ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Petrov: Gotovo je! Prekidamo pregovore s Milanovićevom koalicijom

Page 9 of 18 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 18  Next

Go down

Petrov: Gotovo je! Prekidamo pregovore s Milanovićevom koalicijom - Page 9 Empty Re: Petrov: Gotovo je! Prekidamo pregovore s Milanovićevom koalicijom

Post by Guest 22/12/2015, 19:48

kolko je ojrosuper 98 na bencinskim u RH?

Guest
Guest


Back to top Go down

Petrov: Gotovo je! Prekidamo pregovore s Milanovićevom koalicijom - Page 9 Empty Re: Petrov: Gotovo je! Prekidamo pregovore s Milanovićevom koalicijom

Post by debotoijusto 22/12/2015, 19:49

vuksadinare wrote:Recimo ja se necu nasladjivati nad zokijem kao sitting,evva,deboto,red wolf nad karamarkom ovih dana..mogu za zokija reci samo zao mi je sto smo zeme...po meni najveca greska ti je uvodjenje cirilice u vukovar zoki...zbog koga?....zbog pupovca i jedan posto glasova sto bi dobio....a da si samo rekao nema cirilice u vukovaru dok sam ja na vlasti...da si maknuo matica na vrijeme...karamarko bi mogao samo sanjat vlast i hdz...trece saroliko drustvo si okupio oko sebe..ludjake slicne tebi poput marasa,jovanovica,stazica...barikadasa i muljcica grcica....ostojic ranka pijanca,izgubljenog ubprostoru i vremenu,bauka autonomasa koji falsificira izborne popise na stetu hrvata...i da bi to kao malo ublazio..upucavao si se gotovini preko kotromanovica.. a imao si zoki potencijala...ali ego te pokapa i kako moja pok baba kaze losi obiteljski geni...a imao si priliku
da stanem u svoju obranu nisam se nasladjivao vec standardna retorika prema zlocinackoj org.
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

Petrov: Gotovo je! Prekidamo pregovore s Milanovićevom koalicijom - Page 9 Empty Re: Petrov: Gotovo je! Prekidamo pregovore s Milanovićevom koalicijom

Post by Guest 22/12/2015, 19:50

abraham wrote:Komunjare, ustashe, boljsevici, katolibani, tko ce vise znati. Osobno mislim nakupina ogranicenih u vremenu i prostoru izgubljenih osoba.  Most donio 15 potpisa, dakle i Petrina je unutra. Jos juce se lizali sa Milanovicem, prekjucer sa Tomekom itd. Sacekajmo do jutra, sutra je novi dan i novi list. Sutra bi trebali biti komunjare, opet.Muhahahahahhahhaaaaa Kila mozga dvije jebene bosnaske...
Nije petrina unutra kao ni prgomet i ekipa oko njega. Inače sam za nove izbore no ako ima imalo od ovoga što Hodak piše onda je možda bolje sjebati prvo zaleđe SDPa pa tek onda na nove izbore

ZVONIMIR HODAK: Evo zašto Milanović i Pusićka odjednom žele nove izbore! | Dnevno.hr
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Petrov: Gotovo je! Prekidamo pregovore s Milanovićevom koalicijom - Page 9 Empty Re: Petrov: Gotovo je! Prekidamo pregovore s Milanovićevom koalicijom

Post by epikur37 22/12/2015, 19:50

Sad će početi obračun s komunistima i jugoudbom :D
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Petrov: Gotovo je! Prekidamo pregovore s Milanovićevom koalicijom - Page 9 Empty Re: Petrov: Gotovo je! Prekidamo pregovore s Milanovićevom koalicijom

Post by Guest 22/12/2015, 19:51

vuksadinare wrote:Recimo ja se necu nasladjivati nad zokijem kao sitting,evva,deboto,red wolf nad karamarkom ovih dana..mogu za zokija reci samo zao mi je sto smo zeme...po meni najveca greska ti je uvodjenje cirilice u vukovar zoki...zbog koga?....zbog pupovca i jedan posto glasova sto bi dobio....a da si samo rekao nema cirilice u vukovaru dok sam ja na vlasti...da si maknuo matica na vrijeme...karamarko bi mogao samo sanjat vlast i hdz...trece saroliko drustvo si okupio oko sebe..ludjake slicne tebi poput marasa,jovanovica,stazica...barikadasa i muljcica grcica....ostojic ranka pijanca,izgubljenog ubprostoru i vremenu,bauka autonomasa koji falsificira izborne popise na stetu hrvata...i da bi to kao malo ublazio..upucavao si se gotovini preko kotromanovica.. a imao si zoki potencijala...ali ego te pokapa i kako moja pok baba kaze losi obiteljski geni...a imao si priliku
Dobro, ali imao je priliku i sad je gotovo. Jako loše je iskoristio nju kao i sva ostala ekipa, posebice ministar Jovo, Stazić, a o Marasu kao najobičnijoj jocolor  s onim stažom neću ni govoriti. Vesnica da bude ministrica, mislim... Kao da u svojoj obitelji pustiš silovatelja i ubojicu vlastitog djeteta da živi s tobom. Bauk bi trebao svaki dan u zatvoru narednih 20 godina biti premlaćivan za svoj neviđeni bezobrazluk sa svojih 83 različita popisa birača u Hrvatskoj. O Grčiću neću ni trošiti riječi, kao da je u rodu s Gobbelsom pa je naslijedio propagadni talent.

No dobro... Sad ide nova runda ljudi pa da vidimo s čime će se određeni izblamirati, uprskati, prodati i izdati državu i narod. Hrvati se ipak ne mogu izdignuti iznad svoje lijenosti, naivnosti, gluposti i još mnogo čega.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Petrov: Gotovo je! Prekidamo pregovore s Milanovićevom koalicijom - Page 9 Empty Re: Petrov: Gotovo je! Prekidamo pregovore s Milanovićevom koalicijom

Post by Ero 22/12/2015, 19:51

Meni je uvijek  bilo žao ljudi  koji ne znaju procijeniti vlastite sposobnosti i domete. 
Nekim mojim bliskim ljudima se desilo da su precijenili svoje sposbnosti, pa onda
tresnili...Razgovarao sam s njima i prije i poslije pada, znam kako im je.
Ne mora uopće značiti da su loši ljudi, ali imaju nekakav  prokleti ego, kojega moraju zadovoljiti
i tada ne biraju sredstva za postitzanje cilja. Neki toga postanu svjesni tek nakon što tresnu,
neki i ne baš, pa čak završe na hospitalizaciji.
No, ne trebanad njima  likovati, jer se ipak radi o jednoj vrsti bolesti...


Last edited by Ero on 22/12/2015, 19:53; edited 2 times in total
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Petrov: Gotovo je! Prekidamo pregovore s Milanovićevom koalicijom - Page 9 Empty Re: Petrov: Gotovo je! Prekidamo pregovore s Milanovićevom koalicijom

Post by Guest 22/12/2015, 19:52

Fénix wrote:
tre911 wrote:
jastreb wrote:Povratak HDZ-a.

Ovo je odlična prilika za formiranje neke istinske lijeve stranke i konačan odlazak SDP-a.
Samo da bude prohrvatski orijentirana, ovo sa SDPom je lakrdija.
Ma u Hrvatskoj neke stvari neće nikad štimati. Previše se traži, ali nije ni bitno... Važno je koliko možeš reći nadnacionalnim moćnicima i njihovim sranjima jasno NE u ime naroda ili barem apsolutne većine.
Slažem se, RH je prioritet pa stoga i kažem neka bude ljevica ali sa jasnim stavovima oko RH a ne ko ovaj majmun kome je RH slučajna država.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Petrov: Gotovo je! Prekidamo pregovore s Milanovićevom koalicijom - Page 9 Empty Re: Petrov: Gotovo je! Prekidamo pregovore s Milanovićevom koalicijom

Post by debotoijusto 22/12/2015, 19:52

epikur37 wrote:Sad će početi obračun s komunistima i jugoudbom :D
prvo ide lustracija  ;)
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

Petrov: Gotovo je! Prekidamo pregovore s Milanovićevom koalicijom - Page 9 Empty Re: Petrov: Gotovo je! Prekidamo pregovore s Milanovićevom koalicijom

Post by epikur37 22/12/2015, 19:53

debotoijusto wrote:
epikur37 wrote:Sad će početi obračun s komunistima i jugoudbom :D
prvo ide lustracija  ;)


e to, treba sve pročešljat, saće lustracija, sve katalogizirati :D
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Petrov: Gotovo je! Prekidamo pregovore s Milanovićevom koalicijom - Page 9 Empty Re: Petrov: Gotovo je! Prekidamo pregovore s Milanovićevom koalicijom

Post by Guest 22/12/2015, 19:54

epikur37 wrote:Sad će početi obračun s komunistima i jugoudbom :D
frka te ujitila a? drunken
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Petrov: Gotovo je! Prekidamo pregovore s Milanovićevom koalicijom - Page 9 Empty Re: Petrov: Gotovo je! Prekidamo pregovore s Milanovićevom koalicijom

Post by Ero 22/12/2015, 19:55

debotoijusto wrote:
epikur37 wrote:Sad će početi obračun s komunistima i jugoudbom :D
prvo ide lustracija  ;)
Ne boj se, ti si sitna riba, takve neće dirati. :clown
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Petrov: Gotovo je! Prekidamo pregovore s Milanovićevom koalicijom - Page 9 Empty Re: Petrov: Gotovo je! Prekidamo pregovore s Milanovićevom koalicijom

Post by epikur37 22/12/2015, 19:55

tre911 wrote:
epikur37 wrote:Sad će početi obračun s komunistima i jugoudbom :D
frka te ujitila a? drunken

ev, ubi se od frke...pogasiosam svjetla na prozorima
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Petrov: Gotovo je! Prekidamo pregovore s Milanovićevom koalicijom - Page 9 Empty Re: Petrov: Gotovo je! Prekidamo pregovore s Milanovićevom koalicijom

Post by Guest 22/12/2015, 19:56

tre911 wrote:
 a ne ko ovaj majmun kome je RH slučajna država.
Tvoj je problem što nisi pročitao puno knjiga u životu, da jesi, ne bi ovo napisao...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Petrov: Gotovo je! Prekidamo pregovore s Milanovićevom koalicijom - Page 9 Empty Re: Petrov: Gotovo je! Prekidamo pregovore s Milanovićevom koalicijom

Post by Guest 22/12/2015, 19:56

epikur37 wrote:
tre911 wrote:
epikur37 wrote:Sad će početi obračun s komunistima i jugoudbom :D
frka te ujitila a? drunken

ev, ubi se od frke...pogasiosam svjetla na prozorima
ne naravno ali si izvjesio crnu zastavu na pola koplja :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Petrov: Gotovo je! Prekidamo pregovore s Milanovićevom koalicijom - Page 9 Empty Re: Petrov: Gotovo je! Prekidamo pregovore s Milanovićevom koalicijom

Post by Ero 22/12/2015, 19:56

epikur37 wrote:
tre911 wrote:
epikur37 wrote:Sad će početi obračun s komunistima i jugoudbom :D
frka te ujitila a? drunken

ev, ubi se od frke...pogasiosam svjetla na prozorima
Da božićno drvce dođe više do izražaja, a? drunken

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Petrov: Gotovo je! Prekidamo pregovore s Milanovićevom koalicijom - Page 9 Empty Re: Petrov: Gotovo je! Prekidamo pregovore s Milanovićevom koalicijom

Post by sitting_bull 22/12/2015, 19:57

tre911 wrote:Aj fala kurcu, sada ćeš se i ti povući do sljedećih izbora pa nećemo morati gledati tvoje šumotvorine na ovom forumu.

znači mjesec-dva dana...

_________________
država je 2009. godine hajduku oprostila 270 milijuna kuna duga.
danas je hajduk u dugu većem od 100 milijuna kuna.
drugovi tovari, čestitam! tako se upravlja klubom.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Petrov: Gotovo je! Prekidamo pregovore s Milanovićevom koalicijom - Page 9 Empty Re: Petrov: Gotovo je! Prekidamo pregovore s Milanovićevom koalicijom

Post by Guest 22/12/2015, 19:58

red wolf wrote:
tre911 wrote:
 a ne ko ovaj majmun kome je RH slučajna država.
Tvoj je problem što nisi pročitao puno knjiga u životu, da jesi, ne bi ovo napisao...
Gledaj ovako, ja sam više u svom životu zaboravio nego što ti ikada pročitao, kužiš a? drunken
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Petrov: Gotovo je! Prekidamo pregovore s Milanovićevom koalicijom - Page 9 Empty Re: Petrov: Gotovo je! Prekidamo pregovore s Milanovićevom koalicijom

Post by epikur37 22/12/2015, 19:58

Ero wrote:
epikur37 wrote:
tre911 wrote:
epikur37 wrote:Sad će početi obračun s komunistima i jugoudbom :D
frka te ujitila a? drunken

ev, ubi se od frke...pogasiosam svjetla na prozorima
Da božićno drvce dođe više do izražaja, a? drunken

Ove godine samo jaslice, bor bi mi klinci raščupali....do godine kad ih dovedem u red.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Petrov: Gotovo je! Prekidamo pregovore s Milanovićevom koalicijom - Page 9 Empty Re: Petrov: Gotovo je! Prekidamo pregovore s Milanovićevom koalicijom

Post by Guest 22/12/2015, 19:59

tre911 wrote:
Fénix wrote:
tre911 wrote:
jastreb wrote:Povratak HDZ-a.

Ovo je odlična prilika za formiranje neke istinske lijeve stranke i konačan odlazak SDP-a.
Samo da bude prohrvatski orijentirana, ovo sa SDPom je lakrdija.
Ma u Hrvatskoj neke stvari neće nikad štimati. Previše se traži, ali nije ni bitno... Važno je koliko možeš reći nadnacionalnim moćnicima i njihovim sranjima jasno NE u ime naroda ili barem apsolutne većine.
Slažem se, RH je prioritet pa stoga i kažem neka bude ljevica ali sa jasnim stavovima oko RH a ne ko ovaj majmun kome je RH slučajna država.
Da, ali kad su pederi, liberali, komunisti i kojekakvi cirkusanti, nema smisla. O lijevoj i desnoj strani sam imao mišljenje kao da se radi o dva brata ili bratića od dva oca, gdje postoje određene razlike ali veže ih isti korijen. Samo čim sam malo odrastao shvatio sam kako takvo razmišljenje je previše ili idealističko ili maštovito ili naivno. Možda i sve troje skupa jer svijet ne funkcionira uopće kako je predstavljen na papiru a upravo brojni državni zakoni, aparat, stanje uma društva i dr. konstantno ukazuju na te suprotnosti pa ispadne kako ništa od toga nije istina niti funkcionira na način kako je postavljeno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Petrov: Gotovo je! Prekidamo pregovore s Milanovićevom koalicijom - Page 9 Empty Re: Petrov: Gotovo je! Prekidamo pregovore s Milanovićevom koalicijom

Post by Guest 22/12/2015, 19:59

sitting_bull wrote:
tre911 wrote:Aj fala kurcu, sada ćeš se i ti povući do sljedećih izbora pa nećemo morati gledati tvoje šumotvorine na ovom forumu.

znači mjesec-dva dana...
Bitno je da ti odmoriš i da se svi odmore od tvojih šumotvorina
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Petrov: Gotovo je! Prekidamo pregovore s Milanovićevom koalicijom - Page 9 Empty Re: Petrov: Gotovo je! Prekidamo pregovore s Milanovićevom koalicijom

Post by sitting_bull 22/12/2015, 19:59

Ero wrote:Uzdravlje, kolega, i polako s pićem! :clown

nismo mi kolege, drug logističar.

to su ti vuk, tree i marcellus.

_________________
država je 2009. godine hajduku oprostila 270 milijuna kuna duga.
danas je hajduk u dugu većem od 100 milijuna kuna.
drugovi tovari, čestitam! tako se upravlja klubom.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Petrov: Gotovo je! Prekidamo pregovore s Milanovićevom koalicijom - Page 9 Empty Re: Petrov: Gotovo je! Prekidamo pregovore s Milanovićevom koalicijom

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 9 of 18 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 18  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum