ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Komšić odgovorio Milanoviću: Teško antinato i antievropski standardi zvaničnika iz Hrvatske mogu zaustaviti interes NATO-a

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Komšić odgovorio Milanoviću: Teško antinato i antievropski standardi zvaničnika iz Hrvatske mogu zaustaviti interes NATO-a - Page 2 Empty Re: Komšić odgovorio Milanoviću: Teško antinato i antievropski standardi zvaničnika iz Hrvatske mogu zaustaviti interes NATO-a

Post by RayMabus Mon 14 Jun - 14:38

sitting_bull wrote:kao što su radikalni kršćanski popovi uveli inkviziciju, tako su i radikalni islamski popovi zloporabili pojam džihada.

isto zlo, drugo pakiranje.

p.s.  samoproglašenom anđeoskom hijerarhijom.
nešto kao sao krajina, mentalna izmišljotina.
Inkvizicija nije aramejski naziv za jednu od religijskih obveza u kršćanstvu.

Odrasla si osoba , ne pravi se blesav.

PS ; Ako ti smetaju moje uzvišene titule znaš kako se kaže ; samo ego može biti uvrijeđen.

Navikni se da su demoni anđeoska hijerarhija i da će ti bockati ego. Tako duhovno rasteš kad ti nešto više ne smeta nego se tome slatko nasmiješ i odmahneš rukom. Smijeh je visoka razina opstanka.

RayMabus

Posts : 177356
2014-04-11


Back to top Go down

Komšić odgovorio Milanoviću: Teško antinato i antievropski standardi zvaničnika iz Hrvatske mogu zaustaviti interes NATO-a - Page 2 Empty Re: Komšić odgovorio Milanoviću: Teško antinato i antievropski standardi zvaničnika iz Hrvatske mogu zaustaviti interes NATO-a

Post by sitting_bull Mon 14 Jun - 14:58

RayMabus wrote:
sitting_bull wrote:kao što su radikalni kršćanski popovi uveli inkviziciju, tako su i radikalni islamski popovi zloporabili pojam džihada.

isto zlo, drugo pakiranje.

p.s.  samoproglašenom anđeoskom hijerarhijom.
nešto kao sao krajina, mentalna izmišljotina.
Inkvizicija nije aramejski naziv za jednu od religijskih obveza u kršćanstvu.

Odrasla si osoba , ne pravi se blesav.

PS ; Ako ti smetaju moje uzvišene titule znaš kako se kaže ; samo ego može biti uvrijeđen.

Navikni se da su demoni anđeoska hijerarhija i da će ti bockati ego. Tako duhovno rasteš kad ti nešto više ne smeta nego se tome slatko nasmiješ i odmahneš rukom. Smijeh je visoka razina opstanka.
nije niti džihad naziv za nasilne metode koje radikalne skupine koje ne razumiju božje poruke koriste kako bi nametale svoje ideje i svoje viđenje islama.
džihad je sintagma koja u osnovi potiče na razumijevanje i ljubav među ljudima, kao boriti ću se za mir, za jednakost među ljudima i slično.
nije božja poruka: ubijajanje je opravdano ako se to vama čini, ili vi mislite kako je ubijanje način prisiliti druge da budu vaši podanici.
božja je poruka ljubav i kod islama i kod kršćanstva.

ljudske aktivnosti suprotne toj poruci su posljedica zastranjivanja i radikalizma, ili poremećenosti uma.

u tom kontekstu prihvaćam i tvoje demone kao fiktivni modus vivendi takvih i tebi sličnih, ništa više.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11153
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Komšić odgovorio Milanoviću: Teško antinato i antievropski standardi zvaničnika iz Hrvatske mogu zaustaviti interes NATO-a - Page 2 Empty Re: Komšić odgovorio Milanoviću: Teško antinato i antievropski standardi zvaničnika iz Hrvatske mogu zaustaviti interes NATO-a

Post by RayMabus Mon 14 Jun - 15:04

Isus ; Ne bacajte biserje pred svinje.

Ti si u ovoj rečenici svinja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177356
2014-04-11


Back to top Go down

Komšić odgovorio Milanoviću: Teško antinato i antievropski standardi zvaničnika iz Hrvatske mogu zaustaviti interes NATO-a - Page 2 Empty Re: Komšić odgovorio Milanoviću: Teško antinato i antievropski standardi zvaničnika iz Hrvatske mogu zaustaviti interes NATO-a

Post by sitting_bull Mon 14 Jun - 15:12

RayMabus wrote:Isus ; Ne bacajte biserje pred svinje.

Ti si u ovoj rečenici svinja.
važno je da nisam svinja u rečenici u kojoj isus govori.

za tvoje mi je rečenice svejedno.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11153
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Komšić odgovorio Milanoviću: Teško antinato i antievropski standardi zvaničnika iz Hrvatske mogu zaustaviti interes NATO-a - Page 2 Empty Re: Komšić odgovorio Milanoviću: Teško antinato i antievropski standardi zvaničnika iz Hrvatske mogu zaustaviti interes NATO-a

Post by RayMabus Mon 14 Jun - 15:15

Da ti ja miljardu puta objasnim da je Muhamed u početku bio visoko duhovna osoba koja je skrenila na stranu tame jer je mačem širio svoju religiju i da je on njima uzor i da će se po tom modelu ravnati te da đihad znači i obrana islama pri čemu u to spada i vrijeđanje proroka pa se oni uvrijede i postanu agresivni i mogu ubiti drugu osobu.

Dobro jel to ima veze s duhovnošću ?

Nema. E pa kao što rekoh : radujem se idućem islamističkom ( ne islamskom nego islamističkom dakle radikalizirani muslimani i ogranak islama ) napadu u zapadnoj Europi kako bi islam kao takav ( jer je temelj tog islamizma pošto na nečemu mora nicat ) bio prepoznat kao kolektivna prijetnja opstanku drugima te konačno da se islam ( ne ljudi jer su muslimani ili dolaze iz takve obitelji ) izbriši iz Bosne i sa Balkana.



Jel ti još nešto nije jasno ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 177356
2014-04-11


Back to top Go down

Komšić odgovorio Milanoviću: Teško antinato i antievropski standardi zvaničnika iz Hrvatske mogu zaustaviti interes NATO-a - Page 2 Empty Re: Komšić odgovorio Milanoviću: Teško antinato i antievropski standardi zvaničnika iz Hrvatske mogu zaustaviti interes NATO-a

Post by sitting_bull Mon 14 Jun - 15:26

rekoh: za tvoje mi je rečenice svejedno.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11153
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Komšić odgovorio Milanoviću: Teško antinato i antievropski standardi zvaničnika iz Hrvatske mogu zaustaviti interes NATO-a - Page 2 Empty Re: Komšić odgovorio Milanoviću: Teško antinato i antievropski standardi zvaničnika iz Hrvatske mogu zaustaviti interes NATO-a

Post by RayMabus Mon 14 Jun - 15:27

sitting_bull wrote:rekoh: za tvoje mi je rečenice svejedno.
Moje ?

Nisi nikad čuo ono : Anđeli su glasnici Bogova.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177356
2014-04-11


Back to top Go down

Komšić odgovorio Milanoviću: Teško antinato i antievropski standardi zvaničnika iz Hrvatske mogu zaustaviti interes NATO-a - Page 2 Empty Re: Komšić odgovorio Milanoviću: Teško antinato i antievropski standardi zvaničnika iz Hrvatske mogu zaustaviti interes NATO-a

Post by RayMabus Mon 14 Jun - 15:30

Nisu moje pajdo.

Da bi civilizacija mogla duhovno napredovati mora se osloboditi okova religija i pojedinac mora razmišljati svojom glavom.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177356
2014-04-11


Back to top Go down

Komšić odgovorio Milanoviću: Teško antinato i antievropski standardi zvaničnika iz Hrvatske mogu zaustaviti interes NATO-a - Page 2 Empty Re: Komšić odgovorio Milanoviću: Teško antinato i antievropski standardi zvaničnika iz Hrvatske mogu zaustaviti interes NATO-a

Post by RayMabus Mon 14 Jun - 16:00

Blago meni kad su to moje riči. lol!

Nisan ja baš toliko inteligentan a ni dobar koliko ti misliš.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177356
2014-04-11


Back to top Go down

Komšić odgovorio Milanoviću: Teško antinato i antievropski standardi zvaničnika iz Hrvatske mogu zaustaviti interes NATO-a - Page 2 Empty Re: Komšić odgovorio Milanoviću: Teško antinato i antievropski standardi zvaničnika iz Hrvatske mogu zaustaviti interes NATO-a

Post by RayMabus Mon 14 Jun - 16:06

RayMabus wrote:Da ti ja miljardu puta objasnim da je Muhamed u početku bio visoko duhovna osoba koja je skrenila na stranu tame jer je mačem širio svoju religiju i da je on njima uzor i da će se po tom modelu ravnati te da đihad znači i obrana islama pri čemu u to spada i vrijeđanje proroka pa se oni uvrijede i postanu agresivni i mogu ubiti drugu osobu.

Dobro jel to ima veze s duhovnošću ?

Nema. E pa kao što rekoh : radujem se idućem islamističkom ( ne islamskom nego islamističkom dakle radikalizirani muslimani i ogranak islama ) napadu u zapadnoj Europi kako bi islam kao takav ( jer je temelj tog islamizma pošto na nečemu mora nicat ) bio prepoznat kao kolektivna prijetnja opstanku drugima te konačno da se islam ( ne ljudi jer su muslimani ili dolaze iz takve obitelji ) izbriši iz Bosne i sa Balkana.



Jel ti još nešto nije jasno ?
To su univerzalne poruke samo nekome ih je ovdje teško dešifrirati jer nisam ubacio opširno sve religije nego izvukao jednu i pokazao di je greška u sustavu.

Cijeli gornji tekst kad prevedeš u jednu rečenicu glasi : Čovječanstvo se mora osloboditi okova ( šta ne znači da su same religije po sebi zlo jer ima u njima i nešto dobro jer da nije tako ne bi se uhvatile među širokim masama uopće al postoje i okovi duhovni u njijovim tekstualnim objašnjenjima nekih stvari ) religija i okrenit se duhovnosti ( šta podrazumijeva pod automatski da pojedinac razmišlja svojom glavom al pošto to mnogi ne povezuju onda moram to i posebno napisat ) i počme razmišljati svojom glavom.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177356
2014-04-11


Back to top Go down

Komšić odgovorio Milanoviću: Teško antinato i antievropski standardi zvaničnika iz Hrvatske mogu zaustaviti interes NATO-a - Page 2 Empty Re: Komšić odgovorio Milanoviću: Teško antinato i antievropski standardi zvaničnika iz Hrvatske mogu zaustaviti interes NATO-a

Post by RayMabus Mon 14 Jun - 16:10

A inače : dvije glave su pametnije od jedne.

Pa koji put dobro i poslušati drugoga npr mene pa malo razmisliti sam jel to točno , ima li to smisla i jel za tebe to ispravno i/ili istinito.

Ukratko : odvaži sam. Imaš analitički um. On nikada ne griješi.

Znam da ne griješi. Bog ti ga je dao. Radi ko sat nepogrešivo točno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177356
2014-04-11


Back to top Go down

Komšić odgovorio Milanoviću: Teško antinato i antievropski standardi zvaničnika iz Hrvatske mogu zaustaviti interes NATO-a - Page 2 Empty Re: Komšić odgovorio Milanoviću: Teško antinato i antievropski standardi zvaničnika iz Hrvatske mogu zaustaviti interes NATO-a

Post by Guest Mon 14 Jun - 19:28

sitting_bull wrote:
RayMabus wrote:
abraham wrote:Gdje je Komsic bio tih dana????

https://www.dnevno.hr/domovina/koban-dan-za-hrvate-srednje-bosne-pripadnici-zloglasnog-muslimanskog-mos-a-ubijali-sve-redom-1758490/
Zato se radujem svakom novom islamističkom napadu na tlu zapadne Europe. Kad islam bude prepoznat kao kolektivna opasnost onda će to smeće biti počišćeno i iz Bosne i Balkana.
pazi što želiš.

islam je svjetska konfesija koja zavređuje poštovanje na najvišem nivou.

ovo je isto kao da si kazao kako je kršćanstvo smeće jer je imalo inkviziciju.

uključi mozak ako ga imaš.


Zaslužuju biti istrijebljeni do korijena.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Komšić odgovorio Milanoviću: Teško antinato i antievropski standardi zvaničnika iz Hrvatske mogu zaustaviti interes NATO-a - Page 2 Empty Re: Komšić odgovorio Milanoviću: Teško antinato i antievropski standardi zvaničnika iz Hrvatske mogu zaustaviti interes NATO-a

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum