ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

''UPOZORAVALI SU NAS JOŠ 1972. / 'Dogodit će se globalni kolaps...' Jesu li se katastrofe mogle izbjeći da smo ozbiljnije shvatili stručnjake?''

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

''UPOZORAVALI SU NAS JOŠ 1972. / 'Dogodit će se globalni kolaps...' Jesu li se katastrofe mogle izbjeći da smo ozbiljnije shvatili stručnjake?'' - Page 2 Empty Re: ''UPOZORAVALI SU NAS JOŠ 1972. / 'Dogodit će se globalni kolaps...' Jesu li se katastrofe mogle izbjeći da smo ozbiljnije shvatili stručnjake?''

Post by red wolf 23/7/2021, 22:01

Šandor Winnetou wrote:
red wolf wrote:
Šandor Winnetou wrote:yoda te od a-ž opisao u milimetar što si sve pisao i kako si se ponašao a sad se ti kao toga ne sjećaš. Uostalom toliko si puta odbrojavao tik tak a da se nikada ništa nije dogodilo, od klimatskih katastrofa preko političkih odluka pa sve do ratova i dolaska vanzemaljaca koji bi nas prosvjetlili i tako zadnjih 10 godina bez ijedne konkretne rečenice ili opisa tih događaja koji su eto po tebi davno trebali započeti. Ti jednostavno imaš sreće što se nikome s tobom ne da zajebavati i vaditi tvoje postove jer te svi drže za onoga koji ima popriličan broj žuna u glavi i kao takvog te prihvaćaju kao dio naše forumske obitelji :)
Nemam pojma o čemu pišeš...Ali, ja sam danas izgubio 20 minuta mojeg vremena da bih spasio male bubice koje bi skončale svoje dane na ovom planetu da ih nisam spasio. Možda će to zvučati okrutno, ali imam više empatije za žohare nego za ljudsku vrstu.
to znamo odavno, i da nemaš pojma i da su ti svi ljudska gov**a i da ti se gade, nisi to jednom napisao.
Da, osjećam gađenje prema ljudskoj vrsti. To je točno. Ali, ne znam zašto vam je to problem kod mene. Među vama postoje prosvjetljeni ljudi koji se nalaze u različitim društvima koja im pruže određeni stupanj znanja i oni vas se, dosegavši određeni stupanj, odriču. Vi ste tada za njih samo netko u rangu običnih životinja. Vi jeste životinje tijelom. Nešto drugo vas uzdiže iznad razine životinjskog.

red wolf

Posts : 15947
2016-02-10


Back to top Go down

''UPOZORAVALI SU NAS JOŠ 1972. / 'Dogodit će se globalni kolaps...' Jesu li se katastrofe mogle izbjeći da smo ozbiljnije shvatili stručnjake?'' - Page 2 Empty Re: ''UPOZORAVALI SU NAS JOŠ 1972. / 'Dogodit će se globalni kolaps...' Jesu li se katastrofe mogle izbjeći da smo ozbiljnije shvatili stručnjake?''

Post by AssadNaPodmornici 23/7/2021, 22:13

AssadNaPodmornici wrote:ovaj ezek je teška pičkica. non stop piše i zaziva kolaps.

međutim sjećam se prošle godine, kada su kinezi širili lažna videa gdje ljudi "umiru na cesti i padaju sa nogu", pa je onda virus došao kod nas, lik se usrao ko grlica, dakle jedna prijetnja kolapsa i lik se usrao ko pičkica, zaključa se i govorio svima da ne izlaze vanka da je opasno da slušaju stožer.. i nije više spamao o kolapsu..

naravno nakon mjesec dva , kada se skužilo da ovaj virus i nije toliko smrtonosan, vratio se na stare "staze slave"..

ezekiel ako se i desi kolaps.. uvijek će dio ljudi preživjeti.. veći ili manji postotak.. u svakom slučaju budi bez brige ti nećeš biti među njima, nisi takav karakter. preživjeti će oni koji će se sukobiti sa kolapsom, izaći mu u susrest ili ga čak pokušati prigrliti kao priliku.. oni koji se zaključaju u podrum (ali ne onaj američki tip podruma koji ima hrane za 20godina i oružja kao manja kasarna) , nego ovaj gradski stan od 40m2, i budu čekali "HDZ da poduzme nešto", neće daleko dogurati.. ti bi prvi izvisio
najjača stvar, ja sam tih dana , očekivao da će se ovaj naslađivati tipa "evo došla vam je kataklizma kako sam vam najavljivao, tik-tak isteklo ti vrijeme haha" "gotovi ste svi skupa" "vidit ćemo tko će preživjeti" , kada ezekiel ono

"ostani doma" "izravnaj krivulju" "slušajte HDZ" "slušajte HDZov stožer" "iduća dva tjedna su ključna""alemka markotić heroj" "vili beroš heroj"  - ja gledam koji jebeni kurac jel to taj ezekiel?
od tada je izgubio moj respekt i radi se o prosječnoj ovci , koja bi se usrala kada bi došla prava kataklizma(usrao se i na ovaj virus ), i koji je sigurno zbog svog mentaliteta nebi preživio..

te kataklizme bi preživjeli ljudi koji imaju kombinaciju više razine testosterona i inteligencije, a ezekiel nema niti jedno niti drugo..
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21028
2018-06-14


Back to top Go down

''UPOZORAVALI SU NAS JOŠ 1972. / 'Dogodit će se globalni kolaps...' Jesu li se katastrofe mogle izbjeći da smo ozbiljnije shvatili stručnjake?'' - Page 2 Empty Re: ''UPOZORAVALI SU NAS JOŠ 1972. / 'Dogodit će se globalni kolaps...' Jesu li se katastrofe mogle izbjeći da smo ozbiljnije shvatili stručnjake?''

Post by AssadNaPodmornici 23/7/2021, 22:15

zato ezekiel moli se Bogu (aj barem nisi ateist to ti je jedan plus) da nedođe nikakva kataklizma.
i da ti kažem - neće biti nikakve kataklizme.
i ako bude ti nećeš biti među preživjelima

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21028
2018-06-14


Back to top Go down

''UPOZORAVALI SU NAS JOŠ 1972. / 'Dogodit će se globalni kolaps...' Jesu li se katastrofe mogle izbjeći da smo ozbiljnije shvatili stručnjake?'' - Page 2 Empty Re: ''UPOZORAVALI SU NAS JOŠ 1972. / 'Dogodit će se globalni kolaps...' Jesu li se katastrofe mogle izbjeći da smo ozbiljnije shvatili stručnjake?''

Post by red wolf 23/7/2021, 22:16

AssadNaPodmornici wrote:
AssadNaPodmornici wrote:ovaj ezek je teška pičkica. non stop piše i zaziva kolaps.

međutim sjećam se prošle godine, kada su kinezi širili lažna videa gdje ljudi "umiru na cesti i padaju sa nogu", pa je onda virus došao kod nas, lik se usrao ko grlica, dakle jedna prijetnja kolapsa i lik se usrao ko pičkica, zaključa se i govorio svima da ne izlaze vanka da je opasno da slušaju stožer.. i nije više spamao o kolapsu..

naravno nakon mjesec dva , kada se skužilo da ovaj virus i nije toliko smrtonosan, vratio se na stare "staze slave"..

ezekiel ako se i desi kolaps.. uvijek će dio ljudi preživjeti.. veći ili manji postotak.. u svakom slučaju budi bez brige ti nećeš biti među njima, nisi takav karakter. preživjeti će oni koji će se sukobiti sa kolapsom, izaći mu u susrest ili ga čak pokušati prigrliti kao priliku.. oni koji se zaključaju u podrum (ali ne onaj američki tip podruma koji ima hrane za 20godina i oružja kao manja kasarna) , nego ovaj gradski stan od 40m2, i budu čekali "HDZ da poduzme nešto", neće daleko dogurati.. ti bi prvi izvisio
najjača stvar, ja sam tih dana , očekivao da će se ovaj naslađivati tipa "evo došla vam je kataklizma kako sam vam najavljivao, tik-tak isteklo ti vrijeme haha" "gotovi ste svi skupa" "vidit ćemo tko će preživjeti" , kada ezekiel ono

"ostani doma" "izravnaj krivulju" "slušajte HDZ" "slušajte HDZov stožer" "iduća dva tjedna su ključna""alemka markotić heroj" "vili beroš heroj"   - ja gledam koji jebeni kurac jel to taj ezekiel?
od tada je izgubio moj respekt i radi se o prosječnoj ovci , koja bi se usrala kada bi došla prava kataklizma(usrao se i na ovaj virus ), i koji je sigurno zbog svog mentaliteta nebi preživio..

te kataklizme bi preživjeli ljudi koji imaju kombinaciju više razine testosterona i inteligencije, a ezekiel nema niti jedno niti drugo..
Mislim, simpatično mi je ovo. Ali ja zaista ne razumijem tvoju opsesiju bez pokrića.
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

''UPOZORAVALI SU NAS JOŠ 1972. / 'Dogodit će se globalni kolaps...' Jesu li se katastrofe mogle izbjeći da smo ozbiljnije shvatili stručnjake?'' - Page 2 Empty Re: ''UPOZORAVALI SU NAS JOŠ 1972. / 'Dogodit će se globalni kolaps...' Jesu li se katastrofe mogle izbjeći da smo ozbiljnije shvatili stručnjake?''

Post by red wolf 23/7/2021, 22:17

AssadNaPodmornici wrote:zato ezekiel moli se Bogu (aj barem nisi ateist to ti je jedan plus) da nedođe nikakva kataklizma.
i da ti kažem - neće biti nikakve kataklizme.
i ako bude ti nećeš biti među preživjelima
Možda neće biti moje tijelo. Ne JA.
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

''UPOZORAVALI SU NAS JOŠ 1972. / 'Dogodit će se globalni kolaps...' Jesu li se katastrofe mogle izbjeći da smo ozbiljnije shvatili stručnjake?'' - Page 2 Empty Re: ''UPOZORAVALI SU NAS JOŠ 1972. / 'Dogodit će se globalni kolaps...' Jesu li se katastrofe mogle izbjeći da smo ozbiljnije shvatili stručnjake?''

Post by red wolf 26/7/2021, 20:05

Ponovno oluje u Belgiji, poplava odnijela vozila
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

''UPOZORAVALI SU NAS JOŠ 1972. / 'Dogodit će se globalni kolaps...' Jesu li se katastrofe mogle izbjeći da smo ozbiljnije shvatili stručnjake?'' - Page 2 Empty Re: ''UPOZORAVALI SU NAS JOŠ 1972. / 'Dogodit će se globalni kolaps...' Jesu li se katastrofe mogle izbjeći da smo ozbiljnije shvatili stručnjake?''

Post by red wolf 27/7/2021, 20:00

OLUJA SVIH OLUJA Nezapamćeno nevrijeme u Italiji: Tuča uništila stotine vozila, pogledajte nestvarne prizore s autoceste
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

''UPOZORAVALI SU NAS JOŠ 1972. / 'Dogodit će se globalni kolaps...' Jesu li se katastrofe mogle izbjeći da smo ozbiljnije shvatili stručnjake?'' - Page 2 Empty Re: ''UPOZORAVALI SU NAS JOŠ 1972. / 'Dogodit će se globalni kolaps...' Jesu li se katastrofe mogle izbjeći da smo ozbiljnije shvatili stručnjake?''

Post by red wolf 27/7/2021, 23:47

Požari pustoše jug Europe, u dijelu Balkana će biti i do 45°C. Evo što čeka Hrvatsku
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

''UPOZORAVALI SU NAS JOŠ 1972. / 'Dogodit će se globalni kolaps...' Jesu li se katastrofe mogle izbjeći da smo ozbiljnije shvatili stručnjake?'' - Page 2 Empty Re: ''UPOZORAVALI SU NAS JOŠ 1972. / 'Dogodit će se globalni kolaps...' Jesu li se katastrofe mogle izbjeći da smo ozbiljnije shvatili stručnjake?''

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum