ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Krivokapić se žalio Merkelici u Tirani da Đukanović tuče Srbe po Crnoj Gori

Go down

Krivokapić se žalio Merkelici u Tirani da Đukanović tuče Srbe po Crnoj Gori Empty Krivokapić se žalio Merkelici u Tirani da Đukanović tuče Srbe po Crnoj Gori

Post by RayMabus 14/9/2021, 19:30

Vijest dana. lol!

Krivokapić se žalio Merkelici u Tirani da Đukanović tuče Srbe po Crnoj Gori 5361735_51475252819-2f0ba011cd-o_ls-s

https://www.vijesti.me/vijesti/politika/566335/krivokapic-merkelovoj-uprkos-opstrukcijama-predsjednika-drzave-gradjanima-smo-obezbijedili-ustavom-zagarantovana-prava

Ne mogu nikako podnit šta ovi ide u Zagreb i dobit će političku podršku na svim razinama pa ga moraju kaljat njoj.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Krivokapić se žalio Merkelici u Tirani da Đukanović tuče Srbe po Crnoj Gori Empty Re: Krivokapić se žalio Merkelici u Tirani da Đukanović tuče Srbe po Crnoj Gori

Post by RayMabus 14/9/2021, 20:19

Kaže Krivokapić.Merkelici kako su oni u ovih devet mjeseci pokazali da su posvećeni Nato

https://mondo.me/info/Crna-gora/a980388/merkel-krivokapic-u-tirani-razgovor.html

Ja san vidija dvi velike stvari koje vojno upućuju na to da ako ne budete mogli vladat CG da ste spremni ići na SAO Krajinu u CG.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Krivokapić se žalio Merkelici u Tirani da Đukanović tuče Srbe po Crnoj Gori Empty Re: Krivokapić se žalio Merkelici u Tirani da Đukanović tuče Srbe po Crnoj Gori

Post by RayMabus 14/9/2021, 20:27

Krivokapiću , Merkel se ne oslanja na tvoje izjave. Ima svoje obavještajce.

Pogodi tko ima veću moć u toj priči. Ja s dokazima ili ti sa šupljom pričom.

Razmišljamo šta ćemo s vama.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Krivokapić se žalio Merkelici u Tirani da Đukanović tuče Srbe po Crnoj Gori Empty Re: Krivokapić se žalio Merkelici u Tirani da Đukanović tuče Srbe po Crnoj Gori

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum