ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mostovci prijete Puljku:'Pocnite raditi svoj posao.Ako niste to u stanju podnesite ostavku'

Go down

Mostovci prijete Puljku:'Pocnite raditi svoj posao.Ako niste to u stanju podnesite ostavku' Empty Mostovci prijete Puljku:'Pocnite raditi svoj posao.Ako niste to u stanju podnesite ostavku'

Post by vuksadinare Sat 25 Sep - 6:12

https://slobodnadalmacija.hr/split/mostovac-markotic-se-javno-obratio-gradonacelniku-puljku-pocnite-napokon-raditi-svoj-posao-ako-to-niste-u-stanju-podnesite-ostavku-1129907
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99453
2015-09-08


Back to top Go down

Mostovci prijete Puljku:'Pocnite raditi svoj posao.Ako niste to u stanju podnesite ostavku' Empty Re: Mostovci prijete Puljku:'Pocnite raditi svoj posao.Ako niste to u stanju podnesite ostavku'

Post by vuksadinare Sat 25 Sep - 6:14

Ovo je vec cipelarenje ajmo rec mrtvog gradonacelnika ili pomalo bivseg...puljak mozda si dobar znanstvenik u svom fahu ali nisi za politiku..sto ti to treba...drzi se svoje struke sigurnije je i mirnija je luka..i srezi prevrlike ambicije vlastite zene da se lome preko tvojih ledja
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99453
2015-09-08


Back to top Go down

Mostovci prijete Puljku:'Pocnite raditi svoj posao.Ako niste to u stanju podnesite ostavku' Empty Re: Mostovci prijete Puljku:'Pocnite raditi svoj posao.Ako niste to u stanju podnesite ostavku'

Post by vuksadinare Sat 25 Sep - 6:24

....gledam puljka jucer na tv..lik djeluje izgubljeno kao da ne zna di je..u kakvu kasetu brokava je upao..kao da goli zivot treba spasavat.. ako da ostavku a sto je najvjerojatnihe jer nema vecinu u skupstini..gdje su gotovo svi protiv njega moze samo vegetirat u fotelji i dalje bit meta cipelarenja..tesko vise da ce se baviti politikom..mozda njegova zena koja ima vise politickih karakteristika i ambicija
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99453
2015-09-08


Back to top Go down

Mostovci prijete Puljku:'Pocnite raditi svoj posao.Ako niste to u stanju podnesite ostavku' Empty Re: Mostovci prijete Puljku:'Pocnite raditi svoj posao.Ako niste to u stanju podnesite ostavku'

Post by vuksadinare Sat 25 Sep - 6:32

Bez zajebancije..bas mi zao puljka....ima onaj pogled 'ajme meni sta mi je ovo tribalo'..naivcina...ne znam koga su tako cipelarili kao sad puljka...ispade kao da je pobio pola splita..on mi djeluje kao streber koji postao predstavnik razreda punog mangupa koji ga koksaju,cvrgaju,skidaju naocale a on place i ne zna di je
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99453
2015-09-08


Back to top Go down

Mostovci prijete Puljku:'Pocnite raditi svoj posao.Ako niste to u stanju podnesite ostavku' Empty Re: Mostovci prijete Puljku:'Pocnite raditi svoj posao.Ako niste to u stanju podnesite ostavku'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum