ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kramer protiv Kramera(udario antifašist na antifašizam)

Go down

Kramer protiv Kramera(udario antifašist na antifašizam) Empty Kramer protiv Kramera(udario antifašist na antifašizam)

Post by IL Risorto 27/12/2015, 15:34

OPET MIJENJA DRES?
+ AAA -
LATIN: ‘SDP je četiri godine oko sebe sijao strah i samo strah!’
Autor: S. Vučković Nedjelja, 27. Prosinac 2015. u 12:44


"Odmah moraš tražiti da ti uklone tekst, kao što je Oleg Maštruko zatražio od Indexa. Toliko o slobodi govora u Hr. Strah, strah i samo strah, to je ono što su četiri godine sijali oko sebe da bi se bez rezultata održali na vlasti", komentirao je Denis Latin preko društvene mreže.
“Ne možeš napisati ni pošteni tekst protiv Kotromanovića i SDP-a. Odmah moraš tražiti da ti uklone tekst, kao što je Oleg Maštruko zatražio od Indexa. Toliko o slobodi govora u Hr. Strah, strah i samo strah, to je ono što su četiri godine sijali oko sebe da bi se bez rezultata održali na vlasti”, komentirao je Denis Latin preko društvene mreže neobičnu činjenicu da je autor svojevoljno tražio povlačenje vlastitog teksta. O čemu je, zapravo, riječ?
Oleg Maštruko je, naime,  kolumnist vrlo popularnog informatičkog magazina Bug i urednik njegova sestrinskog izdanja Mreža. Međutim, za portal Indeks je napisao kolumnu “Kotromanović dokaz da je Milanovićev SDP dno, a Hrvatska cirkus”.
Iznimno čitana kolumna je ubrzo – maknuta s portala. PovučenA je na zamolbu autora koji je na Facebooku pojasnio motive povlačenja teksta:
“Ljudi, ne pitajte me više “što je bilo s tekstom”, cijela priča je masovni let down, jako sam osobno razočaran zbivanjima danas, ali nije svako zlo za zlo, pojačalo mi je odlučnost u vezi nekih drugih, ne izravno vezanih medijskih projekata, o kojima razmišljam.
Rekao sam da ću o tome samo uživo a ne na Fejsu, jer je to tako…. a onda sam počeo dobivati pozive na pive i ćevape, što je naravno okej…. ali u principu priča je jadna i razočaravajuća…. nema priče…. tko očekuje neki špijunski triler ili uzbudljivu štoriju razočarat će se…..” – podijelio je Maštruko na svom zidu.
Evo dijela povučene kolumne:
“Dakle, kraljina (Kotromanović) je proveo zadnje mjesece mandata na šatro odgovornom mjestu ministra guglajući sajtove s ponudama posla i dogovarajući novi posao u Americi i vozikajući se s poslodavcima…. i unatoč tome što je, kako sam kaže, unaprijed sredio đob i odlučio otići u Ameriku, bio je na listi SDP-a za koju već izbornu jedinicu…. a šta si bio na listi ako si već odlučio “otići iz politike”? I što je najbolje, o svemu tome govori bez trunke srama, kao da je to nešto normalno, kao da je novi posao tražio netko iz firme A u firmi B na redovnom tržištu rada!
To je bio ministar OBRANE, sigurnosno najosjetljivije mjesto u vladi i cijeloj zemlji, lik koji je zadnjih mjeseci mandata primao našu plaću, a tražio posao u stranoj zemlji i sastajao se s ljudima o kojima ne znamo ništa! On je zapravo još uvijek ministar obrane! Plaćenik nekih mufljuza. Zamislite ministra obrane Njemačke da si dogovara posao u Kini dok je još na dužnosti! I priča o tome za Spiegel”
Kome je zasmetalo ovakvo obraćanje i zašto je sam autor zatražio povlačenje, može se iščitati i iz Latinove reakcije: Strah, strah i samo strah, to je ono što su četiri godine sijali oko sebe…



http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatska/latin-sdp-je-cetiri-godine-oko-sebe-sijao-strah-samo-strah-874649

Ovo je nečuveno,sad su najednom svi protiv Zoke a do jučer su mu bili spremni trčat štafetu.Prvo Kuljiš pa sad Latin.Cipelarenje mrtvog konja tek počinje.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Kramer protiv Kramera(udario antifašist na antifašizam) Empty Re: Kramer protiv Kramera(udario antifašist na antifašizam)

Post by Guest 27/12/2015, 15:43

dobro D.Latin je cijelo vrijeme kritičan prema antifašistima koji su bili na vlasti. cijelo vrijeme, jer sam ga jedno vrijeme followa na fajsu pa sam vidio što piše..

on je nešto kao Trockist ili Tito od Staljina.. dakle antifašist koji se posvađa sa glavnom antifašističkom strujom
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kramer protiv Kramera(udario antifašist na antifašizam) Empty Re: Kramer protiv Kramera(udario antifašist na antifašizam)

Post by darth_vader 27/12/2015, 17:32

Latin nije toliko loš...uostalom lik je kao reporter prošao više-manje sva ratišta, a to što čovjek progovara o debilizmima s lijeve i desne strane pa je sukladno tome (ne)popularan kod jednih ili drugih samo dovoljno govori i o tome koliko je ovo društvo duboko...retardirano...do srži...svima odgovara samo ona istina kada se kritizira isključivo druga strana...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Kramer protiv Kramera(udario antifašist na antifašizam) Empty Re: Kramer protiv Kramera(udario antifašist na antifašizam)

Post by omni 27/12/2015, 18:19

Steta za antifasiste, a bas su krenuli da dovedu slobodu govora na istu razinu kao i u zapadnom dijelu EU. Zapadna sloboda govora i standard Zimbabwe-a, stas bolje. Sad cemo vidjet jesu li fasisti bolji u tome ili losiji.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Kramer protiv Kramera(udario antifašist na antifašizam) Empty Re: Kramer protiv Kramera(udario antifašist na antifašizam)

Post by L'âme 27/12/2015, 18:23

Otkrio Latin toplu vodu..no,treba imat m**a javno prozvat,to svakako..:-S

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Kramer protiv Kramera(udario antifašist na antifašizam) Empty Re: Kramer protiv Kramera(udario antifašist na antifašizam)

Post by marcellus 27/12/2015, 18:32

brod, štakori

_________________
Kramer protiv Kramera(udario antifašist na antifašizam) 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Kramer protiv Kramera(udario antifašist na antifašizam) Empty Re: Kramer protiv Kramera(udario antifašist na antifašizam)

Post by n_razbojnik 27/12/2015, 18:42

Oleg đe su muda?

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11429
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Kramer protiv Kramera(udario antifašist na antifašizam) Empty Re: Kramer protiv Kramera(udario antifašist na antifašizam)

Post by L'âme 27/12/2015, 18:43

ucijenilo ga 'poštenim namjerama'.. pig

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Kramer protiv Kramera(udario antifašist na antifašizam) Empty Re: Kramer protiv Kramera(udario antifašist na antifašizam)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum