ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ida Prester: "Odbili su me za posao jer sam 'srpska snajka'"

Go down

Ida Prester: "Odbili su me za posao jer sam 'srpska snajka'" Empty Ida Prester: "Odbili su me za posao jer sam 'srpska snajka'"

Post by Serbinho-3 Wed 9 Jun - 18:00

https://www.b92.net/zivot/vesti.php?yyyy=2021&mm=06&dd=09&nav_id=1871910
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26630
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Ida Prester: "Odbili su me za posao jer sam 'srpska snajka'" Empty Re: Ida Prester: "Odbili su me za posao jer sam 'srpska snajka'"

Post by Serbinho-3 Wed 9 Jun - 18:01

:coffee
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26630
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Ida Prester: "Odbili su me za posao jer sam 'srpska snajka'" Empty Re: Ida Prester: "Odbili su me za posao jer sam 'srpska snajka'"

Post by omni Wed 9 Jun - 18:08

Mrze vas svi i svuda, citav univerzum i sire. A sad mrze sve koji su u dodiru s vama. Da ne povjerujes dokle ide ta belosveska zavera. Vama je bolje da selite u neku drugu galaksiju iz koje vas je netko zlom namjerom bacio na planetu Zemlju. :D


Last edited by omni on Wed 9 Jun - 18:11; edited 1 time in total
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Ida Prester: "Odbili su me za posao jer sam 'srpska snajka'" Empty Re: Ida Prester: "Odbili su me za posao jer sam 'srpska snajka'"

Post by Serbinho-3 Wed 9 Jun - 18:10

Prvi Hrvatski Korpus NOVJ 1943.godine je brojao:
5900 Srba
400 hrvata i drugih nacionalnosti
6. Lička divizija - 96% Srba
7. Banjska divizija- 92% Srba
8. Kordunaška divizija - 95% Srba
12. Slavonska divizija - 85% Srba.
(Pravdoljub9. jun 2021 16:56
# Link komentara

Preporučujem [size=15](+8)
Ne preporučujem (-6)[/size]
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26630
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Ida Prester: "Odbili su me za posao jer sam 'srpska snajka'" Empty Re: Ida Prester: "Odbili su me za posao jer sam 'srpska snajka'"

Post by Serbinho-3 Wed 9 Jun - 18:11

Nevjerojatna laž. Kako te nije sramota pored svih arhiva i općepoznatih činjenica ovako lagati? Da, Srbi su bili većina u NOBu tj. u partizanima, od početka do kraja rata, ali govoriti da au Hrvati bili u promilima do 09/1943 je laž. I na Neretvi i na Sutjesci je poginulo najviše Hrvata - 3.500 samo na Autjesci od toga 1.300 iz Šibenika (izvor Viktor Kučan: Borci Sutjeske - svaki pojedinačno i pp imenu i prezimenu nacionalnosti i jedinici).
(Plejboj novog kova, 9. jun 2021 14:45)

PA UPRAVO SI POTVRDIO ONO ŠTO JE ČOVEK GORE REKAO. DO 1943 SAMO USTAŠE I DOMOBRANI, POSLE PADA ITALIJE 1943, SAMO DALMOŠI U PARTIZANIMA. SUTJESKA JE BILA U LETO 1943.
(kiza, 9. jun 2021 15:21)
Ajde Kizo, čitaj sa razumijevanjem. Je li ono septembar/ rujan na kalendaru prije ili poslije juna/ lipnja. I još uključio CAPSLOCK. OMG... Dakle, teza je da u partizanima nije bilo Hrvata, a na Sutjesci 2900 pogunilih boraca Hrvati, većina poginulih Srba nije bila iz Srbije već iz BiH i Hrvatske, ukupno 64 Beograđanina (uključujući Koču) uz tisuće Šibenčana i Splićana. Čovjek ti dobro kaže- čitaj 'Prozivku na Sutjesci' od Kučana, tamo sve piše. Jesu Srbi bili većina u partizanima, ali praviti se blesav kada ti je vrhovni zapovjednik Hrvat Josip Broz Tito malo je djetinjasto.
(Marinero9. jun 2021 16:59
# Link komentara

Preporučujem [size=15](+5)
Ne preporučujem (-2)[/size]
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26630
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Ida Prester: "Odbili su me za posao jer sam 'srpska snajka'" Empty Re: Ida Prester: "Odbili su me za posao jer sam 'srpska snajka'"

Post by omni Wed 9 Jun - 18:11

Serbinho-3 wrote:Prvi Hrvatski Korpus NOVJ 1943.godine je brojao:
5900 Srba
400 hrvata i drugih nacionalnosti
6. Lička divizija - 96% Srba
7. Banjska divizija- 92% Srba
8. Kordunaška divizija - 95% Srba
12. Slavonska divizija - 85% Srba.
(Pravdoljub9. jun 2021 16:56
# Link komentara

Preporučujem [size=15](+8)
Ne preporučujem (-6)[/size]
Ode Ratko. Pa to ste trebali izneti pred savetom UN-a, Precednik je sve kroz sline mogao isprskati i tu cinjenicu i svesrpsku istinu. :D :D
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Ida Prester: "Odbili su me za posao jer sam 'srpska snajka'" Empty Re: Ida Prester: "Odbili su me za posao jer sam 'srpska snajka'"

Post by Serbinho-3 Wed 9 Jun - 18:14

omni wrote:
Serbinho-3 wrote:[size=40]Prvi Hrvatski Korpus NOVJ 1943.godine je brojao:[/size]
[size=40]5900 Srba[/size]
[size=40]400 hrvata i drugih nacionalnosti[/size]
[size=40]6. Lička divizija - 96% Srba[/size]
[size=40]7. Banjska divizija- 92% Srba[/size]
[size=40]8. Kordunaška divizija - 95% Srba[/size]
[size=40]12. Slavonska divizija - 85% Srba.[/size]
[size=40]([/size]Pravdoljub[size=40], [/size]9. jun 2021 16:56[size=40]) [/size]
# Link komentara

[size=39]Preporučujem [size=39](+8)[/size]
Ne preporučujem [size=39](-6)[/size][/size]
Ode Ratko.
Ode Ratko u Mit Vekovni. Vise vredi Srbima u tamnici, nego na Slobodi.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26630
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Ida Prester: "Odbili su me za posao jer sam 'srpska snajka'" Empty Re: Ida Prester: "Odbili su me za posao jer sam 'srpska snajka'"

Post by omni Wed 9 Jun - 18:17

Serbinho-3 wrote:
omni wrote:
Serbinho-3 wrote:[size=40]Prvi Hrvatski Korpus NOVJ 1943.godine je brojao:[/size]
[size=40]5900 Srba[/size]
[size=40]400 hrvata i drugih nacionalnosti[/size]
[size=40]6. Lička divizija - 96% Srba[/size]
[size=40]7. Banjska divizija- 92% Srba[/size]
[size=40]8. Kordunaška divizija - 95% Srba[/size]
[size=40]12. Slavonska divizija - 85% Srba.[/size]
[size=40]([/size]Pravdoljub[size=40], [/size]9. jun 2021 16:56[size=40]) [/size]
# Link komentara

[size=39]Preporučujem [size=39](+8)[/size]
Ne preporučujem [size=39](-6)[/size][/size]
Ode Ratko.
Ode Ratko u Mit Vekovni. Vise vredi Srbima u tamnici, nego na Slobodi.
:ming1
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Ida Prester: "Odbili su me za posao jer sam 'srpska snajka'" Empty Re: Ida Prester: "Odbili su me za posao jer sam 'srpska snajka'"

Post by Guest Wed 9 Jun - 18:21

Serbinho-3 wrote:https://www.b92.net/zivot/vesti.php?yyyy=2021&mm=06&dd=09&nav_id=1871910


Je ... zato viri iz reklama svako malo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ida Prester: "Odbili su me za posao jer sam 'srpska snajka'" Empty Re: Ida Prester: "Odbili su me za posao jer sam 'srpska snajka'"

Post by T. Wed 9 Jun - 23:30

Siguran sam da ima posla za idu...
U kojem je nitko neće ni pitati čija je snajka...
Ako je cijena prihvatljiva...

_________________
Ida Prester: "Odbili su me za posao jer sam 'srpska snajka'" Unname11
T.
T.

Posts : 17212
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Ida Prester: "Odbili su me za posao jer sam 'srpska snajka'" Empty Re: Ida Prester: "Odbili su me za posao jer sam 'srpska snajka'"

Post by Hektorović Wed 9 Jun - 23:36

Serbinho-3 wrote:Prvi Hrvatski Korpus NOVJ 1943.godine je brojao:
5900 Srba
400 hrvata i drugih nacionalnosti
6. Lička divizija - 96% Srba
7. Banjska divizija- 92% Srba
8. Kordunaška divizija - 95% Srba
12. Slavonska divizija - 85% Srba.
(Pravdoljub9. jun 2021 16:56
# Link komentara

Preporučujem [size=15](+8)
Ne preporučujem (-6)[/size]

Opet mitomanija...

Ida Prester: "Odbili su me za posao jer sam 'srpska snajka'" O_naci10
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Ida Prester: "Odbili su me za posao jer sam 'srpska snajka'" Empty Re: Ida Prester: "Odbili su me za posao jer sam 'srpska snajka'"

Post by veber Wed 9 Jun - 23:37

omni wrote:Mrze vas svi i svuda, citav univerzum i sire. A sad mrze sve koji su u dodiru s vama. Da ne povjerujes dokle ide ta belosveska zavera. Vama je bolje da selite u neku drugu galaksiju iz koje vas je netko zlom namjerom bacio na planetu Zemlju. :D
meni je kul ovaj serbinjo.
nedavno ili prije par mjeseci objavio kako sa šleperom bez pol frke natuče 30 000USD mjesečno.

ja radim u njemačkoj za airbus. imam finu plaću, plaćen stan i klopu od firme. i dnevnicu.

i pitam se koliko serbinjo dobije za botanje i spamanje irelevantnog foruma.

kaj dobije uz sendvič i pivo?

koji spamer od tricettisuća dolara, čovjek ne bi bilivio.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Ida Prester: "Odbili su me za posao jer sam 'srpska snajka'" Empty Re: Ida Prester: "Odbili su me za posao jer sam 'srpska snajka'"

Post by Ringo10 Wed 9 Jun - 23:37

Pa zasto se vratila u Zagreb, zasto nije ostala u Beogradu

A ovi podaci o sastavu nekih potrojbi NOVJ, pa zna se da su neke jedinice u Hrvatskoj bile etnicki srpske.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21605
2015-09-24


Back to top Go down

Ida Prester: "Odbili su me za posao jer sam 'srpska snajka'" Empty Re: Ida Prester: "Odbili su me za posao jer sam 'srpska snajka'"

Post by omni Thu 10 Jun - 11:20

veber wrote:
omni wrote:Mrze vas svi i svuda, citav univerzum i sire. A sad mrze sve koji su u dodiru s vama. Da ne povjerujes dokle ide ta belosveska zavera. Vama je bolje da selite u neku drugu galaksiju iz koje vas je netko zlom namjerom bacio na planetu Zemlju. :D
meni je kul ovaj serbinjo.
nedavno ili prije par mjeseci objavio kako sa šleperom bez pol frke natuče 30 000USD mjesečno.

ja radim u njemačkoj za airbus. imam finu plaću, plaćen stan i klopu od firme. i dnevnicu.

i pitam se koliko serbinjo dobije za botanje i spamanje irelevantnog foruma.

kaj dobije uz sendvič i pivo?

koji spamer od tricettisuća dolara, čovjek ne bi bilivio.
Skup spamer :D ali dobro zabavlja, sto mu vjerojatno nije zadatak.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Ida Prester: "Odbili su me za posao jer sam 'srpska snajka'" Empty Re: Ida Prester: "Odbili su me za posao jer sam 'srpska snajka'"

Post by Serbinho-3 Thu 10 Jun - 21:41

omni wrote:
veber wrote:
omni wrote:Mrze vas svi i svuda, citav univerzum i sire. A sad mrze sve koji su u dodiru s vama. Da ne povjerujes dokle ide ta belosveska zavera. Vama je bolje da selite u neku drugu galaksiju iz koje vas je netko zlom namjerom bacio na planetu Zemlju. :D
meni je kul ovaj serbinjo.
nedavno ili prije par mjeseci objavio kako sa šleperom bez pol frke natuče 30 000USD mjesečno.

ja radim u njemačkoj za airbus. imam finu plaću, plaćen stan i klopu od firme. i dnevnicu.

i pitam se koliko serbinjo dobije za botanje i spamanje irelevantnog foruma.

kaj dobije uz sendvič i pivo?

koji spamer od tricettisuća dolara, čovjek ne bi bilivio.
Skup spamer :D ali dobro zabavlja, sto mu vjerojatno nije zadatak.


Nisi ga procitao. Imas taj fazon po Cikagu, nasi i ta prica, klasicna Tarzanija. Imaju prirucnik svih tih kombinacija. Fazon, dodje par iz Srbije, onda ih vec love po kafanama, kao oni ce im pomoci, stavice ga na kamion i te klasicne izlizane price. Jadan onaj kome su nasi pomagali. Onda ga napiju, krenu da prave budalom pred zenskom, sebe izdizu, kamioni, avioni, bildinzi, i kad je povale, onda pustaju price po Cikagu o sebi kao .ebacima, ona .urava a doticni dalabu. Tako i Veber, ja sam bot, zivim od njegovih istripovanih ideja, dok on pravi pare. Onda ce na tu pricu pasti neka zacrtana, mozda Kaja,RA ili neka druga, obzirom da skace ovde na sve sto je zensko. Podseca malo na Bugija, ima tu neku opsednost kao prema Vienna-i, uhodi, ali to nije moj problem.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26630
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Ida Prester: "Odbili su me za posao jer sam 'srpska snajka'" Empty Re: Ida Prester: "Odbili su me za posao jer sam 'srpska snajka'"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum