ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Što se čekalo godinama, nama su trebala dva mjeseca

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Što se čekalo godinama, nama su trebala dva mjeseca - Page 2 Empty Re: Što se čekalo godinama, nama su trebala dva mjeseca

Post by veber 14/8/2021, 13:07

ti i wiki ste najbolji frendovi.

čisto da te upoznam s činjenicama.

osim željeznice, U-bahn i strassebahn sve rade privatnici.
znači lokalni promet rade privatnici koji imaju ugovor s gradom, selom, općino.
odvoz smeća rade privatnici, to privatnik znači ima kamion i vozi. ili autobus pa vozi.
svi su uniformirani, jednake boje, ali na svakom kamionu ili busu piše GmbH.

tamo gdje nema ekonomske isplativosti ili vozi gradski ili se plaća privatniku.

smeće firma plaća po kanti. svaka kanta ima kod i šifru da ne bi neki zemo hitao u tvoju kantu.kada se prijaviš prva tri mjeseca su free kada mjere količinu otpada koju proizvodiš.

u slučaju većih oscilacija unutar 6 mjeseci korigira se i cijena.

znam da branik krepotinu i mafiju, ali bez podloge.
svi mi to plaćamo, a neki puno više.

(primjer iz zg da plaćam smeće, naknade, pizdarije i sl. po kvadraturi, a ne kao ovdje po utrošenom)

veber

Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Što se čekalo godinama, nama su trebala dva mjeseca - Page 2 Empty Re: Što se čekalo godinama, nama su trebala dva mjeseca

Post by vuksadinare 14/8/2021, 14:26

AssadNaPodmornici wrote:
veber wrote:čekamo marca da nam objasni.
krao je i nama je dao.

šteta kaj je govno krepalo.
kako bi se marcu krvi napio, ero bi bio slučaj iz dječjeg vrtića.


to govno ercegovansko je unazadilo zagreb 50g.

I puno više od 50 godina najveći je problem što su razjebali institucije grada Zagreba, Zagreb se stoljećima razvijao na uzoru prema njemačkim gradovima pokušali su kopirati taj mentalitet, a Bandić ga je u 20 godini pretvorio mentalno u najgore balkansku kasabu gdje je glavni mentalni sklop njega i njegovih rodijaka, "use nase podase", "tko je jamio jamio" itd. a još najgore od svega ZG je bio lokomotiva ne samo Hrvatske nego i cijele regije od Slovenije do Grčke a sada je čak i parazit iu lokalnim okvirima ...

Što se što se tiče Tomaševića iskreno ugodno me iznenadio, vidim da ekipa ovdje kmeči ali lik je ugodno iznenađenje a najveća ironija izgleda i zadnja nada da se ZG ne pretvori u neku cigansku mahalu
..boze moj :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99159
2015-09-08


Back to top Go down

Što se čekalo godinama, nama su trebala dva mjeseca - Page 2 Empty Re: Što se čekalo godinama, nama su trebala dva mjeseca

Post by vuksadinare 14/8/2021, 14:28

Covjek ima 4 banke i vele za njega 'neiskusan'...tsss
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99159
2015-09-08


Back to top Go down

Što se čekalo godinama, nama su trebala dva mjeseca - Page 2 Empty Re: Što se čekalo godinama, nama su trebala dva mjeseca

Post by vuksadinare 14/8/2021, 14:31

...majku ti jebem u picku kad netko smatra 'genijalan' plan da gradZani zagreba sami dovoze glomazni otpad na jakusevac koji ce mrviti dvije polovne drobilice plus sto odvoz placaju isti ti gradZani..ma jebem ti sve bolje degenerik nego kamenjarac a jos im lizu dupe prodane kamenjarske duse
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99159
2015-09-08


Back to top Go down

Što se čekalo godinama, nama su trebala dva mjeseca - Page 2 Empty Re: Što se čekalo godinama, nama su trebala dva mjeseca

Post by veber 14/8/2021, 15:11

jel ti jebeš kaj, vuče?
jel škoro kaj dobio u zadnje vrijeme?

jebo vas u trahtur onaj smrad ercegovanski da vas jebo, šteta kaj je govno krepalo pa nije procesuiran.

nikaj on nije napravio za grad osim što ga je popljačkao, opljačkao ujamio, zajamio i maznuo.

svi sada jedete govna kada se ovaj lik mora boriti s kosturima u ormarima.

ne kosturima već kosturnicama.

sustavno pljačkanje dva desetljeća, ali ecgovna samo to znadu.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Što se čekalo godinama, nama su trebala dva mjeseca - Page 2 Empty Re: Što se čekalo godinama, nama su trebala dva mjeseca

Post by AssadNaPodmornici 14/8/2021, 15:20

vuksadinare wrote:...majku ti jebem u picku kad netko smatra 'genijalan' plan da gradZani zagreba sami dovoze glomazni otpad na jakusevac koji ce mrviti dvije polovne drobilice plus sto odvoz placaju isti ti gradZani..ma jebem ti sve bolje degenerik nego kamenjarac a jos im lizu dupe prodane kamenjarske duse

i ti si as.
tomašević je bosanac dakle lik je "vaš" "najčišći hrvat" iz Bosne, nije neki istrijan, ili volksdeutscher ili nedaj bože polu srbin kao ivošević.

druga stvar je što su ovi tvoji toliko razjebali i sve popljačkali da čak i jedan radikalni boljševik (za kojeg nikada ne bi glasovao) djeluje kao netko normalan koji mora čistiti govna iza vaših lopova domoljuba sa kamenjara..

idući put , pokušajte naći nekog desničara-domoljuba a da nije neki lopina, narkoman, i sa dvoznamenkastim kvocjentom inteligencije , pa onda bude svima nama u ovoj državi bolje
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20999
2018-06-14


Back to top Go down

Što se čekalo godinama, nama su trebala dva mjeseca - Page 2 Empty Re: Što se čekalo godinama, nama su trebala dva mjeseca

Post by veber 14/8/2021, 15:26

yoda ne ide to.
taj mentalitet je jednostavno takav.
za razliku od posavljaka za koje ne čuješ. uklopili se u društvo, vrijedni ljudi, radišni.
ovi ercegovna pokupili najgore od turske.
ni zrnkulture od turaka nisu uzeli, ali ono najgore jesu.
stoka

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Što se čekalo godinama, nama su trebala dva mjeseca - Page 2 Empty Re: Što se čekalo godinama, nama su trebala dva mjeseca

Post by veber 14/8/2021, 15:32

ps 
poslao sam ti lascivnu poruku.
pa si zabilježi moj DE broj. to mi je službeni.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Što se čekalo godinama, nama su trebala dva mjeseca - Page 2 Empty Re: Što se čekalo godinama, nama su trebala dva mjeseca

Post by epikur37 14/8/2021, 15:33

vuksadinare wrote:Covjek ima 4 banke i vele za njega 'neiskusan'...tsss


smotanija lijevo zelena ...peder parade, bicikl i slične gluposti e jeste si izabrali :)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Što se čekalo godinama, nama su trebala dva mjeseca - Page 2 Empty Re: Što se čekalo godinama, nama su trebala dva mjeseca

Post by veber 14/8/2021, 15:42

epikur37 wrote:
vuksadinare wrote:Covjek ima 4 banke i vele za njega 'neiskusan'...tsss


smotanija lijevo zelena ...peder parade, bicikl i slične gluposti e jeste si izabrali :)
ti kao i onaj čefur.

treba vaša govna očistiti.
svima koji niste rođeni u hrvatskoj, oduzimanje državljanstva.
kao pripadnici non eu uvesti vize i radne dozvole.
i nema više fontana niti nadvožnjaka koji nikamo ne vodi.

a licemjerno sereš po biciklu, a hvališ se s pederskim skuterom na struju.

ali ti si još daleko od zeme šupak-meraklije, efendije iz novog mesta.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Što se čekalo godinama, nama su trebala dva mjeseca - Page 2 Empty Re: Što se čekalo godinama, nama su trebala dva mjeseca

Post by AssadNaPodmornici 14/8/2021, 16:14

epikur37 wrote:
vuksadinare wrote:Covjek ima 4 banke i vele za njega 'neiskusan'...tsss


smotanija lijevo zelena ...peder parade, bicikl i slične gluposti e jeste si izabrali :)
ja sam isto mislio da će se lik baviti time a neće čistiti bandićeva govna iz ormara..

međutim lik je za sada ugodno iznanađenje, jednostavno bandić je ostavio toliki nered iza sebe, da lik nema vremena provoditi crveno-zelenu ideologiju, nego će morati prvo rješavati prioritete... to je ugodno iznanađenje.. naravno sve jedno ideološki ja kao republikanac nikada nebi mogao dati glas takvoj osobi(kao niti lopinama bandiću ili ovim debilima iz DPa) ali da me je ugodno iznenadio jest.. za sada..
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20999
2018-06-14


Back to top Go down

Što se čekalo godinama, nama su trebala dva mjeseca - Page 2 Empty Re: Što se čekalo godinama, nama su trebala dva mjeseca

Post by veber 14/8/2021, 18:21

AssadNaPodmornici wrote:
epikur37 wrote:
vuksadinare wrote:Covjek ima 4 banke i vele za njega 'neiskusan'...tsss


smotanija lijevo zelena ...peder parade, bicikl i slične gluposti e jeste si izabrali :)
ja sam isto mislio da će se lik baviti time a neće čistiti bandićeva govna iz ormara..

međutim lik je za sada ugodno iznanađenje, jednostavno bandić je ostavio toliki nered iza sebe, da lik nema vremena provoditi crveno-zelenu ideologiju, nego će morati prvo rješavati prioritete... to je ugodno iznanađenje..  naravno sve jedno ideološki ja kao republikanac nikada nebi mogao dati glas takvoj osobi(kao niti lopinama bandiću ili ovim debilima iz DPa) ali da me je ugodno iznenadio jest.. za sada..
forumska osovina safet-epi jedu govna po partijskoj liniji.
marc se sramežljivo javi.
ali činjenica je da čovjek ima takva sranja iza govna krepanog da to nije normalno.

drago mi je kaj kreće naplata uz "bolnice" "domove zdravlja" i sl.
to je bandić dijelio svojima.

jebo matersvoju ercegovnarsku, moj stan ima dva parkirna mjesta upisana. plus garažu.
ercegovno uzrupiralo moja parkirališta i moram plaćati. i to povlašteno 100kn/mj.
susjed radi u vukovarskoj, uhljeb i za njega stavili znak da je rezervirano. 

ali ima boga, čenđali se za parkinge jer je morao nekaj drugi dan utovariti u auto.
zveknuo mu zabat na auto, mojem nikaj.

pomogao sam mu pokrit auto nakon nemilog događaja i nije mi vrag dao mira pa sam mu rekao da ima boga koji nije u partijkoj središnjici.

a, baš mi je bilo drago. i to sam mu rekao.
ali boli ga kiki nakon tri dana je došao s drugim autom.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Što se čekalo godinama, nama su trebala dva mjeseca - Page 2 Empty Re: Što se čekalo godinama, nama su trebala dva mjeseca

Post by marcellus 15/8/2021, 09:46

AssadNaPodmornici wrote:
vuksadinare wrote:...majku ti jebem u picku kad netko smatra 'genijalan' plan da gradZani zagreba sami dovoze glomazni otpad na jakusevac koji ce mrviti dvije polovne drobilice plus sto odvoz placaju isti ti gradZani..ma jebem ti sve bolje degenerik nego kamenjarac a jos im lizu dupe prodane kamenjarske duse

i ti si as.
tomašević je bosanac dakle lik je "vaš" "najčišći hrvat" iz Bosne, nije neki istrijan, ili volksdeutscher ili nedaj bože polu srbin kao ivošević.

druga stvar je što su ovi tvoji toliko razjebali i sve popljačkali da čak i jedan radikalni boljševik (za kojeg nikada ne bi glasovao) djeluje kao netko normalan koji mora čistiti govna iza vaših lopova domoljuba sa kamenjara..

idući put , pokušajte naći nekog desničara-domoljuba a da nije neki lopina, narkoman, i sa dvoznamenkastim kvocjentom inteligencije , pa onda bude svima nama u ovoj državi bolje

bude kurac, pa sad je već sve krenulo prema tome da će sve bit skuplje i državno dok svugdje u svijetu idu na outsourcing

_________________
Što se čekalo godinama, nama su trebala dva mjeseca - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Što se čekalo godinama, nama su trebala dva mjeseca - Page 2 Empty Re: Što se čekalo godinama, nama su trebala dva mjeseca

Post by dijagram 15/8/2021, 11:10

Senf je zakon.

U zegeju je sve odmah puno bolje.

Lakse se dise.

Doduse pojavile su se hrpe smeca po ulicama ali ne treba dramiti, to ce vec netko pokupiti.

Kad prodju ove pasje vrucine disat ce se jos lakse.

Na bolje nego sto.

Za pocetak mogao bi se rijesiti prometni kolaps na raskrizju kod Bauhausa zitnjak.

Eto, ako ne zna od cega krenuti , neka cita nas forum.

Usput ce puno nauciti i o koronavirusima, cjepivima, a bogmec i o mostovima:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Što se čekalo godinama, nama su trebala dva mjeseca - Page 2 Empty Re: Što se čekalo godinama, nama su trebala dva mjeseca

Post by veber 15/8/2021, 12:48

sereš po običaju.
uz kosture i bandićeve grobnice još to dobro ide.pripuz bi mogao malo u zstvoru završiti jer je pod istragom. mogu se angažirati strane firme. 
pod ovavezno dići cijenenodvoza smeća i uvesti sustav naplate po odvozu.
zašto ja plaćam pet puta više od tebe, a na mjesečnoj bazi stan stvori otpada koliko ti dnevno.
uvesti njemački model i odjebati mafiju.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Što se čekalo godinama, nama su trebala dva mjeseca - Page 2 Empty Re: Što se čekalo godinama, nama su trebala dva mjeseca

Post by immortal 15/8/2021, 21:47

veber wrote:čekamo marca da nam objasnio.
krao je i nama je dao.

šteta kaj je govno krepalo.
kako bi se marcu krvi napio, ero bi bio slučaj iz dječjeg vrtića.


to govno ercegovansko je unazadilo zagreb 50g.
neka je Hercegovac pa taman vas unazadio još 50

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23176
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Što se čekalo godinama, nama su trebala dva mjeseca - Page 2 Empty Re: Što se čekalo godinama, nama su trebala dva mjeseca

Post by danni1 15/8/2021, 22:30

Samobor plaća oko 600 kuna, Rijeka 1100, Zagreb 1800 što je posebice nelogično jer imamo najveće količine glomaznog otpada pa bi cijena po količini trebala padati.




O pička ti materina bezobrazna.


pa što onda logični model ne primjeniš kad je riječ o računima za građane?


Ko ima više smeća nek plača manje odvoz.

_________________
Što se čekalo godinama, nama su trebala dva mjeseca - Page 2 Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Što se čekalo godinama, nama su trebala dva mjeseca - Page 2 Empty Re: Što se čekalo godinama, nama su trebala dva mjeseca

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum