ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Britanci su upropastili sezonu Španjolskoj, Cipru i Portugalu. Zašto ih, onda, bez ikakvih limita primamo?

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Britanci su upropastili sezonu Španjolskoj, Cipru i Portugalu. Zašto ih, onda, bez ikakvih limita primamo? - Page 4 Empty Re: Britanci su upropastili sezonu Španjolskoj, Cipru i Portugalu. Zašto ih, onda, bez ikakvih limita primamo?

Post by michaellcmacha 17/7/2021, 11:21

mutava baštarda wrote:
michaellcmacha wrote:Moj resort prekida s radom 05. Kolovoza, jedna mwnadžerica se izlajala. U međuvremenu raste nam broj pozitivnih u personalu. U mom objektu je dvoje zaraženih, a u cijelom resortu trenutno imamo 17 radnika koji su pozitivni. Indikativno je što su sve sobarice...
Znaš li odnos cijepljenih, necijepljeni...
I postoji li teži oblika ili samo prehlada.
Nadam se da si sam proradio na imunitetu. :cro
Ja sam kad je bio zadnji val u kojem sam ulovio koronu ( napokon ) prekinuo dijetu i udario po špeku i luku & ostalom.
Ja sam boleščinu po simptomima ima od 25.02. do 06.03. Vjerojatno onu britansku inačicu. Uredno se javio doktoru, on mi rekao da ostanem doma i ako ne budem imao respiratornih problema da se čijemo nakon 10 dana. Nakon 11 dana ja mu se javio, simptomi nestali, respiratornih problema nije bilo, on mi rekao da je gužvi i da će me povratno kontaktirati... Kako onda tako i danad, uz izuzetak, javila mi se sestra i rekla da ako bih imao problema na poslu da onda sam donesem odluku hoću li se tu na Braču cijepiti... I to je to, niti nakon 2 i pol mjeseca nitko me nije pitao da li sam cijepljen i da ako nisam da se idem cijepiti, a ne radi se o mekoj bezveznoj firmici, nego o resortu u kojem je zaposleno preko 500 ljudi od čega 200 stalnih radnika

michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Britanci su upropastili sezonu Španjolskoj, Cipru i Portugalu. Zašto ih, onda, bez ikakvih limita primamo? - Page 4 Empty Re: Britanci su upropastili sezonu Španjolskoj, Cipru i Portugalu. Zašto ih, onda, bez ikakvih limita primamo?

Post by AssadNaPodmornici 17/7/2021, 11:26

michaellcmacha wrote:
mutava baštarda wrote:
michaellcmacha wrote:Moj resort prekida s radom 05. Kolovoza, jedna mwnadžerica se izlajala. U međuvremenu raste nam broj pozitivnih u personalu. U mom objektu je dvoje zaraženih, a u cijelom resortu trenutno imamo 17 radnika koji su pozitivni. Indikativno je što su sve sobarice...
Znaš li odnos cijepljenih, necijepljeni...
I postoji li teži oblika ili samo prehlada.
Nadam se da si sam proradio na imunitetu. :cro
Ja sam kad je bio zadnji val u kojem sam ulovio koronu ( napokon ) prekinuo dijetu i udario po špeku i luku & ostalom.
Ja sam boleščinu po simptomima ima od 25.02. do 06.03. Vjerojatno onu britansku inačicu. Uredno se javio doktoru, on mi rekao da ostanem doma i ako ne budem imao respiratornih problema da se čijemo nakon 10 dana. Nakon 11 dana ja mu se javio, simptomi nestali, respiratornih problema nije bilo, on mi rekao da je gužvi i da će me povratno kontaktirati... Kako onda tako i danad, uz izuzetak, javila mi se sestra i rekla da ako bih imao problema na poslu da onda sam donesem odluku hoću li se tu na Braču cijepiti... I to je to, niti nakon 2 i pol mjeseca nitko me nije pitao da li sam cijepljen i da ako nisam da se idem cijepiti, a ne radi se o mekoj bezveznoj firmici, nego o resortu u kojem je zaposleno preko 500 ljudi od čega 200 stalnih radnika
isto bila priča da će biti uvjetovano nama recimo skiperima da svi moramo biti cijepljeni.

ja se nisam cijepio , a sada pogotovo neću, a pitali me na ove prve dvije ture gosti, ja rekao da sam prebolio da iman serološki test, uglavnom više opuštena rasprava, jebe se koga.
sa druge strane prijatelj mi cijepljen, opet se prije jedne ture morao testirati, dakle ima dva cijepiva i opet mu zabijali u nos one štapiće, kaže koji "k" sam se cijepio uopće
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21066
2018-06-14


Back to top Go down

Britanci su upropastili sezonu Španjolskoj, Cipru i Portugalu. Zašto ih, onda, bez ikakvih limita primamo? - Page 4 Empty Re: Britanci su upropastili sezonu Španjolskoj, Cipru i Portugalu. Zašto ih, onda, bez ikakvih limita primamo?

Post by kaya 17/7/2021, 11:29

AssadNaPodmornici wrote:
epikur37 wrote:bilo bi super da se promijene ovi kriteriji za ECD kartu...sezona ide super, prava šteta bi bilo da padne
kriteriji su određeni politički.  vi ne kužite od početka, a to je ono što nas par pokušavamo reći, ovo je više politički problem nego zdravstveni.
Pa je sada. Zato što neki u eu, prvenstveno ona luda baba nasilno, ludim mjerama želi usporiti virus i njegove inačice.
Njihova misija trebala je završiti do izbacivanja cijepiva. Kada su ga plasirali i omogučili  trebalo je proglasiti kraj. Tko želi nek izvoli tko ne želi neka riskira. Ima bolnica.
A ne ljudska prava, kampanja cijepljenja , mjere da usporiš , teror. Nek si hebu mater više..


Last edited by kaya on 17/7/2021, 11:30; edited 1 time in total (Reason for editing : .)
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Britanci su upropastili sezonu Španjolskoj, Cipru i Portugalu. Zašto ih, onda, bez ikakvih limita primamo? - Page 4 Empty Re: Britanci su upropastili sezonu Španjolskoj, Cipru i Portugalu. Zašto ih, onda, bez ikakvih limita primamo?

Post by veber 17/7/2021, 11:43

kaya wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
epikur37 wrote:bilo bi super da se promijene ovi kriteriji za ECD kartu...sezona ide super, prava šteta bi bilo da padne
kriteriji su određeni politički.  vi ne kužite od početka, a to je ono što nas par pokušavamo reći, ovo je više politički problem nego zdravstveni.
Pa je sada. Zato što neki u eu, prvenstveno ona luda baba nasilno, ludim mjerama želi usporiti virus i njegove inačice.
Njihova misija trebala je završiti do izbacivanja cijepiva. Kada su ga plasirali i omogučili  trebalo je proglasiti kraj. Tko želi nek izvoli tko ne želi neka riskira. Ima bolnica.
A ne ljudska prava, kampanja cijepljenja , mjere da usporiš , teror. Nek si hebu mater više..
luda baba je štasijeva škola, kgb inačica. pa što joj putin veli ona radi.
srećom je njemačka ipak savezna plus bavarska.
ja živim u omrženoj mi bavarskoj, družim se s bavarcima i umjesto gestern počeo sam spikat geštern, međimurci bi me razumjeli.

no, babetina sili, ali bavarska je recimo sve otvorila.
normalno sve radi i nema spike o nekim potvrdama.
ali i druge pokrajine idu prema tome.

bu i plenki.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Britanci su upropastili sezonu Španjolskoj, Cipru i Portugalu. Zašto ih, onda, bez ikakvih limita primamo? - Page 4 Empty Re: Britanci su upropastili sezonu Španjolskoj, Cipru i Portugalu. Zašto ih, onda, bez ikakvih limita primamo?

Post by Guest 17/7/2021, 19:08

Ali ja i dalje nikaj ne razmem.

Nama dolaziju cijepljeni turisti ... pelcovani kak bi neki rekli.

A i mi smo zahvaljujući cijepljenosti smanjili broj zaraženih ... i sad opet raste broj zaraženih?

Je l sam ja kak necijepljen neodgovoran? Kak?

Negativan sam i pazim na svoje ponašanje.

Nikaj ne razmem.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Britanci su upropastili sezonu Španjolskoj, Cipru i Portugalu. Zašto ih, onda, bez ikakvih limita primamo? - Page 4 Empty Re: Britanci su upropastili sezonu Španjolskoj, Cipru i Portugalu. Zašto ih, onda, bez ikakvih limita primamo?

Post by veber 17/7/2021, 20:04

pa nisi na partijskoj liniji.
nisi jučer postao rvat
i znaš razliku između božića i uskrsa.

ovi svi novokomponirani se uštekali.
brzi voz iz cabayebo za zagreb

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Britanci su upropastili sezonu Španjolskoj, Cipru i Portugalu. Zašto ih, onda, bez ikakvih limita primamo? - Page 4 Empty Re: Britanci su upropastili sezonu Španjolskoj, Cipru i Portugalu. Zašto ih, onda, bez ikakvih limita primamo?

Post by mutava baštarda 17/7/2021, 20:15

Sovak wrote:Ali ja i dalje nikaj ne razmem.

Nama dolaziju cijepljeni turisti ... pelcovani kak bi neki rekli.

A i mi smo zahvaljujući cijepljenosti smanjili broj zaraženih ... i sad opet raste broj zaraženih?

Je l sam ja kak necijepljen neodgovoran? Kak?

Negativan sam i pazim na svoje ponašanje.

Nikaj ne razmem.

[size=42]ŠOK U BRITANIJI: Ministar zdravstva zaražen koronom iako je dobio dvije doze cjepiva [/size]

lol!

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Britanci su upropastili sezonu Španjolskoj, Cipru i Portugalu. Zašto ih, onda, bez ikakvih limita primamo? - Page 4 Empty Re: Britanci su upropastili sezonu Španjolskoj, Cipru i Portugalu. Zašto ih, onda, bez ikakvih limita primamo?

Post by Guest 17/7/2021, 20:29

mutava baštarda wrote:
Sovak wrote:Ali ja i dalje nikaj ne razmem.

Nama dolaziju cijepljeni turisti ... pelcovani kak bi neki rekli.

A i mi smo zahvaljujući cijepljenosti smanjili broj zaraženih ... i sad opet raste broj zaraženih?

Je l sam ja kak necijepljen neodgovoran? Kak?

Negativan sam i pazim na svoje ponašanje.

Nikaj ne razmem.

[size=42]ŠOK U BRITANIJI: Ministar zdravstva zaražen koronom iako je dobio dvije doze cjepiva [/size]


lol!


25.4.2021. Beroš: To je vrlo rijedak slučaj
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Britanci su upropastili sezonu Španjolskoj, Cipru i Portugalu. Zašto ih, onda, bez ikakvih limita primamo? - Page 4 Empty Re: Britanci su upropastili sezonu Španjolskoj, Cipru i Portugalu. Zašto ih, onda, bez ikakvih limita primamo?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum