ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tko je Damir Vandjelic prvi nestranacki kandidat za mandatara?

Go down

Tko je Damir Vandjelic prvi nestranacki kandidat za mandatara? Empty Tko je Damir Vandjelic prvi nestranacki kandidat za mandatara?

Post by vuksadinare Wed 23 Dec - 7:46

[size=63]Kako pise Maxportal.hr i jos neki portali,Damir Vandjelic je najizgledniji kandidat za prvog covjeka Vlade Republike Hrvatske.Damir Vandjelic je diplomirani inzinjer strojarstva i brodogradnje,uspjesni investicijski menadzer Adris grupe,spada medju Top 10 menadjera u Hrvatskoj,dobitnik medjunarodnih priznanja za uspjesan rad u gospodarstvu i na kraju branitelj,logoras koji je zarobljen u Hrvatskoj Kostajnici 12.rujna.1991 kao pripadnik mup-a.Boravio sest mjeseci u glinskom logoru pretrpivsi strasne torture i mucenja,razmjenjen medju posljednjima.[/size]
[size=63]i[/size]
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99162
2015-09-08


Back to top Go down

Tko je Damir Vandjelic prvi nestranacki kandidat za mandatara? Empty Re: Tko je Damir Vandjelic prvi nestranacki kandidat za mandatara?

Post by vuksadinare Wed 23 Dec - 7:47

Kakva biografija..zoki i karamarko se u rupu mogu sakrit
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99162
2015-09-08


Back to top Go down

Tko je Damir Vandjelic prvi nestranacki kandidat za mandatara? Empty Re: Tko je Damir Vandjelic prvi nestranacki kandidat za mandatara?

Post by abraham Wed 23 Dec - 7:48

Treba staviti onoga sta je savjetnik engleske kraljice, predsjednika USA, Brazila, Argentine i sl. Onoga sta nema ni punu srednju skolsku naobrazbu...... Pola je DNRH svrsavalo na genijaca te.....

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14091
2014-04-14


Back to top Go down

Tko je Damir Vandjelic prvi nestranacki kandidat za mandatara? Empty Re: Tko je Damir Vandjelic prvi nestranacki kandidat za mandatara?

Post by Regoč Wed 23 Dec - 7:48

Sad će Steva Alfi i Lažljiva Maja naći neku aferu, sigurno je prešao na crveno, a nisu ga srušili na pod.

_________________
Tko je Damir Vandjelic prvi nestranacki kandidat za mandatara? Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Tko je Damir Vandjelic prvi nestranacki kandidat za mandatara? Empty Re: Tko je Damir Vandjelic prvi nestranacki kandidat za mandatara?

Post by Regoč Wed 23 Dec - 7:49

abraham wrote:Treba staviti onoga sta je savjetnik engleske kraljice, predsjednika USA, Brazila, Argentine i sl. Onoga sta nema ni punu srednju skolsku naobrazbu...... Pola je DNRH svrsavalo na genijaca te.....
Onog što je bio kod Ace Face?

_________________
Tko je Damir Vandjelic prvi nestranacki kandidat za mandatara? Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Tko je Damir Vandjelic prvi nestranacki kandidat za mandatara? Empty Re: Tko je Damir Vandjelic prvi nestranacki kandidat za mandatara?

Post by vuksadinare Wed 23 Dec - 7:49

Ne bi smjelo bit nikakvih primjedbi na njwgovu biografiju sa svih strana...skolovan,uspjesni gospodarstvenik te branitelj ali ne sa pricuvnih polozaja i minken bojni i jos povrh svega mucenik logoras..pokrio sva polja
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99162
2015-09-08


Back to top Go down

Tko je Damir Vandjelic prvi nestranacki kandidat za mandatara? Empty Re: Tko je Damir Vandjelic prvi nestranacki kandidat za mandatara?

Post by abraham Wed 23 Dec - 7:50

DA, u nedejeljom udba, muahahahahaa. Goni ovog gore pomenutog u tri pizde materina. On mozda nesto i zna. Kila mozga dvije.....

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14091
2014-04-14


Back to top Go down

Tko je Damir Vandjelic prvi nestranacki kandidat za mandatara? Empty Re: Tko je Damir Vandjelic prvi nestranacki kandidat za mandatara?

Post by abraham Wed 23 Dec - 7:52

Ovaj Damir je ministrirao kod Koscica i pjevao u crkvenom zboru sa debelom homofobkom. Muhahahhahaaa

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14091
2014-04-14


Back to top Go down

Tko je Damir Vandjelic prvi nestranacki kandidat za mandatara? Empty Re: Tko je Damir Vandjelic prvi nestranacki kandidat za mandatara?

Post by abraham Wed 23 Dec - 7:53

Moji su upisi dokaz zasto ne treba objavljivati necije ime unaprijed i zasto posteni i vrijedni ljudi nece da se pacaju sa govnima. Ne treba im to.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14091
2014-04-14


Back to top Go down

Tko je Damir Vandjelic prvi nestranacki kandidat za mandatara? Empty Re: Tko je Damir Vandjelic prvi nestranacki kandidat za mandatara?

Post by Regoč Wed 23 Dec - 7:55

vuksadinare wrote:Ne bi smjelo bit nikakvih primjedbi na njwgovu biografiju sa svih strana...skolovan,uspjesni gospodarstvenik te branitelj ali ne sa pricuvnih polozaja i minken bojni i jos povrh svega mucenik logoras..pokrio sva polja
Sasvim dovoljno da Alfi, Maja i Zoki naprave specijalnu emisiju kako se nije ogradio od ubojstavah u Gruborima.

_________________
Tko je Damir Vandjelic prvi nestranacki kandidat za mandatara? Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Tko je Damir Vandjelic prvi nestranacki kandidat za mandatara? Empty Re: Tko je Damir Vandjelic prvi nestranacki kandidat za mandatara?

Post by vuksadinare Wed 23 Dec - 8:08

Sad zamisli situaciju da se mora rukovat s vucicem i nikolicem...a u kostajnici ratovao s njihovim podrejenima i mucili ga u logoru..a povrh toga vucic odrzao onaj vwlikosrpski 'briljatni' govor i to u glini mjestu njegovog stradanja
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99162
2015-09-08


Back to top Go down

Tko je Damir Vandjelic prvi nestranacki kandidat za mandatara? Empty Re: Tko je Damir Vandjelic prvi nestranacki kandidat za mandatara?

Post by vuksadinare Wed 23 Dec - 8:40

...predao se medju posljednjim na brdu djed...on i jos par njih htjeli ici u proboj prema gradu i dalje..ali cetnici prijetili ubijanjem zarobljenika pa su se morali predat...inace trebao je ici u posljednjoj smjeni kuci ali odbio je jer mu je dobar prijatelj bio ranjen i nije ga htio ostaviti mada je tad grad vec bio gotovo opkoljen...inace u kostajnici je do pada neprekidno boravio od pocetka 8 mjeseca
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99162
2015-09-08


Back to top Go down

Tko je Damir Vandjelic prvi nestranacki kandidat za mandatara? Empty Re: Tko je Damir Vandjelic prvi nestranacki kandidat za mandatara?

Post by vuksadinare Wed 23 Dec - 9:16

Evo jos nekih podataka...pristupio kao dragovoljac rezervnom sastavu mupa pocetkom sedmog mjeseca 1991..nakon pristupanja i brze obuke polovicom sedmog mjeseca 1991 odlazi sedam dana na teren kod gline te nekoliko dana na podrucje petrinje..zatim se vraca u zagreb te sljedeci teren je hrv.kostajnica gdje biva zarobljen..nakon povratka iz logora zavrsava posljednju godinu studija i diplomira...zaposljava se da bi jos jednom odradio za domovinu odlaskom u akciju oluja...prijatelji ga opisuju kao casnog i odanog prijatelja i suborca sto je dokazao kad je odbio otici doma zbog tesko ranjenog prijatelja u kostajnici te odbijanjem odlaska u proboj te predajom zbog prijetnji cetnika da ce pobit netom prija zarobljene branitelje...dakle ovo posljednje dokazuje da ce tesko ostaviti nekog na cjedilu i da se moze prodat prvo za svoju dobrobit
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99162
2015-09-08


Back to top Go down

Tko je Damir Vandjelic prvi nestranacki kandidat za mandatara? Empty Re: Tko je Damir Vandjelic prvi nestranacki kandidat za mandatara?

Post by Guest Wed 23 Dec - 9:20

Regoč wrote:
vuksadinare wrote:Ne bi smjelo bit nikakvih primjedbi na njwgovu biografiju sa svih strana...skolovan,uspjesni gospodarstvenik te branitelj ali ne sa pricuvnih polozaja i minken bojni i jos povrh svega mucenik logoras..pokrio sva polja
Sasvim dovoljno da Alfi, Maja i Zoki naprave specijalnu emisiju kako se nije ogradio od ubojstavah u Gruborima.
Možda je pjevao Juru i Bobana pa mu to bude minus...čekaj pa i fred matić je to isto pjevao sa drugom kotromanovićem ali njima je to bio plus
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tko je Damir Vandjelic prvi nestranacki kandidat za mandatara? Empty Re: Tko je Damir Vandjelic prvi nestranacki kandidat za mandatara?

Post by Tony Soprano Wed 23 Dec - 9:29

Regoč wrote:
vuksadinare wrote:Ne bi smjelo bit nikakvih primjedbi na njwgovu biografiju sa svih strana...skolovan,uspjesni gospodarstvenik te branitelj ali ne sa pricuvnih polozaja i minken bojni i jos povrh svega mucenik logoras..pokrio sva polja
Sasvim dovoljno da Alfi, Maja i Zoki naprave specijalnu emisiju kako se nije ogradio od ubojstavah u Gruborima.
Nadam se da ovi odlaze u ropotarnicu
Tony Soprano
Tony Soprano

Male
Posts : 1370
2015-08-15


Back to top Go down

Tko je Damir Vandjelic prvi nestranacki kandidat za mandatara? Empty Re: Tko je Damir Vandjelic prvi nestranacki kandidat za mandatara?

Post by Regoč Wed 23 Dec - 10:06

Malo je zrnata snimka, no srž se uočava. Puno je duža pjesma nego ona koju mi pjevamo, a i neki su stihovi drukčiji, ali liepo je naučiti nove stvari. Bio sam ne jednoj zabavi kad se naš lokalni desničarski čelnik izvukao iz kola isti čas kad su krenuli Jure i Boban, ova dvojica očito nisu smatrala problematičnom ovu pjesmu, pravi domoljubi.

_________________
Tko je Damir Vandjelic prvi nestranacki kandidat za mandatara? Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Tko je Damir Vandjelic prvi nestranacki kandidat za mandatara? Empty Re: Tko je Damir Vandjelic prvi nestranacki kandidat za mandatara?

Post by Guest Wed 23 Dec - 10:10

Regoč wrote:Malo je zrnata snimka, no srž se uočava. Puno je duža pjesma nego ona koju mi pjevamo, a i neki su stihovi drukčiji, ali liepo je naučiti nove stvari. Bio sam ne jednoj zabavi kad se naš lokalni desničarski čelnik izvukao iz kola isti čas kad su krenuli Jure i Boban, ova dvojica očito nisu smatrala problematičnom ovu pjesmu, pravi domoljubi.
Snimka je zamućena radi drugih koji su bili na proslavi no tamo gdje se pojavljuju matić i kotromanović snimka je čista i jasno se može vidjeti o kome se radi. Što se tiče dužine pjesme ni ja je nisam čuo toliko dugu no kako je na snimci odmicala ovu dvojicu ustaša je žar sve veći hvatao :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tko je Damir Vandjelic prvi nestranacki kandidat za mandatara? Empty Re: Tko je Damir Vandjelic prvi nestranacki kandidat za mandatara?

Post by michaellcmacha Wed 23 Dec - 12:00

jasambrend je konstatirao da sam ja na svome ovim razvojem događaja... ako taj čovjek bude premijer onda sam tek na svome... ali zar vam nije promakla milanovićeva izjava u kojoj se pita ko je taj lik.... nemojte misliti da ne zna tko je... samo nije mogao a da i ovom prilikom ne obezvrijedi čovjeka pred kojim bi trebao ići pognute glave.... ja osobno neću ništa komentirati u vezi čovjeka, osim da smo bili u istom gradu u isto vrijeme... s tim da on kao i moj stari nije imao okolnosne sreće pa je morao pretrpiti torturu koju je pretrpio....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Tko je Damir Vandjelic prvi nestranacki kandidat za mandatara? Empty Re: Tko je Damir Vandjelic prvi nestranacki kandidat za mandatara?

Post by vuksadinare Wed 23 Dec - 12:34

michaellcmacha wrote:jasambrend je konstatirao da sam ja na svome ovim razvojem događaja... ako taj čovjek bude premijer onda sam tek na svome... ali zar vam nije promakla milanovićeva izjava u kojoj se pita ko je taj lik.... nemojte misliti da ne zna tko je... samo nije mogao a da i ovom prilikom ne obezvrijedi čovjeka pred kojim bi trebao ići pognute glave.... ja osobno neću ništa komentirati u vezi čovjeka, osim da smo bili u istom gradu u isto vrijeme... s tim da on kao i moj stari nije imao okolnosne sreće pa je morao pretrpiti torturu koju je pretrpio....
Pa zar ti nisi jos shvatio..da zoki jedino sebe cijeni...da cak svoje suradnike i poslusnike ne cijeni....dapace mislim da ih cak vise mrzi od karamarka ali trebaju mu...za neke ciljeve i na kome ce kaliti svoj bijes iza zatvorenih vrata nego na njima...a oni se samo naguze jer sto je jedan ili vise udaraca nogom u guzicu naspram fotelje i povlastica
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99162
2015-09-08


Back to top Go down

Tko je Damir Vandjelic prvi nestranacki kandidat za mandatara? Empty Re: Tko je Damir Vandjelic prvi nestranacki kandidat za mandatara?

Post by kaya Wed 23 Dec - 16:36

Pa bolji bi ovaj bio od alkemičara.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Tko je Damir Vandjelic prvi nestranacki kandidat za mandatara? Empty Re: Tko je Damir Vandjelic prvi nestranacki kandidat za mandatara?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum