ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Komoda robota razvila hrvatska tvrtka

Go down

Komoda robota razvila hrvatska tvrtka Empty Komoda robota razvila hrvatska tvrtka

Post by vuksadinare 2/10/2021, 16:45

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2308138&index_ref=naslovnica_vijesti_ostalo_m
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99144
2015-09-08


Back to top Go down

Komoda robota razvila hrvatska tvrtka Empty Re: Komoda robota razvila hrvatska tvrtka

Post by RayMabus 2/10/2021, 16:51

To je moj rod u vojsci. Atomsko biološko kemijska obrana.

Robot za micanje opasnih tvari. Dosta se ulaže u to je ima nuklearna elektrana Krško itd. Sve ok.Komoda robota razvila hrvatska tvrtka 98213f0b-df82-4417-9b31-873d5e6423e6

Nije čovjek tu na par metara nego udaljen. Da se izbjegne kontaminacija i/ili eksplozija.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176165
2014-04-11


Back to top Go down

Komoda robota razvila hrvatska tvrtka Empty Re: Komoda robota razvila hrvatska tvrtka

Post by mutava baštarda 2/10/2021, 19:29


Ovaj ima hrvatsku platformu.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Komoda robota razvila hrvatska tvrtka Empty Re: Komoda robota razvila hrvatska tvrtka

Post by T. 2/10/2021, 19:32

RayMabus wrote:To je moj rod u vojsci. Atomsko biološko kemijska obrana.
Kojoj vojsci? Ovoj zemaljskoj ili onoj vašoj?
T.
T.

Posts : 17131
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Komoda robota razvila hrvatska tvrtka Empty Re: Komoda robota razvila hrvatska tvrtka

Post by RayMabus 2/10/2021, 20:21

T. wrote:
RayMabus wrote:To je moj rod u vojsci. Atomsko biološko kemijska obrana.
Kojoj vojsci? Ovoj zemaljskoj ili onoj vašoj?

Na Zemlji.

Mada i u GF jer tri stvari zbog koje je GF ovdje su , da protjera negativne vanzemaljace ili ih barem spriječi da skroz ne zauzmu planet , spriječavanje da se čovječanstvo samouništi u šta spada i nuklearno oružje i još jedna stvar al se ne mogu sjetit sad.

Uglavnom i u jednoj i u drugoj.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176165
2014-04-11


Back to top Go down

Komoda robota razvila hrvatska tvrtka Empty Re: Komoda robota razvila hrvatska tvrtka

Post by RayMabus 2/10/2021, 20:35

Spašavanje biljnog i životinjskog svijeta planete , uzimanje dnk ugroženih vrsta kako bi ih se u slučaju biološkog nestanka moglo ponovo oživit dnk metodom.

Nuklearno biološko kemijska obrana.

https://hr.m.wikipedia.org/wiki/NBK_obrana
RayMabus
RayMabus

Posts : 176165
2014-04-11


Back to top Go down

Komoda robota razvila hrvatska tvrtka Empty Re: Komoda robota razvila hrvatska tvrtka

Post by AssadNaPodmornici 2/10/2021, 23:47

RayMabus wrote:
T. wrote:
RayMabus wrote:To je moj rod u vojsci. Atomsko biološko kemijska obrana.
Kojoj vojsci? Ovoj zemaljskoj ili onoj vašoj?

Na Zemlji.

Mada i u GF jer tri stvari zbog koje je GF ovdje su , da protjera negativne vanzemaljace ili ih barem spriječi da skroz ne zauzmu planet , spriječavanje da se čovječanstvo samouništi u šta spada i nuklearno oružje i još jedna stvar al se ne mogu sjetit sad.

Uglavnom i u jednoj i u drugoj.
zar te nije izbacilo iz te zemaljske vojske RH kao vojno neposobnog koliko si se sam hvalio po forumu? oprosti ako griješim
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20981
2018-06-14


Back to top Go down

Komoda robota razvila hrvatska tvrtka Empty Re: Komoda robota razvila hrvatska tvrtka

Post by RayMabus 2/10/2021, 23:53

Je al nije me izbacilo jer sam nesposoban nego jer san lud u glavu. U osnovi mi dalo dvi godine odmora a ona tri mjeseca ( a ja san se oša kupat jer mi se nije dalo vatat zjake po vojarni ) san triba odslužit kad prođe rok od dvi godine tj kad odmorim živce al onda Mesić smanjija vojni rok baš za ta tri mjeseca i nisu me zvali jer se smatra da je vojni rok odslužen.

Bog voli lude.

Da sam vojno nesposoban onda mi psihijatica ne bi dala dvi godine odmora da odmorim živce nego trajnu zabranu. Kužiš ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176165
2014-04-11


Back to top Go down

Komoda robota razvila hrvatska tvrtka Empty Re: Komoda robota razvila hrvatska tvrtka

Post by RayMabus 2/10/2021, 23:58

Kad ti netko kaže da si vojno nesposoban onda ti da trajnu zabranu a ne da dođeš za dvi godine odslužit ostatak vojnog roka. Meni je dala dvi godine da odmorim živce pa ćeš onda ta tri miseca odslužit i to je to. To nije meni neki problem al Mesić je u međuvremenu baš ta tri mjeseca ukinija tako da onda gotovo , odslužio vojni rok.

Aj zdravo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176165
2014-04-11


Back to top Go down

Komoda robota razvila hrvatska tvrtka Empty Re: Komoda robota razvila hrvatska tvrtka

Post by AssadNaPodmornici 3/10/2021, 00:05

Dobro hvala na odgovorima

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20981
2018-06-14


Back to top Go down

Komoda robota razvila hrvatska tvrtka Empty Re: Komoda robota razvila hrvatska tvrtka

Post by RayMabus 3/10/2021, 00:07

Evo razne verzije

Komoda robota razvila hrvatska tvrtka Komodo-verzije-jpg

Uglavnom bačva i sad opasna tvar i ako se očita kontaminacija onda ovo dođe a čovjek sa sigurne udaljenosti tu bačvu pomakne na sigurno mjesto.

Uglavnom to je ok. Korisno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176165
2014-04-11


Back to top Go down

Komoda robota razvila hrvatska tvrtka Empty Re: Komoda robota razvila hrvatska tvrtka

Post by RayMabus 4/10/2021, 00:06

“Ovaj proizvod robotnog sustava odabran je za partnera u inicijativi Europske obrambene agencije – EDA pod nazivom Stalna strukturna suradnja – PESCO,” kazao je Pešić.


---


Chemical, Biological, Radiological and Nuclear Surveillance as a ServiceCBRN SaaSKomoda robota razvila hrvatska tvrtka 23px-Flag_of_Austria.svg Austria

  • Komoda robota razvila hrvatska tvrtka 23px-Flag_of_Austria.svg Austria
  • Komoda robota razvila hrvatska tvrtka 23px-Flag_of_Croatia.svg Croatia
  • Komoda robota razvila hrvatska tvrtka 23px-Flag_of_France.svg France
  • Komoda robota razvila hrvatska tvrtka 23px-Flag_of_Italy.svg Italy
  • Komoda robota razvila hrvatska tvrtka 23px-Flag_of_Slovenia.svg Slovenia

RayMabus
RayMabus

Posts : 176165
2014-04-11


Back to top Go down

Komoda robota razvila hrvatska tvrtka Empty Re: Komoda robota razvila hrvatska tvrtka

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum