ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sada je službeno: HDZ je opljačkao državu

Page 5 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Sada je službeno: HDZ je opljačkao državu - Page 5 Empty Re: Sada je službeno: HDZ je opljačkao državu

Post by niels 13/10/2021, 21:36

Uglavnom, nevjerojatno, uistinu nevjerojatno.

Kako biste li tek branili HDZ da mu je Karamarko predsjednik, da je s MOST-om i DP-om u koaliciji, da nije isforsirao IK, da je proveo lustraciju… i gaće bi sa vas skidali dok biste ih branili.

niels

Posts : 4795
2021-04-26


Back to top Go down

Sada je službeno: HDZ je opljačkao državu - Page 5 Empty Re: Sada je službeno: HDZ je opljačkao državu

Post by RayMabus 13/10/2021, 21:43

niels wrote:
Koalicijski partneri bi se odrekli stranke s takvom pravosudnom kvalifikacijom, takva stranka se nikad ne bi više približila Markovom trgu.

Da smo samo normalna zemlja, ne članica ne znam čega sve ne, samo normalna zrela demokracija i društvo gdje se poštuje zdrav razum to bi se desilo.

Ali mi smo bolesna država, pomaknut sustav vrijednosti.
Kanački: Hrvatska ima 8 zastupnika nacionalnih manjina – koliko sve države EU-a zajedno


https://hrvatska-danas.com/2018/05/04/kanacki-hrvatska-ima-8-zastupnika-nacionalnih-manjina-koliko-sve-drzave-eu-a-zajedno/




Natalija Kanački iz inicijative Narod odlučuje rekla je kako žele promijeniti izborni zakon obzirom na mnoge nelogičnosti koje postoje u njemu. Svjedoci smo izbornog zakona koji je kreiran po volji dviju najvećih stranaka HDZ-a i SDP-a i njihovih vrlo malih koalicijskih partnera.
Naš cilj je prvenstveno uvođenje tri preferencijska glasa, da predstavnici nacionalnih manjina ne mogu sudjelovati u glasovanju za formiranje vlade i za državni proračun, smanjiti broj saborskih zastupnika na 120 što bi značajno financijski rasteretilo državni proračun.
Na pitanje je li ovo protumanjinski referendum rekla je kako manjinama ostaju sva prava manjinska prava. Svjedoci smo velike političke trgovine o čemu su govorili i mnogi stranački predstavnici. Ne vidimo razloga zašto bi nam predstavnici nacionalnih manjina glasovali hoće li se vlada sastaviti ili ne. Da je to neka europska tekovina imali bi je u mnogim demokratskim europskim državama. U Europskoj uniji samo nekoliko zemalja ima zagarantirana zastupnička mjesta za nacionalne manjine. U cijeloj Europi je zagarantirano 8 zastupničkih mjesta, koliko u Hrvatskoj, istaknula je Kanački.
Sada je službeno: HDZ je opljačkao državu - Page 5 Z
RayMabus
RayMabus

Posts : 176905
2014-04-11


Back to top Go down

Sada je službeno: HDZ je opljačkao državu - Page 5 Empty Re: Sada je službeno: HDZ je opljačkao državu

Post by dijagram 13/10/2021, 21:44

niels wrote:Uglavnom, nevjerojatno, uistinu nevjerojatno.

Kako biste li tek branili HDZ da mu je Karamarko predsjednik, da je s MOST-om i DP-om u koaliciji, da nije isforsirao IK, da je proveo lustraciju… i gaće bi sa vas skidali dok biste ih branili.
Ne uzbudjuj se , pazi na zdravlje.


Jebo adeze i slicne lopove.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18709
2015-08-09


Back to top Go down

Sada je službeno: HDZ je opljačkao državu - Page 5 Empty Re: Sada je službeno: HDZ je opljačkao državu

Post by marcellus 13/10/2021, 21:48

niels wrote:
metilda wrote:
niels wrote:
marcellus wrote:primit u kuću migrante ili hadezeovce, to je zanimljiv izbor... zakurac, ali zanimljiv

Pa i poanta jest da ti pozli i od jedne i od druge opcije.

Kolega Niels, cijenim vaše analize, ali usporedba nije na mjestu. Svaka politička opcija iskoristila je vlast za svoje interese samo je HDZ pod povećalom jer je najdulje vladao. Iako ga ne mogu smisliti, radije bih u kuću primila plenkovića nego migranta. Bez obzira na to što mi vjera nalaže suprotno.

Kolegice, HDZ je pod povećalom jer je sistemski i dubinski nemilosrdno pljačkao.

Ja nisam vjernik, pa mi je izbor olakšan. Stavio bih našeg dragog premijera, krdo migranata i čopor vukova i bacio ključeve od ulaznih vrata među njih.

Zatvorio bi vrata i bojao se da ću ugledati Plenkija na vratima…

uvijek postoji gori predator...


_________________
Sada je službeno: HDZ je opljačkao državu - Page 5 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Sada je službeno: HDZ je opljačkao državu - Page 5 Empty Re: Sada je službeno: HDZ je opljačkao državu

Post by marcellus 13/10/2021, 21:51

niels wrote:
Koalicijski partneri bi se odrekli stranke s takvom pravosudnom kvalifikacijom, takva stranka se nikad ne bi više približila Markovom trgu.
kolega, da vas podsjetim da se HDZ pobrinuo za to da se građani ne mogu približiti markovom trgu, jer su neki bili oduševljeni njihovom vladavinom do te mjere da su došli gore s kalašnjikovom.

_________________
Sada je službeno: HDZ je opljačkao državu - Page 5 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Sada je službeno: HDZ je opljačkao državu - Page 5 Empty Re: Sada je službeno: HDZ je opljačkao državu

Post by marcellus 13/10/2021, 21:54

niels wrote:Evo, malo listam naše portale…pa HDZ je zapravo rat već dobio, privodi dan mirno. Jedino su Index i Novi list objavili više od 1-2 naslova, a vladajuća stranka je osuđena za teško kazneno djelo. Ostali to tretiraju u maniri servisne informacije.

Ali nitko to ne problematizira, Hrvati na samu ideju o životu bez HDZ-a se tresu od straha.

kad pogledaš koliko su možemo inicijalno stručni i uspješni u upravljanju metropolom, na slogu koja cvjeta u SDP-u, na pamet marginalnih stranaka od živog zida i kolakušića do DP-a, na poštenje HNS-a, ja ne razumijem čemu se ti čudiš.

HDZ je zlo koje poznajemo.

_________________
Sada je službeno: HDZ je opljačkao državu - Page 5 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Sada je službeno: HDZ je opljačkao državu - Page 5 Empty Re: Sada je službeno: HDZ je opljačkao državu

Post by crvenkasti 13/10/2021, 22:01

Ja sam oduvijek htio biti kriminalac. Gledao sam filmove, igrao se i maštario. Zamišljao sam da sam glavni lopov koji pljačka, krade i otima. 

Međutim, znao da sam bijednik i pizda i da nikad neću imati hrabrosti da ukradem ni najmanju mrvicu.

Uvijek glasaujem uvijek za one koji me čine da su najveći lopovi.
Kad poslije vidim da su se nakrali i obogatili, zamišljam da sam i ja sad bogat i moćan kao i oni. Jer i moj glas je doprinio da oni postanu takvi.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28825
2014-04-17


Back to top Go down

Sada je službeno: HDZ je opljačkao državu - Page 5 Empty Re: Sada je službeno: HDZ je opljačkao državu

Post by marcellus 13/10/2021, 22:03

crvenkasti wrote:Ja sam oduvijek htio biti kriminalac. Gledao sam filmove, igrao se i maštario. Zamišljao sam da sam glavni lopov koji pljačka, krade i otima. 

Međutim, znao da sam bijednik i pizda i da nikad neću imati hrabrosti da ukradem ni najmanju mrvicu.

Uvijek glasaujem uvijek za one koji me čine da su najveći lopovi.
Kad poslije vidim da su se nakrali i obogatili, zamišljam da sam i ja sad bogat i moćan kao i oni. Jer i moj glas je doprinio da oni postanu takvi.

gle ti glasaš za vučića, a za njega su hadezejci majka tereza... a ovo ostalo, to je zato jer si srbin

_________________
Sada je službeno: HDZ je opljačkao državu - Page 5 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Sada je službeno: HDZ je opljačkao državu - Page 5 Empty Re: Sada je službeno: HDZ je opljačkao državu

Post by newuser 13/10/2021, 22:05

Naprosto ne vjerujem, hdz je domoljubna i cestita stranka sa odlicnim ljudima. Nema tu mjesta kriminalu  :^0
avatar
newuser

Posts : 1995
2015-09-09


Back to top Go down

Sada je službeno: HDZ je opljačkao državu - Page 5 Empty Re: Sada je službeno: HDZ je opljačkao državu

Post by crvenkasti 13/10/2021, 22:05

Moj najveći domet u kriminalu je to što uvijek glasujem za HDZ.
Za nešto više nemam hrabrosti.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28825
2014-04-17


Back to top Go down

Sada je službeno: HDZ je opljačkao državu - Page 5 Empty Re: Sada je službeno: HDZ je opljačkao državu

Post by newuser 13/10/2021, 22:08

epikur37 wrote:Kazniti odgovorne, korupcija je duboko u mentalitetu...treba vremena da se to promijenio ako je uopće moguće.
Jasno da je moguce. Problem je da na nikakvu poziciju ne mogu doci ljudi koji nisu ucjenjeni i skloni korupciji izmedju ostalog... sto bi se reklo provjereni kadrovi.
avatar
newuser

Posts : 1995
2015-09-09


darth_vader likes this post

Back to top Go down

Sada je službeno: HDZ je opljačkao državu - Page 5 Empty Re: Sada je službeno: HDZ je opljačkao državu

Post by RayMabus 13/10/2021, 22:09

newuser wrote:Naprosto ne vjerujem, hdz je domoljubna i cestita stranka sa odlicnim ljudima. Nema tu mjesta kriminalu  :^0
:cro
RayMabus
RayMabus

Posts : 176905
2014-04-11


Back to top Go down

Sada je službeno: HDZ je opljačkao državu - Page 5 Empty Re: Sada je službeno: HDZ je opljačkao državu

Post by RayMabus 13/10/2021, 22:12

Ajde imaju već da su zločinačka, sad su i kriminalna. Neka se Plenkovic pere u Briselu sad kad su došle političke stranke u Njemačkoj koje su njemu oporba i jedva čekaju nešto s čime će ga utuč.

Zločinci i kriminlci. Službeno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176905
2014-04-11


Back to top Go down

Sada je službeno: HDZ je opljačkao državu - Page 5 Empty Re: Sada je službeno: HDZ je opljačkao državu

Post by crvenkasti 13/10/2021, 22:18

RayMabus wrote:
newuser wrote:Naprosto ne vjerujem, hdz je domoljubna i cestita stranka sa odlicnim ljudima. Nema tu mjesta kriminalu  :^0
:cro

HDZ nije birao sredstva da dođe na vlast i zamijeni jugokomunističku vlast. Otpuštanja, deložacije, pljačke, podmetanje bombi, paljenje kuća, sve je bilo u igri.
U tome je imao svesrdnu podršku Hrvata koji su se htjeli osvetiti Srbima koji su u svemu bili superiorniji i vladali su nad nama.

Međutim, kad smo pobijedili i otjerali Srbe, HDZ je ostao.
Jebi ga.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28825
2014-04-17


Back to top Go down

Sada je službeno: HDZ je opljačkao državu - Page 5 Empty Re: Sada je službeno: HDZ je opljačkao državu

Post by RayMabus 13/10/2021, 22:20

Moš mislit kolike su mu sad šanse da mu daju EU fondove i puste ga u eurozonu a on na čelu zločinačke i kriminalne organizacije a došla oporba na vlastu u Njemačkoj koja samo čeka ovako šta kako bi imala izliku da ga može potopit jer je on desni centar i na čelu krim organizacije.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176905
2014-04-11


Back to top Go down

Sada je službeno: HDZ je opljačkao državu - Page 5 Empty Re: Sada je službeno: HDZ je opljačkao državu

Post by RayMabus 13/10/2021, 22:36

Sad zamisli kolika je to reklama za investicije ? Državom ti vlada stranka koja je pravomoćno osuđena da je krala proračun.

Odma dolaze čim vide da su takvi na vlasti. Ajde moj HDZ počmi se ti gasit. Vi ste međunarodni mrtvaci.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176905
2014-04-11


Back to top Go down

Sada je službeno: HDZ je opljačkao državu - Page 5 Empty Re: Sada je službeno: HDZ je opljačkao državu

Post by RayMabus 13/10/2021, 22:47

Kad ti vidi taj dosje a dođeš tražit miljon eura e a on mora stavit potpis, ugražava svoju karijeru a pet fakulteta završija.

Ajde piči. Nek netko drugi stavlja potpis da ti je da eu fondove il kredit. Piše ti crno na bilo šta si.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176905
2014-04-11


Back to top Go down

Sada je službeno: HDZ je opljačkao državu - Page 5 Empty Re: Sada je službeno: HDZ je opljačkao državu

Post by RayMabus 13/10/2021, 22:51

Doć će neka pizdarija jer to su lopovi koji nisu prošli katarzu i onda očekuje potpis od bankara a on gleda dosje, piše sve.

Dođe li šta na sud pa on je gotov ka bankar, da je miljone stranci koja je optužena za krađu proračuna. 

Da si lopovu i tu su dokumenti da su lopovi. Aj daj mu sad miljon eura i stavi svoj potpis da si ti odgovoran.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176905
2014-04-11


Back to top Go down

Sada je službeno: HDZ je opljačkao državu - Page 5 Empty Re: Sada je službeno: HDZ je opljačkao državu

Post by RayMabus 13/10/2021, 22:52

Oni se mogu slobodno ka stranka ugasit nakon ovoga.

To je završena priča.

Novac je povjerenje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176905
2014-04-11


Back to top Go down

Sada je službeno: HDZ je opljačkao državu - Page 5 Empty Re: Sada je službeno: HDZ je opljačkao državu

Post by niels 13/10/2021, 23:18

marcellus wrote:
niels wrote:
Koalicijski partneri bi se odrekli stranke s takvom pravosudnom kvalifikacijom, takva stranka se nikad ne bi više približila Markovom trgu.
kolega, da vas podsjetim da se HDZ pobrinuo za to da se građani ne mogu približiti markovom trgu, jer su neki bili oduševljeni njihovom vladavinom do te mjere da su došli gore s kalašnjikovom.

I sve 5, da svoje oduševljenje nisu iskazali na bijedniku koji za 5.000,00 kn nosi glavu u torbi. Ono kad podsvjesno i sa kalašnjikovom u ruci klečiš u glavi…
niels
niels

Male
Posts : 4795
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Sada je službeno: HDZ je opljačkao državu - Page 5 Empty Re: Sada je službeno: HDZ je opljačkao državu

Post by melkior 13/10/2021, 23:22

FIMI Media je sitniš u odnosu na milijarde koje je HDZ pokrao u posljednjih 30 godina.
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Sada je službeno: HDZ je opljačkao državu - Page 5 Empty Re: Sada je službeno: HDZ je opljačkao državu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum