ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Plenkovic primio šefa indijske diplomacije a Grlić Radman se nada obrambenoj suradnji dviju država

Go down

Plenkovic primio šefa indijske diplomacije a Grlić Radman se nada obrambenoj suradnji dviju država Empty Plenkovic primio šefa indijske diplomacije a Grlić Radman se nada obrambenoj suradnji dviju država

Post by RayMabus 3/9/2021, 20:43

Poveznica :

https://www.nacional.hr/premijer-plenkovic-primio-indijskog-sefa-diplomacije-brojne-su-mogucnosti-za-hrvatsko-indijsku-suradnju-u-farmaceutskom-i-digitalnom-sektoru/

Sine taj šef ministarstva vanjskih poslova Indije je i šef novootvorene ambasade u Damasku i vanjska politika njega i njegove vlade je da su se odma dan dva nakon pada Afganistana okrenuli Siriji i Iranu dakle dva najveća neprijatelja tamo Amerike i Izraela.

Makni se od njih. Ne želim imat ništa s njima po pitanju obrane i suradnje na tom polju.

Da ti nije slučajno palo na pamet s takvima imat šta na tom planu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

Plenkovic primio šefa indijske diplomacije a Grlić Radman se nada obrambenoj suradnji dviju država Empty Re: Plenkovic primio šefa indijske diplomacije a Grlić Radman se nada obrambenoj suradnji dviju država

Post by debotoijusto 3/9/2021, 20:54

pozdravljam jacanje suradnje s indijom 
naravno one indije sto osvaja svemir a ne indije kastinskog drustva
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30575
2014-04-12


Back to top Go down

Plenkovic primio šefa indijske diplomacije a Grlić Radman se nada obrambenoj suradnji dviju država Empty Re: Plenkovic primio šefa indijske diplomacije a Grlić Radman se nada obrambenoj suradnji dviju država

Post by RayMabus 3/9/2021, 20:57

Ja ću pozdraviti islamističke napade po Indiji koje će im organizirat Mosad sad nakon šta su u manje od jednog dana okrenuli ploču nakon pada Afganistana i odma postali saveznici Bašaru u Siriji i Iranu.

A imaju 200 miljona muslimana. Kokice.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

Plenkovic primio šefa indijske diplomacije a Grlić Radman se nada obrambenoj suradnji dviju država Empty Re: Plenkovic primio šefa indijske diplomacije a Grlić Radman se nada obrambenoj suradnji dviju država

Post by debotoijusto 3/9/2021, 20:59

RayMabus wrote:Ja ću pozdraviti islamističke napade po Indiji koje će im organizirat Mosad sad nakon šta su u manje od jednog dana okrenuli ploču nakon pada Afganistana i odma postali saveznici Bašaru u Siriji i Iranu.

A imaju 200 miljona muslimana. Kokice.
???
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30575
2014-04-12


Back to top Go down

Plenkovic primio šefa indijske diplomacije a Grlić Radman se nada obrambenoj suradnji dviju država Empty Re: Plenkovic primio šefa indijske diplomacije a Grlić Radman se nada obrambenoj suradnji dviju država

Post by RayMabus 3/9/2021, 21:00

debotoijusto wrote:
RayMabus wrote:Ja ću pozdraviti islamističke napade po Indiji koje će im organizirat Mosad sad nakon šta su u manje od jednog dana okrenuli ploču nakon pada Afganistana i odma postali saveznici Bašaru u Siriji i Iranu.

A imaju 200 miljona muslimana. Kokice.
???

Shvatit ćeš kad porasteš.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

Plenkovic primio šefa indijske diplomacije a Grlić Radman se nada obrambenoj suradnji dviju država Empty Re: Plenkovic primio šefa indijske diplomacije a Grlić Radman se nada obrambenoj suradnji dviju država

Post by debotoijusto 3/9/2021, 21:03

RayMabus wrote:
debotoijusto wrote:
RayMabus wrote:Ja ću pozdraviti islamističke napade po Indiji koje će im organizirat Mosad sad nakon šta su u manje od jednog dana okrenuli ploču nakon pada Afganistana i odma postali saveznici Bašaru u Siriji i Iranu.

A imaju 200 miljona muslimana. Kokice.
???

Shvatit ćeš kad porasteš.
kad narastem zelio bi biti astronaut ili nadan vidosevic no nebitno
daj mi malo pojasni ovaj upis ocito nisam u zbivanjima trenutno
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30575
2014-04-12


Back to top Go down

Plenkovic primio šefa indijske diplomacije a Grlić Radman se nada obrambenoj suradnji dviju država Empty Re: Plenkovic primio šefa indijske diplomacije a Grlić Radman se nada obrambenoj suradnji dviju država

Post by RayMabus 3/9/2021, 21:08

Kako ću ti ja objasniti nešto šta ti nemožeš shvatiti ? Kako da ti ja objasnim da je izraelska avijacija jučer gađala Siriju i da su oni i Bašar i Iran u ratu a ovi su u manje od jednog dana nakon pada Afganistana otrčali Iranu i Asadu u zagrljaj.

Ti stvarno misliš da će Izrael dopustit jednoj Indiji koja ima ekonomsku snagu da budu u ok odnosima sa islamom ?

Stvarno ?

Nisi nikad čuo za onu : Prijatelj mog neprijatelja je moj neprijatelj.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

Plenkovic primio šefa indijske diplomacije a Grlić Radman se nada obrambenoj suradnji dviju država Empty Re: Plenkovic primio šefa indijske diplomacije a Grlić Radman se nada obrambenoj suradnji dviju država

Post by RayMabus 3/9/2021, 21:41

Kad je netko sposoban u manje od jednog dana okrenit ploču i preč na drugu stranu i šurovat sa tvojim najvećim neprijateljima onda se takve ne pušta u vojarne i druge državne institucije a niti im se otvaraju vojni i sigurnosni arhivi itd.

Takve se ljude označava s visoko rizičnim za sigurnost republike Hrvatske jer sve šta oni snime kod tebe već većeras mogu prodat na tržištu tvom najućem neprijatelju koje će te podatke iskoristiti.

Nema Radmane obrambene suradnje s takvima. Jel ti jasno ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

Plenkovic primio šefa indijske diplomacije a Grlić Radman se nada obrambenoj suradnji dviju država Empty Re: Plenkovic primio šefa indijske diplomacije a Grlić Radman se nada obrambenoj suradnji dviju država

Post by RayMabus 3/9/2021, 22:36

Plenkovic primio šefa indijske diplomacije a Grlić Radman se nada obrambenoj suradnji dviju država O_11673947_1280

https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/politicka-i-fizicka-transformacija-indijskog-premijera-pustio-bradu-odjenuo-halju-i-izigrava-bozanstvo-15085840

Ovoga je Plenkovic pozva u Hrvatsku. Samo si mi još ti falija. lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

Plenkovic primio šefa indijske diplomacije a Grlić Radman se nada obrambenoj suradnji dviju država Empty Re: Plenkovic primio šefa indijske diplomacije a Grlić Radman se nada obrambenoj suradnji dviju država

Post by niels 3/9/2021, 23:01

Indija je druga najmnogoljudnija zemlja svijeta, ogromno tržište i izvoznik (mi imamo nekakve luke, čujem). Ljudi se smiju Indiji, ali do pred 15-ak godina su se smijali i Kini.

Što se tiče obrambene industrije, Indija nudi ogroman spektar naoružanja, ali ga i kupuje za svoju vojsku. To što je nuklearna sila i što šalje satelite od 75 milijuna dolara (čini mi se da je tako nešto, u Pentagonu spale toliko love na fotokopiranje) je i najmanja stavka.

A tako se i stječe poluga u odnosima s Kinom, ako se ikoga Kina pribojava, to je Indija i cijena njene radne snage na svjetskom tržištu. Vidjeti ćemo brzo i Kineze ovdje.
niels
niels

Male
Posts : 4785
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Plenkovic primio šefa indijske diplomacije a Grlić Radman se nada obrambenoj suradnji dviju država Empty Re: Plenkovic primio šefa indijske diplomacije a Grlić Radman se nada obrambenoj suradnji dviju država

Post by RayMabus 3/9/2021, 23:05

niels wrote:

A tako se i stječe poluga u odnosima s Kinom, ako se ikoga Kina pribojava, to je Indija i cijena njene radne snage na svjetskom tržištu. Vidjeti ćemo brzo i Kineze ovdje.

A šta to Hrvatsku brige ti odnosi Kina i Indija ? To mene uopće ne zanima. Ne želim s njima imat ništa po pitanju obrambene politike. To ćete prodat ućas najgorem neprijatelju ako se okrene smjer vjetra. Ne dolazi u obzir s njima surađivat po pitanju obrambeni stvari. Ni slučajno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

Plenkovic primio šefa indijske diplomacije a Grlić Radman se nada obrambenoj suradnji dviju država Empty Re: Plenkovic primio šefa indijske diplomacije a Grlić Radman se nada obrambenoj suradnji dviju država

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum