ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Milanović u Mostaru: Moj posao i dužnost je hrvatski identitet

Go down

Milanović u Mostaru: Moj posao i dužnost je hrvatski identitet Empty Milanović u Mostaru: Moj posao i dužnost je hrvatski identitet

Post by epikur37 12/7/2021, 14:52

Milanović u Mostaru: Moj posao i dužnost je hrvatski identitet Milanovic_predavanje_mo_dnevnik

[size=32]Milanović u Mostaru: Moj posao i dužnost je hrvatski identitet[/size]

Vaš identitet, većine vas, moj identitet i moja dužnost i moj posao je hrvatski identitet. Da mislim drugačije, ne bih se kandidirao za predsjednika, rekao je Milanović

Predsjednik Zoran Milanović u ponedjeljak nastavlja svoj prvi boravak u BiH. U Mostar ide na poziv rektora sveučilišta, a najavljeno je da će nakon toga posjetiti i Ljubuški, Tomislavgrad i Livno.
– Drago mi je da ste sveučilište, da rastete i napredujete. Imate “prozor za pogled u prošlost i vrata za budućnost” – rekao je Milanović na Sveučilištu u Mostaru nakon sastanka s rektorom i prorektorima.
Ovo je hrvatsko sveučilište, ali je dobro da se tako ne zove. Neke stvari se ne trebaju izraziti riječima i slovima. Ono je i univerzalno sveučilište, jedino je sveučilište, nije univerzitet. Ima visoke ambicije, s obzirom na teške okolnosti u kojima radi, dobro surađuje s hrvatskom državom i to je dužnost, pa ako hoćete i pametna politika Hrvatske, da pomaže ovom sveučilištu – poručio je.
– Vaš identitet, većine vas, moj identitet i moja dužnost i moj posao je hrvatski identitet. Da mislim drugačije, ne bih se kandidirao za predsjednika. Interes hrvatske države i naroda ti mora biti važan ako želiš biti predsjednik – rekao je Milanović.
U ovom trenutku hrvatski narod ne može izabrati svog člana Predsjedništva. Ta je stvar simbolična, ali ljudi su zbog nje radili najljepše, ali i najgore stvari. To je temelj dogovora i zajedničkog života. U Hrvatskoj imamo sustav zaštite nacionalnih manjina kakve nema vjerojatno ni jedna zemlja u Europi. Toliko manjina, od kojih nisu autohtone, od kojih su neke toliko malobrojne, Hrvatska je u tom smislu naprosto standard iznad. Ali za predstavnike etničke grupe mogu glasati samo pripadnici te etničke grupe. Kako se to postaje? Pa tako da se deklarirate kao takav, to nije sramota, to piše u izbornim knjigama – rekao je Milanović.
– Da bih glasao za manjine u Hrvatskoj, moram biti pripadnik te manjine. Analogija je ogromna. Ova je država zamišljena po modelu etničkog predstavljanja, kako je prije 15-ak godina rekao Haris Silajdžić. Dokle god je to sustav upravljanja, uzeti pravo tom narodu da bira svog predstavnika nije ispravno i nije pošteno – zaključio je Milanović, pišu 24sata.hr.
https://poskok.info/milanovic-u-mostaru-moj-posao-i-duznost-je-hrvatski-identitet/?fbclid=IwAR2eORYeRu45MRuEOC0d_IHA67MoqFJ3oduFWCJaIdXmaArIy_w9SdOLvnU

-------------------------

Mali Tuđman, respekt Zoki!
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Milanović u Mostaru: Moj posao i dužnost je hrvatski identitet Empty Re: Milanović u Mostaru: Moj posao i dužnost je hrvatski identitet

Post by AssadNaPodmornici 12/7/2021, 14:57

Opet kada dođu izbori 90 % njih iz Bih će glasovati za nekoga HDZovg debila

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20981
2018-06-14


Back to top Go down

Milanović u Mostaru: Moj posao i dužnost je hrvatski identitet Empty Re: Milanović u Mostaru: Moj posao i dužnost je hrvatski identitet

Post by epikur37 12/7/2021, 14:57

Predsjednik Hrvatske večeras u Dnevniku RTV Herceg-Bosne

epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Milanović u Mostaru: Moj posao i dužnost je hrvatski identitet Empty Re: Milanović u Mostaru: Moj posao i dužnost je hrvatski identitet

Post by T. 12/7/2021, 15:25

Bogami je zoki u vrlo kratkom vremenu po državničkim izjavama prešišao sve svoje prethodnike koji su došli nakon Prvog...
Plus udara iz svih oružja i oruđa po šarlmišelovim miljeniku...

_________________
Milanović u Mostaru: Moj posao i dužnost je hrvatski identitet Unname11
T.
T.

Posts : 17131
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Milanović u Mostaru: Moj posao i dužnost je hrvatski identitet Empty Re: Milanović u Mostaru: Moj posao i dužnost je hrvatski identitet

Post by Hektorović 12/7/2021, 16:55

AssadNaPodmornici wrote:Opet kada dođu izbori 90 % njih iz Bih će glasovati za nekoga HDZovg debila

90% Hrvata iz BiH niti ne glasa u HR izborima...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Milanović u Mostaru: Moj posao i dužnost je hrvatski identitet Empty Re: Milanović u Mostaru: Moj posao i dužnost je hrvatski identitet

Post by michaellcmacha 12/7/2021, 16:59

T. wrote:Bogami je zoki u vrlo kratkom vremenu po državničkim izjavama prešišao sve svoje prethodnike koji su došli nakon Prvog...
Plus udara iz svih oružja i oruđa po šarlmišelovim miljeniku...
Još kad bi objasnio svekolikom hrvatskom puku da li mu je mali četnik iz Dvora na Uni Savo Vukelić još uvijek frend za kavicu...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Milanović u Mostaru: Moj posao i dužnost je hrvatski identitet Empty Re: Milanović u Mostaru: Moj posao i dužnost je hrvatski identitet

Post by epikur37 13/7/2021, 00:21

[size=32]Milanović: Ne dolazim u BiH kao prijatelj, to je razmetanje frazama[/size]
https://poskok.info/milanovic-ne-dolazim-u-bih-kao-prijatelj-to-je-razmetanje-frazama/?fbclid=IwAR2kIJJ5kWHDFf6kQ-pW95i4KOip_xRfg2gLCGfA5D7D_n4UxgvhtUOamBQ
----------------

Kakav zmaj, udri Zoki:)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Milanović u Mostaru: Moj posao i dužnost je hrvatski identitet Empty Re: Milanović u Mostaru: Moj posao i dužnost je hrvatski identitet

Post by Guest 13/7/2021, 09:31

michaellcmacha wrote:
T. wrote:Bogami je zoki u vrlo kratkom vremenu po državničkim izjavama prešišao sve svoje prethodnike koji su došli nakon Prvog...
Plus udara iz svih oružja i oruđa po šarlmišelovim miljeniku...
Još kad bi objasnio svekolikom hrvatskom puku da li mu je mali četnik iz Dvora na Uni Savo Vukelić još uvijek frend za kavicu...


Čisto sumnjam ... Zoka plovi nekim drugim vodama danas.

Ako i jest ... Savo je taj koji plaća kavicu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milanović u Mostaru: Moj posao i dužnost je hrvatski identitet Empty Re: Milanović u Mostaru: Moj posao i dužnost je hrvatski identitet

Post by epikur37 13/7/2021, 10:01

MILANOVIĆ: Funkcija visokog predstavnika je pohabana i potrošena. Ona više nikada neće imati autoritet koji je imala na početku
 13. srpnja 2021.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Milanović u Mostaru: Moj posao i dužnost je hrvatski identitet Empty Re: Milanović u Mostaru: Moj posao i dužnost je hrvatski identitet

Post by epikur37 13/7/2021, 10:01

Ovaj je jači od Dodika....
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Milanović u Mostaru: Moj posao i dužnost je hrvatski identitet Empty Re: Milanović u Mostaru: Moj posao i dužnost je hrvatski identitet

Post by Hektorović 13/7/2021, 12:24

epikur37 wrote:Ovaj je jači od Dodika....

:D :D Nevjerojatno
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Milanović u Mostaru: Moj posao i dužnost je hrvatski identitet Empty Re: Milanović u Mostaru: Moj posao i dužnost je hrvatski identitet

Post by Šandor Winnetou 13/7/2021, 12:35

epikur37 wrote:Ovaj je jači od Dodika....
oduzeti dodi carstvo i zakeljiti ga našmrkanom  milančetu blackboard

_________________
Milanović u Mostaru: Moj posao i dužnost je hrvatski identitet Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

Milanović u Mostaru: Moj posao i dužnost je hrvatski identitet Empty Re: Milanović u Mostaru: Moj posao i dužnost je hrvatski identitet

Post by prckov 13/7/2021, 12:44

to je zokin odgovor na ono 'milovanovicu mrs kuci'

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34127
2014-04-19


Back to top Go down

Milanović u Mostaru: Moj posao i dužnost je hrvatski identitet Empty Re: Milanović u Mostaru: Moj posao i dužnost je hrvatski identitet

Post by epikur37 13/7/2021, 15:10

Hektorović wrote:
epikur37 wrote:Ovaj je jači od Dodika....

:D :D Nevjerojatno

Sjajan je a ima potporu Plenkovića i već jasne pozicije Čovića.

Ovo je rijetko da se ovako dobro posložilo, sad treba šarafiti.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Milanović u Mostaru: Moj posao i dužnost je hrvatski identitet Empty Re: Milanović u Mostaru: Moj posao i dužnost je hrvatski identitet

Post by michaellcmacha 13/7/2021, 15:25

Sovak wrote:
michaellcmacha wrote:
T. wrote:Bogami je zoki u vrlo kratkom vremenu po državničkim izjavama prešišao sve svoje prethodnike koji su došli nakon Prvog...
Plus udara iz svih oružja i oruđa po šarlmišelovim miljeniku...
Još kad bi objasnio svekolikom hrvatskom puku da li mu je mali četnik iz Dvora na Uni Savo Vukelić još uvijek frend za kavicu...


Čisto sumnjam ... Zoka plovi nekim drugim vodama danas.

Ako i jest ... Savo je taj koji plaća kavicu.
Moj frende, ne pišem ja ništa napamet, taj Savo tada kad su pili kavicu nije imao doli za arkanov kostim i za paklu jeftinih cigareta, sada kao kooperant hrvatskih šuma ne zna hoće li u džipa ili u bembaru... Naravno da je kao uzoran mladi četnik od tih silnih para ponešto donirao i drugu Zoletu...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Milanović u Mostaru: Moj posao i dužnost je hrvatski identitet Empty Re: Milanović u Mostaru: Moj posao i dužnost je hrvatski identitet

Post by michaellcmacha 13/7/2021, 15:28

Trebalo je pogledati intervju ološara kod bolkovića, pa kad čuješ njegov osvrt u vezi lustracije, onda sve bude jasnije...
Isti je milje i perković i mustać i josipović i milanović. Da ima imalo razuma u mozgpvima hrvata nikada ti ološari uključujući i mesića ne bi bili ne u pozociji nego u javnom prostoru u bilo kpjoj funkciji

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Milanović u Mostaru: Moj posao i dužnost je hrvatski identitet Empty Re: Milanović u Mostaru: Moj posao i dužnost je hrvatski identitet

Post by Šandor Winnetou 13/7/2021, 15:35

michaellcmacha wrote:Trebalo je pogledati intervju ološara kod bolkovića, pa kad čuješ njegov osvrt u vezi lustracije, onda sve bude jasnije...
Isti je milje i perković i mustać i josipović i milanović. Da ima imalo razuma u mozgpvima hrvata nikada ti ološari uključujući i mesića ne bi bili ne u pozociji nego u javnom prostoru u bilo kpjoj funkciji
:tu :tu :tu

_________________
Milanović u Mostaru: Moj posao i dužnost je hrvatski identitet Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

Milanović u Mostaru: Moj posao i dužnost je hrvatski identitet Empty Re: Milanović u Mostaru: Moj posao i dužnost je hrvatski identitet

Post by Guest 13/7/2021, 23:45

michaellcmacha wrote:
Sovak wrote:
michaellcmacha wrote:
T. wrote:Bogami je zoki u vrlo kratkom vremenu po državničkim izjavama prešišao sve svoje prethodnike koji su došli nakon Prvog...
Plus udara iz svih oružja i oruđa po šarlmišelovim miljeniku...
Još kad bi objasnio svekolikom hrvatskom puku da li mu je mali četnik iz Dvora na Uni Savo Vukelić još uvijek frend za kavicu...


Čisto sumnjam ... Zoka plovi nekim drugim vodama danas.

Ako i jest ... Savo je taj koji plaća kavicu.
Moj frende, ne pišem ja ništa napamet, taj Savo tada kad su pili kavicu nije imao doli za arkanov kostim i za paklu jeftinih cigareta, sada kao kooperant hrvatskih šuma ne zna hoće li u džipa ili u bembaru... Naravno da je kao uzoran mladi četnik od tih silnih para ponešto donirao i drugu Zoletu...

Pa to ti i velim ... nikaj nije kak i prije ... osim nas, a mi smo ostarili.

Drugačija su danas vremena.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milanović u Mostaru: Moj posao i dužnost je hrvatski identitet Empty Re: Milanović u Mostaru: Moj posao i dužnost je hrvatski identitet

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum