ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kotromanović : Četnici iz Banja Luke se sad smiju uz čevape i pivu

Go down

Kotromanović : Četnici iz Banja Luke se sad smiju uz čevape i pivu Empty Kotromanović : Četnici iz Banja Luke se sad smiju uz čevape i pivu

Post by RayMabus 9/8/2021, 15:11

:


https://slobodnadalmacija.hr/vijesti/hrvatska/kotromanovic-o-zahtjevu-iz-bih-ne-bih-se-previse-osvrtao-na-njih-sad-se-vjerojatno-smiju-uz-cevape-i-pivo-i-misle-da-smo-uzrujani-1118827
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Kotromanović : Četnici iz Banja Luke se sad smiju uz čevape i pivu Empty Re: Kotromanović : Četnici iz Banja Luke se sad smiju uz čevape i pivu

Post by RayMabus 9/8/2021, 15:31

Na njih se nitko u Hrvatskoj nije ni okrenio.

Milošević a samim time i Srbija su optuženi upravo za pokretanje rata u Hrvatskoj i etničko čišćenje Hrvata i dobit će račun za ratnu odštetu koju će morat platit a ovima u RS tko bude veliča Ratka i ostale haške osuđenike te negira genocid u Srebrenici ide pola godine do pet godina zatvora.
 
Ono na šta smo mi bijesni je veleizdajnik Čović kojeg ćemo sad likvidirati uskraćivanjem potpore za promjennom izbornog zakona BiH.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Kotromanović : Četnici iz Banja Luke se sad smiju uz čevape i pivu Empty Re: Kotromanović : Četnici iz Banja Luke se sad smiju uz čevape i pivu

Post by FRANK 9/8/2021, 20:14

Milanovic je ludjak a upravo nam to treba za vojnu akciku i unistenje tzv RS I kompletni nestanak srba zapadno od drine. Tudjmnan je veliki fail napravio sto ih je amnestirao.
Jednostavno da sam bio na celu vojske RH. ZAPOVJED BI BILA JEDNOSTAVNA.... POBIJ STOKU. doduse vec sam se 1995 spremao da ih pomlatim ali glupi krscanski zakon Ne Ubij me sprijecio .
Sad se kajem zbog toga. Tu je stoku trebalo posmicati bez milosti

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Kotromanović : Četnici iz Banja Luke se sad smiju uz čevape i pivu Empty Re: Kotromanović : Četnici iz Banja Luke se sad smiju uz čevape i pivu

Post by dijagram 9/8/2021, 20:36

FRANK wrote:Milanovic je ludjak a upravo nam to treba za vojnu akciku i unistenje tzv RS I kompletni nestanak srba zapadno od drine. Tudjmnan je veliki fail napravio sto ih je amnestirao.
Jednostavno da sam bio na celu vojske RH. ZAPOVJED BI BILA JEDNOSTAVNA.... POBIJ STOKU. doduse vec sam se 1995 spremao da ih pomlatim ali glupi krscanski zakon Ne Ubij me sprijecio .
Sad se kajem zbog toga. Tu je stoku trebalo posmicati bez milosti
  Nema labavo s rodijakom  :D
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18695
2015-08-09


Back to top Go down

Kotromanović : Četnici iz Banja Luke se sad smiju uz čevape i pivu Empty Re: Kotromanović : Četnici iz Banja Luke se sad smiju uz čevape i pivu

Post by FRANK 9/8/2021, 20:45

Ma pobiti stoku. 
Boze dragi i sad zalim sto ih nisam.jos vise pobio.
Jer ako.netko nema pravo postojati to su stbi.
Metkom bombon nozem cakijom i plinskom komorom tu stoku triba nistiti

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Kotromanović : Četnici iz Banja Luke se sad smiju uz čevape i pivu Empty Re: Kotromanović : Četnici iz Banja Luke se sad smiju uz čevape i pivu

Post by FRANK 9/8/2021, 20:46

FRANK wrote:Ma pobiti stoku. 
Boze dragi i sad zalim sto ih nisam.jos vise pobio.
Jer ako.netko nema pravo postojati to su srbi.
Metkom bombon nozem cakijom i plinskom komorom tu stoku triba nistiti

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Kotromanović : Četnici iz Banja Luke se sad smiju uz čevape i pivu Empty Re: Kotromanović : Četnici iz Banja Luke se sad smiju uz čevape i pivu

Post by Šandor Winnetou 9/8/2021, 20:52

Kotromanović sere, ne smiju se četnici samo u banjaluci nego gdje god ih ima.

_________________
Kotromanović : Četnici iz Banja Luke se sad smiju uz čevape i pivu Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19653
2017-12-31


marcellus likes this post

Back to top Go down

Kotromanović : Četnici iz Banja Luke se sad smiju uz čevape i pivu Empty Re: Kotromanović : Četnici iz Banja Luke se sad smiju uz čevape i pivu

Post by crvenkasti 9/8/2021, 21:40

FRANK wrote:Ma pobiti stoku. 
Boze dragi i sad zalim sto ih nisam.jos vise pobio.
Jer ako.netko nema pravo postojati to su stbi.
Metkom bombon nozem cakijom i plinskom komorom tu stoku triba nistiti

Najgora su im djeca. Izgledaju nevini i nedužni, ali ako odrastu, neki će sigurno postat četnici. A onda smo najebali.
Zato ih je najbolje dok su mali.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28714
2014-04-17


Back to top Go down

Kotromanović : Četnici iz Banja Luke se sad smiju uz čevape i pivu Empty Re: Kotromanović : Četnici iz Banja Luke se sad smiju uz čevape i pivu

Post by dzango 9/8/2021, 21:47

Ja na ovu vrućinu pijem samo rakiju. Nekako mi najbolje legne.

_________________
Kotromanović : Četnici iz Banja Luke se sad smiju uz čevape i pivu Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Kotromanović : Četnici iz Banja Luke se sad smiju uz čevape i pivu Empty Re: Kotromanović : Četnici iz Banja Luke se sad smiju uz čevape i pivu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum