ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Putin najavio pohod na svjetska mora

Go down

Putin najavio pohod na svjetska mora Empty Putin najavio pohod na svjetska mora

Post by RayMabus Mon 23 Aug - 22:26

:^0

https://balkans.aljazeera.net/news/world/2021/8/23/putin-pokrenuo-izgradnju-nuklearnih-podmornica
RayMabus
RayMabus

Posts : 176008
2014-04-11


Back to top Go down

Putin najavio pohod na svjetska mora Empty Re: Putin najavio pohod na svjetska mora

Post by pizzon Mon 23 Aug - 22:32

hocu i ja !

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4984
2020-04-21


Back to top Go down

Putin najavio pohod na svjetska mora Empty Re: Putin najavio pohod na svjetska mora

Post by pizzon Mon 23 Aug - 22:33

to me podseca na nemacki model.

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4984
2020-04-21


Back to top Go down

Putin najavio pohod na svjetska mora Empty Re: Putin najavio pohod na svjetska mora

Post by RayMabus Mon 23 Aug - 22:41

Putin poručio Plenkovicu

https://www.novosti.rs/planeta/svet/1029677/putin-pokrenuo-izgradnju-nuklearnih-podmornica-bice-naoruzane-balistickim-raketama

Ne boje se vas Hrvati, ne brini se. Ide ti deset tisuća pomorski mina ispred Krima i gotov tvoj san o vladanju Mediteranom.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176008
2014-04-11


Back to top Go down

Putin najavio pohod na svjetska mora Empty Re: Putin najavio pohod na svjetska mora

Post by Ringo10 Tue 24 Aug - 1:49

To Vladimire Care...jebi mamu dusmanima 
Samo jacaj svetu slavensku majku Rusiju
Ringo10
Ringo10

Posts : 21560
2015-09-24


Back to top Go down

Putin najavio pohod na svjetska mora Empty Re: Putin najavio pohod na svjetska mora

Post by RayMabus Tue 24 Aug - 2:22

Daleko su svjetska mora od Rusije. Opet će se pogubiti u svojoj ideji da budu fakotr tamo di jednostavno to nisu a pri tom mislim na Mediteran.

Guraju se negdje di nemaju nikakve šanse.

RayMabus
RayMabus

Posts : 176008
2014-04-11


Back to top Go down

Putin najavio pohod na svjetska mora Empty Re: Putin najavio pohod na svjetska mora

Post by RayMabus Tue 24 Aug - 2:49

Neke stvari su mogli i sami zaključit na osnovu iskustva od 200 godina unazad otkako su osvojili taj Krim al očito ne ide. Svaki put kad su ratovali na strani zapada u Mediteranu imali su vrhunske rezultate a kad su ratovali protiv istog dobiijali su po pički i onda bi utekli u svoje mišje rupe na sjeveru i lizali rane i ne bi ih ni čuo ni vidio godinama.

Debili nikako da neke stvari nauče.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176008
2014-04-11


Back to top Go down

Putin najavio pohod na svjetska mora Empty Re: Putin najavio pohod na svjetska mora

Post by RayMabus Tue 24 Aug - 3:00

Glupi su. Otkako su osvojili taj Krim imaju fiks ideju da budu faktor na Mediteranu. Onda se tu kurče a kad počme pravi rat ne mogu se tu održat i onda trč natrag u Rusiju. Uvijek ista priča. Ja ne znam kako im se više da. Stalno na iste grablje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176008
2014-04-11


Back to top Go down

Putin najavio pohod na svjetska mora Empty Re: Putin najavio pohod na svjetska mora

Post by vuksadinare Tue 24 Aug - 4:22

Ringo10 wrote:To Vladimire Care...jebi mamu dusmanima 
Samo jacaj svetu slavensku majku Rusiju
koja budala :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

Putin najavio pohod na svjetska mora Empty Re: Putin najavio pohod na svjetska mora

Post by mutava baštarda Tue 24 Aug - 7:32

Smiješno... Amerika je samo na Afganistan u 20 godina spržiloa 40 ruskih vojnih proračuna.
Jedini koji mogu parirati po oružju svijetlom su Kinezi...
Doduše u fašizmu prema kojem ubrzano idemo, što se vidi po Ringovoj Australiji više, nego po Hrvatskoj, soft powera će biti manje pa će doći do izraza i grubijani poput Rusa... Ali Amerika prednJači...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Putin najavio pohod na svjetska mora Empty Re: Putin najavio pohod na svjetska mora

Post by RayMabus Tue 24 Aug - 7:39

Rusija ne bi mogla ni parirat EU ako bi se s istom zakačila.

I to mi je isto neki paradoks njihovog izlaska na Mediteran pa se dole kurče a dole imaš Grčku , Italiju , Francusku , Španjolsku itd. Ispada da ideš pritit samo njima kad tamo uploviš pa zveckaš oružjem.

To neko kurčenje po Mediteranu njima je samo autogol.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176008
2014-04-11


Back to top Go down

Putin najavio pohod na svjetska mora Empty Re: Putin najavio pohod na svjetska mora

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum