ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gender i njegova amorfna masa mladosti........

Go down

Gender i njegova amorfna masa mladosti........ Empty Gender i njegova amorfna masa mladosti........

Post by Michael1 15/5/2014, 08:43

Građanski odgoj: Neka i dječaci na nastavu dođu u suknjama
Srednje škole na zapadu Francuske, oko Nantesa, u petak 16.5. sudjeluju u prosvjednoj akciji "Što podiže suknje" usmjerenoj protiv spolne diskriminacije.
Gender i njegova amorfna masa mladosti........ A212a0dc2d538ae063e60a84e0118168
Prosvjetari u Francuskoj došli su na neobičnu ideju kako od malih nogu suzbiti seksizam, a što bi se moglo opisati i građanskim odgojem.
Naime, kao oblik prosvjeda protiv spolne diskriminacije, škole na zapadu Francuske potiču i djevojčice i dječake da u petak 16. svibnja na nastavu dođu u suknjama, javlja Huffington Post prenoseći tamošnje medije.
Ovdje:
http://www.vecernji.hr/svijet/gradanski-odgoj-neka-i-djecaci-na-nastavu-dodu-u-suknjama-938827

I sada nek mi netko kaze EU- ima buducnost. Ako djecake odgajaju kao djevocice, a djevojcice kao djecake, e onda se rezultat unaprijed zna. Amorfna masa, savitljiva i podana, mekusasta i dekadentna.
Quo vadis EU?

_________________
Fide, sed cui, vide!
Michael1
Michael1

Male
Posts : 1933
2014-04-23

Lokacija: : Burgenland

Back to top Go down

Gender i njegova amorfna masa mladosti........ Empty Re: Gender i njegova amorfna masa mladosti........

Post by Michael1 15/5/2014, 08:44

Sto im sve ne pada na pamet, pod isprikom "seksizma"?

_________________
Fide, sed cui, vide!
Michael1
Michael1

Male
Posts : 1933
2014-04-23

Lokacija: : Burgenland

Back to top Go down

Gender i njegova amorfna masa mladosti........ Empty Re: Gender i njegova amorfna masa mladosti........

Post by Yehudi 15/5/2014, 16:36

Englezi nose kiltove (suknjice) ali svejedno drmaju Planetom.
 Uostalom do nedavno svi su seljaci nosili sličnu odjeću. Arapi i danas nose haljine.
Da je malo pogledati narodnu nošnju vidilo bi se da su svi narodi donedavno nosili sličnu odjeću. 
 Revolucija je započelakad su žene počele oblačiti, nositi "mušku" odjeću -hlače-. Zar ne.
 Tada je i taj pokret bio strogo osudjivan ali eto, danas je to sve normalno. Ili nekome nije?
 Hoću reći da svaki spol može slobodno oblačiti ono šta smatra ukusnim ali damuškoostane muško a žensko žensko. 
Pa nije valda prioritet da jedan  spol mora nositi odredjenu odjeću samo kako bi se razlikovao od drugog spola. Svašta.
 Zašto bi žene mogle nositi hlače a muški nebi smili "suknje"?
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Gender i njegova amorfna masa mladosti........ Empty Re: Gender i njegova amorfna masa mladosti........

Post by kic 15/5/2014, 16:42

Yehudi wrote:Englezi nose kiltove (suknjice) ali svejedno drmaju Planetom.
 Uostalom do nedavno svi su seljaci nosili sličnu odjeću. Arapi i danas nose haljine.
Da je malo pogledati narodnu nošnju vidilo bi se da su svi narodi donedavno nosili sličnu odjeću. 
 Revolucija je započelakad su žene počele oblačiti, nositi "mušku" odjeću -hlače-. Zar ne.
 Tada je i taj pokret bio strogo osudjivan ali eto, danas je to sve normalno. Ili nekome nije?
 Hoću reći da svaki spol može slobodno oblačiti ono šta smatra ukusnim ali damuškoostane muško a žensko žensko. 
Pa nije valda prioritet da jedan  spol mora nositi odredjenu odjeću samo kako bi se razlikovao od drugog spola. Svašta.
 Zašto bi žene mogle nositi hlače a muški nebi smili "suknje"?
Gender i njegova amorfna masa mladosti........ Can-stock-photo_csp3695683
suknjica baby
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Gender i njegova amorfna masa mladosti........ Empty Re: Gender i njegova amorfna masa mladosti........

Post by genitalni_herpes 15/5/2014, 17:28

o svašta.a mulci...ja sam za slobodu i protiv tjeranja djeceda nose suknje...treba neki prosvjed napravit...
genitalni_herpes
genitalni_herpes

Male
Posts : 539
2014-04-11


Back to top Go down

Gender i njegova amorfna masa mladosti........ Empty Re: Gender i njegova amorfna masa mladosti........

Post by Michael1 15/5/2014, 17:40

Yehudi wrote:Englezi nose kiltove (suknjice) ali svejedno drmaju Planetom.
 Uostalom do nedavno svi su seljaci nosili sličnu odjeću. Arapi i danas nose haljine.
Da je malo pogledati narodnu nošnju vidilo bi se da su svi narodi donedavno nosili sličnu odjeću. 
 Revolucija je započelakad su žene počele oblačiti, nositi "mušku" odjeću -hlače-. Zar ne.
 Tada je i taj pokret bio strogo osudjivan ali eto, danas je to sve normalno. Ili nekome nije?
 Hoću reći da svaki spol može slobodno oblačiti ono šta smatra ukusnim ali damuškoostane muško a žensko žensko. 
Pa nije valda prioritet da jedan  spol mora nositi odredjenu odjeću samo kako bi se razlikovao od drugog spola. Svašta.
 Zašto bi žene mogle nositi hlače a muški nebi smili "suknje"?
Ne vidim bas puno toga cime bi oni drmali, osim onim sto im visi ispod. I nisu Englezi nego Skoti. 
Naravno, ti mozes nositi sto te volja, ali mi svi znamo danas,  sto je zenska, a sto muska odjeca.

Pa neces valja sada reci, da bi  svi trebali nositi kilt, ili togu, ili rimsku suknju, kako bi bili ravnopravni. Postoje neke norme odijevanja, i te se mijenjaju kroz povijest, pa nije potrebno sve izjednacavati i vracati se u povijest trazeci argumente za to.

Ako se zna, da se danas u djecjim vrticima djecake odgaja sa lutkicama, a male djevojcice sa tenkovima i puskama (plastika! op. pi,), e onda je stvarno nepotrebno traziti u povijesti slicne primjere za opravdavanje tih postupaka. Svima,  koji imaju razum je ocevidan trend koji Gender mainstream slijedi i natura svima, kako bi izjednacio spolove. Medjutim, to nije potrebo.
Zasto zene nose hlace! Pa iz jednog jedinog razloga, da dodju u musku domenu odjevanja. Anarhofeminizam na djelu. lol!

_________________
Fide, sed cui, vide!
Michael1
Michael1

Male
Posts : 1933
2014-04-23

Lokacija: : Burgenland

Back to top Go down

Gender i njegova amorfna masa mladosti........ Empty Re: Gender i njegova amorfna masa mladosti........

Post by Michael1 15/5/2014, 17:42

genitalni_herpes wrote:o svašta.a mulci...ja sam za slobodu i protiv tjeranja djeceda nose suknje...treba neki prosvjed napravit...

Bravo herpi! I ja sam za to! Za slobodu odijevanja, naravno! cheers

_________________
Fide, sed cui, vide!
Michael1
Michael1

Male
Posts : 1933
2014-04-23

Lokacija: : Burgenland

Back to top Go down

Gender i njegova amorfna masa mladosti........ Empty Re: Gender i njegova amorfna masa mladosti........

Post by Yehudi 15/5/2014, 18:50

Michael1 wrote:
Yehudi wrote:Englezi nose kiltove (suknjice) ali svejedno drmaju Planetom.
 Uostalom do nedavno svi su seljaci nosili sličnu odjeću. Arapi i danas nose haljine.
Da je malo pogledati narodnu nošnju vidilo bi se da su svi narodi donedavno nosili sličnu odjeću. 
 Revolucija je započelakad su žene počele oblačiti, nositi "mušku" odjeću -hlače-. Zar ne.
 Tada je i taj pokret bio strogo osudjivan ali eto, danas je to sve normalno. Ili nekome nije?
 Hoću reći da svaki spol može slobodno oblačiti ono šta smatra ukusnim ali damuškoostane muško a žensko žensko. 
Pa nije valda prioritet da jedan  spol mora nositi odredjenu odjeću samo kako bi se razlikovao od drugog spola. Svašta.
 Zašto bi žene mogle nositi hlače a muški nebi smili "suknje"?
Ne vidim bas puno toga cime bi oni drmali, osim onim sto im visi ispod. I nisu Englezi nego Skoti. 
Naravno, ti mozes nositi sto te volja, ali mi svi znamo danas,  sto je zenska, a sto muska odjeca.

Pa neces valja sada reci, da bi  svi trebali nositi kilt, ili togu, ili rimsku suknju, kako bi bili ravnopravni. Po

stoje neke norme odijevanja, i te se mijenjaju kroz povijest, pa nije potrebno sve izjednacavati i vracati se u povijest trazeci argumente za to.
Ako se zna, da se danas u djecjim vrticima djecake odgaja sa lutkicama, a male djevojcice sa tenkovima i puskama (plastika! op. pi,), e onda je stvarno nepotrebno traziti u povijesti slicne primjere za opravdavanje tih postupaka. Svima,  koji imaju razum je ocevidan trend koji Gender mainstream slijedi i natura svima, kako bi izjednacio spolove. Medjutim, to nije potrebo.
Zasto zene nose hlace! Pa iz jednog jedinog razloga, da dodju u musku domenu odjevanja. Anarhofeminizam na djelu. lol!
Možeš ti lolkati koliko te volja ali si totalno kontradiktoran.
 Čime to vladaju Englezi pitaš. Pa vladali su sa pola svijeta,Indijom,Kinom, Afrikom i S. Amerikom. Da ne zaboravim Australiju. Lingua franca na Planetu je Engleski jezik.I ne nose samo Škoti Kilt već i Englezi (zasigurno si vidio da i dvor to preferira, pa i neke postrojbe)
Kažeš "...svi danas znamo šta je muška a šta ženska odjeća..." ali donedavno žene nisu nosile hlače. A sada ti je to normalno. 
 Onda opet kažeš  "...postoje norme i te su se mijenjale kroz povijest..."  ....o tome i ja pričam samo ti ne kužiš očito.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Gender i njegova amorfna masa mladosti........ Empty Re: Gender i njegova amorfna masa mladosti........

Post by genitalni_herpes 15/5/2014, 19:41

Michael1 wrote:
genitalni_herpes wrote:o svašta.a mulci...ja sam za slobodu i protiv tjeranja djeceda nose suknje...treba neki prosvjed napravit...

Bravo herpi! I ja sam za to! Za slobodu odijevanja, naravno! cheers
uvijek sam za slobodu i za ravnopravnost. Za jednakost nisam, jer prisilno izjednačavanje svega i svačega je sranje i laž i naravno da je to gušenje slobode. Sve se na svijetu diskriminira i podložno je pozitivnoj diskriminaciji, hvala Bogu jer da nema diskriminacije liječnik bi mi bio neki klošar koji je želio bit liječnik iz nekog hira, a faks ga nije diskriminirao na temelju ocjena..postoji knjižnica i birtija i svatko bira ići gdje mu je mjesto i nitko se ne buni, ne kažem da je jedan odabir bolji od drugog jednostavno nekome bolje pristaje. Ista stvar s brakovima...moš mislit..kad budem ja sa ženom mogao sklopiti istospolno partnerstvo, onda će i oni moć u brak. Samo da je sve izjednačit, razvodnit. I kao baš njih diskriminira brak, svatko može u brak, normalna stvar. Kako se samci ne bune i ne prave parade jer ne mogu u brak sami sa sobom i da pokupe olakšicei  poticaj tu i tamo od društva...Naravno da mene ne diskriminira istospolna zajednica bez obzira na to što sam hetero, smijem ući u istospolnu zajednicu, al što će tamo kad mi to ne odgovara (paralela s birtijom i knjižnicom).a i sve to kemijanje među spolovima, da smo jednaki je sprdačina evo i gender institut je zatvoren...

-na youtubu dokumentarac "Brainwash" ko voli
genitalni_herpes
genitalni_herpes

Male
Posts : 539
2014-04-11


Back to top Go down

Gender i njegova amorfna masa mladosti........ Empty Re: Gender i njegova amorfna masa mladosti........

Post by Baron 15/5/2014, 21:59

Yehudi wrote:Englezi nose kiltove (suknjice) ali svejedno drmaju Planetom.
 Uostalom do nedavno svi su seljaci nosili sličnu odjeću. Arapi i danas nose haljine.
Da je malo pogledati narodnu nošnju vidilo bi se da su svi narodi donedavno nosili sličnu odjeću. 
 Revolucija je započelakad su žene počele oblačiti, nositi "mušku" odjeću -hlače-. Zar ne.
 Tada je i taj pokret bio strogo osudjivan ali eto, danas je to sve normalno. Ili nekome nije?
 Hoću reći da svaki spol može slobodno oblačiti ono šta smatra ukusnim ali damuškoostane muško a žensko žensko. 
Pa nije valda prioritet da jedan  spol mora nositi odredjenu odjeću samo kako bi se razlikovao od drugog spola. Svašta.
 Zašto bi žene mogle nositi hlače a muški nebi smili "suknje"?

kao prvo ne nose ihEnglezi vec Škoti i radi se o tradicionalnoj nošnji.
arapi nose duge halje a ne haljine zbog saharske klime i ekstremnih vrucina.
koji su to seljaci nosili suknje i kada?
kako ocekujes da musko ostane musko ako ga se feminizira, pretvara u mekušca i liberalnog mlakonju?
ako ti mislis da je to ok, onda ti prvi obuci suknju i nosi ju. budi trendseter.
vi ''židovi'' slovite kao napredni, pa ajde naprednjače..obuci suknju i budi prvi koji ce probiti led i dokazi da musko
moze biti musko u suknji.

_________________
Heil! Le Pen!

Gender i njegova amorfna masa mladosti........ Marine-le-pen-fond-bleu
Baron
Baron

Posts : 295
2014-04-15


Back to top Go down

Gender i njegova amorfna masa mladosti........ Empty Re: Gender i njegova amorfna masa mladosti........

Post by Trinity 16/5/2014, 06:16

Michael1 wrote:Zasto zene nose hlace! Pa iz jednog jedinog razloga, da dodju u musku domenu odjevanja. Anarhofeminizam na djelu. lol!
Hej, easy...Nisam suknju obukla dvadeset godina. Iz čisto praktičnih razloga. Nikakav feminizam i anarhofeminizam. Te mi babe ionako idu na živce.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Gender i njegova amorfna masa mladosti........ Empty Re: Gender i njegova amorfna masa mladosti........

Post by Trinity 16/5/2014, 06:18

genitalni_herpes wrote:
Michael1 wrote:
genitalni_herpes wrote:o svašta.a mulci...ja sam za slobodu i protiv tjeranja djeceda nose suknje...treba neki prosvjed napravit...

Bravo herpi! I ja sam za to! Za slobodu odijevanja, naravno! cheers
uvijek sam za slobodu i za ravnopravnost. Za jednakost nisam, jer prisilno izjednačavanje svega i svačega je sranje i laž i naravno da je to gušenje slobode. Sve se na svijetu diskriminira i podložno je pozitivnoj diskriminaciji, hvala Bogu jer da nema diskriminacije liječnik bi mi bio neki klošar koji je želio bit liječnik iz nekog hira, a faks ga nije diskriminirao na temelju ocjena..postoji knjižnica i birtija i svatko bira ići gdje mu je mjesto i nitko se ne buni, ne kažem da je jedan odabir bolji od drugog jednostavno nekome bolje pristaje. Ista stvar s brakovima...moš mislit..kad budem ja sa ženom mogao sklopiti istospolno partnerstvo, onda će i oni moć u brak. Samo da je sve izjednačit, razvodnit. I kao baš njih diskriminira brak, svatko može u brak, normalna stvar. Kako se samci ne bune i ne prave parade jer ne mogu u brak sami sa sobom i da pokupe olakšicei  poticaj tu i tamo od društva...Naravno da mene ne diskriminira istospolna zajednica bez obzira na to što sam hetero, smijem ući u istospolnu zajednicu, al što će tamo kad mi to ne odgovara (paralela s birtijom i knjižnicom).a i sve to kemijanje među spolovima, da smo jednaki je sprdačina evo i gender institut je zatvoren...

-na youtubu dokumentarac "Brainwash" ko voli
 cheers
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Gender i njegova amorfna masa mladosti........ Empty Re: Gender i njegova amorfna masa mladosti........

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum