ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vice je izgubio izbore, uskoro bi mogao i doktorat

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Vice je izgubio izbore, uskoro bi mogao i doktorat Empty Vice je izgubio izbore, uskoro bi mogao i doktorat

Post by debotoijusto 3/6/2021, 20:54

SVEUČILIŠTE Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku našlo je četvero od pet članova povjerenstva za znanstvenu ocjenu doktorata Vice Mihanovića, predsjednika splitskog HDZ-a i donedavnog gradonačelničkog kandidata vladajuće partije, doznajemo neslužbeno. Službeno nemamo informacija jer je sveučilišno vodstvo cijeli postupak odlučilo učiniti maksimalno konspirativnim. Povjerenstvo će, javlja nam isti izvor, biti međunarodno, no nismo saznali ni tko ga čini ni iz kojih će država stizati članovi.




https://www.index.hr/vijesti/clanak/vice-je-izgubio-izbore-uskoro-bi-mogao-i-doktorat/2280735.aspx?index_tid=122246
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30703
2014-04-12


Back to top Go down

Vice je izgubio izbore, uskoro bi mogao i doktorat Empty Re: Vice je izgubio izbore, uskoro bi mogao i doktorat

Post by debotoijusto 3/6/2021, 20:56

Povjerenstvo će, javlja nam isti izvor, biti međunarodno

izbosne


Vice je izgubio izbore, uskoro bi mogao i doktorat 60f86b38-5b89-496f-b870-0a1d2ca26f2b
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30703
2014-04-12


Back to top Go down

Vice je izgubio izbore, uskoro bi mogao i doktorat Empty Re: Vice je izgubio izbore, uskoro bi mogao i doktorat

Post by sitting_bull 3/6/2021, 21:08

debotoijusto wrote:
Povjerenstvo će, javlja nam isti izvor, biti međunarodno

izbosne


Vice je izgubio izbore, uskoro bi mogao i doktorat 60f86b38-5b89-496f-b870-0a1d2ca26f2b
 doktor.

Vice je izgubio izbore, uskoro bi mogao i doktorat Z

i doktor.

šteta što nisu bili suparnici.

povjerenstvo će sigurno biti iz banja luke.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11153
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Vice je izgubio izbore, uskoro bi mogao i doktorat Empty Re: Vice je izgubio izbore, uskoro bi mogao i doktorat

Post by debotoijusto 3/6/2021, 21:15

Uvid u doktorsku disertaciju Miroslava Škore naslovljenu Modeli upravljanja i raspodjele prihoda glazbene industrije u uvjetima digitalizacije, a onda i znanstvenu karijeru Miroslava Škore ostavlja sumnju u to koliko je ovaj tamburaš ozbiljno proveo u djelo savjet svoje majke, pa se na svom znanstvenom putu latio knjige.

Više od knjige, čini se, uložio je u prijateljstva, veze i poznanstva, tipično oruđe iz arsenala osiguravanja društvenog statusa na otužnoj (post)tranzicijskoj periferiji.
Krenimo redom.


https://www.telegram.hr/politika-kriminal/ekskluziv-prvi-dubinski-uvid-u-skorinu-disertaciju-kako-je-uz-sve-ove-greske-uspio-dobiti-doktorat/
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30703
2014-04-12


Back to top Go down

Vice je izgubio izbore, uskoro bi mogao i doktorat Empty Re: Vice je izgubio izbore, uskoro bi mogao i doktorat

Post by AssadNaPodmornici 4/6/2021, 00:14

Sramota od naše desnice. Drago mi je što smo protjerali ove lopine iz Splitske vlasti, čujem da hrpa njih kuka i nabraja po Splitu, bili su im obećana zaposlenja itd, sve to propalo. I neće hrpa njih moći krasti sada. A ovi Škorini nisu ništa bolji od HDZ. RH desnica gomila debila. Ljevica je sama po sebi debilna ideologija. Jedini normalni su ekipa iz centra.. To je Puljak, Fokus, Nađi, Pranić, aj Most je isto OK. Sve ostalo debili i lopovi

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21132
2018-06-14


kic and melkior like this post

Back to top Go down

Vice je izgubio izbore, uskoro bi mogao i doktorat Empty Re: Vice je izgubio izbore, uskoro bi mogao i doktorat

Post by niels 4/6/2021, 14:30

Nemoguće je naći poštenog hadezeovce.

Hajde, ukralo kuće, jahte, viletine, bazene, bijesne aute...

Ali kad platiš doktorat, ratni put...pitam se i da li su išli putem svog idola i do te mjere da su si promjenili ime.
niels
niels

Male
Posts : 4795
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Vice je izgubio izbore, uskoro bi mogao i doktorat Empty Re: Vice je izgubio izbore, uskoro bi mogao i doktorat

Post by niels 4/6/2021, 14:35

AssadNaPodmornici wrote:Sramota od naše desnice. Drago mi je što smo protjerali ove lopine iz Splitske vlasti, čujem da hrpa njih kuka i nabraja po Splitu, bili su im obećana zaposlenja itd, sve to propalo. I neće hrpa njih moći krasti sada. A ovi Škorini nisu ništa bolji od HDZ. RH desnica gomila debila. Ljevica je sama po sebi debilna ideologija. Jedini normalni su ekipa iz centra.. To je Puljak, Fokus, Nađi, Pranić, aj Most je isto OK. Sve ostalo debili i lopovi

Desnica je intrizinčno bolja i iskrenija od bilo kakve socijaldemokracije.

Oni su fašisti i to uopće ne kriju.

Eh sad, to što nisu sposobni da budu bogzna kakvi fašisti je druga stvar...

Doduše, ima ih i doma i inozemstvu koji su itekako sposobni zavesti fašizam na najjače, i zaveli su ga. I Hitleru bi pozlilo.

Eto, moj mobitel prati moje kretanje i geolokaciju, temeljem protuustavne odluke Vlade pod izgovorom borbe protiv pandemije.
niels
niels

Male
Posts : 4795
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Vice je izgubio izbore, uskoro bi mogao i doktorat Empty Re: Vice je izgubio izbore, uskoro bi mogao i doktorat

Post by marcellus 4/6/2021, 15:08

debotoijusto wrote:SVEUČILIŠTE Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku našlo je četvero od pet članova povjerenstva za znanstvenu ocjenu doktorata Vice Mihanovića, predsjednika splitskog HDZ-a i donedavnog gradonačelničkog kandidata vladajuće partije, doznajemo neslužbeno. Službeno nemamo informacija jer je sveučilišno vodstvo cijeli postupak odlučilo učiniti maksimalno konspirativnim. Povjerenstvo će, javlja nam isti izvor, biti međunarodno, no nismo saznali ni tko ga čini ni iz kojih će država stizati članovi.




https://www.index.hr/vijesti/clanak/vice-je-izgubio-izbore-uskoro-bi-mogao-i-doktorat/2280735.aspx?index_tid=122246

vice je pametan ka i ti

_________________
Vice je izgubio izbore, uskoro bi mogao i doktorat 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Vice je izgubio izbore, uskoro bi mogao i doktorat Empty Re: Vice je izgubio izbore, uskoro bi mogao i doktorat

Post by Slovoslagar 4/6/2021, 17:51

debotoijusto wrote:Uvid u doktorsku disertaciju Miroslava Škore naslovljenu Modeli upravljanja i raspodjele prihoda glazbene industrije u uvjetima digitalizacije, a onda i znanstvenu karijeru Miroslava Škore ostavlja sumnju u to koliko je ovaj tamburaš ozbiljno proveo u djelo savjet svoje majke, pa se na svom znanstvenom putu latio knjige.

Više od knjige, čini se, uložio je u prijateljstva, veze i poznanstva, tipično oruđe iz arsenala osiguravanja društvenog statusa na otužnoj (post)tranzicijskoj periferiji.
Krenimo redom.


https://www.telegram.hr/politika-kriminal/ekskluziv-prvi-dubinski-uvid-u-skorinu-disertaciju-kako-je-uz-sve-ove-greske-uspio-dobiti-doktorat/
Pročitao sam dosta detaljno ovaj članak. Inače ne čitam ovo sranje, al' reko ajde ...

Za početak napominjem da nisam pročitao Škorin doktorat, ne razumijem se u tematiku i ne interesira me, niti ga namjeravam ikada pročitati.

Ono što mogu reći je da je, ako je sve u članku točno, prilično očito da u Škorinom doktoratu postoje neke manjkavosti "tehničke" prirode. Vjerojatno je ponegdje zafušao i išao nekim prečacem u nekim stvarima u kojima bi mu pametnije bilo da nije išao prečacima. Mentorima se vjerojatno nije dalo secirati sve detalje, a i pitanje je koliko su detaljno pročitali baš sve (masa profesora ne čita detaljno radove svojih kandidata).

Isto je tako prilično očito da si je netko zaista dao jako puno truda i tu disertaciju rašlanio do u detalje, nastojeći pronaći apsolutno svaku, pa čak i najmanju manjkavost i zamjerku. Tko god taj netko bio, komotno neka se nadopiše kao komentor na disertaciji, takav velik trud treba nagraditi i šteta je da se ne zabilježi.

Međutim, ono što meni upada u oči nije ono što su revni tragači za znanstvenom istinom pronašli, nego ono što nisu pronašli u Škorinom doktoratu. Naime, nigdje ne piše da je doktorat plagijat (da je napravio copy-paste samo 20% teksta to bi bilo fantastično jednostavno utvrditi), da su zaključci pogrešni, da nema znanstvenog doprinosa, da je metodologija bila pogrešna ili išta sličnog. A to su najvažnije stvari. To je ujedno samo po sebi vrlo snažna indikacija da njegova disertacija zadovoljava sve osnovne uvjete da mu se dodijeli titula doktora znanosti, a ostalo su detalji.

Od tih detalja se sada ide raditi velika priča.
Većina tih detalja je pitanje forme (ne sadržaja) i pažljivosti prilikom citiranja literature.
Ovo s citiranjem literature je nešto važnije od pitanja nekih manjkavosti forme, ali kao znanstvenik mogu reći da je vidljivo da nikakav fatalni prijestup nije vidljiv (ne znači da možebitnog prijestupa nema, ali iz članka nije vidljiv a u članak je uloženo puno pažnje da ga se napiše sa što većim štetnim učinkom). Ja sam isto u svojoj disertaciji citirao neke stvari samo pri početku tematske cjeline, pogotovo neke matematičke preliminarije, i nije mi padalo na pamet ponavljati pozivanje na literaturu u svakom odlomku, kod svake formule i tako do besvijesti. Pisao bih npr. da je procedura koja slijedi objašnjena kako je prikazano u literaturi [xy] i to je bilo to.

Ovo što je Blagonić napisao je u osnovi plaćenički character assassination na temelju vrlo selektivnog i zlonamjernog probira onih fragmenata stvarnosti koji mu se slažu u željeni narativ, kako bi se došlo do zaključka koji je bio i svrha pisanja članka.

Slutim i iščitavam iz jednog šireg konteksta da je Škorina disertacija najvjerojatnije svemirski brod u usporedbi s masom drugih kvalifikacijskih radova s kojima su si raznorazni jebivjetri iz političke nomenklature kupili glazuru intelektualca.

Pritom naravno ne negiram da su Škori gotovo sigurno bila otvarana vrata koja bi većini nas bila zatvorena, ali stvari ipak treba nazivati pravim imenom. Ako ništa, da bismo se mogli pretvarati da nastojimo biti objektivni . . .

Isto tako moram primijetiti da postoji jedan dosta organiziran napor naše napredne ljevice da od svakog sitnog prijestupa druge strane stvori politički skandal čak i u situacijama kada je posve jasno da se radi o besmislici. Pred par godina su onom ministru obrazovanja ili kome već našli zamjerku da u nekoj fusnoti (!!) u nekom svom članku nije citirao .... wait for it ... sam sebe. I od toga su radili javni skandal. Imaju džon umjesto obraza i mrtvi hladni glumataju. Ono, meni je bilo neugodno umjesto njih kada sam ih slušao kako seru.

P.S. Nisam Škorin glasač.
Slovoslagar
Slovoslagar

Male
Posts : 615
2021-04-25


Back to top Go down

Vice je izgubio izbore, uskoro bi mogao i doktorat Empty Re: Vice je izgubio izbore, uskoro bi mogao i doktorat

Post by Sora 4/6/2021, 18:22

meni je škoro uvijek uvjerljiv 
od one milo moje ..mame svoje 
pa jel bi to bilo da  ide zavodit maloljetnice? 
SKORO

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23748
2014-04-29


Back to top Go down

Vice je izgubio izbore, uskoro bi mogao i doktorat Empty Re: Vice je izgubio izbore, uskoro bi mogao i doktorat

Post by Sora 4/6/2021, 18:27

nisam tako skoro pročitala bljutavijeg posta od ovog gore 
a je 
ljevica je kriva da se ne pravi da zna šta radi desnica 
kupuje doktorate , žetončiće, privilegije, nepotizam i korupciju na svjetskom nivou 
je je 
mrš u pm 
koji kreten taj slovoslagar 
a inače se preserava kao ono, nisam ja sve čito ,nisam ja glasač ..
i nisi ništa ni reko, prijatelju
šuti tam u kutu , nikom na putu

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23748
2014-04-29


Back to top Go down

Vice je izgubio izbore, uskoro bi mogao i doktorat Empty Re: Vice je izgubio izbore, uskoro bi mogao i doktorat

Post by Sora 4/6/2021, 18:30

marcellus wrote:
debotoijusto wrote:SVEUČILIŠTE Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku našlo je četvero od pet članova povjerenstva za znanstvenu ocjenu doktorata Vice Mihanovića, predsjednika splitskog HDZ-a i donedavnog gradonačelničkog kandidata vladajuće partije, doznajemo neslužbeno. Službeno nemamo informacija jer je sveučilišno vodstvo cijeli postupak odlučilo učiniti maksimalno konspirativnim. Povjerenstvo će, javlja nam isti izvor, biti međunarodno, no nismo saznali ni tko ga čini ni iz kojih će država stizati članovi.




https://www.index.hr/vijesti/clanak/vice-je-izgubio-izbore-uskoro-bi-mogao-i-doktorat/2280735.aspx?index_tid=122246

vice je pametan ka i ti
debo je pametan 
dokaz je da ima ponajbolje teme u interesu svekolike javnosti i istine 
bravo dr.debo  :tu

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23748
2014-04-29


Back to top Go down

Vice je izgubio izbore, uskoro bi mogao i doktorat Empty Re: Vice je izgubio izbore, uskoro bi mogao i doktorat

Post by jastreb 4/6/2021, 19:08

Uopće nije bitno jel Vice više ili manje obrazovan i ùčen.

Bitno je da voli Hrvatsku i da je u izbore ušao srcem za Hrvatsku.

Džabe ti škola i umješnost,ako nisi za Hrvatsku.

Već prvi pogled na Vicu ukazuje glasaču da Vice izgara za Hrvatsku i da mu je cilj hrvatski Split.

Samo zbog toga Sićani su trebali dati mu povjerenje.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Vice je izgubio izbore, uskoro bi mogao i doktorat Empty Re: Vice je izgubio izbore, uskoro bi mogao i doktorat

Post by Slovoslagar 4/6/2021, 20:04

Sora wrote:nisam tako skoro pročitala bljutavijeg posta od ovog gore 
a je 
ljevica je kriva da se ne pravi da zna šta radi desnica 
kupuje doktorate , žetončiće, privilegije, nepotizam i korupciju na svjetskom nivou 
je je 
mrš u pm 
koji kreten taj slovoslagar 
a inače se preserava kao ono, nisam ja sve čito ,nisam ja glasač ..
i nisi ništa ni reko, prijatelju
šuti tam u kutu , nikom na putu
Čuj, kao što je Blagonićev uradak upućenom oku više-manje pokazatelj da Škorina disertacija vjerojatno drži vodu, tako je i ovaj tvoj uspjenjeni upis više-manje pokazatelj da sam pogodio u srž.
Slovoslagar
Slovoslagar

Male
Posts : 615
2021-04-25


Back to top Go down

Vice je izgubio izbore, uskoro bi mogao i doktorat Empty Re: Vice je izgubio izbore, uskoro bi mogao i doktorat

Post by debotoijusto 4/6/2021, 20:11

Sora wrote:
marcellus wrote:
debotoijusto wrote:SVEUČILIŠTE Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku našlo je četvero od pet članova povjerenstva za znanstvenu ocjenu doktorata Vice Mihanovića, predsjednika splitskog HDZ-a i donedavnog gradonačelničkog kandidata vladajuće partije, doznajemo neslužbeno. Službeno nemamo informacija jer je sveučilišno vodstvo cijeli postupak odlučilo učiniti maksimalno konspirativnim. Povjerenstvo će, javlja nam isti izvor, biti međunarodno, no nismo saznali ni tko ga čini ni iz kojih će država stizati članovi.




https://www.index.hr/vijesti/clanak/vice-je-izgubio-izbore-uskoro-bi-mogao-i-doktorat/2280735.aspx?index_tid=122246

vice je pametan ka i ti
debo je pametan 
dokaz je da ima ponajbolje teme u interesu svekolike javnosti i istine 
bravo dr.debo  :tu
hvala kolegice , zivio SKOJ i AFZ  :cro
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30703
2014-04-12


Back to top Go down

Vice je izgubio izbore, uskoro bi mogao i doktorat Empty Re: Vice je izgubio izbore, uskoro bi mogao i doktorat

Post by marcellus 4/6/2021, 20:21

Sora wrote:
marcellus wrote:
debotoijusto wrote:SVEUČILIŠTE Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku našlo je četvero od pet članova povjerenstva za znanstvenu ocjenu doktorata Vice Mihanovića, predsjednika splitskog HDZ-a i donedavnog gradonačelničkog kandidata vladajuće partije, doznajemo neslužbeno. Službeno nemamo informacija jer je sveučilišno vodstvo cijeli postupak odlučilo učiniti maksimalno konspirativnim. Povjerenstvo će, javlja nam isti izvor, biti međunarodno, no nismo saznali ni tko ga čini ni iz kojih će država stizati članovi.




https://www.index.hr/vijesti/clanak/vice-je-izgubio-izbore-uskoro-bi-mogao-i-doktorat/2280735.aspx?index_tid=122246

vice je pametan ka i ti
debo je pametan 
dokaz je da ima ponajbolje teme u interesu svekolike javnosti i istine 
bravo dr.debo  :tu

pa, pametniji je od tebe... ali da je bog zna kaj bistar, nije

_________________
Vice je izgubio izbore, uskoro bi mogao i doktorat 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Vice je izgubio izbore, uskoro bi mogao i doktorat Empty Re: Vice je izgubio izbore, uskoro bi mogao i doktorat

Post by debotoijusto 4/6/2021, 20:24

marcellus wrote:
Sora wrote:
marcellus wrote:
debotoijusto wrote:SVEUČILIŠTE Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku našlo je četvero od pet članova povjerenstva za znanstvenu ocjenu doktorata Vice Mihanovića, predsjednika splitskog HDZ-a i donedavnog gradonačelničkog kandidata vladajuće partije, doznajemo neslužbeno. Službeno nemamo informacija jer je sveučilišno vodstvo cijeli postupak odlučilo učiniti maksimalno konspirativnim. Povjerenstvo će, javlja nam isti izvor, biti međunarodno, no nismo saznali ni tko ga čini ni iz kojih će država stizati članovi.




https://www.index.hr/vijesti/clanak/vice-je-izgubio-izbore-uskoro-bi-mogao-i-doktorat/2280735.aspx?index_tid=122246

vice je pametan ka i ti
debo je pametan 
dokaz je da ima ponajbolje teme u interesu svekolike javnosti i istine 
bravo dr.debo  :tu

pa, pametniji je od tebe... ali da je bog zna kaj bistar, nije
dovoljno sam bistar da mi ne zvoni sat jutri  ;)
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30703
2014-04-12


Back to top Go down

Vice je izgubio izbore, uskoro bi mogao i doktorat Empty Re: Vice je izgubio izbore, uskoro bi mogao i doktorat

Post by Slovoslagar 4/6/2021, 20:30

debotoijusto wrote:
marcellus wrote:
Sora wrote:
marcellus wrote:vice je pametan ka i ti
debo je pametan 
dokaz je da ima ponajbolje teme u interesu svekolike javnosti i istine 
bravo dr.debo  :tu

pa, pametniji je od tebe... ali da je bog zna kaj bistar, nije
dovoljno sam bistar da mi ne zvoni sat jutri  ;)
Pa i ova klošarčina Mihanović je dovoljno bistar za to  :rasta
Slovoslagar
Slovoslagar

Male
Posts : 615
2021-04-25


Back to top Go down

Vice je izgubio izbore, uskoro bi mogao i doktorat Empty Re: Vice je izgubio izbore, uskoro bi mogao i doktorat

Post by debotoijusto 4/6/2021, 20:42

Slovoslagar wrote:
debotoijusto wrote:
marcellus wrote:
Sora wrote:
marcellus wrote:vice je pametan ka i ti
debo je pametan 
dokaz je da ima ponajbolje teme u interesu svekolike javnosti i istine 
bravo dr.debo  :tu

pa, pametniji je od tebe... ali da je bog zna kaj bistar, nije
dovoljno sam bistar da mi ne zvoni sat jutri  ;)
Pa i ova klošarčina Mihanović je dovoljno bistar za to  :rasta
ovo ? ovo da nije bilo rata bilo bi manoval krsticevicu koji bi finalni proizvod 3x1 lopata dodavao muji iz doboja kao izvrsnom producentu zidjanja
sad si me uvrijedio a dobri smo si  :D

Vice je izgubio izbore, uskoro bi mogao i doktorat 1ade3c92-f9fe-4eed-92f7-bffebc4d83e7
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30703
2014-04-12


Back to top Go down

Vice je izgubio izbore, uskoro bi mogao i doktorat Empty Re: Vice je izgubio izbore, uskoro bi mogao i doktorat

Post by Ra 4/6/2021, 23:45

jastreb wrote:Uopće nije bitno jel Vice više ili manje obrazovan i ùčen.

Bitno je da voli Hrvatsku i da je u izbore ušao srcem za Hrvatsku.

Džabe ti škola i umješnost,ako nisi za Hrvatsku.

Već prvi pogled na Vicu ukazuje glasaču da Vice izgara za Hrvatsku i da mu je cilj hrvatski Split.

Samo zbog toga Sićani su trebali dati mu povjerenje.
Kako to misliš nije bitno je li obrazovan?

Ja isto volim glazbu, ali jao li se onima koji bi došli na moj koncert  :rasta
Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

Vice je izgubio izbore, uskoro bi mogao i doktorat Empty Re: Vice je izgubio izbore, uskoro bi mogao i doktorat

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum