ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Modna vijest. Rječenje za mnoge ćelavce

Go down

Modna vijest. Rječenje za mnoge ćelavce Empty Modna vijest. Rječenje za mnoge ćelavce

Post by immortal 19/9/2021, 09:59

Reper Dan Sur implantirao je zlatne lance u glavu. Evo zašto stručnjaci upozoravaju na to.

[url=https://twitter.com/intent/tweet?text=Dan Sur implanted gold chains into skull. Why that%27s][/url]



Modna vijest. Rječenje za mnoge ćelavce 1631437050-Dan-Sur-550x360

Modna vijest. Rječenje za mnoge ćelavce Dan-Sur-2


10. rujna 2021

Reper Dan Sur ovaj je tjedan napravio valove - ali ne zbog svoje glazbe. Novi umjetnik, koji ima 1,9 milijuna sljedbenika na TikToku , privlači pažnju izgledom koji je imao od travnja, a koji uključuje (tako tvrdi, u svakom slučaju) ugrađivanje zlatnih lanaca izravno u njegovu lubanju. 
"Imam ga kao udicu koja mi je ugrađena u glavu i ta udica ima kuke i sve su mi zakačene u lubanju, ispod kože", rekao je Sur u video isječku iz travnja (kada je očito napravio promjenu, iako je je ovaj tjedan dobivao pozornost), prema New York Postu. Ovo je moja kosa. Zlatna kosa. Prvi reper kojem je implantirana zlatna kosa u ljudskoj povijesti. ”
Ako niste sigurni je li ovaj izgled legitiman, niste sami. Sur je više puta odlazio u TikTok kako bi sumnjaocima dokazao da su njegovi lanci prava stvar. U jednom videu - koji govori na španjolskom, kao što to čini u svakom postu - naizgled opovrgava da su mu lanci bili plastični pokazujući kako ne lebde u čaši vode. ( Naravno, nije baš najzvučnija metoda, ali naizgled je uspjela dokazati njegovu autentičnost nekim sljedbenicima.) 




Bez obzira jesu li Surove zlatne brave prava stvar ili ne, njegov pogled ne bi trebao potaknuti druge da im bilo što usade u glavu. Prema riječima plastičnog kirurga dr. Franka Agulla , ovo je vrlo neuobičajen postupak koji nosi ogromne rizike.
"Ovakvi implantati nisu sigurni", upozorava. “Oni uvode lak put bakterijama između vanjskog svijeta i unutarnjeg tijela. U ovom slučaju, kost pokriva mozak. Osim toga, zabrinut sam zbog količine težine koju podržavaju ove udice. Težina ili bilo koje slučajno povlačenje zlatne trake moglo bi uzrokovati istiskivanje implantata pa čak i lom lubanje. ”Još jedna zabrinutost je da čak i ako Sur ukloni lance, i dalje mu kuke vire iz glave.
"Higijena, čak i spavanje, može postati izazov", dodaje Agullo.

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23186
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Modna vijest. Rječenje za mnoge ćelavce Empty Re: Modna vijest. Rječenje za mnoge ćelavce

Post by dijagram 19/9/2021, 15:49

Moglo bi ovo krenuti, celavaca ko u prici.

dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Modna vijest. Rječenje za mnoge ćelavce Empty Re: Modna vijest. Rječenje za mnoge ćelavce

Post by epikur37 19/9/2021, 15:50

reper
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Modna vijest. Rječenje za mnoge ćelavce Empty Re: Modna vijest. Rječenje za mnoge ćelavce

Post by dijagram 19/9/2021, 15:51

Prvi ce ona pedercina stankovic, onda zamislite kolakusica;)

dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Modna vijest. Rječenje za mnoge ćelavce Empty Re: Modna vijest. Rječenje za mnoge ćelavce

Post by mutava baštarda 19/9/2021, 15:54

Ovo se pere sa wd40?

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Modna vijest. Rječenje za mnoge ćelavce Empty Re: Modna vijest. Rječenje za mnoge ćelavce

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum