ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kvaliteta sveučilišnog obrazovanja na Floridi

Go down

Kvaliteta sveučilišnog obrazovanja na Floridi Empty Kvaliteta sveučilišnog obrazovanja na Floridi

Post by marcellus 5/9/2021, 18:25

https://www.vecernji.hr/lifestyle/najapsurdnija-pitanja-o-hrvatima-zasto-jedete-toliko-kruha-ne-spavaju-li-ljudi-ovdje-na-zitu-1519241

Još jedna korisnica podijelila je svoje iskustvo. Naime, na njezin su fakultet došle studentice iz Floride na razmjenu, a trebalo ih je provesti po Zagrebu i naučiti o povijesti. "Ja sam bila zadužena za studenticu koja se zvala Shannon. Imala je plavu kosu, plave oči i nije baš bila inteligentna. Nisam mogla vjerovati kad sam čula što me upitala. Ona je mislila da je u Africi. Pitala me: ''Kako to da vaši kreveti imaju madrace, ne spavaju li ljudi u Africi na žitu?'' Osim toga, nije vjerovala da na Plitvičkim jezerima uvijek teče voda jer je mislila da je netko zatvori."

Kvaliteta sveučilišnog obrazovanja na Floridi Anigif_sub-buzz-21762-1491408632-21

_________________
Kvaliteta sveučilišnog obrazovanja na Floridi 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Kvaliteta sveučilišnog obrazovanja na Floridi Empty Re: Kvaliteta sveučilišnog obrazovanja na Floridi

Post by Meatke 5/9/2021, 18:46

marcellus wrote:https://www.vecernji.hr/lifestyle/najapsurdnija-pitanja-o-hrvatima-zasto-jedete-toliko-kruha-ne-spavaju-li-ljudi-ovdje-na-zitu-1519241

Još jedna korisnica podijelila je svoje iskustvo. Naime, na njezin su fakultet došle studentice iz Floride na razmjenu, a trebalo ih je provesti po Zagrebu i naučiti o povijesti. "Ja sam bila zadužena za studenticu koja se zvala Shannon. Imala je plavu kosu, plave oči i nije baš bila inteligentna. Nisam mogla vjerovati kad sam čula što me upitala. Ona je mislila da je u Africi. Pitala me: ''Kako to da vaši kreveti imaju madrace, ne spavaju li ljudi u Africi na žitu?'' Osim toga, nije vjerovala da na Plitvičkim jezerima uvijek teče voda jer je mislila da je netko zatvori."

Kvaliteta sveučilišnog obrazovanja na Floridi Anigif_sub-buzz-21762-1491408632-21


Meatke
Meatke

Posts : 345
2015-08-16


marcellus likes this post

Back to top Go down

Kvaliteta sveučilišnog obrazovanja na Floridi Empty Re: Kvaliteta sveučilišnog obrazovanja na Floridi

Post by crvenkasti 5/9/2021, 19:05

A ono, kad Hrvatica govori dvojici Amera broj telefona: sex sex sex free sex for two.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28769
2014-04-17


Back to top Go down

Kvaliteta sveučilišnog obrazovanja na Floridi Empty Re: Kvaliteta sveučilišnog obrazovanja na Floridi

Post by pokerjocker 5/9/2021, 20:31

Ameri su gluplji od srba, a to puno govori.
pokerjocker
pokerjocker

Posts : 899
2017-09-13


Back to top Go down

Kvaliteta sveučilišnog obrazovanja na Floridi Empty Re: Kvaliteta sveučilišnog obrazovanja na Floridi

Post by mentalitet 6/9/2021, 06:31

pokerjocker wrote:Ameri su gluplji od srba, a to puno govori.

Niste ni vi daleko od amera ..vecina vas jer ste usvojili americhki nachin razmishljanja i zivljenja.Mislite da je sve u lovi i da ako imate lovu mozete sve kupiti a niste svjesni da sa lovom ustvari ne mozete kupiti nishta ono shto je najvaznije u zivotu.A shta je najvaznije u zivotu to necu napisati jer je vecini hrvata najvaznija lova...Imate sistem obrazovanja koji ste kopirali sa zapada pa vam klinci izlaze iz shkola kao najveci idioti.U USA je isto tako...ali to je sa razlogom..naime ne trebaju njima toliko pametnih koliko im treba glupih koji znaju raditi one najjednostavnije poslove..Pogledaj svoj dom andjele...mada ne vjerujem da se te cure nisu informirale kada su krenule u Cro...iako se chudim zashto su uopce ishle u tu vukojebinu...Bit ce da su prvo neke hrvatice doshle u USA na shkolovanje pa onda zbog razmjene studenata ove doshle u Hrvatsku..Dodushe ove hrvatice koje dodju u USA su odushevljene nigerima to sam svojevremeno imao priliku vidjeti..Tak da ne znash shto je gore...no jebuiga svatko je gospodar svoga tijela pa tko sam ja da drzim moralne pridike..Ali kad se vrate kuci onda su smjerne katolkinje i nechije buduce supruge koje do tada nisu vidjele kurca u zivotu..

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


Back to top Go down

Kvaliteta sveučilišnog obrazovanja na Floridi Empty Re: Kvaliteta sveučilišnog obrazovanja na Floridi

Post by mentalitet 6/9/2021, 06:35

marcellus wrote:https://www.vecernji.hr/lifestyle/najapsurdnija-pitanja-o-hrvatima-zasto-jedete-toliko-kruha-ne-spavaju-li-ljudi-ovdje-na-zitu-1519241

Još jedna korisnica podijelila je svoje iskustvo. Naime, na njezin su fakultet došle studentice iz Floride na razmjenu, a trebalo ih je provesti po Zagrebu i naučiti o povijesti. "Ja sam bila zadužena za studenticu koja se zvala Shannon. Imala je plavu kosu, plave oči i nije baš bila inteligentna. Nisam mogla vjerovati kad sam čula što me upitala. Ona je mislila da je u Africi. Pitala me: ''Kako to da vaši kreveti imaju madrace, ne spavaju li ljudi u Africi na žitu?'' Osim toga, nije vjerovala da na Plitvičkim jezerima uvijek teče voda jer je mislila da je netko zatvori."

Kvaliteta sveučilišnog obrazovanja na Floridi Anigif_sub-buzz-21762-1491408632-21


Chim budu tvoje za studije odmah ih poshalji na Floridu dozivjet ce lijepo iskustvo a i shkolu ce zavrshiti,

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


Back to top Go down

Kvaliteta sveučilišnog obrazovanja na Floridi Empty Re: Kvaliteta sveučilišnog obrazovanja na Floridi

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum