se peca bog te jebo ja ili ti ? Odgovarash slobodno na moj upis da cu te zaobilaziti kao govno na cesti.. i tako sam potvrdjujesh da si govno..kud ceh vecu debilanu od te ..Pa da si makar malo inteligentniji da te mogu vishe zajebavati ovako mi zao jer ipak nije fino zajebavati retardirane osobe..Eto isprichavam se i zaobilazim te kao na cesti...a sada vozi mishko u shtalu i radi neshto...jebi makar koze...::))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5039
2020-07-05


Back to top Go down

30 godina od junacke smrti zapovjednika Blage Zadre i Alfreda Hilla - Page 2 Empty Re: 30 godina od junacke smrti zapovjednika Blage Zadre i Alfreda Hilla

Post by vuksadinare 17/10/2021, 07:50

mentalitet wrote:
vuksadinare wrote:....al bus se opet upecal...

Pa tko se peca bog te jebo ja ili ti ? Odgovarash slobodno na moj upis da cu te zaobilaziti kao govno na cesti..  i tako sam potvrdjujesh da si govno..kud ceh vecu debilanu od te ..Pa da si makar malo inteligentniji da te mogu vishe zajebavati ovako mi zao jer ipak nije fino zajebavati retardirane osobe..Eto isprichavam se i zaobilazim te kao na cesti...a sada vozi mishko u shtalu i radi neshto...jebi makar koze...::))
pa ka'k si me zaobisao...?...vidis da nisi..nisi normalan :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99155
2015-09-08


Back to top Go down

30 godina od junacke smrti zapovjednika Blage Zadre i Alfreda Hilla - Page 2 Empty Re: 30 godina od junacke smrti zapovjednika Blage Zadre i Alfreda Hilla

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum