ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pristina opet prca Srbiju.Uveli nove mjere Srbiji...

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Pristina opet prca Srbiju.Uveli nove mjere Srbiji... - Page 2 Empty Re: Pristina opet prca Srbiju.Uveli nove mjere Srbiji...

Post by RayMabus 9/10/2021, 04:34

Kad Kosovo kupi te pištolje ako ih kupi onda ćemo organizirat sastanak Kosovo Hrvatska u Dubrovniku odakle će se njihovi ekonomski i drugi razlozi bolje čuti nego iz Prištine.

To će biti prvi sastanak, samo Hrvatska i Kosovo u Dubrovniku.

RayMabus

Posts : 176931
2014-04-11


Back to top Go down

Pristina opet prca Srbiju.Uveli nove mjere Srbiji... - Page 2 Empty Re: Pristina opet prca Srbiju.Uveli nove mjere Srbiji...

Post by RayMabus 9/10/2021, 04:50

Nisam sklon nekim velikim pričama i šemama tresla se brda rodio se miš. Imam svoje dugoročne planove no uvjet je da granična policija Kosova koristi moje pištolje.

Želim suradnju MUP Hrvatska i MUP Kosovo i radi geopolitike i radi ekonomije i radi vojne industrije i obrambene suradnje te radi pitanja ilegalne imigracije.

Zato imam taj uvjet.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176931
2014-04-11


Back to top Go down

Pristina opet prca Srbiju.Uveli nove mjere Srbiji... - Page 2 Empty Re: Pristina opet prca Srbiju.Uveli nove mjere Srbiji...

Post by RayMabus 9/10/2021, 04:56

Kod tih pištolja imam nekoliko ciljeva. Prvi je da dodam još jednu zemlju čija policija ( i vojska a u ovom slučaju sigurnosne snage Kosova koristi taj model ). Drugi je suradnja dva ministarstva umutarnjih poslova al i neposredno i suradnja dvaju ministarstava obrane. Treći je šta želim poslat signal investiorima u Hrvatskoj ali i turistima iz Hrvatske da Kosovo i Hrvatska imaju super suranju na razini policije i da je sve ok za hrvatske građane i investiore. Četvrti razlog je šta jačanjem te suradnje jačamo i suradnju dviju država po pitanju ilegalne imigracije na balkanskoj ruti.

Ovo je u kratko. Za prvu ruku.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176931
2014-04-11


Back to top Go down

Pristina opet prca Srbiju.Uveli nove mjere Srbiji... - Page 2 Empty Re: Pristina opet prca Srbiju.Uveli nove mjere Srbiji...

Post by RayMabus 9/10/2021, 05:00

Ako to tako dogovrimo onda sam otvoren za ekonomskii susret ministarstva ekonomije Kosova i Hrvatske u Dubrovniku uz sudjelovanje gospodarstvenika iz Hrvatske i Kosova te uz sudjelovanje visokih političkih predstavnika Kosova i Hrvatske čime se dodaje i politička dimenzija i poruka investitorima kako na Kosovu i u Hrvatskoj tako i u regiji ali i šire dakle EU i ostatak svijeta.

Susret jednom godišnje uz proširenje da na idućim susretima ovog formata dođu i predstavnici Albanije te SM i Cg.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176931
2014-04-11


Back to top Go down

Pristina opet prca Srbiju.Uveli nove mjere Srbiji... - Page 2 Empty Re: Pristina opet prca Srbiju.Uveli nove mjere Srbiji...

Post by RayMabus 9/10/2021, 05:16

I ovo nije nikakva incijativa protiv Srbije jer Hrvatska podržava lakši protok roba i ljudi kroz Srbiju i SM a niti Hrvatska kao članica EU može ulazit u te nekakve carinske incijative van EU konkretno sad tu na tom Zapanom Balkanu.

Ovo je incijativa za regionalni razvoj i suradnju na području : Istočno od Dubrovnika.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176931
2014-04-11


Back to top Go down

Pristina opet prca Srbiju.Uveli nove mjere Srbiji... - Page 2 Empty Re: Pristina opet prca Srbiju.Uveli nove mjere Srbiji...

Post by RayMabus 9/10/2021, 05:28

Prvo pištolji pa tek onda se ostalo. Tu se s moje strane uopće ne radi o zaradi na tim pištoljima. Nisu to neke velike finacijske stavke a i uostalom svaki tako uložen novčić vratit će im se stostruko jer ja pripremam veliki set ekonomsko političkih mjera ako do ovoga dođe.

Zanima me suradnja s njihovim MUP i neposredno i obrambenom komponentom jer Kosovo i Albanija zajedno spriječavaju i prodor ilegalnih imigracija prema Hrvatskoj.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176931
2014-04-11


Back to top Go down

Pristina opet prca Srbiju.Uveli nove mjere Srbiji... - Page 2 Empty Re: Pristina opet prca Srbiju.Uveli nove mjere Srbiji...

Post by RayMabus 9/10/2021, 05:40

Po mojoj procjeni to je 500 pištolja za Kosovo i 500 pištolja za Albaniju.

Ne idem na količinu. Ne zanima me priča da kupiš količinu pa to završi tko zna gdje nego manja količina i serijski brojevi i da to koristi granična policija Kosova i Albanije te druge oružane formacije tamo koje koriste pištolje , temeljna policija, vojska itd.

O tome se radi. Geopolitika.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176931
2014-04-11


Back to top Go down

Pristina opet prca Srbiju.Uveli nove mjere Srbiji... - Page 2 Empty Re: Pristina opet prca Srbiju.Uveli nove mjere Srbiji...

Post by RayMabus 9/10/2021, 05:49

Šta prije Kosovo kupi te pištolje i uvede ih u uporabu kod granične policije a poslije i kod ostalih oružanih formacija koje koriste pištolje prije će doć do tog ekonomskog sastanka u Dubrovniku uz sudjelovanje visokih političkih predstavnika Kosova i Hrvatske.

Ja planove imam, sad je samo pitanje kad će se njima upalit lampica. Nemam namjeru molit ikoga išta.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176931
2014-04-11


Back to top Go down

Pristina opet prca Srbiju.Uveli nove mjere Srbiji... - Page 2 Empty Re: Pristina opet prca Srbiju.Uveli nove mjere Srbiji...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum