ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hajduk Split

Page 50 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50

Go down

Hajduk Split - Page 50 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 8/10/2021, 10:43

Hajduk živi vječno!
<3

Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 50 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 8/10/2021, 11:03

fridrih-niche wrote:Hajduk životari vječno!
<3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 50 Empty Re: Hajduk Split

Post by sitting_bull 8/10/2021, 11:03

fridrih-niche wrote:Hajduk živi vječno!
<3
dok ne umre.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 50 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 8/10/2021, 13:03

fridrih-niche wrote:Hajduk živi vječno!
<3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 50 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 8/10/2021, 13:08

Andreas Goldberger wrote:
fridrih-niche wrote:Hajduk živi vječno!
<3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 50 Empty Re: Hajduk Split

Post by darth_vader 8/10/2021, 14:20

fridrih-niche wrote:
Andreas Goldberger wrote:
fridrih-niche wrote:Hajduk živi vječno!
<3
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 50 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 8/10/2021, 14:31

jasambrend wrote:
fridrih-niche wrote:
Andreas Goldberger wrote:
fridrih-niche wrote:Hajduk živi vječno!
<3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 50 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko 8/10/2021, 14:36

Princ od Čaira wrote:
Zeko wrote:
FRANK wrote:
nowitzki wrote:Hajduk Split - Page 50 Img-2010
Iskreno me zaboli kurac za Hajduk. Meni ih je zao. Ali kad jedan Rijecanin govori o komunizmu u gradu di 76 godina vlada titov rezim i nasljedstvo dodje mi lose. Od grada u kojem je dr. Ante Starcevic Otac Domovine ustrojio najslavniju hrvatsku stranku HSP do titove vukojebine. A tek cuvena A Bojna 111 slavne brigade. Koji vitezovi i borci
Mene boli kurac i za Hajduk i za Rijeku, jer i jedni i drugi su komunistički klubovi ... Rijeka je u jugi bila filijala zvezde i partizana, a Hajduk, kojeg su srbi i osnovali, skompao se je sa zvezdom i partizanom u borbi protiv hrvatskog Dinama ...

Najjača je ova mitomanija purgera o odnosima u bivšem eseferejot-u. U tim okvirima je hajduk je bio gromada u odnosu na mali udbaški klub iz zagreba i kao takav jedini konkurent partizanu i žlezdi u ligi. Veštački je gurana priča o ,,velikoj četvorki'' u jugoslovenskoj ligi, a uistinu je postojala samo ,,velika trojka'' jugoslovenskog fudbala,  a to su bili Partizan, žlezda i hajduk. Dinamo je bio rang između ova 3 kluba i ostalih klubova koju su katkad bljesnuli i osvojili titule poput želje, veleža, vardara, vojvodine... 
I da, presmešna je ta priča o dinamu kao hrvatskom klubu-ipak vam je ime komunističko, prvi grb je takođe bio komunistički. To što ste se naknadno deklarisali i etablirali kao hrvatski klub, to možete pričati ovoj deci koja su rođena u 21. veku. Zna se ko je ko i ko je šta... Basketball
Ti si glup k'o kurac, a najgore je i kaj se petljaš u nešto o čemu nemaš pojma ... Velež nikada nije bio prvak jugoslavije (ima 2 kupa '81. i '86,), a Vardar ti je bio prvak u onoj Šajberovoj sezoni kad je više od pola lige startalo sa -8 bodova, ali im je sudskom presudom i ta titula kasnije oduzeta i dodijeljena Partizanu ... Dobro, ti to ni nemreš znati, jer vjerojatno nisi tada bio ni rođen i zato mi je glupo da se guraš to objašnjavati ... A Dinamo je hrvatski klub oduvijek, a posebno od '71. kad je i stavio hrvatski grb na dres sa malenom zvijezdicom većim dijelom sakrivenom na crvenom polju šahovnice ... Upravo zbog tog hrvatstva Dinamo su bezočno krali u ligi jugoslavije i to točnim redoslijedom: 1. Zvezda 2. Partizan 3. Hajduk ... Dinamo je morao biti za klasu bolji od ta 3 kluba da bi bio prvak juge, a poznate su i Bakarićeve riječi da Dinamo ne smije nikada biti prvak kako se ne bi previše Hrvata okupljalo na jednom mjestu ... I FSJ je to bez problema provodio, tako da čak ni generacija '60-ih godina koja je harala Europom i bila po kvaliteti igrača sigurno među TOP 10 europskih klubova, nikada nije bila prvak jugoslavije ...
I moram ti ponoviti gradivo jer vidim da po srpskim školama djecu ništa drugo ne uče osim da mrze Hrvate...

- C. Zvezda - srpski klub
- Dinamo - hrvatski klub
- Partizan i Hajduk - jugoslavenski klubovi

I to je sveto pismo oduvijek ...
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6712
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 50 Empty Re: Hajduk Split

Post by FRANK 8/10/2021, 15:08

Citajuci Zeku kao navijac Dinama osjecam susramlje.
Klub kojeg volim.i za kojeg navijam je osnovan od strane ratnih zlocinaca Vence Holjevca IVANA GOSNJAKA i ostalih koljaca i ubojica
 Po pitanju vodstva Dinama nista se ne razlikuju od ratnih zlocinaca koji su vodili hajduk.
Isti kurac bio on izdajnik zvani Ivan Gosnjak ili izdajnik zvani tito kirigin.
Ratni zlocin ubojstva i izdaja zakonite NDH ih stavlja u isti rang.

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 50 Empty Re: Hajduk Split

Post by FRANK 8/10/2021, 15:09

Hajduk je kao i Dinamo Hrvatski klub. 
Jedino je Rijeka 1987 osramotila ime Hrvatsko.
Ali momci iz A BOJNE 111 BRIGADE SU OCISTILI I TU SRAMOTE

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 50 Empty Re: Hajduk Split

Post by FRANK 8/10/2021, 15:11

Jasno triba reci svatko tko se borio protiv NDH I DRZAVE POGLAVNIKA ANTE PAVELICA JE STOKA KOPILE IZDAJNIK I ZLOCINAC PO DEFAULTU I RANGU SA SESELJEM ARKANOM KADIJEVICEM ADZICEM I RASETOM

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 50 Empty Re: Hajduk Split

Post by niels 8/10/2021, 15:19

FRANK wrote:Hajduk je kao i Dinamo Hrvatski klub. 
Jedino je Rijeka 1987 osramotila ime Hrvatsko.
Ali momci iz A BOJNE 111 BRIGADE SU OCISTILI I TU SRAMOTE

Momci iz A bojne 111 brigade su bili Grobničani, a ne Riječani.

Ali sve ostalo stoji, ispunili su nemoguće zadatke, i u Lici i u Posavini.

-------

https://www.ex-iskon-pleme.com/viewtopic.php?t=49035
niels
niels

Male
Posts : 4791
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 50 Empty Re: Hajduk Split

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 50 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum