ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Indija se okreće Iranu nakon gubitka Afganistana

Go down

Indija se okreće Iranu nakon gubitka Afganistana Empty Indija se okreće Iranu nakon gubitka Afganistana

Post by RayMabus Mon 30 Aug - 21:54

Cigani se pogubili.

https://www.advance.hr/tekst/promjene-u-afganistanu-i-promjene-u-regiji-indija-svjesna-da-stvari-idu-na-ruku-pakistanu-i-kini-okrece-se-iranu/
RayMabus
RayMabus

Posts : 175872
2014-04-11


Back to top Go down

Indija se okreće Iranu nakon gubitka Afganistana Empty Re: Indija se okreće Iranu nakon gubitka Afganistana

Post by RayMabus Mon 30 Aug - 22:08

Pao Afganistan a ovi odma otrčali u Siriju i Iran a to najveći neprijatelj Izraela i Amerike.

Baš fino govno su ovi Amerikanci pojeli u Aziji padom Afganistana.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175872
2014-04-11


Back to top Go down

Indija se okreće Iranu nakon gubitka Afganistana Empty Re: Indija se okreće Iranu nakon gubitka Afganistana

Post by RayMabus Mon 30 Aug - 22:21

Jako mi je drago da Hrvatska u vojno geopolitičkom smislu s Indijom nema ama baš ništa. Neka tako i ostane. Sad kad sam ovo vidio , sve sam vidio.

S ovima imat posla u geopolitici ? Ne hvala.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175872
2014-04-11


Back to top Go down

Indija se okreće Iranu nakon gubitka Afganistana Empty Re: Indija se okreće Iranu nakon gubitka Afganistana

Post by RayMabus Mon 30 Aug - 23:58

Ako Amerika očekuje da će ovi stat na stranu Amerike ako se ista s Kinom zakači na Pacifiku onda je ovo njihovo ponašanje jasan odgovor da neće nego će gledat sa strane da se vi trošite.

Ovo imat za saveznika , ne trebaju ti neprijatelji.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175872
2014-04-11


Back to top Go down

Indija se okreće Iranu nakon gubitka Afganistana Empty Re: Indija se okreće Iranu nakon gubitka Afganistana

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum