ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Do jucer je bio 'taj' od danas sumnjiv da je 'falsho roba':'Od 'dajte mi vlast' do 'dajte mi vremena'

Go down

Do jucer je bio 'taj' od danas sumnjiv da je 'falsho roba':'Od 'dajte mi vlast' do 'dajte mi vremena' Empty Do jucer je bio 'taj' od danas sumnjiv da je 'falsho roba':'Od 'dajte mi vlast' do 'dajte mi vremena'

Post by vuksadinare 13/9/2021, 07:32

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/tomasevicevih-prvih-100-dana-na-celu-zagreba-od-dajte-nam-vlast-do-dajte-nam-vremena-15101732
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

Do jucer je bio 'taj' od danas sumnjiv da je 'falsho roba':'Od 'dajte mi vlast' do 'dajte mi vremena' Empty Re: Do jucer je bio 'taj' od danas sumnjiv da je 'falsho roba':'Od 'dajte mi vlast' do 'dajte mi vremena'

Post by vuksadinare 13/9/2021, 07:33

..pocelo budjenje
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

Do jucer je bio 'taj' od danas sumnjiv da je 'falsho roba':'Od 'dajte mi vlast' do 'dajte mi vremena' Empty Re: Do jucer je bio 'taj' od danas sumnjiv da je 'falsho roba':'Od 'dajte mi vlast' do 'dajte mi vremena'

Post by sitting_bull 13/9/2021, 11:34

ha ha ha!

očekivana jadikovka režimskih medija i prigušeni plač iz hdz-a i s kaptola!

evo za usporedbu:

aktualna hdz vlast je nakon potresa u zagrebu do danas imala cca 530 dana da nešto napravi.

ukupno su srušili tri (3) teško oštećene kuće  u tom vremenu.

eu je stavila na račun hrvatske iznos od 584.000.000 eura. do danas je potrošeno 40 milijuna kuna, iliti 5.333.000 eura što znači 0,91% raspoloživih sredstava. 


pri tome treba napomenuti kako je u zagrebu u tom razdoblju 14 mjeseci koalicija bandić-hdz bila na vlasti!


tomašević je na vlasti 100 dana.
  
promjene se vide, usprkos tihoj opstrukciji od strane aktualne državne vlasti i unutarnjeg i izvanjskog sabotiranja različitog intenziteta.


vučino, čestitam ti na otvaranju teme.
dao si mi šansu da iznesem navedene podatke.


anemično đubre ne komentiraš, ne otvaraš teme.
izgleda kako je anemičaru u analni otvor ugrađen faradayev kavez pa nema signala ni internet veze.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Do jucer je bio 'taj' od danas sumnjiv da je 'falsho roba':'Od 'dajte mi vlast' do 'dajte mi vremena' Empty Re: Do jucer je bio 'taj' od danas sumnjiv da je 'falsho roba':'Od 'dajte mi vlast' do 'dajte mi vremena'

Post by sitting_bull 13/9/2021, 16:04

https://www.telegram.hr/politika-kriminal/telegram-doznaje-grad-sisak-pokusao-brzinski-izgraditi-kuce-za-10-obitelji-nakon-potresa-vlada-odbila-dati-novac/

evo ti, vučino, još malo materijala koji pokazuje kako se anemičar pretvorio u zločinca kontra vlastitog naroda!

anemična prokletinja ne želi dati novac za obnovu jer u sisku hdz nije na vlasti!

anemični zločinac misli da i dalje može što hoće i da je hrvatska njegova prćija gdje će on biti gospodar života i smrti - ovo smrti je već postao obzirom na tisuće umrlih od pandemije jer anemični zločinac nije na vrijeme ništa poduzeo - ali zaboravlja kako svakoj tiraniji dođe kraj pa će i njegovoj.

proklet bio, anemičaru!
krepaj u najvećim mukama!
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Do jucer je bio 'taj' od danas sumnjiv da je 'falsho roba':'Od 'dajte mi vlast' do 'dajte mi vremena' Empty Re: Do jucer je bio 'taj' od danas sumnjiv da je 'falsho roba':'Od 'dajte mi vlast' do 'dajte mi vremena'

Post by debotoijusto 13/9/2021, 16:18

gotovo je , odlazi toma bencicka i ona treca a dolazi skoro domazet loso i skorina sestra
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30617
2014-04-12


Back to top Go down

Do jucer je bio 'taj' od danas sumnjiv da je 'falsho roba':'Od 'dajte mi vlast' do 'dajte mi vremena' Empty Re: Do jucer je bio 'taj' od danas sumnjiv da je 'falsho roba':'Od 'dajte mi vlast' do 'dajte mi vremena'

Post by sitting_bull 13/9/2021, 18:07

debotoijusto wrote:gotovo je , odlazi toma bencicka i ona treca a dolazi skoro domazet loso i skorina sestra
kaj si ti vučinin alter?

vučina još u faradayevom kavezu.

ništa čudno.
i slobodan milošević je prvo zagospodario medijskim prostorom pa je logično i da anemični zločinac radi isto.

nadam se kako će i anemični zločinac završiti kao i slobo i da će ga hdz sveti petri izdati, uhititi i osuditi.

materijala, počevši od agrokora, ima tako da tu neće biti problema kad odluče maknuti anemičnog zločinca.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Do jucer je bio 'taj' od danas sumnjiv da je 'falsho roba':'Od 'dajte mi vlast' do 'dajte mi vremena' Empty Re: Do jucer je bio 'taj' od danas sumnjiv da je 'falsho roba':'Od 'dajte mi vlast' do 'dajte mi vremena'

Post by sitting_bull 14/9/2021, 21:36

https://www.index.hr/vijesti/clanak/obnova-poslije-potresa-je-katastrofa-ove-vlade-ljudi-ne-znaju-kako-prezivjeti-zimu/2303125.aspx

ajmo, vučino, gukni der koju!

anemični zločinac u kolosalnoj blamaži bježi od medija kao vrag od tamjana.

ne pomažu ni usrdne molitve s kaptola.

anemični šalabajzer ni uz potpunu kontrolu medijskog prostora u rh ne uspijeva od kardeljevog gojenca postati mali tuđman.
normalno.
niti ima srca niti vizije niti voli hrvatsku, a najgore od svega je što ga za sve, osim za njega samoga, boli kiki.
indiferentni zgubidan.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Do jucer je bio 'taj' od danas sumnjiv da je 'falsho roba':'Od 'dajte mi vlast' do 'dajte mi vremena' Empty Re: Do jucer je bio 'taj' od danas sumnjiv da je 'falsho roba':'Od 'dajte mi vlast' do 'dajte mi vremena'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum