ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"Džej Leno taj koji je ubio Yuga",

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

"Džej Leno taj koji je ubio Yuga", - Page 2 Empty Re: "Džej Leno taj koji je ubio Yuga",

Post by niels Mon 14 Jun - 20:48

Uvijek sam sumnjao da je Zastava radila aute ispred svojeg vremena.

Naime, toliko su bili podupravljivi da su morali biti pripremljeni na autonomiju.

Moreš motat do sudnjeg dana, stiskat kuplung, za kočnice da se ne zblokiraju moraš ih odstiskat u određenoj sekvenci da se uopće aktiviraju…kaj nije bila i garancija da se ne bu smjesta odmah opet zblokirale..

To je bil avangarda, sam su ih prerano dopeljali na cestu. Danas bi bili apsolutni hit!

niels

Posts : 4793
2021-04-26


Back to top Go down

"Džej Leno taj koji je ubio Yuga", - Page 2 Empty Re: "Džej Leno taj koji je ubio Yuga",

Post by niels Mon 14 Jun - 20:53

Ono…voziš i pregovaraš s autom, reagira na komande ak upališ/ugasiš žmigavce, nagneš se u sjedalu naglo udesno i opališ laktom u sirenu.

Onda moreš prebaciti u brzinu…
niels
niels

Male
Posts : 4793
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

"Džej Leno taj koji je ubio Yuga", - Page 2 Empty Re: "Džej Leno taj koji je ubio Yuga",

Post by Serbinho-3 Mon 14 Jun - 21:58

Eto, ameri sada tvrde da je Extra auto. Skuplji od SL klase. Ja sam za malo uleteo u jedan metalik zeleni 500 SL na Western Aveniji, povise Lawrence Avenije u Cijagu. Bela koza, 49.000$ polovan, kreda. Sreca da nisam. Sada je Yugo skuplji od takvog, odrzavanje je skupo i nece niko. Yugo je gradski auto, ali seljaci to nisu znali. Onda Leno pametuje i eto. Dobar je za parking, ne zagadjuje, 1.3 valjda. Tamo Golf nije najmanji ispod 2.0, standard 2.5, petak. 924 nije Porsche, Audijev motor Jeste, ali... Onaj isto 968 Cabrio se napalio da uzmem, bio crni u Nju Dzersiju, tj. Njujork, preko Hadsona odmah, 10.000$ polovan. Fino je izgledao, to nije kako sam mislio naslednik 928, jer je buljav kao i on, vec 944, nesto miksovali, ne znaju ni oni. Svw je to skupo za odrzavanje i to se u USA ne isplati, cim istekne garancija, otarasi se, neka sisaju budale ko ovce.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26521
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

"Džej Leno taj koji je ubio Yuga", - Page 2 Empty Re: "Džej Leno taj koji je ubio Yuga",

Post by Brain32 Mon 14 Jun - 22:16

marcellus wrote:, each selling for as little as $4400.
Haha pa tko je to kupio, tak su negdje išli Civic modeli, možda čak i legendarni CRX...
Brain32
Brain32

Male
Posts : 1394
2014-04-15


Back to top Go down

"Džej Leno taj koji je ubio Yuga", - Page 2 Empty Re: "Džej Leno taj koji je ubio Yuga",

Post by marcellus Tue 15 Jun - 4:58

niels wrote:Uvijek sam sumnjao da je Zastava radila aute ispred svojeg vremena.

Naime, toliko su bili podupravljivi da su morali biti pripremljeni na autonomiju.

Moreš motat do sudnjeg dana, stiskat kuplung, za kočnice da se ne zblokiraju moraš ih odstiskat u određenoj sekvenci da se uopće aktiviraju…kaj nije bila i garancija da se ne bu smjesta odmah opet zblokirale..

To je bil avangarda, sam su ih prerano dopeljali na cestu. Danas bi bili apsolutni hit!

istina, ja sam nekidan pisao da nikad nisam razbio auto, ali dijelom je to i zasluga toga što sam učio vozit na stojadinu. I vozio ga par godina.

Ko je na tome naučio vozit, a naročito šaltat i kočit, svaki drugi auto mu je bio ko da vozi sam.

_________________
"Džej Leno taj koji je ubio Yuga", - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


niels likes this post

Back to top Go down

"Džej Leno taj koji je ubio Yuga", - Page 2 Empty Re: "Džej Leno taj koji je ubio Yuga",

Post by marcellus Tue 15 Jun - 4:59

niels wrote:Ono…voziš i pregovaraš s autom, reagira na komande ak upališ/ugasiš žmigavce, nagneš se u sjedalu naglo udesno i opališ laktom u sirenu.

Onda moreš prebaciti u brzinu…
:D

je tak nekak ga se i ja sjećam

_________________
"Džej Leno taj koji je ubio Yuga", - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

"Džej Leno taj koji je ubio Yuga", - Page 2 Empty Re: "Džej Leno taj koji je ubio Yuga",

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum