ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bosanci ih izmarisali jer su se nabacivali njihovim djevojkama na domacem terenu

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Bosanci ih izmarisali jer su se nabacivali njihovim djevojkama na domacem terenu - Page 2 Empty Re: Bosanci ih izmarisali jer su se nabacivali njihovim djevojkama na domacem terenu

Post by vuksadinare 16/10/2021, 04:22

..prvo dobru vatru priprenit pa onda rostiljanje Basketball

vuksadinare

Posts : 99159
2015-09-08


Back to top Go down

Bosanci ih izmarisali jer su se nabacivali njihovim djevojkama na domacem terenu - Page 2 Empty Re: Bosanci ih izmarisali jer su se nabacivali njihovim djevojkama na domacem terenu

Post by vuksadinare 16/10/2021, 04:24

Dobro su jos prosli..moglo je i biti po onoj 'koga moja cakija ubode njemu vise nema kruha i vode'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99159
2015-09-08


vuksadinare likes this post

Back to top Go down

Bosanci ih izmarisali jer su se nabacivali njihovim djevojkama na domacem terenu - Page 2 Empty Re: Bosanci ih izmarisali jer su se nabacivali njihovim djevojkama na domacem terenu

Post by AssadNaPodmornici 16/10/2021, 09:41

Fantaziras... Nitko ne jebe tvoje bosanke a Bosanci jebu druge.. Možeš misliti
Imao sam ih ovdje na faksu.. Jadni Bosanci u pravilu nisu jebali niti jednu lokalnu splićanku, cijeli studij, osim ako netko nije teški lovaš.. Jer splićanke teške materijalistice, plus bosanski naglasak adio ne jebu ništa ... Tek kasnije kada završe faks pa nađu posao, i najbitnie kada izgube bosanski naglasak i počnu po splitski onda krene...

Sa druge strane Hercegovke također teške materijalistice čak i žešće od splićanki, samo plus konzervativne.. Ako je koja zgodnija gledala se udati i naravno za lokalnog nekoga jebivjetra sa apartmanima.. To im je najbitnie...

Ne znam kako je u ZGu
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20998
2018-06-14


Back to top Go down

Bosanci ih izmarisali jer su se nabacivali njihovim djevojkama na domacem terenu - Page 2 Empty Re: Bosanci ih izmarisali jer su se nabacivali njihovim djevojkama na domacem terenu

Post by jastreb 16/10/2021, 21:11

Kod nas bosanski Srbi najbolje prođu,jer dođu slobodni.

Dočim Muslimani i Hrvati uglavnom dođu oženjeni sa ženama iz Bosne.

No i Bosna je širok pojam i najlošije prolaze oni koji slušaju izvornu tzv seljačku muziku bez obzira na vjeru.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Bosanci ih izmarisali jer su se nabacivali njihovim djevojkama na domacem terenu - Page 2 Empty Re: Bosanci ih izmarisali jer su se nabacivali njihovim djevojkama na domacem terenu

Post by jastreb 16/10/2021, 21:13

Ono,obeca pički provod na Viškovu uz narodnu muziku.

Žena pristane,a kad dođe tamo umhesto popularne muzike dva matora kreštala u pratnji violine i šargije.

Sad si mi to napravio i nikad više.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Bosanci ih izmarisali jer su se nabacivali njihovim djevojkama na domacem terenu - Page 2 Empty Re: Bosanci ih izmarisali jer su se nabacivali njihovim djevojkama na domacem terenu

Post by jastreb 16/10/2021, 21:16

Ona reklama HNS je ziva istina. Trestajuca nar.muzika iz auta postala je toliko uobicajena da nitko vise ne obraca paznju na nju,ali kad cujes izvornjake sa Ozrena,Posavine,Podrinja to je vec iritirajuce.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Bosanci ih izmarisali jer su se nabacivali njihovim djevojkama na domacem terenu - Page 2 Empty Re: Bosanci ih izmarisali jer su se nabacivali njihovim djevojkama na domacem terenu

Post by dijagram 16/10/2021, 21:26

AssadNaPodmornici wrote:Fantaziras... Nitko ne jebe tvoje bosanke a Bosanci jebu druge.. Možeš misliti
Imao sam ih ovdje na faksu.. Jadni Bosanci u pravilu nisu jebali niti jednu lokalnu splićanku, cijeli studij, osim ako netko nije teški lovaš.. Jer splićanke teške materijalistice, plus bosanski naglasak adio ne jebu ništa ... Tek kasnije kada završe faks pa nađu posao, i najbitnie kada izgube bosanski naglasak i počnu po splitski onda krene...

Sa druge strane Hercegovke također teške materijalistice čak i žešće od splićanki, samo plus konzervativne.. Ako je koja zgodnija gledala se udati i naravno za lokalnog nekoga jebivjetra sa apartmanima.. To im je najbitnie...

Ne znam kako je u ZGu
U zagrebu uglavnom oblacno.

Glede seksa, hah, kako tko.

U prilcno burnom zivotu imao sam posla sa razlicitim curkama.

Manje vise sve ide, a ponajlosije ili ponajgluplje su mi bile jastrebove mjesanke.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Bosanci ih izmarisali jer su se nabacivali njihovim djevojkama na domacem terenu - Page 2 Empty Re: Bosanci ih izmarisali jer su se nabacivali njihovim djevojkama na domacem terenu

Post by Ringo10 17/10/2021, 08:11

Gledam programe iz BiH...jebo te patak, pa Dodik im je opsesija...
Samo Dodik ovo, Dodik ono...Dodik, Dodik, Dodik..
Uhapsiti, protjerati, ubiti...Dodika...
Ono je nevjerojatno sta Dodik radi Mujagama...iz pameti ih istjeruje...
Poludili su jebo te...histerija kakvu nisam vidio

A ne pada im na pamet da pokusaju pregovorima...samo kukaju da dodju stranci da nesto ucine
I prijete ratom...smijesni su i tragicni u isto vrijeme

A Dodo ih guzi, usi im zavrce
.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21566
2015-09-24


Back to top Go down

Bosanci ih izmarisali jer su se nabacivali njihovim djevojkama na domacem terenu - Page 2 Empty Re: Bosanci ih izmarisali jer su se nabacivali njihovim djevojkama na domacem terenu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum