ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"Dobio sam uveravanja, nećemo u paketu (sa Srbijom)"

Go down

"Dobio sam uveravanja, nećemo u paketu (sa Srbijom)" Empty "Dobio sam uveravanja, nećemo u paketu (sa Srbijom)"

Post by Serbinho-3 23/6/2021, 06:59

https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2021&mm=06&dd=23&nav_category=167&nav_id=1879645
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26497
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

"Dobio sam uveravanja, nećemo u paketu (sa Srbijom)" Empty Re: "Dobio sam uveravanja, nećemo u paketu (sa Srbijom)"

Post by Serbinho-3 23/6/2021, 07:01

"Ne smemo izneveriti građane zbog političkih i ličnih interesa, mi moramo da služimo građanima i naš pravi put i kolosek je da budemo sledeća članica EU", poručio je Krivokapić.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26497
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

"Dobio sam uveravanja, nećemo u paketu (sa Srbijom)" Empty Re: "Dobio sam uveravanja, nećemo u paketu (sa Srbijom)"

Post by Šandor Winnetou 23/6/2021, 07:17

krivokapić ustaša

_________________
"Dobio sam uveravanja, nećemo u paketu (sa Srbijom)" Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

"Dobio sam uveravanja, nećemo u paketu (sa Srbijom)" Empty Re: "Dobio sam uveravanja, nećemo u paketu (sa Srbijom)"

Post by RayMabus 23/6/2021, 07:20

Ovdje im sve piše , crno na bijelo :

https://hr.m.wikipedia.org/wiki/Pristupanje_Crne_Gore_Europskoj_uniji

Po planu negdje oko 2025 godine, dakle to je malo ipak vremenski daleko da bi mi tu sad nešto komentirali.

Općenito nekog prevelikog otpora članica EU da je prime nema pa sad , sve je na njima.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176336
2014-04-11


Back to top Go down

"Dobio sam uveravanja, nećemo u paketu (sa Srbijom)" Empty Re: "Dobio sam uveravanja, nećemo u paketu (sa Srbijom)"

Post by RayMabus 23/6/2021, 07:33

Države nisu sijamski blizanci osim Srbija - Kosovo pošto ga Srbija svojim nepriznavanjem veže uz sebe. Ovi ostali nemaju veze jedni s drugima, dakle sve je na tebi plus polirička odluka drugih članica dal žele da te uopće prime.

No svakako u najboljem slučaju ovako sad to tek negdje oko 2025 godine ako se šta tu ne odulji pa onda možda nešto kasnije al uglavnom nekog prevelikog otpora članica EU nema.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176336
2014-04-11


Back to top Go down

"Dobio sam uveravanja, nećemo u paketu (sa Srbijom)" Empty Re: "Dobio sam uveravanja, nećemo u paketu (sa Srbijom)"

Post by RayMabus 23/6/2021, 07:51

Imaju 33 poglavlja koja su otvorili dakle rješavaju se a tri su zatvorili.

Sad nema to puno smisla komentirat je tek kad 2/3 poglavlja zatvore a to su uvik lakši e onda ih čeka ovih 1/3 teži i tu se obično malo zapinje.

Nisan Nostradamus. Ne znam kad će oni to sve zatvoriti, nemam čarobnu kuglu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176336
2014-04-11


Back to top Go down

"Dobio sam uveravanja, nećemo u paketu (sa Srbijom)" Empty Re: "Dobio sam uveravanja, nećemo u paketu (sa Srbijom)"

Post by RayMabus 23/6/2021, 07:56

Nisam baš siguran jel se ovo odnosilo na Srbiju ili općenito jer Albanija i Makedonija su blokirane od Nizozemske i Francuske pa prije da se to odnosi na to da im je Francuska rekla da ako sve rješe da neće oni čekat Albaniju da ona rješi svoje.

Prije da se na to mislilo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176336
2014-04-11


Back to top Go down

"Dobio sam uveravanja, nećemo u paketu (sa Srbijom)" Empty Re: "Dobio sam uveravanja, nećemo u paketu (sa Srbijom)"

Post by RayMabus 23/6/2021, 07:59

U prevodu :

Vratiš Hrvatskoj školski brod Jadran i odustaneš od pretenzija na njeno teriorijalno more i dva pečata i ti su EU i nećeš čekat Albaniju u paketu da te prime.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176336
2014-04-11


Back to top Go down

"Dobio sam uveravanja, nećemo u paketu (sa Srbijom)" Empty Re: "Dobio sam uveravanja, nećemo u paketu (sa Srbijom)"

Post by Serbinho-3 23/6/2021, 08:00

EU je do daljneg zatvorena by Makron. 
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26497
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

"Dobio sam uveravanja, nećemo u paketu (sa Srbijom)" Empty Re: "Dobio sam uveravanja, nećemo u paketu (sa Srbijom)"

Post by RayMabus 23/6/2021, 08:02

Serbinho-3 wrote:EU je do daljneg zatvorena by Makron. 
Nije. Pustit ćemo mi Crnu Goru kad ona dva uvjeta ispuni.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176336
2014-04-11


Back to top Go down

"Dobio sam uveravanja, nećemo u paketu (sa Srbijom)" Empty Re: "Dobio sam uveravanja, nećemo u paketu (sa Srbijom)"

Post by RayMabus 23/6/2021, 08:09

Oba su ta dva pitanja vojna : školski brod Jadran i kontrola otvorenog mora ispred Boke Kotorske.

Sad kako u njih postoji ta ruska struja onda su oni manje pouzdani od Hrvatske dakle to moraš pustit i ulaziš a ovi drugi nek čekaju. Šta ću in ja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176336
2014-04-11


Back to top Go down

"Dobio sam uveravanja, nećemo u paketu (sa Srbijom)" Empty Re: "Dobio sam uveravanja, nećemo u paketu (sa Srbijom)"

Post by RayMabus 23/6/2021, 08:14

Te dvi točke su također skrivene među ovih 30 poglavlja koje moraju zatvoriti pa onda dakle to napraviš i ekspresno ulaziš i gotovo. Ovi ostali nek čekaju dok im se Francuska i Nizozemska smiluju a tko to zna kad će to biti.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176336
2014-04-11


Back to top Go down

"Dobio sam uveravanja, nećemo u paketu (sa Srbijom)" Empty Re: "Dobio sam uveravanja, nećemo u paketu (sa Srbijom)"

Post by RayMabus 23/6/2021, 09:09

Makedoniju i Albaniju jučer odbili

https://balkans.aljazeera.net/videos/2021/6/22/s-makedonija-i-albanija-bez-zelenog-svjetla-za-pristupne-pregovore-sa-eu

A mislim da je zbog ovoga on reka da im je dano obećanje da ih se neće vezati u paketu s ovima. Šta se mene tiče neće. Nek ono ispune i udrit ćemo pečat i amo ća dalje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176336
2014-04-11


Back to top Go down

"Dobio sam uveravanja, nećemo u paketu (sa Srbijom)" Empty Re: "Dobio sam uveravanja, nećemo u paketu (sa Srbijom)"

Post by Serbinho-3 23/6/2021, 13:04

RayMabus wrote:Makedoniju i Albaniju jučer odbili

https://balkans.aljazeera.net/videos/2021/6/22/s-makedonija-i-albanija-bez-zelenog-svjetla-za-pristupne-pregovore-sa-eu

A mislim da je zbog ovoga on reka da im je dano obećanje da ih se neće vezati u paketu s ovima. Šta se mene tiče neće. Nek ono ispune i udrit ćemo pečat i amo ća dalje.

Ne znam na koga je mislio, jer je rekao Srbija. Realno znaju i oni da od EU nema nista, narocito oni, koji su na nivou Kosova, raspad prica. Imaju podeljeno drustvo, takodje i neuredjeno. Onda kao da steknes neki politicki poen, jer ti se klima fotelja, ajde da spustis Srbiju i sebe preko iste izdignes. Tako nesto imas svuda okolo, neko nekoga etiketira budalom, cime leci osecaj nesigurnosti i pokusava da zauzme dominantnu poziciju u drustvu preko ledja drugih. CG je raspad prica, bankrot, nerealan je njihov ulazak. Nemaju ni vakcine. Balkansko proseravanje, mi ovo, mi ono, realnost raspad.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26497
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

"Dobio sam uveravanja, nećemo u paketu (sa Srbijom)" Empty Re: "Dobio sam uveravanja, nećemo u paketu (sa Srbijom)"

Post by RayMabus 23/6/2021, 20:28

Nije rekao Srbija. To su tamo mediji u Srbiji ubacili u zagrade.

To se odnosi na sve al cilja na to da ne čekaju Albance.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176336
2014-04-11


Back to top Go down

"Dobio sam uveravanja, nećemo u paketu (sa Srbijom)" Empty Re: "Dobio sam uveravanja, nećemo u paketu (sa Srbijom)"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum