ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Preminuo Lemmy

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Preminuo Lemmy - Page 4 Empty Re: Preminuo Lemmy

Post by catabbath Wed 30 Dec - 1:34

Gledao ga dvaput. RIP.

catabbath

Posts : 12407
2015-08-22


Back to top Go down

Preminuo Lemmy - Page 4 Empty Re: Preminuo Lemmy

Post by Kermit Wed 30 Dec - 8:27

Starhemberg wrote:
bogomdani wrote:
ostap.phender wrote:
debotoijusto wrote:najveci bukac lakih nota rip
A tek da je u toku dugogodišnje karijere uspio naučiti svirati bas... No
Ma bitno da se udara u sviraljku.. jocolor ..kad je Metal imao nes sa muzikom???...Buka brale,buka... king
Kad si ti imao neš s sa muzikom..ne se brukati... B-) RIP legendo.
hahah pušta mtv hitiće i Nedu ukraden ali se usudi komentirati Lemija, majkomila to tući dildom po bubrezima
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Preminuo Lemmy - Page 4 Empty Re: Preminuo Lemmy

Post by jack_reacher Wed 30 Dec - 8:47

prototip pravog istinskog rockera sa viškom energije koju je uvijek rado dijelio s ostatkom svijeta,jedini danas dostojni nasljednik je zakk wylde iz BLS,drugi se svi prodali,seljačine koje su odrastale uz narodnjake i zabavnjake neće to nikad skužit,3x bio na koncertu i još od prvog slabije čujem na jedno uho,totalno nebulozne su usporedbe s drugim velikanima kao da su išli u istu muzičku školu,na fejsu vidim da su mu odali počast svi živi bez obzira koliko bili slavniji ili bolji svirači od njega(među ostalima i metallica),čovječe pa da slušam samo operu ili jazz moram se poklonit takvoj legendi,marš u pm svi vi koji pljujete po njemu a niste svirali dalje od svog haustora\skloništa
jack_reacher
jack_reacher

Male
Posts : 974
2014-04-14


Back to top Go down

Preminuo Lemmy - Page 4 Empty Re: Preminuo Lemmy

Post by T. Wed 30 Dec - 9:12

ostap.phender wrote:
bobster wrote:
ostap.phender wrote:
debotoijusto wrote:najveci bukac lakih nota rip
A tek da je u toku dugogodišnje karijere uspio naučiti svirati bas... No

ne seri pederu,zaboravljaš da je morao i pjevat,aj ti probaj istovremeno svirat tak žestoko btw zašto ovo nije na glazbi,RIP Lemmy.. x-| :_|
Glen Hughes, Gene Simmons, Phil Lynott, Geddy Lee, Jack Bruce...

svirao je svojim stilom, ne svira se bas samo onako kako bi ti htio ili kako svira gene simmons...
btw. nitko nikada nije ni tvrdio da je lemmy najbolji basist svih vrjemena, a niti bi on to ikada kazao sam za sebe....i na koncu ne budi smiješan, tvrditi za nekoga tko je 40+ godina u vrhu rock'n'roll glazbe da ne zna svirati je glupost....
podjećaš na likove koji tvrde da jason newsted ne zna svirati bas kao cliff burton pa je eto, loš basist, iako je lik svirao u metallici 14 godina a burton 4 godine ...
to što sviraju različitim stilovima, pa se nekome sviđa jedan a drugome drugi stil sviranja, automatski ne znači da je jedan bolji a drugi lošiji glazbenik...
T.
T.

Posts : 17149
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Preminuo Lemmy - Page 4 Empty Re: Preminuo Lemmy

Post by T. Wed 30 Dec - 9:18

dijagram wrote:
Totenkopf wrote:Preminuo Lemmy - Page 4 640

pokoj duši, jedan od velikana, imao sam ga čast slušati u živo tamo negdje '89-'90-te u zetri, s 'partibrejkerskima' kao predgrupom...

zetra 1990 , mozda smo podijelili lozovacu tog dana:)

a to ne vjerujem, iako se ne sjećam najbolje svega, tada sam bio u 4. razredu srednje i išao s tri prijatelja iz škole...
bili smo mladi i puni love, te nismo znali da nije zlato sve što sja, pa se pio isključivo smirnoff koji bi povrjemeno razblažili tuborgom....
znam da smo već u vlaku iz ploča bili dobro zagrijani, da su partibrejkersi razvalili a da je lemmy bio nakurčen čitavi koncert, nije naime bila puna dvorana pa je odsvirao ono reda radi i otišli su bez bisa, ako se dobro sjećam....
T.
T.

Posts : 17149
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Preminuo Lemmy - Page 4 Empty Re: Preminuo Lemmy

Post by jack_reacher Wed 30 Dec - 9:36

Tot odličan komentar,sjećam se i ja partibrejkersa al se ne sjećam da je motorhead odradio preko kurca...







jack_reacher
jack_reacher

Male
Posts : 974
2014-04-14


Back to top Go down

Preminuo Lemmy - Page 4 Empty Re: Preminuo Lemmy

Post by T. Wed 30 Dec - 9:45

tako mi je ostalo u sjećanju, možda je samo bio prepijan, a možda sam i ja bio, znam da nije bilo velike komunikacije s publikom, odradio se sat i nešto i razlaz....
a jebiga, nije bilo pametnih telefona i tome slično pa da se zabilježi za budućnost, sjećam se da sam kartu dugo čuvao, zajedno s nekim kartama s legendarnih utakmica hajduka, protiv dnjepra, marseillea, ali se je zagubila negdje u mojim preseljenjima, bila je motorheadova lokomotiva na njoj....

_________________
Preminuo Lemmy - Page 4 Unname11
T.
T.

Posts : 17149
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Preminuo Lemmy - Page 4 Empty Re: Preminuo Lemmy

Post by marcellus Wed 30 Dec - 10:31

omni wrote:
marcellus wrote:dobro kod takvih tipova je to više dio imagea / folklora nego ideologija... nije svatko tko se kiti pizdarijama pravi nacist, niti svaki pravi nacist maše njima, dapače se često deklariraju kao antifašisti...
Jbg nacisti su imali nekako upecatljiviji i snazniji dizajn od fasista i antifasista, sve je bilo nekako mocnije i znakovlje i uniforme, na stranu s usranom ideologijom

pa Hitler je bio prilično nadaren kao grafički dizajner, on je većinu simbola zamislio, a i Hugo Boss uniforme nisu bile loše, vizualno je sve to jako upečatljiva simbolika
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Preminuo Lemmy - Page 4 Empty Re: Preminuo Lemmy

Post by T. Wed 30 Dec - 10:43

osnovno pravilo je, ako ti je samo do imagea/folklora, ne nabavljaš 'hetzer'...
Preminuo Lemmy - Page 4 KK41pHu

zašto ne kazati istinu, lemmy je bio jedan od nas... :|

_________________
Preminuo Lemmy - Page 4 Unname11
T.
T.

Posts : 17149
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Preminuo Lemmy - Page 4 Empty Re: Preminuo Lemmy

Post by Guest Wed 30 Dec - 10:46

marcellus wrote:
omni wrote:
marcellus wrote:dobro kod takvih tipova je to više dio imagea / folklora nego ideologija... nije svatko tko se kiti pizdarijama pravi nacist, niti svaki pravi nacist maše njima, dapače se često deklariraju kao antifašisti...
Jbg nacisti su imali nekako upecatljiviji i snazniji dizajn od fasista i antifasista, sve je bilo nekako mocnije i znakovlje i uniforme, na stranu s usranom ideologijom

pa Hitler je bio prilično nadaren kao grafički dizajner, on je većinu simbola zamislio, a i Hugo Boss uniforme nisu bile loše, vizualno je sve to jako upečatljiva simbolika
You're absolutely right: Dado had an impeccable sense of style. His sartorial prowess is second to none  👅  Especially in the knee sock departement, he-he...

Preminuo Lemmy - Page 4 Hh111
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Preminuo Lemmy - Page 4 Empty Re: Preminuo Lemmy

Post by dijagram Wed 30 Dec - 10:46

Totenkopf wrote:
dijagram wrote:
zetra 1990 , mozda smo podijelili lozovacu tog dana:)

a to ne vjerujem, iako se ne sjećam najbolje svega, tada sam bio u 4. razredu srednje i išao s tri prijatelja iz škole...
bili smo mladi i puni love, te nismo znali da nije zlato sve što sja, pa se pio isključivo smirnoff koji bi povrjemeno razblažili tuborgom....
znam da smo već u vlaku iz ploča bili dobro zagrijani, da su partibrejkersi razvalili a da je lemmy bio nakurčen čitavi koncert, nije naime bila puna dvorana pa je odsvirao ono reda radi i otišli su bez bisa, ako se dobro sjećam....
Ti si mladji cca 5 ljeta, da bila skupa karta, ja sam upao preko nekih veza dosao do karte :)  a svirali su pred polupraznom dvoranom i prilicno sterilno. Zetra velika a ljudi malo. Bolje da su isli u skenderiju.
Mozda si dolazio i na heawy fest tamo negdje 87-88 il si bio premlad:)
Sjecam se dalmatinaca koji su ucugani povracali po platou skenderije i cekali Dzibu sa osmim putnikom:)
Tada je par stvari odsvirao  Nightwing
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Preminuo Lemmy - Page 4 Empty Re: Preminuo Lemmy

Post by Guest Wed 30 Dec - 11:02

Totenkopf wrote:
ostap.phender wrote:
bobster wrote:
ostap.phender wrote:
debotoijusto wrote:najveci bukac lakih nota rip
A tek da je u toku dugogodišnje karijere uspio naučiti svirati bas... No

ne seri pederu,zaboravljaš da je morao i pjevat,aj ti probaj istovremeno svirat tak žestoko btw zašto ovo nije na glazbi,RIP Lemmy.. x-| :_|
Glen Hughes, Gene Simmons, Phil Lynott, Geddy Lee, Jack Bruce...

svirao je svojim stilom, ne svira se bas samo onako kako bi ti htio ili kako svira gene simmons...
btw. nitko nikada nije ni tvrdio da je lemmy najbolji basist svih vrjemena, a niti bi on to ikada kazao sam za sebe....i na koncu ne budi smiješan, tvrditi za nekoga tko je 40+ godina u vrhu rock'n'roll glazbe da ne zna svirati je glupost....
podjećaš na likove koji tvrde da jason newsted ne zna svirati bas kao cliff burton pa je eto, loš basist, iako je lik svirao u metallici 14 godina a burton 4 godine ...
to što sviraju različitim stilovima, pa se nekome sviđa jedan a drugome drugi stil sviranja, automatski ne znači da je jedan bolji a drugi lošiji glazbenik...
Tko jebe Gene Simmonsa. Uzmi samo McCartneya. Taj ima više metala u krvi nego što je Lemmy ikada imao povješano po sebi. A osim toga je izmislio muziku koju je Kilminster prežvakavao 40 godina. Ne, Lemmy nije bio ni basist, ni muzičar. Bio je strip figura (kao i Simmons, s tom razlikom da Gene zna svirati) i oriđinal te globalna seoska budala koja je od toga pametno napravila lovu i karijeru. A to se u celebrity krugovima uvijek respektira: lova i image. Najzabavnije je da je na samrtnoj postelji prokleo sve one godine poroka kojima se tokom života neobuzdano odavao. And yes, he then repented and accepted Jesus  👅 Sic transit gloria mundi
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Preminuo Lemmy - Page 4 Empty Re: Preminuo Lemmy

Post by udba Wed 30 Dec - 11:04

bobster wrote:prototip pravog istinskog rockera sa viškom energije koju je uvijek rado dijelio s ostatkom svijeta,jedini danas dostojni nasljednik je zakk wylde iz BLS,drugi se svi prodali,seljačine koje su odrastale uz narodnjake i zabavnjake neće to nikad skužit,3x bio na koncertu i još od prvog slabije čujem na jedno uho,totalno nebulozne su usporedbe s drugim velikanima kao da su išli u istu muzičku školu,na fejsu vidim da su mu odali počast svi živi bez obzira koliko bili slavniji ili bolji svirači od njega(među ostalima i metallica),čovječe pa da slušam samo operu ili jazz moram se poklonit takvoj legendi,marš u pm svi vi koji pljujete po njemu a niste svirali dalje od svog haustora\skloništa
Kakav istinski roker, nemaj taj veze i nije Thomshonu ni do gležnja.
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Preminuo Lemmy - Page 4 Empty Re: Preminuo Lemmy

Post by T. Wed 30 Dec - 11:05

za kolegu dijagrama:

u sa sam išao 5-6 puta prije rata, ali ne na taj fest, sjećam se pizzerije bambus, išlo se nekakvim dugim stepenicama u nekakav podrum, iz zidova su virile ruke, noge i glave onih lutaka iz izloga, tu sam popio prvu pivu u životu, bolio me zub pa stari kaže, popij jednu, to ti je hranjivo, i kako onda, tako i danas... :^0
što se metala tiče, imao sam skoro sve od maidena, metallice, ac/dc, priesta, motoheada, sabbatha, wasp-a, ali do tamo negdje '88-'89. tada sam prestao nabavljati nove stvari i pomalo se oladio od svekolikog praćenja.
danas u kolima imam prva tri albuma metallice i to je sve, pa kad mi počme nešto žugat, samo joj odvrnem 'hit the lights', 'seek and destroy' ili 'the four horseman' i ona začepi, ili možda i dalje govori, ne znam... :roll
T.
T.

Posts : 17149
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Preminuo Lemmy - Page 4 Empty Re: Preminuo Lemmy

Post by dijagram Wed 30 Dec - 11:09

Totenkopf wrote:u sa sam išao 5-6 puta prije rata, ali ne na taj fest, sjećam se pizzerije bambus, išlo se nekakvim dugim stepenicama u nekakav podrum, iz zidova su virile ruke, noge i glave onih lutaka iz izloga, tu sam popio prvu pivu u životu, bolio me zub pa stari kaže, popij jednu, to ti je hranjivo, i kako onda, tako i danas... :^0
što se metala tiče, imao sam skoro sve od maidena, metallice, ac/dc, priesta, motoheada, sabbatha, wasp-a, ali do tamo negdje '88-'89. tada sam prestao nabavljati nove stvari i pomalo se oladio od svekolikog praćenja.
danas u kolima imam prva tri albuma metallice i to je sve, pa kad mi počme nešto žugat, samo joj odvrnem 'hit the lights', 'seek and destroy' ili 'the four horseman' i ona začepi, ili možda i dalje govori, ne znam... :roll
da, znam di je bio bambus, a ja sam isao u cafic Rock, tamo su isle dzankoze, alkosi i najgori sljam:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Preminuo Lemmy - Page 4 Empty Re: Preminuo Lemmy

Post by T. Wed 30 Dec - 11:26

a jebiga, shvatio sam polako da bi malo koja pi*ka išla s metalcem, malo je tada bilo ženskih metalki, a i one su bile bože sačuvaj....

_________________
Preminuo Lemmy - Page 4 Unname11
T.
T.

Posts : 17149
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Preminuo Lemmy - Page 4 Empty Re: Preminuo Lemmy

Post by marcellus Wed 30 Dec - 11:43

ostap.phender wrote:
marcellus wrote:
omni wrote:
marcellus wrote:dobro kod takvih tipova je to više dio imagea / folklora nego ideologija... nije svatko tko se kiti pizdarijama pravi nacist, niti svaki pravi nacist maše njima, dapače se često deklariraju kao antifašisti...
Jbg nacisti su imali nekako upecatljiviji i snazniji dizajn od fasista i antifasista, sve je bilo nekako mocnije i znakovlje i uniforme, na stranu s usranom ideologijom

pa Hitler je bio prilično nadaren kao grafički dizajner, on je većinu simbola zamislio, a i Hugo Boss uniforme nisu bile loše, vizualno je sve to jako upečatljiva simbolika
You're absolutely right: Dado had an impeccable sense of style. His sartorial prowess is second to none  👅  Especially in the knee sock departement, he-he...

Preminuo Lemmy - Page 4 Hh111

gle krembila ja govorim o dizajnu naci simbola i općenito dizajnu svega naci a on stavlja sliku hitlerove odjeće koja ne simbolizira baš ništa...

inače i antifašisti su voljeli hićin dizajn pa ga često usvajali kao svoj i ne znajući, hrpa jebenih idiota

Preminuo Lemmy - Page 4 Novi_kolektivizem_copy1
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Preminuo Lemmy - Page 4 Empty Re: Preminuo Lemmy

Post by marcellus Wed 30 Dec - 11:44

i tako je ibermenš arijevac postao omladinac antifašista ...

_________________
Preminuo Lemmy - Page 4 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Preminuo Lemmy - Page 4 Empty Re: Preminuo Lemmy

Post by marcellus Wed 30 Dec - 11:45

greda je što čobani iz komiteta nisu imali pojma da im je podvaljen kleinov plakat, inače vrlo poznat, al šta antifašista zna...

_________________
Preminuo Lemmy - Page 4 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Preminuo Lemmy - Page 4 Empty Re: Preminuo Lemmy

Post by dijagram Wed 30 Dec - 12:42

Totenkopf wrote:a jebiga, shvatio sam polako da bi malo koja pi*ka išla s metalcem, malo je tada bilo ženskih metalki, a i one su bile bože sačuvaj....
tocno, ja sam bio roker, a kako je era rocka jenjavala mogalo se slusati i metal, sve samo ne dance, tehno i ono sto je uslijedilo:)
a cure, otprilike kako si rekao:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Preminuo Lemmy - Page 4 Empty Re: Preminuo Lemmy

Post by T. Wed 30 Dec - 12:51

rokere smo gledali s podozrenjem i neskrivenim gnušanjem, tipa pi*kice, slušaju u2 i sl. sranja....

_________________
Preminuo Lemmy - Page 4 Unname11
T.
T.

Posts : 17149
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Preminuo Lemmy - Page 4 Empty Re: Preminuo Lemmy

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum