ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Seselj trazi od Vucica da napadne Hrvatsku i posalje vojsku u BiH

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Seselj trazi od Vucica da napadne Hrvatsku i posalje vojsku u BiH - Page 2 Empty Re: Seselj trazi od Vucica da napadne Hrvatsku i posalje vojsku u BiH

Post by RayMabus 2/6/2021, 10:52

Nečemo se dirat u taj Brčko. Nek se Srbi i mujage misle. Ako presječu ok a ako ne onda imaju koridor i ide napad na zapadnu RS iz svih smjerova i to im je koridor prema majčici Srbiji.

Nećemo se mišat u taj Brčko jer nam je svejedno.


RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Seselj trazi od Vucica da napadne Hrvatsku i posalje vojsku u BiH - Page 2 Empty Re: Seselj trazi od Vucica da napadne Hrvatsku i posalje vojsku u BiH

Post by RayMabus 2/6/2021, 11:09

Makneš se od toga i brige te za ishod. Ako ovi presjeću ok a ako naprave koridor Hrvatska neće dopustiti stvaranje Srbije u zapadnoj RS tako da im je to koridor prema majčici Srbiji.

Uopće se ne triba u to mišat. Nek pobjedi bolji a mi tv i kokice i brige te.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Seselj trazi od Vucica da napadne Hrvatsku i posalje vojsku u BiH - Page 2 Empty Re: Seselj trazi od Vucica da napadne Hrvatsku i posalje vojsku u BiH

Post by RayMabus 2/6/2021, 11:13

vuksadinare wrote:https://direktno.hr/eu-i-svijet/ponovno-ratne-trube-iz-beograda-ratni-zlocinac-savjetuje-vucicu-kada-da-napadne-hrvatsku-vojsku-i-posalje-vojsku-u-bih-234578/
Jebi ga , zajeba te đeneral gf s pet zvjezdica.

Samo ti brate udri po njima. Mi ćemo sa strane tv i kokice i jebe se nas.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Seselj trazi od Vucica da napadne Hrvatsku i posalje vojsku u BiH - Page 2 Empty Re: Seselj trazi od Vucica da napadne Hrvatsku i posalje vojsku u BiH

Post by RayMabus 2/6/2021, 11:26

Ima Željko Komšić Armija BiH koja drži mjesto zapovjednika HVO-a pa nek on tamo ratuje sa Šešeljem a ja ću gledat sa strane i boli me kurac.

Seselj trazi od Vucica da napadne Hrvatsku i posalje vojsku u BiH - Page 2 Zeljko_komsic_armija_bih-810x424
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Seselj trazi od Vucica da napadne Hrvatsku i posalje vojsku u BiH - Page 2 Empty Re: Seselj trazi od Vucica da napadne Hrvatsku i posalje vojsku u BiH

Post by epikur37 2/6/2021, 11:29

Speare Shaker wrote:
RayMabus wrote:Distrikt Brčko nije RS. Uostalom dovoljne su mujage za to.

Ti se sigurno šališ?  :D

Nevjerojatni su, em što ne kuže balkan em tako naivno i kako mi se htio gledaju.. presmiješno
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Seselj trazi od Vucica da napadne Hrvatsku i posalje vojsku u BiH - Page 2 Empty Re: Seselj trazi od Vucica da napadne Hrvatsku i posalje vojsku u BiH

Post by RayMabus 2/6/2021, 11:33

Gledajmo svoja posla a taj Brčko , svejedno nam je ko će pobjediti. Ne triba se u to mišat. Ako mujage pobjede ok a ako pobjede Srbi opet ok.

Sve je ok. Tv i kokice.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Seselj trazi od Vucica da napadne Hrvatsku i posalje vojsku u BiH - Page 2 Empty Re: Seselj trazi od Vucica da napadne Hrvatsku i posalje vojsku u BiH

Post by RayMabus 2/6/2021, 11:37

Imamo mi pametnijeg posla od tog Brčkog. Ne zanima nas ishod rata tu jer za opcije postoji plan pa prema tome to nas jednostavno ne zanima tko če tu dobit od njih dvoje rat.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Seselj trazi od Vucica da napadne Hrvatsku i posalje vojsku u BiH - Page 2 Empty Re: Seselj trazi od Vucica da napadne Hrvatsku i posalje vojsku u BiH

Post by Guest 2/6/2021, 11:43

RayMabus wrote:
Speare Shaker wrote:
Speare Shaker wrote:
RayMabus wrote:Distrikt Brčko nije RS. Uostalom dovoljne su mujage za to.

Ti se sigurno šališ?  :D

Mislim, jesi lud, ali toliko lud ipak nisi.  :D
Ne nego niste pročitali onaj moj vojni plan di oni to osvoje a onda udružene rvarsko balisjke snage krenu na zapadnu RS iz svih smjerova i to im je koridor prema Srbiji.

Je li pravi autor tog plana zapravo Stipe Mesić?  :D
Da nije i on nekakav general Galaktičke Federacije sa 5 zvjezdica?  :D
On bi po svojim nadaleko čuvenim sposobnostima morao imati barem 10 zvjezdica!  cheers
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Seselj trazi od Vucica da napadne Hrvatsku i posalje vojsku u BiH - Page 2 Empty Re: Seselj trazi od Vucica da napadne Hrvatsku i posalje vojsku u BiH

Post by RayMabus 2/6/2021, 11:46

Nije. Moj je plan. Ja sam ga osmislija.

Ako ovi pobjede presjeći će ih a ako pobjede ovi drugi to im je koridor prema Srbiji jer Hrvatska ne može dopustit stvaranje Srbije u zapadnoj RS.

Svejedno nam je šta će biti. Makneš se pa nek se oni obračunavaju. Nama je ishod tog rata u Brčkom svejedno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Seselj trazi od Vucica da napadne Hrvatsku i posalje vojsku u BiH - Page 2 Empty Re: Seselj trazi od Vucica da napadne Hrvatsku i posalje vojsku u BiH

Post by Guest 2/6/2021, 11:48

Speare Shaker wrote:
RayMabus wrote:
Speare Shaker wrote:
Speare Shaker wrote:
RayMabus wrote:Distrikt Brčko nije RS. Uostalom dovoljne su mujage za to.

Ti se sigurno šališ?  :D

Mislim, jesi lud, ali toliko lud ipak nisi.  :D
Ne nego niste pročitali onaj moj vojni plan di oni to osvoje a onda udružene rvarsko balisjke snage krenu na zapadnu RS iz svih smjerova i to im je koridor prema Srbiji.

Je li pravi autor tog plana zapravo Stipe Mesić?  :D
Da nije i on nekakav general Galaktičke Federacije sa 5 zvjezdica?  :D
On bi po svojim nadaleko čuvenim sposobnostima morao imati barem 10 zvjezdica!  cheers

Neće biti nikakve akcije udruženih rvacko-balijskih snaga protiv Srba.  :)
Pogotovo neće biti nikakvog napada iz svih smjerova na RS, jednostavno zato jer Hrvatima i Hrvatskoj to nije u interesu.
To nije naš rat.  :)
Neka to slobodno pokušaju muslimani, jer su oni ludi kakvi već jesu ionako uvjereni u svoju silnu vojnu moć, a ako negdje i zapne, pomoći će im Alah zato jer su oni dobri islamski vjernici.
No, nakon što dobiju svoju lekciju, nama ili prije međunarodnoj zajednici, najvjerojatnije njihovoj pravoj otadžbini Turskoj će pasti u zadaću samo da pokupe ono što će ostati od njih.
Malom žličicom za kavu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Seselj trazi od Vucica da napadne Hrvatsku i posalje vojsku u BiH - Page 2 Empty Re: Seselj trazi od Vucica da napadne Hrvatsku i posalje vojsku u BiH

Post by RayMabus 2/6/2021, 11:49

Pa ok. Nek oni pokušaju. Mi ćemo opet gledati sa strane tv i kokice.

Opet super.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Seselj trazi od Vucica da napadne Hrvatsku i posalje vojsku u BiH - Page 2 Empty Re: Seselj trazi od Vucica da napadne Hrvatsku i posalje vojsku u BiH

Post by RayMabus 2/6/2021, 12:13

Taj Šešelj zaboravlja da je Amerika napravila Dejton i taj Brčko distrikt i da mu je Hrvatska tu najmanji vojni problem. 

Malo je on glupast.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Seselj trazi od Vucica da napadne Hrvatsku i posalje vojsku u BiH - Page 2 Empty Re: Seselj trazi od Vucica da napadne Hrvatsku i posalje vojsku u BiH

Post by Ringo10 2/6/2021, 12:36

Ma kakve Mujage ...Srbi bi ih razvalili
Ringo10
Ringo10

Posts : 21566
2015-09-24


Back to top Go down

Seselj trazi od Vucica da napadne Hrvatsku i posalje vojsku u BiH - Page 2 Empty Re: Seselj trazi od Vucica da napadne Hrvatsku i posalje vojsku u BiH

Post by pizzon 2/6/2021, 13:13

marcellus wrote:
pizzon wrote:
Sovak wrote:
pizzon wrote:tu vam nije potreban seselj
tu vam je dovoljan fan zapada i eu
obican pizzon

ako bi,hrvatska, na bilo koji nacin
vojno usla u prostor r.srpske, 
aktiviranje srbije je neminovno.
drugo, nije savetovao napad na hrvatsku, vec odbranu r.srpske
ali, ti si drukator neistina


Opet bi gural svoju Srpčad u rat, a ti si gladil guzicu u debeloj hladovini u inozemstvu.

ne mislis valjda da cemo nemo
gledati sta se dogadja sa r.srpskom
ne dirajte r.srpsku i nema priblema

kako rekoh na susjednoj temi... mislim da će vam neko razbit pičku. Ništa, bude opet kokice, TV...

ali prvo biti razbijena vasa
ako umislite da ste face
pa krenete na r.srpsku
pizzon
pizzon

Posts : 4989
2020-04-21


Back to top Go down

Seselj trazi od Vucica da napadne Hrvatsku i posalje vojsku u BiH - Page 2 Empty Re: Seselj trazi od Vucica da napadne Hrvatsku i posalje vojsku u BiH

Post by IL Risorto 2/6/2021, 14:48

pizzon wrote:
marcellus wrote:
pizzon wrote:
Sovak wrote:
pizzon wrote:tu vam nije potreban seselj
tu vam je dovoljan fan zapada i eu
obican pizzon

ako bi,hrvatska, na bilo koji nacin
vojno usla u prostor r.srpske, 
aktiviranje srbije je neminovno.
drugo, nije savetovao napad na hrvatsku, vec odbranu r.srpske
ali, ti si drukator neistina


Opet bi gural svoju Srpčad u rat, a ti si gladil guzicu u debeloj hladovini u inozemstvu.

ne mislis valjda da cemo nemo
gledati sta se dogadja sa r.srpskom
ne dirajte r.srpsku i nema priblema

kako rekoh na susjednoj temi... mislim da će vam neko razbit pičku. Ništa, bude opet kokice, TV...

ali prvo biti razbijena vasa
ako umislite da ste face
pa krenete na r.srpsku
Osim par fanatika koje možeš nabrojit na prste,90% građana Hrvatske,zaboli racku za BiH i R.Srpsku i samo bi budale išle ratovati za nešto što nas se ne tiče.
Čak ni oni koji vuku porijeklo iz R.Srpske,ne bi išli ratovati za gluposti a pogotovu pravi Hrvati,koji nemaju nikakve veze s BiH.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Seselj trazi od Vucica da napadne Hrvatsku i posalje vojsku u BiH - Page 2 Empty Re: Seselj trazi od Vucica da napadne Hrvatsku i posalje vojsku u BiH

Post by immortal 2/6/2021, 23:26

srbi o Vučiću
https://www.facebook.com/N1Srbija/videos/807615379714146

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23176
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Seselj trazi od Vucica da napadne Hrvatsku i posalje vojsku u BiH - Page 2 Empty Re: Seselj trazi od Vucica da napadne Hrvatsku i posalje vojsku u BiH

Post by Guest 3/6/2021, 08:45

Priča je gotova.



Seselj trazi od Vucica da napadne Hrvatsku i posalje vojsku u BiH - Page 2 New_bo16
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Seselj trazi od Vucica da napadne Hrvatsku i posalje vojsku u BiH - Page 2 Empty Re: Seselj trazi od Vucica da napadne Hrvatsku i posalje vojsku u BiH

Post by AssadNaPodmornici 3/6/2021, 08:55

Bosanska posla, žica, jarak, zid, strojnica, i krokodil 🐊

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21000
2018-06-14


Back to top Go down

Seselj trazi od Vucica da napadne Hrvatsku i posalje vojsku u BiH - Page 2 Empty Re: Seselj trazi od Vucica da napadne Hrvatsku i posalje vojsku u BiH

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum