ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Još malo o A. Stepincu i D. Budisavljević

Page 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Go down

Još malo o A. Stepincu i D. Budisavljević - Page 7 Empty Re: Još malo o A. Stepincu i D. Budisavljević

Post by Ringo10 22/9/2021, 12:40

Srpsko napuhavanje brojki je groteskno Ali to sad ne znaci da se neki Hrvati mogu i imaju pravo  ismijavati sa Jasenovcem I logorima
To je vrlo nemoralno.

Ringo10

Posts : 21566
2015-09-24


Back to top Go down

Još malo o A. Stepincu i D. Budisavljević - Page 7 Empty Re: Još malo o A. Stepincu i D. Budisavljević

Post by Eroo 22/9/2021, 13:02

Sora wrote:
Eroo wrote:
Sora wrote:[size=76]podaci za 83.145 žrtava Jasenovca. U sustavu logora Jasenovac umoreno je prema navedenim podacima 39.570 muškaraca, 23.474 žena[/size]
Kako sad to, a cijelo vrijeme ste tvrdili da je bilo 700,000 žrtava, a Vucić čak tvrdi da ih je bilo 1,000,000?
Kako vama   nakon svega išta vjerovati?  Kako  možemo znati kad lažete, a kad govorite istinu?
Ja kažem da uvijek lažete i imam problem riješen.
To o ercegovcima pričaš,?

Ne nego o vama. Skinite se nam sa svojim lažima s qrtza više...
Eroo
Eroo

Posts : 74914
2016-07-22


Back to top Go down

Još malo o A. Stepincu i D. Budisavljević - Page 7 Empty Re: Još malo o A. Stepincu i D. Budisavljević

Post by Sora 22/9/2021, 13:03

Ringo10 wrote:Srpsko napuhavanje brojki je groteskno Ali to sad ne znaci da se neki Hrvati mogu i imaju pravo  ismijavati sa Jasenovcem I logorima
To je vrlo nemoralno.
Da 
Nemoralno je

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Još malo o A. Stepincu i D. Budisavljević - Page 7 Empty Re: Još malo o A. Stepincu i D. Budisavljević

Post by Eroo 22/9/2021, 13:15

Ringo10 wrote:Srpsko napuhavanje brojki je groteskno Ali to sad ne znaci da se neki Hrvati mogu i imaju pravo  ismijavati sa Jasenovcem I logorima
To je vrlo nemoralno.
Nema nikakvog ismijavanja žrtava, ali ima jebanja majki  onima koji su cijelo vrijeme lagali o 700,000 žrtava.
To ti nije u redu? Nemate pravo  išta više reći po pitanju jasenovačkih žrtava, dok god ne objasnite s kojim ciljem
ste šopali djecu sa 700,000 žrtava u Jasenovcu? Čak i mene i osjećam se prevareno, a na to uvijek odgovorim burno...
Eroo
Eroo

Posts : 74914
2016-07-22


Back to top Go down

Još malo o A. Stepincu i D. Budisavljević - Page 7 Empty Re: Još malo o A. Stepincu i D. Budisavljević

Post by Sora 22/9/2021, 14:29

Ero treba psihijatra da mu 
Izliječi traume iz djetinjstva i škole
Ima lijek Ero za to i ne košta 
Probaj si zamisliti da te netko čekićem u bulju opizdi 
Ili kamom rezucka pa soli ranu 
Ili..

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Još malo o A. Stepincu i D. Budisavljević - Page 7 Empty Re: Još malo o A. Stepincu i D. Budisavljević

Post by Šandor Winnetou 22/9/2021, 17:11

Sora wrote:Znači ako si napravio abortus više nemaš šta raspravljati o ubojstvima djece?
Hm
Možda vi koji ste ubijali u ratu ne bi trebali uopće više nikada raspravljati o ratu ?
Niti životu
Niti ljudima bilo živim bilo mrtvina
ubiti u ratu onoga tko te napada i hladnokrvno ubiti u miru svoju djecu nije isto ma što ti o tome srala. Gle baba tovoja stvar ( s kojom se netko slaže ili ne, ja osobno ne) ali prestani srati više svima oko sebe oko bilo kakve djece ili brige za istima kad ni plod svoje utrobe nisi u stanju zaštititi, dapače dala si ih ubiti ko zečeve a da bi se brinula za nečije tuđe živote. To se zove licemjerstvo a kod tebe je to entu potenciju potencirano.

_________________
Još malo o A. Stepincu i D. Budisavljević - Page 7 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

Još malo o A. Stepincu i D. Budisavljević - Page 7 Empty Re: Još malo o A. Stepincu i D. Budisavljević

Post by Šandor Winnetou 22/9/2021, 17:15

Ringo10 wrote:Ma koja to zena nije abortirala bar jednom
Mnogo žena ali to je njihova privatna stvar, ova spodoba se javno hvalila da je troje smaknula a sada prodaje priču o humanosti i kao brizi za tuđom djecom nabijajući na nos kao nama "ustašofilima" da smo gotovo suodgovorni za ww2 jer kažemo da su ustaše pokupile djecu s kozare i tako im spasili život.

_________________
Još malo o A. Stepincu i D. Budisavljević - Page 7 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

Još malo o A. Stepincu i D. Budisavljević - Page 7 Empty Re: Još malo o A. Stepincu i D. Budisavljević

Post by Šandor Winnetou 22/9/2021, 17:19

kaya wrote:
crvenkasti wrote:
michaellcmacha wrote:
Pa jebote što si toliko glupa, nije nitkonitko odvajao djecu od majki... Majke su bježale zajedno sa muževima koji su se borili protiv ustaša i ostavljale djecu...

Koliki moraš biti idiot da ovo napišeš?
Znaš li što je majka?  Jesi li ti ikad imao majku ? Bi li ona pobjegla i ostavila te?

Na ulazu u Jasenovac i ostale logore djecu su odvajali od majki.
I šta su onda s njima, brinuli oni o njima i slušali ciku i vrisku cijeli dan jer nemaju pametnijeg posla ?
To si možda gledao na filmu schindlerova lista ili dara bubamara.
Na ulazu u jasenovac nije nitko odvajao djecu od majki, uostalom pročitaj dijanine dnevnike. 
Radi se o tome da su te žene slali na rad u njemačku jer su njemci to plaćali ili na rad. To su oni koje jako volite i koji su zgražali nad ustašama, šatro. Pošto ta djeca nisu mogla ići s njima a i same su tražile da ne idu s njima uletio je crveni križ, ova ženska a i ustaška vlast da ih maknu po domovima. Za vrijeme dok su te žene bile u logoru nitko im nije oduzeo djecu ni branio kontakt s djecom.
Nakon rata ta djeca su se vraćala roditeljima, vodili su se spiskovi čija su. Ako su ostali živi. I ako nije bila izgubljena dokumentacija. Dio su komunisti iz nekog razloga oduzeli.
Tako da, miha je u pravu.
:tu :tu
Da su htjeli smaknuti djecu sigurno ih ne bi dovodili po sabirnim centrima, ne bi se čak morali ni truditi spašavati ih jer bi ih priroda pojela. Na kraju se pokazuje istinitom (na žalost) ona narodna- pomozi sirotu na svoju sramotu.

_________________
Još malo o A. Stepincu i D. Budisavljević - Page 7 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

Još malo o A. Stepincu i D. Budisavljević - Page 7 Empty Re: Još malo o A. Stepincu i D. Budisavljević

Post by Sora 22/9/2021, 17:23

E da, 3.sam puta abortirala 
NE hvslim se ali ne znsm zašto bih tajila 
Pred tobom koji opravdavaš smrti tisuća i tisuća djece
Velika je to razlika 
Ja sam morala a ti ne moraš biti okrutan i bezosjrćajani 
I lagati ko svinja

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Još malo o A. Stepincu i D. Budisavljević - Page 7 Empty Re: Još malo o A. Stepincu i D. Budisavljević

Post by Šandor Winnetou 22/9/2021, 18:15

Sora wrote:E da, 3.sam puta abortirala 
NE hvslim se ali ne znsm zašto bih tajila 
Pred tobom koji opravdavaš smrti tisuća i tisuća djece
Velika je to razlika 
Ja sam morala a ti ne moraš biti okrutan i bezosjrćajani 
I lagati ko svinja
Babo licemjerna i usrana gdje ja to podupirem smrt ili ubijanje ijednog djeteta? Pa ja štitim i život tvoje djece koje si pobila ko štakore, ja sam spasio i svako srpsko dijete jer nikada nisam pucao na civilne ciljeve, pred tenkovima sam nosio starca a da mu ni danas nisam saznao ime a kamoli nacionalnost... ti si jednostavno indoktrinirana beštija koja pokušava svoj jal i jad preliti na sve oko sebe koji se ne slažu s tvojom bolesnom ideologijom. Kad te ovako gledam počinjem biti sve više na kayinoj strani i vrjednovati više život običnog psa nego život takvih licemjernih i ogavnih spodoba poput tebe. Zato baba šuti, šuti i kad si pametna, šuti i kad nisi pijana, šuti kad si pijana, šuti i kad te nešto pitaju, šuti i kad te ništa ne pitaju, šuti.... jer samo ćeš šutnjom moći reći nešto a da nije ogavno ili licemjerno

_________________
Još malo o A. Stepincu i D. Budisavljević - Page 7 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

Još malo o A. Stepincu i D. Budisavljević - Page 7 Empty Re: Još malo o A. Stepincu i D. Budisavljević

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum