ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nagrada za otkriće u liječenju raka u rukama Hrvatice

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Nagrada za otkriće u liječenju raka u rukama Hrvatice Empty Nagrada za otkriće u liječenju raka u rukama Hrvatice

Post by Eroo 3/8/2021, 14:27

Nagrada za otkriće u liječenju raka u rukama Hrvatice
Nagrada za otkriće u liječenju raka u rukama Hrvatice Image?url=https%3A%2F%2Fapi.hrt.hr%2Fmedia%2F6b%2F93%2F740x438-vlcsnap-2021-08-03-09h08m04s554-20210803075945


Nagrada za otkriće u liječenju raka u rukama Hrvatice. Vrijednu nagradu - Discovery Award 2021., koju dodjeljuje Society for Redox Biology and Medicine, dobila je prof. dr. Ines Batinić - Haberle. Radi na Duke University School of Medicine. Nagrada je, objašnjava, za otkriće spojeva za zaštitu normalnog tkiva od radijacije i kemoterapije i kao antikancer lijek.


https://vijesti.hrt.hr/hrvatska/nagrada-za-spojeve-za-zastitu-tkiva-od-kemoterapije-i-kao-antikancer-lijek-u-rukama-hrvatice-2555401
Eroo
Eroo

Posts : 75016
2016-07-22


Back to top Go down

Nagrada za otkriće u liječenju raka u rukama Hrvatice Empty Re: Nagrada za otkriće u liječenju raka u rukama Hrvatice

Post by jastreb 3/8/2021, 14:34

Radujemo se ukoliko je lijek revolucionaran i ukoliko bude pridonio u borbi protiv bolesti,a to sto ga je otkrila Hrvatica uopce nije bitno.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Nagrada za otkriće u liječenju raka u rukama Hrvatice Empty Re: Nagrada za otkriće u liječenju raka u rukama Hrvatice

Post by Eroo 3/8/2021, 14:39

jastreb wrote:Radujemo se ukoliko je lijek revolucionaran i ukoliko bude pridonio u borbi protiv bolesti,a to sto ga je otkrila Hrvatica uopce nije bitno.
Naravno da je bitno, možda svijetu ne, ali Hrvatima svakako je.
Eroo
Eroo

Posts : 75016
2016-07-22


Back to top Go down

Nagrada za otkriće u liječenju raka u rukama Hrvatice Empty Re: Nagrada za otkriće u liječenju raka u rukama Hrvatice

Post by jastreb 3/8/2021, 14:44

Eroo wrote:
jastreb wrote:Radujemo se ukoliko je lijek revolucionaran i ukoliko bude pridonio u borbi protiv bolesti,a to sto ga je otkrila Hrvatica uopce nije bitno.
Naravno da je bitno, možda svijetu ne, ali Hrvatima svakako je.
Oboljelim Hrvatima je bitan lijek,a ne hoce li lijek pronaci Hrvat ili Rus.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Nagrada za otkriće u liječenju raka u rukama Hrvatice Empty Re: Nagrada za otkriće u liječenju raka u rukama Hrvatice

Post by Eroo 3/8/2021, 14:47

jastreb wrote:
Eroo wrote:
jastreb wrote:Radujemo se ukoliko je lijek revolucionaran i ukoliko bude pridonio u borbi protiv bolesti,a to sto ga je otkrila Hrvatica uopce nije bitno.
Naravno da je bitno, možda svijetu ne, ali Hrvatima svakako je.
Oboljelim Hrvatima je bitan lijek,a ne hoce li lijek pronaci Hrvat ili Rus.
Misliom sam na zdrave Hrvate i ne na bolesne. :^0
Eroo
Eroo

Posts : 75016
2016-07-22


Back to top Go down

Nagrada za otkriće u liječenju raka u rukama Hrvatice Empty Re: Nagrada za otkriće u liječenju raka u rukama Hrvatice

Post by crvenkasti 3/8/2021, 14:52

Eroo wrote:
jastreb wrote:
Eroo wrote:
jastreb wrote:Radujemo se ukoliko je lijek revolucionaran i ukoliko bude pridonio u borbi protiv bolesti,a to sto ga je otkrila Hrvatica uopce nije bitno.
Naravno da je bitno, možda svijetu ne, ali Hrvatima svakako je.
Oboljelim Hrvatima je bitan lijek,a ne hoce li lijek pronaci Hrvat ili Rus.
Misliom sam na zdrave Hrvate i ne na bolesne. :^0

Što će zdravima lijek protiv raka?

Ti bi sto posto s tim cijepio sve.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28805
2014-04-17


Back to top Go down

Nagrada za otkriće u liječenju raka u rukama Hrvatice Empty Re: Nagrada za otkriće u liječenju raka u rukama Hrvatice

Post by abraham 3/8/2021, 14:58

Jebi ga Nole razbio reket, Nole se nasekirao, Nole pojeo govno od dvije kile ali vegansko, Nole..... Djole rekao, Djole porucio, necete vjerovati sta je Djole porucio Hrvatima prije smrti..... Sta je ova zena uradila. Nije bitno jel rus ili srbin svak je brat ilij sestra mila..... Kila mozga, strik, hoklica........

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

Nagrada za otkriće u liječenju raka u rukama Hrvatice Empty Re: Nagrada za otkriće u liječenju raka u rukama Hrvatice

Post by Eroo 3/8/2021, 15:47

crvenkasti wrote:
Eroo wrote:
jastreb wrote:
Eroo wrote:
jastreb wrote:Radujemo se ukoliko je lijek revolucionaran i ukoliko bude pridonio u borbi protiv bolesti,a to sto ga je otkrila Hrvatica uopce nije bitno.
Naravno da je bitno, možda svijetu ne, ali Hrvatima svakako je.
Oboljelim Hrvatima je bitan lijek,a ne hoce li lijek pronaci Hrvat ili Rus.
Misliom sam na zdrave Hrvate i ne na bolesne. :^0

Što će zdravima lijek protiv raka?

Ti bi sto posto s tim cijepio sve.
Ne ja, ali dobro ti je ideja. Možda će se se rak u budućnosti sprječavati upravo s masovnim cijepljenjem.
Nešto slično sam već načuo oko te mogućnosti.
Eroo
Eroo

Posts : 75016
2016-07-22


Back to top Go down

Nagrada za otkriće u liječenju raka u rukama Hrvatice Empty Re: Nagrada za otkriće u liječenju raka u rukama Hrvatice

Post by RayMabus 3/8/2021, 22:04

Jutros pijen kavu i ova jedna susida ( žena 70 godina ) o kojoj skoro nikad ne razmišljam mi intenzivno pala na pamet i tako cilo jutro.

Sad mi reka otac da je umrla. Pitat ja kad , kaže jjutros. 

Ostao zatečen jer nije bila toliko stara nit joj je išta bilo al ono rak.

Prvo me to šokiralo a onda čekaj malo jutros mi je ona cijelo vrijeme bila u umu i razmišljao sam o njoj a to skoro nikad ne radim.

IzgledIa priko mentalnog polja sam osjetio nešto. 

Još sam u šoku.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Nagrada za otkriće u liječenju raka u rukama Hrvatice Empty Re: Nagrada za otkriće u liječenju raka u rukama Hrvatice

Post by Šandor Winnetou 3/8/2021, 22:08

abraham wrote:Jebi ga Nole razbio reket, Nole se nasekirao, Nole pojeo govno od dvije kile ali vegansko, Nole..... Djole rekao, Djole porucio, necete vjerovati sta je Djole porucio Hrvatima prije smrti..... Sta je ova zena uradila. Nije bitno jel rus ili srbin svak je brat ilij sestra mila..... Kila mozga, strik, hoklica........
mena samo zanima što je pupavac rekao, svi ostali su irelevantni

_________________
Nagrada za otkriće u liječenju raka u rukama Hrvatice Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19659
2017-12-31


Back to top Go down

Nagrada za otkriće u liječenju raka u rukama Hrvatice Empty Re: Nagrada za otkriće u liječenju raka u rukama Hrvatice

Post by RayMabus 3/8/2021, 22:13

Rak inače nije bolest u klasičnom smislu ( obično ljudi misle da je to neki virus il tako šta ) nego propadanje stanica. Jednostavno membrana stanica prestsne gradit jedan element i onda dolazi do urušavanja tikva.

Stanice se obnavljaju no ako nema te tvari onda urušavanja a obično kod slabiji organizama tj kako organizam stari onda je mogućnost da stanice ne rade negdje tu tvar veća pa se uglavnom javlja kod starijih osoba.

Normalno i kod mlađih al je poanta da je vezano uz stanje organizma odnosno kad obrana stanica padne.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Nagrada za otkriće u liječenju raka u rukama Hrvatice Empty Re: Nagrada za otkriće u liječenju raka u rukama Hrvatice

Post by RayMabus 3/8/2021, 22:26

Lijek za rak je inače već otkriven al je tajna vlada pobila znanstvenike koji su ga otkrili i ne žele to dat čovječanstvu jer bi živili sto godina u prosjeku i pukao bi mirovinski sustav.

Sad će navodno otkrit neki ljek al će šema bit da će to koštati jako pa tko ima para živi dulje a tko ne cici krep.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Nagrada za otkriće u liječenju raka u rukama Hrvatice Empty Re: Nagrada za otkriće u liječenju raka u rukama Hrvatice

Post by RayMabus 3/8/2021, 22:41

Još sam u šoku šta je ta žena umrla. Inače žena od najboljeg prijatelja mog oca iz mista ( ali i općenito ) tako da je znam odkako znam za sebe.

Izgleda da je do prije dana funkcionirala normalno i onda u par dana kolaps i smrt. Ajd nije se bar dugo mučila. Žena normalno sve i odjedanput samo šok.

I ovo da skoro o njoj nikad ne razmišljam i onda jutros kad je umrla ona mi non stop u mislima i onda mi otac kaže većeras ; Umrla je ta i ta jutros.

Šok
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Nagrada za otkriće u liječenju raka u rukama Hrvatice Empty Re: Nagrada za otkriće u liječenju raka u rukama Hrvatice

Post by RayMabus 3/8/2021, 22:49

Počivala u miru. Bila žena skroz ok. 

Kako to meni jutros palo na pamet ona a ona umire i umrla jutros.

Baš san šokiran.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Nagrada za otkriće u liječenju raka u rukama Hrvatice Empty Re: Nagrada za otkriće u liječenju raka u rukama Hrvatice

Post by RayMabus 3/8/2021, 23:16

Nije tragedija kad umre netko od 70 godina i još se ne mući puno ( ova je do prije deset dana funkcionirala normalno i u par dana kolaps i deinkarnacija ).

Nitko od nas odnosno ova tijela u koja smo se inkarnirali nisu dizajnirana da traju vječno ma koliko god mi produžavali taj rok trajanja.

Čovjek je besmrtno biće , tijela nisu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Nagrada za otkriće u liječenju raka u rukama Hrvatice Empty Re: Nagrada za otkriće u liječenju raka u rukama Hrvatice

Post by RayMabus 3/8/2021, 23:22

Gledam svijest kroz ovu prizmu čovjeka. Sam sam oko 200 puta izašao iz tijela. To je ono šta se dešava i kad netko umre samo se ne može taj više vratit u tijelo jer je umrlo.

I ovo moje jutrošnje razmišljanje o njoj a žena umire samo govori koliko mi je jaka svjesta u polju.

Javila mi se nakon šta je umrla i poslala poruku.

Zapamtio sam je.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Nagrada za otkriće u liječenju raka u rukama Hrvatice Empty Re: Nagrada za otkriće u liječenju raka u rukama Hrvatice

Post by RayMabus 3/8/2021, 23:25

Poruka je glasiila : 

Nemoj dopustiti da tvoja majka završi kao ja.

Cijelo jutro ona na pameti i nemoj dopustiti da tvoja majka završi kao ja


Javila mi se kad jje umrla ( živimo blizu ) i poslala mi poruku.

Intenzivno jer cijelo jutro mi se upravo to vrtilo u mislima : Nemoj dopustiti da tvoja majka završi kao ja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Nagrada za otkriće u liječenju raka u rukama Hrvatice Empty Re: Nagrada za otkriće u liječenju raka u rukama Hrvatice

Post by RayMabus 3/8/2021, 23:27

Sad primam i poruke friško preminulih koji su preminuli u mojoj relativnoj blizini a koji mi prije nego šta odu na nebo žele poslati poruku.

To mi je novost.

Taj slučaj još nismo imali.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Nagrada za otkriće u liječenju raka u rukama Hrvatice Empty Re: Nagrada za otkriće u liječenju raka u rukama Hrvatice

Post by RayMabus 3/8/2021, 23:45

Valjda će naći svoj put prema nebu.

Jedna sam od rijetkih osoba na ovoj planeti koji u detalje znaju šta se dešava s one strane.

Mnoge duše ne odu odma na nebo nego se vrte oko tijela il svojih bližnjih i pokušavaju komunicirati s njima

Samo moraš imat razvijenu antenu za to.

No ne želim pričati s mrtvima. Slušao bi dosta kajanja di žale za nečim šta nisu napravili u prošloj inkarnaciji a to me ne zanima.

Razapni jjedra i plovidba punom snagom naprijed.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Nagrada za otkriće u liječenju raka u rukama Hrvatice Empty Re: Nagrada za otkriće u liječenju raka u rukama Hrvatice

Post by RayMabus 3/8/2021, 23:50

Za pola stoljeća ovu civilizaciju će kontaktirati brodovlje susjednih planeta koji su dio galaktičke federacije.

Ja i meni slični koji smo se sad u ovom periodu ovdje inkarnirali smo svojevrsna izvidnica.

Šaljemo podatke centrali o tome šta se ovdje dešava u praksi.

Vidim šta se dešava.

Preslabi ste da se sami izborite protiv Iluminata i njihovi svemirski gospodara.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Nagrada za otkriće u liječenju raka u rukama Hrvatice Empty Re: Nagrada za otkriće u liječenju raka u rukama Hrvatice

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum