ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Komšić opet raspiruje mržnju protiv Hrvatske : Izrazito mi je drago šta su košarkašice BiH pobijedile Hrvatsku

Go down

Komšić opet raspiruje mržnju protiv Hrvatske : Izrazito mi je drago šta su košarkašice BiH pobijedile Hrvatsku Empty Komšić opet raspiruje mržnju protiv Hrvatske : Izrazito mi je drago šta su košarkašice BiH pobijedile Hrvatsku

Post by RayMabus Mon 21 Jun - 20:20

;


https://www.klix.ba/vijesti/bih/komsic-nije-bilo-sumnje-da-ce-kosarkasice-bih-savladati-hrvatsku-ucinile-su-nas-ponosnim/210621145

De odjebi i prestani skupljat poene na mržnji prema Hrvatima koje navodno predstavljaš.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175845
2014-04-11


Back to top Go down

Komšić opet raspiruje mržnju protiv Hrvatske : Izrazito mi je drago šta su košarkašice BiH pobijedile Hrvatsku Empty Re: Komšić opet raspiruje mržnju protiv Hrvatske : Izrazito mi je drago šta su košarkašice BiH pobijedile Hrvatsku

Post by omni Mon 21 Jun - 20:28

Ma pusti, takav je samo kad popije.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Komšić opet raspiruje mržnju protiv Hrvatske : Izrazito mi je drago šta su košarkašice BiH pobijedile Hrvatsku Empty Re: Komšić opet raspiruje mržnju protiv Hrvatske : Izrazito mi je drago šta su košarkašice BiH pobijedile Hrvatsku

Post by RayMabus Mon 21 Jun - 20:29

Ljigav do bola.

Niti ti šta imaš s košarkom niti s njihovim uspjehom al si odma snimimo da možeš dobit glasove muslimanski nacionalista u Federaciji trljajući sol na ranu Hrvatskoj.

Neka ti je ovi danas reka da RS neće u NATO :

https://www.klix.ba/vijesti/bih/sarovic-najbolje-rjesenje-za-bih-je-vojna-neutralnost/210621128
RayMabus
RayMabus

Posts : 175845
2014-04-11


Back to top Go down

Komšić opet raspiruje mržnju protiv Hrvatske : Izrazito mi je drago šta su košarkašice BiH pobijedile Hrvatsku Empty Re: Komšić opet raspiruje mržnju protiv Hrvatske : Izrazito mi je drago šta su košarkašice BiH pobijedile Hrvatsku

Post by RayMabus Mon 21 Jun - 20:32

omni wrote:Ma pusti, takav je samo kad popije.
Pa šta ću ga pustiti. Ljigav je do bola.

Osobno san gleda BiH u kvalifikacijama i navija za njih. Nije mi uopće mrsko šta su dobile ( imaju Jones s Kariba ) i sve ok al kad čujem ovoga ljigavca kako se javlja i koristi to da širi mržnju protiv Hrvatske kako bi pokupio nacionalističke glasove islamskih fundamentalsta , dobijem osip.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175845
2014-04-11


Back to top Go down

Komšić opet raspiruje mržnju protiv Hrvatske : Izrazito mi je drago šta su košarkašice BiH pobijedile Hrvatsku Empty Re: Komšić opet raspiruje mržnju protiv Hrvatske : Izrazito mi je drago šta su košarkašice BiH pobijedile Hrvatsku

Post by RayMabus Mon 21 Jun - 20:47

Čak ni Izetbegović se nije spustio tako nisko kao ovaj. Čestitao je ženskoj reprezentaciji BiH i to je to.

https://www.klix.ba/vijesti/bih/izetbegovic-o-kosarkasicama-bih-ponosni-smo-na-vase-znanje-zalaganje-i-zajednistvo/210621148

Ovaj Komšić , to je jedno govno neviđeno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175845
2014-04-11


Back to top Go down

Komšić opet raspiruje mržnju protiv Hrvatske : Izrazito mi je drago šta su košarkašice BiH pobijedile Hrvatsku Empty Re: Komšić opet raspiruje mržnju protiv Hrvatske : Izrazito mi je drago šta su košarkašice BiH pobijedile Hrvatsku

Post by Hektorović Mon 21 Jun - 20:50

RayMabus wrote:
omni wrote:Ma pusti, takav je samo kad popije.
Pa šta ću ga pustiti. Ljigav je do bola.

Osobno san gleda BiH u kvalifikacijama i navija za njih. Nije mi uopće mrsko šta su dobile ( imaju Jones s Kariba ) i sve ok al kad čujem ovoga ljigavca kako se javlja i koristi to da širi mržnju protiv Hrvatske kako bi pokupio nacionalističke glasove islamskih fundamentalsta , dobijem osip.

90% tima su BiH Srpkinje i Hrvatice, a ne nacija netalentirana za sport i sa sve manjim ženskim pravima.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26372
2018-04-10


Back to top Go down

Komšić opet raspiruje mržnju protiv Hrvatske : Izrazito mi je drago šta su košarkašice BiH pobijedile Hrvatsku Empty Re: Komšić opet raspiruje mržnju protiv Hrvatske : Izrazito mi je drago šta su košarkašice BiH pobijedile Hrvatsku

Post by RayMabus Mon 21 Jun - 20:54

Uglavnom. Znam za Maricu Gajić.

https://www.aa.com.tr/ba/sport/izbor-najboljeg-sportiste-bih-miralem-pjani%C4%87-i-marica-gaji%C4%87-dobitnici-priznanja-za-2020-godinu/2076855

A nije to poanta nego ovaj Komšić i njegova ljigavost i širenje mržnje prema Hrvatskoj i Hrvatima u BiH da dobije muslimanske nacionalističke glasove u Federaciji BiH a nit veze s košarkom ima a nit s njihovim uspjehom.

Do bola je ljigav.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175845
2014-04-11


Back to top Go down

Komšić opet raspiruje mržnju protiv Hrvatske : Izrazito mi je drago šta su košarkašice BiH pobijedile Hrvatsku Empty Re: Komšić opet raspiruje mržnju protiv Hrvatske : Izrazito mi je drago šta su košarkašice BiH pobijedile Hrvatsku

Post by abraham Mon 21 Jun - 21:06

Samo da podsjetim niska cela da je kockoglavi bio mentor i glavni suport pri prvom izboru Komsica za clana predsjednistva ispred Hrvata u BiH. To nikada ne zaboraviti. To uvijek treba uzeti kao polaznu tocku. Sve ostalo je samo glasna glazba , balonchichi, bljeskalice supkanje nogama i sl. Tom kampanjom i izborom je definitivno pokopan Hrvatski narod u BiH. Ovo sve od tada je samo mrcvarenje, koprcanje i odgadjanje neodgodivog. 
 Inace, cestitke curama iz BiH na pobjedi.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14042
2014-04-14


Back to top Go down

Komšić opet raspiruje mržnju protiv Hrvatske : Izrazito mi je drago šta su košarkašice BiH pobijedile Hrvatsku Empty Re: Komšić opet raspiruje mržnju protiv Hrvatske : Izrazito mi je drago šta su košarkašice BiH pobijedile Hrvatsku

Post by RayMabus Tue 22 Jun - 12:32

Hajrudin Prolić , glasnogovornik ženske košarkaške reprezentacije BiH o Komšiću



https://avaz.ba/vijesti/bih/660935/komsic-odbio-pomoci-kosarkasicama-a-sada-trci-da-cestita

Ma bravo sine neka si ga prokazao ljigavca jednoga najobičnijega pred cijelom državom.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175845
2014-04-11


Back to top Go down

Komšić opet raspiruje mržnju protiv Hrvatske : Izrazito mi je drago šta su košarkašice BiH pobijedile Hrvatsku Empty Re: Komšić opet raspiruje mržnju protiv Hrvatske : Izrazito mi je drago šta su košarkašice BiH pobijedile Hrvatsku

Post by Hektorović Tue 22 Jun - 13:29

Komšić odbio pomoći košarkašicama a sada trči da čestita
[url=safari-reader://avaz.ba/media/2021/06/22/1534899/thumbs/873x400.jpg]Komšić opet raspiruje mržnju protiv Hrvatske : Izrazito mi je drago šta su košarkašice BiH pobijedile Hrvatsku 873x400[/url]
Hajrudin Prolić, glasnogovornik ženske košarkaške reprezentacije BiH, komentirao je čestitke političara na velikom uspjehu i plasmanu u četvrtfinale Eurobasketa. 
Prolić je u razgovoru sa novinarkom N1 kazao da posebno iritiraju čestitke pojedinih političara koji su odbili da finansijski podrže reprezentaciju BiH. 
Na insistiranje da kaže o kome se radi, Prolić je naveo da se ženska košarkaška reprezentacija, između ostalih, obratila i kabinetu Željka Komšića, člana Predsjedništva BiH ali je naišla na negativan odgovor. 
Prolić je dodao da je bilo mnogo političara kojima su se obratili a da su naišli na zid, te da nije bilo podrške lokalnih zajednica, pripreme za Eurobasket se ne bi mogle ni održati. 
Mediji su objavili da je pomoć reprezentaciji odbila i federalna ministrica kulture i sporta Zora Dujmović.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26372
2018-04-10


Back to top Go down

Komšić opet raspiruje mržnju protiv Hrvatske : Izrazito mi je drago šta su košarkašice BiH pobijedile Hrvatsku Empty Re: Komšić opet raspiruje mržnju protiv Hrvatske : Izrazito mi je drago šta su košarkašice BiH pobijedile Hrvatsku

Post by max123 Tue 22 Jun - 13:59

po čemu je on Hrvat?do početka rata najveći dio bosanskih katolika(sve iznad kupresa) nije imalo nikakav ili jako slab osjećaj hrvatske pripadnosti.to je činjenica...
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Komšić opet raspiruje mržnju protiv Hrvatske : Izrazito mi je drago šta su košarkašice BiH pobijedile Hrvatsku Empty Re: Komšić opet raspiruje mržnju protiv Hrvatske : Izrazito mi je drago šta su košarkašice BiH pobijedile Hrvatsku

Post by epikur37 Tue 22 Jun - 18:09

max123 wrote:po čemu je on Hrvat?do početka rata najveći dio bosanskih katolika(sve iznad kupresa) nije imalo nikakav ili jako slab osjećaj hrvatske pripadnosti.to je činjenica...
jeste samo vi hercegovački ustaše ste hrvati :D

ZDS...

pravašijo i bogu si teška  a posebno hercegovačka pravošijo :)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Komšić opet raspiruje mržnju protiv Hrvatske : Izrazito mi je drago šta su košarkašice BiH pobijedile Hrvatsku Empty Re: Komšić opet raspiruje mržnju protiv Hrvatske : Izrazito mi je drago šta su košarkašice BiH pobijedile Hrvatsku

Post by max123 Tue 22 Jun - 19:12

epikur37 wrote:
max123 wrote:po čemu je on Hrvat?do početka rata najveći dio bosanskih katolika(sve iznad kupresa) nije imalo nikakav ili jako slab osjećaj hrvatske pripadnosti.to je činjenica...
jeste samo vi hercegovački ustaše ste hrvati :D

ZDS...

pravašijo i bogu si teška  a posebno hercegovačka pravošijo :)
ja sam prije rata kumovao sa malim milijunom bosančerosa,i daleko najveći dio se je nacionalno baš tako predstavljao:"bosanskim katolicima"!.ja lagati bome neću,niti to znam...
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Komšić opet raspiruje mržnju protiv Hrvatske : Izrazito mi je drago šta su košarkašice BiH pobijedile Hrvatsku Empty Re: Komšić opet raspiruje mržnju protiv Hrvatske : Izrazito mi je drago šta su košarkašice BiH pobijedile Hrvatsku

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum