ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tunis poručio evropskoj uniji da se goni u tri pičke materine

Go down

Tunis poručio evropskoj uniji da se goni u tri pičke materine Empty Tunis poručio evropskoj uniji da se goni u tri pičke materine

Post by RayMabus 14/9/2021, 11:12

lol!

https://www.advance.hr/vijesti/borrell-je-dosao-u-tunis-s-porukom-da-je-eu-zabrinuta-zbog-stanja-demokracije-u-toj-zemlji-predsjednik-saied-mu-porucio-kako-nece-tolerirati-nikakva-strana-uplitanja-ili-rasprave-o-tuniskom-suverenitetu/

Ja san ti lipo reka da bez mene nećeš osvojit Libiju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

Tunis poručio evropskoj uniji da se goni u tri pičke materine Empty Re: Tunis poručio evropskoj uniji da se goni u tri pičke materine

Post by RayMabus 14/9/2021, 11:16

Boreli priča o nekoj EU vojsci ovo ono i onda doša doli solit pamet a ovi mu odma sasika i ne upadaj mi tako jer smo mi suverena država.

Nema ništa od te vojske bez moje dozvole a zna se moj uvjet za uopće raspravu o tome i stavim svoje mentalne kapacitete na raspolaganju : promjena izbornog zakona u BiH.

Izvolite donit tu odluku u Briselu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

Tunis poručio evropskoj uniji da se goni u tri pičke materine Empty Re: Tunis poručio evropskoj uniji da se goni u tri pičke materine

Post by RayMabus 14/9/2021, 11:25

Arapi su bijelci a crnci su crnci. Kad ti pustiš te crnce šta brodovima oće u Italiju onda ti šalješ poruku tim crncima doli a ima više od miljardu i broj im raste da se upute na sjever i dođu u te države.

Znači ti radiš kaos tima u Tunisu s tom politikom.

Goni se u tri pičke materine.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

Tunis poručio evropskoj uniji da se goni u tri pičke materine Empty Re: Tunis poručio evropskoj uniji da se goni u tri pičke materine

Post by RayMabus 14/9/2021, 12:06

Stanovništvo Afrike ;

Tunis poručio evropskoj uniji da se goni u tri pičke materine %3Fshare%3Dtrue

Ovo će sad sve navalit na Tunis i napravit će im kaos a između ostalog žive od turizma a to se ne može spriječiti osim dolaskom krajnje desnice na vlast a u to su u njihovom slučaju islamisti.

Tako da odjebi i ti i tvoja demokracija.

RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

Tunis poručio evropskoj uniji da se goni u tri pičke materine Empty Re: Tunis poručio evropskoj uniji da se goni u tri pičke materine

Post by RayMabus 14/9/2021, 12:13

Zemlje koje ne drže do ljudskih prava i te tvoje demokracije bit će poželjan vojni partner dole a znamo koje su jel , između ostalog Rusija i Kina a ti kupi prnje i priču o ljudskim pravima i demokraciji prodaji nekom drugom.

Normalno ovi graniče i sa zapadnom Libijom tako da si izguran i od tamo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

Tunis poručio evropskoj uniji da se goni u tri pičke materine Empty Re: Tunis poručio evropskoj uniji da se goni u tri pičke materine

Post by Pirate 14/9/2021, 12:36

Jadan Borelli, gdje god dodje, nitko ga ne jebe pet devet. Skoro da mi ga dodje zao.
Pirate
Pirate

Posts : 1512
2019-09-06


Back to top Go down

Tunis poručio evropskoj uniji da se goni u tri pičke materine Empty Re: Tunis poručio evropskoj uniji da se goni u tri pičke materine

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum