ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Split pride novi izvor širenja virusa

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Split pride novi izvor širenja virusa Empty Split pride novi izvor širenja virusa

Post by epikur37 19/7/2021, 15:39

[size=62]Split pride novi izvor širenja virusa 1500918[/size]

[size=62]Glavna splitska epidemiologinja je zabrinuta: Stvar je pod kontrolom. Zasad. No Split Pride i Thompson u Sinju zvone na rupu u sustavu[/size]

Ovim tempom pogoršanje situacije očekujemo za najviše desetak dana', kazala je za tportal ravnateljica Nastavnog zavoda za javno zdravstvo Željka Karin komentirajući vidljiv skok broja novozaraženih u ovoj županiji. Po njenim riječima, epidemija je još uvijek pod kontrolom - ali 'zasad'
Ovim tempom pogoršanje situacije očekujemo za najviše desetak dana', kazala je za tportal ravnateljica Nastavnog zavoda za javno zdravstvo Željka Karin komentirajući vidljiv skok broja novozaraženih u ovoj županiji. Po njenim riječima, epidemija je još uvijek pod kontrolom - ali 'zasad'

Ova županija u nedjelju je prijavila pedesetak novozaraženih, gotovo polovicu od ukupnog broja na razini države, no po incidenciji se još uvijek nalazi ispod Zadarske (koja je formalno 'u crvenom') te 'narančaste' Šibensko-kninske i Dubrovačko-neretvanske. Porast je vidljiv i po broju osoba na bolničkom liječenju - s prošlotjednih četvero brojka se popela na 12 - te na respiratorima na kojima donedavno nije bio nijedan pacijent. Danas ih je troje.
Nedavno je objavljeno da se oko 70 posto novih slučajeva odnosi na delta varijantu koronavirusa.
Bez sumnje se radi o delta-soju, koji se osobito brzo širi među mlađom populacijom, a tu je i velik broj turista. Mlađe osobe obično nemaju teže simptome i najčešće se radi tek o temperaturi i stanju sličnom prehladi, no oni dolaze u kontakt sa starijima i virus se tako širi po kućanstvima. Posve je jasno: što su brojke veće, veća je vjerojatnost da će se teški simptomi pojaviti i među mladima. To je naprosto stvar statistike', kaže Karin za tportal.
Ona tradicionalno apelira na poštivanje epidemioloških mjera i na cijepljenje, koje se u ovoj županiji odvija ispod prosjeka i ispod očekivanja: prvu dozu primilo je tek oko 40 posto stanovništva, dvije doze nekoliko posto manje.
https://www.tportal.hr/vijesti/clanak/glavna-splitska-epidemiologinja-je-zabrinuta-stvar-je-pod-kontrolom-zasad-no-split-pride-i-thompson-u-sinju-zvone-na-rupu-u-sustavu-foto-20210719


epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Split pride novi izvor širenja virusa Empty Re: Split pride novi izvor širenja virusa

Post by epikur37 19/7/2021, 15:39

Puljak i pederčad...šire virus.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Split pride novi izvor širenja virusa Empty Re: Split pride novi izvor širenja virusa

Post by FRANK 19/7/2021, 15:58

Ne ne ne i ne.
Virus se pojacao samo zbog Thompsonova koncerta u Sinju ne zbog pridea

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Split pride novi izvor širenja virusa Empty Re: Split pride novi izvor širenja virusa

Post by Hektorović 19/7/2021, 16:07

Pride prekida sezonu
Hektorović
Hektorović

Posts : 26372
2018-04-10


Back to top Go down

Split pride novi izvor širenja virusa Empty Re: Split pride novi izvor širenja virusa

Post by Šandor Winnetou 19/7/2021, 16:14

pederčine su uvijek bili avangarda i predvodnici sloboda blackboard

_________________
Split pride novi izvor širenja virusa Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19656
2017-12-31


Back to top Go down

Split pride novi izvor širenja virusa Empty Re: Split pride novi izvor širenja virusa

Post by mutava baštarda 19/7/2021, 16:23

Nije glup virus kad je pobio ovolko čeljadi. Zna on tko mu je saveznik, a tko neprijatelj.
Split pride novi izvor širenja virusa Img_2369

Iste novine

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Split pride novi izvor širenja virusa Empty Re: Split pride novi izvor širenja virusa

Post by AssadNaPodmornici 19/7/2021, 16:29

zanimljivo HDZov stožer se buni protiv koncerta Thompsona a ne buni se protiv pederske parade i koncerta Hladnog Piva???

desnica? domoljubi? konzervativci? umjesto da ukinu sve restrikcije i tko hoće neka se cijepi, tko neće nemora, tko hoće neka ide na bilo koji koncert ili bilokakvu paradu.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20922
2018-06-14


Back to top Go down

Split pride novi izvor širenja virusa Empty Re: Split pride novi izvor širenja virusa

Post by Leviathan2 19/7/2021, 16:37

AssadNaPodmornici wrote:zanimljivo HDZov stožer se buni protiv koncerta Thompsona a ne buni se protiv pederske parade i koncerta Hladnog Piva???

desnica? domoljubi? konzervativci? umjesto da ukinu sve restrikcije i tko hoće neka se cijepi, tko neće nemora, tko hoće neka ide na bilo koji koncert ili bilokakvu paradu.
jebate yoda
pa vi u splitu imate pedera na izvoz
jel to zbog klime il narodna tradicija

_________________
Split pride novi izvor širenja virusa Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Split pride novi izvor širenja virusa Empty Re: Split pride novi izvor širenja virusa

Post by mutava baštarda 19/7/2021, 16:49

AssadNaPodmornici wrote:zanimljivo HDZov stožer se buni protiv koncerta Thompsona a ne buni se protiv pederske parade i koncerta Hladnog Piva???

desnica? domoljubi? konzervativci? umjesto da ukinu sve restrikcije i tko hoće neka se cijepi, tko neće nemora, tko hoće neka ide na bilo koji koncert ili bilokakvu paradu.
Ima već duže vremena u Americi se po epidemiološkim mjerama vidi tko je u određenoj državi na vlasti. Demokrati guraju epidemiju, republikanci bi je ukinuli.
Kod nas su kada je epidemija u pitanju HDZ/SDP/možemo jedinstvena fronta. Možda je to i jedino pitanje oko kojega se mogu služiti ovako jjedinstveno. Domovinski pokret/most su s druge strane. S tim da je DP jasnije određen nego most koji su oprezniji u izjavama, a ne bi trebali jer se radi o velikom bazenu ljudi koje se lako može mobilizirati na izborima.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Split pride novi izvor širenja virusa Empty Re: Split pride novi izvor širenja virusa

Post by AssadNaPodmornici 19/7/2021, 16:53

Leviathan2 wrote:
AssadNaPodmornici wrote:zanimljivo HDZov stožer se buni protiv koncerta Thompsona a ne buni se protiv pederske parade i koncerta Hladnog Piva???

desnica? domoljubi? konzervativci? umjesto da ukinu sve restrikcije i tko hoće neka se cijepi, tko neće nemora, tko hoće neka ide na bilo koji koncert ili bilokakvu paradu.
jebate yoda
pa vi u splitu imate pedera na izvoz
jel to zbog klime il narodna tradicija
svugdje je više manje jednaki broj pedera osim u islamskom svijetu gdje ih ima značajnije više nego recimo na zapadu...
drugo doslovno nisam imao niti ja pojma, niti itko od mojih frendova da je pederska parada.. ljeto je, vruće je, tko je normalan radi ljeti od jutra do mraka, meni završila taman skiperaža , bogte digao sam se u 7ujutro, došao u 20 .00 navečer u bazu , nitko nema vremena da razmišlja o pederima..

najvažnije nije bilo incidenta, što je i super, a to najviše mrze mediji, nema sranja, i onda nemogu srati da su Hrvati ovakvi onakvi... u Rijeci koja je "tolerantan" grad i "Zagreb koji je napredan i gdje su većina cijepljenih" , je bilo napada na pedere, u Splitu koji je "primitivan" nitko se nije obazira na njih što je i super. Lipo ekipa prošeta se, i nitko ih ne doživljava, valjda bi to i trebao biti cilj...

tu nevidim problem.

naravno mediji ali i HDZov stožer, ljevičari,liberali, će srati protiv koncerta Thompsona jer se grupiraju ljudi, a protiv pederske parade, koncerta ljevičarskog banda Hladnog Piva ili neke opere u Solinu sinoć , sve je to bilo "super, napredno"..

normalna šema je da se cijepi tko hoće, tko neće ne mora, svatko procjenjuje svoje rizike, a i sukladno tome svatko neka ide na bilo kakve parade, koncerte, bez da se neki komesari, stožeri, režimski novinari bune i kmeče

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20922
2018-06-14


Back to top Go down

Split pride novi izvor širenja virusa Empty Re: Split pride novi izvor širenja virusa

Post by AssadNaPodmornici 19/7/2021, 16:56

mutava baštarda wrote:
AssadNaPodmornici wrote:zanimljivo HDZov stožer se buni protiv koncerta Thompsona a ne buni se protiv pederske parade i koncerta Hladnog Piva???

desnica? domoljubi? konzervativci? umjesto da ukinu sve restrikcije i tko hoće neka se cijepi, tko neće nemora, tko hoće neka ide na bilo koji koncert ili bilokakvu paradu.
Ima već duže vremena u Americi se po epidemiološkim mjerama vidi tko je u određenoj državi na vlasti. Demokrati guraju epidemiju, republikanci bi je ukinuli.
Kod nas su kada je epidemija u pitanju HDZ/SDP/možemo jedinstvena fronta. Možda je to i jedino pitanje oko kojega se mogu služiti ovako jjedinstveno. Domovinski pokret/most su s druge strane. S tim da je DP jasnije određen nego most koji su oprezniji u izjavama, a ne bi trebali jer se radi o velikom bazenu ljudi koje se lako može mobilizirati na izborima.

normalno. zato jer je i HDZ poprilično ljevičarska/socijalistička stranka, DP i MOST su tu kao pokušaji da budu real-konzervativci na strani Republikanaca.
Na medije se ne treba obazirati..

u USA su mediji doslovno kao i kod nas zazivali fašizam, zatvaranje, represiju, index u tome prednjači, dok zanimljivo vlasnik Matija Babić, putuje svijetom, nigdje ne nosi maske, obilazi restorane, noćne klubove, bazene, i izjavio je da se nije cijepio :D

dakle mediji u USA kao i naši zazivaju fašizam, a kada su bili BLM/ANtifa neredi, ili kod nas pederske parade ili koncert nekog lijevog banda, onda odjedanput ne postoje epidemiološke mjere.. samo kada je koncert Thompsona u RH, ili kada u USA prosvjeduju Republikanci
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20922
2018-06-14


Back to top Go down

Split pride novi izvor širenja virusa Empty Re: Split pride novi izvor širenja virusa

Post by AlfaOmega 19/7/2021, 17:05

Pa zar to ni dobro dokle god je na zapadu?

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10254
2015-09-11


Back to top Go down

Split pride novi izvor širenja virusa Empty Re: Split pride novi izvor širenja virusa

Post by Eroo 19/7/2021, 17:09

Hektorović wrote:Pride prekida sezonu
Split preuzima  zadarski primat glde širenja virusa.
Eroo
Eroo

Posts : 74728
2016-07-22


Back to top Go down

Split pride novi izvor širenja virusa Empty Re: Split pride novi izvor širenja virusa

Post by vuksadinare 19/7/2021, 17:11

...u koraku sa vremenom
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99092
2015-09-08


Back to top Go down

Split pride novi izvor širenja virusa Empty Re: Split pride novi izvor širenja virusa

Post by Eroo 19/7/2021, 17:16

Nema više love za nerad kao dosad. Svatko će morati sam se pobrinuti za sebe.

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74728
2016-07-22


Back to top Go down

Split pride novi izvor širenja virusa Empty Re: Split pride novi izvor širenja virusa

Post by mutava baštarda 19/7/2021, 18:12

Eroo wrote:Nema više love za nerad kao dosad. Svatko će morati sam se pobrinuti za sebe.
Ero komunjaro stara. 
HDZ je zabranio ljudima posao, u ime naknade im dao socijalistički minimalac kojeg će ti isti privatnici i njihova dica otplaćivati. U biti uveo socijalizam, a sada prijeti da će ukinuti potpore ako se siđe s puta revolucije.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Split pride novi izvor širenja virusa Empty Re: Split pride novi izvor širenja virusa

Post by Eroo 19/7/2021, 19:23

mutava baštarda wrote:
Eroo wrote:Nema više love za nerad kao dosad. Svatko će morati sam se pobrinuti za sebe.
Ero komunjaro stara. 
HDZ je zabranio ljudima posao, u ime naknade im dao socijalistički minimalac kojeg će ti isti privatnici i njihova dica otplaćivati. U biti uveo socijalizam, a sada prijeti da će ukinuti potpore ako se siđe s puta revolucije.
Sve vam ovisi o brojevima zaraženih i ne od vlade. ECDC vas opitura u crveno i riješili ste se turizma.
Ja sam samo reka da love nema više, niti se ima di uzet.Osobno nemam s tim problema, at ti samo nastavi..
Eroo
Eroo

Posts : 74728
2016-07-22


Back to top Go down

Split pride novi izvor širenja virusa Empty Re: Split pride novi izvor širenja virusa

Post by AssadNaPodmornici 19/7/2021, 19:25

opet se ovaj iz podruma javlja da nema turizma. u Splitu danas gužva kao u 2019, sve krcato ljudi

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20922
2018-06-14


Back to top Go down

Split pride novi izvor širenja virusa Empty Re: Split pride novi izvor širenja virusa

Post by FRANK 19/7/2021, 19:32

Eroo wrote:
mutava baštarda wrote:
Eroo wrote:Nema više love za nerad kao dosad. Svatko će morati sam se pobrinuti za sebe.
Ero komunjaro stara. 
HDZ je zabranio ljudima posao, u ime naknade im dao socijalistički minimalac kojeg će ti isti privatnici i njihova dica otplaćivati. U biti uveo socijalizam, a sada prijeti da će ukinuti potpore ako se siđe s puta revolucije.
Sve vam ovisi o brojevima zaraženih i ne od vlade. ECDC vas opitura u crveno i riješili ste se turizma.
Ja sam samo reka da love nema više, niti se ima di uzet.Osobno nemam s tim problema, at ti samo nastavi..
Budalo zacepi labrnju

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Split pride novi izvor širenja virusa Empty Re: Split pride novi izvor širenja virusa

Post by FRANK 19/7/2021, 19:33

epikur37 wrote:Puljak i pederčad...šire virus.
Me ne ne... pravasija kriv.
Thompson pjevao hrvatskim junacima.
Dodrinasi pravasija itd. Znas mantru vase hdzovacke stoke

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Split pride novi izvor širenja virusa Empty Re: Split pride novi izvor širenja virusa

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum