ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Petrov se naljutio, sad neće ni s kim :D

Go down

Petrov se naljutio, sad neće ni s kim :D Empty Petrov se naljutio, sad neće ni s kim :D

Post by epikur37 22/12/2015, 12:58

BOŽO PETROV vidno nezadovoljan došao je do sjedišta MOST-a. Niti nakon konzultacija s Kolindom, ali niti sada pred sjedištem nije želio puno reći novinarima.
"Bit će izjava uskoro", rekao je kratko. Na pitanje što se dogodilo kod predsjednice, Petrov je kazao: "Nije se gore dogodilo ništa, dogodilo se prije. Imam hitan sastanak Nacionalnog vijeća. Vidjet ćemo se poslije.".
U prostorije MOST-a stigla je i MOST-ova Ines Strenja Linić i rekla kako ne može vjerovati da Petrova nešto može uznemiriti.
Samo pola sata kasnije re kao je:
"U ovom trenutku pregovori s koalicijom Hrvatska raste su završeni. Uzimali su nam saborske zastupnike, od Petrine, do Prgometa, smatrali smo da možemo nastaviti s njima razgovore, makar su nas nazivali fašistima, sve smo to zanemarili, i rekli na stranu sve osude... Ali ovo što se sada dogodilo, da SDP zove naše saborske zastupnike i da traže potporu ako se ne dogovorimo", rekao je Petrov pred sjedištem MOST-a.
Što će biti dalje, ne zna... "To će odlučiti Nacionalno vijeće", dodao je.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/petrov-gotovo-je-prekidamo-pregovore-s-milanovicevom-koalicijom/863892.aspx
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Petrov se naljutio, sad neće ni s kim :D Empty Re: Petrov se naljutio, sad neće ni s kim :D

Post by epikur37 22/12/2015, 12:58

Ništa novi izbori a ova uvrijeđena i izbirljiva mlada....ostat će usedjelica.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Petrov se naljutio, sad neće ni s kim :D Empty Re: Petrov se naljutio, sad neće ni s kim :D

Post by provocator 22/12/2015, 13:03

Ja ne kužim koji su curac išli kod Kolinde tražiti još par dana??? Ako imaš dovoljno mandata onda odeš gore i to joj prdočiš nakon čega ti ona (Kolinda) da još metar dana da oformiš Vladu. U tih metar dana imaš pun curac vremena da usaglasiš stavove s koalicijskim ili kakvim već partnerom. Nije mi jasno traženje "još par dana"? Nabijem ih na par dana.

_________________
Petrov se naljutio, sad neće ni s kim :D Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Petrov se naljutio, sad neće ni s kim :D Empty Re: Petrov se naljutio, sad neće ni s kim :D

Post by stenjalica 22/12/2015, 13:04

koji je ovaj Petrov kralj,,,ha ha,,kako laže jučer mu nude 60 potpisa i on neče a jutros nervozan,

Vaso radi svoj posao sa crnokošuljašima
stenjalica
stenjalica

Male
Posts : 791
2015-10-18


Back to top Go down

Petrov se naljutio, sad neće ni s kim :D Empty Re: Petrov se naljutio, sad neće ni s kim :D

Post by Ero 22/12/2015, 13:14

provocator wrote:Ja ne kužim koji su curac išli kod Kolinde tražiti još par dana??? Ako imaš dovoljno mandata onda odeš gore i to joj prdočiš nakon čega ti ona (Kolinda) da još metar dana da oformiš Vladu. U tih metar dana imaš pun curac vremena da usaglasiš stavove s koalicijskim ili kakvim već partnerom. Nije mi jasno traženje "još par dana"? Nabijem ih na par dana.
Ne treba im davati nikakav "metar dana". Imaju i bez toga mjesec dana na raspolaganju, plus još jedan mjesec...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Petrov se naljutio, sad neće ni s kim :D Empty Re: Petrov se naljutio, sad neće ni s kim :D

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum