ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jebali vam psi mater...

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Jebali vam psi mater...  - Page 2 Empty Re: Jebali vam psi mater...

Post by marcellus 21/12/2015, 18:33

Životinje nisu bile ni gladne ni u nehigijenskim uvjetima, to su pizdarije. Nego je teren prodan za apartmane.

marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Jebali vam psi mater...  - Page 2 Empty Re: Jebali vam psi mater...

Post by Riplex 21/12/2015, 18:34

kaja_333 wrote:
deda na aparatima wrote:
kaja_333 wrote:
marcellus wrote:naime grad je trebao sagraditi sklonište ali nije jer se gradonačelnik krimos bavio guranjem projekta golf srđ, naravno radi se o gradnji viletina za ruske milijunaše a ne golf terena, a psi jasno smetaju pa će azil zatvorit a pse pobit
krasno. azil zatvorili i pobiće pse zbog toga. trebalo bi pobit gradonačelnika lopova i familiju mu. to bi bilo puno korisnije.
a to što su životinje držali gladne u nehigijenskim uvjetima u azilu to je OK?
pa onda bi ih valjda trebali oprati i nahraniti a ne ubiti.


Ali zašto? Nema funkcije nikakve...

_________________
Novinari crvi
Riplex
Riplex

Posts : 1845
2015-07-27


Back to top Go down

Jebali vam psi mater...  - Page 2 Empty Re: Jebali vam psi mater...

Post by Riplex 21/12/2015, 18:35

marcellus wrote:Životinje nisu bile ni gladne ni u nehigijenskim uvjetima, to su pizdarije. Nego je teren prodan za apartmane.

Bezobzira na političke agende...jesi bio tamo, to je bilo užasno.

_________________
Novinari crvi
Riplex
Riplex

Posts : 1845
2015-07-27


Back to top Go down

Jebali vam psi mater...  - Page 2 Empty Re: Jebali vam psi mater...

Post by marcellus 21/12/2015, 18:36

Bila sam sama u noćnom dežurstvu. Kad sam čula da su djelatnici drugih šinteraja stigli pred utočište, ‘sletila’ sam i spriječila im ulaz. Najprije su nasilno probili prvu ogradu, potom na isti način i drugu, ušli su u srce utočišta i počeli otvarati boksove. Drugi naši volonteri su tek počeli stizati i bili su blokirani, jer je Policija zatvorila cestu. Pješačili su i probili se do utočišta nakon dvadesetak minuta – ispričala je za DuList potresena Sandra Sambrailo, koja je tijekom noćašnje akcije i privedena.

– Tražila sam od Policije da mi pokažu nalog ili rješenje, bilo kakav dokument po kojem postupaju. Rečeno mi je da je to naredba Grada Dubrovnika, da se moram maknuti i pustiti djelatnike drugih šinteraja da uzmu pse. Ja se nisam htjela maknuti, stala sam na vratima, počelo je guranje, divljanje po meni, rasparali su mi vindjaknu. Dok sam se držala za vrata dva policajca su me potezala za ruke, raskrvarene su mi ruke. Doslovno su me odveli do ‘marice’, do ‘Vile Palme’. Kad je akcija završila taj isti policijski službenik mi je tražio osobnu iskaznicu i potom rekao: ‘Možeš zazvati sestru da dođe po tebe’. Nisu bili kadri ni vratiti me na mjestu odakle su me odveli. Prijatelji su došli po mene i vratila sam se u utočište – rekla nam je Sandra Sambrailo.

– Užasnuta sam, još sam pod šokom, gledam ta prazna mjesta, bojim se za život tih pasa. Užasnuta, ljuta, ogorčena. Nemam riječi kojom mogu opisati kako se osjećam – ističe Sambrailo.

Inače, prije deset dana Gradsko vijeće Sandri Sambrailo odlučilo je dodijeliti nagradu ‘Vlaho Brangjolica’ za volonterku godine, a još lani je primila Nagradu Grada Dubrovnika za osobit doprinos. Noćas su je, pak, ‘nagradili’ privođenjem.
– Vrlo zanimljivo – kratko je tu činjenicu komentirala ogorčena Sandra Sambrailo. Ističe kako je val reakcija pokrenut.

_________________
Jebali vam psi mater...  - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Jebali vam psi mater...  - Page 2 Empty Re: Jebali vam psi mater...

Post by n_razbojnik 21/12/2015, 18:37

Sigurnost i povjerenje ovih dana briljira

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11431
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Jebali vam psi mater...  - Page 2 Empty Re: Jebali vam psi mater...

Post by marcellus 21/12/2015, 18:37

Riplex wrote:
marcellus wrote:Životinje nisu bile ni gladne ni u nehigijenskim uvjetima, to su pizdarije. Nego je teren prodan za apartmane.

Bezobzira na političke agende...jesi bio tamo, to je bilo užasno.

ne, al zašto ih je onda grad nagradio za volontere godine? Osim toga rješenje je onda poslati pse u smrt?

_________________
Jebali vam psi mater...  - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Jebali vam psi mater...  - Page 2 Empty Re: Jebali vam psi mater...

Post by marcellus 21/12/2015, 18:38

– Od momenta kad je vijest izašla u medije uspjela sam pozvati par brojeva telefona, jer mi nisu odmah oduzeli mobitel. Nazvala sam ljude koji sad šire priču dalje, vijest se sada širi svijetom. Iz cijelog svijeta stiže podrška, telefon ne prestaje zvoniti. Ovo je sramota za Dubrovnik, koju nam je priuštio tim ljudi koji je sve ovo napravio. Strašno – kaže nam Sambrailo, koju smo pitali i sprema li se veći prosvjed.

– Vidjet ćemo što će se danas u 15 sati dogoditi na Gradskom vijeću. Vjerujem da će gradski vijećnici, koji već shvaćaju o čemu se radi, pozitivno reagirati na ovu situaciju – optimistična je Sambrailo. Postoji li mogućnost vraćanja pasa natrag na Žarkovicu?

– To je prvo što zahtijevamo i očekujemo. Mislim da je to sasvim opravdan zahtjev. Uz to, naravno, i momentalna izgradnja azila!

_________________
Jebali vam psi mater...  - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Jebali vam psi mater...  - Page 2 Empty Re: Jebali vam psi mater...

Post by Riplex 21/12/2015, 18:38

Joj ove i patetike, ako joj je do volontiranja neka hrani gladnu dicu po državi, jeble je džukele

_________________
Novinari crvi
Riplex
Riplex

Posts : 1845
2015-07-27


Back to top Go down

Jebali vam psi mater...  - Page 2 Empty Re: Jebali vam psi mater...

Post by marcellus 21/12/2015, 18:39

Sora wrote:A marcelko neka ih lovi po buri i valovima

po buri i valovima su ovi tvoji što su navalili na europu, nisu morski psi nego morski isilovci, samo pas spašava svoje mlado a musliman pusti djecu da se utope i zgrabi pojas sebi
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Jebali vam psi mater...  - Page 2 Empty Re: Jebali vam psi mater...

Post by Riplex 21/12/2015, 18:41

marcellus wrote:
Riplex wrote:
marcellus wrote:Životinje nisu bile ni gladne ni u nehigijenskim uvjetima, to su pizdarije. Nego je teren prodan za apartmane.

Bezobzira na političke agende...jesi bio tamo, to je bilo užasno.

ne, al zašto ih je onda grad nagradio za volontere godine? Osim toga rješenje je onda poslati pse u smrt?


Ma to je misti bilo katastrofa, bio sam tamo prije 2 godine...

A zašto ne pobit? Čemu ih čuvat? Koja je svrha trošenja resursa? Nek uzmu 100 krava pa barem nešto naprave...

Pih, političari i nagrađivanja...
Možda pobit zvuči ekstremno, ali je logično

_________________
Novinari crvi
Riplex
Riplex

Posts : 1845
2015-07-27


Back to top Go down

Jebali vam psi mater...  - Page 2 Empty Re: Jebali vam psi mater...

Post by n_razbojnik 21/12/2015, 18:45

Riplex wrote:
marcellus wrote:
Riplex wrote:
marcellus wrote:Životinje nisu bile ni gladne ni u nehigijenskim uvjetima, to su pizdarije. Nego je teren prodan za apartmane.

Bezobzira na političke agende...jesi bio tamo, to je bilo užasno.

ne, al zašto ih je onda grad nagradio za volontere godine? Osim toga rješenje je onda poslati pse u smrt?


Ma to je misti bilo katastrofa, bio sam tamo prije 2 godine...

A zašto ne pobit? Čemu ih čuvat? Koja je svrha trošenja resursa? Nek uzmu 100 krava pa barem nešto naprave...

Pih, političari i nagrađivanja...
Možda pobit zvuči ekstremno, ali je logično
logično je i što deda kaže, pobit ne produktivne i starije
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11431
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Jebali vam psi mater...  - Page 2 Empty Re: Jebali vam psi mater...

Post by n_razbojnik 21/12/2015, 18:46

zamisli ne radi ništa, osim što diše i ubire penziju iz proračuna...a toliko gladne djece

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11431
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Jebali vam psi mater...  - Page 2 Empty Re: Jebali vam psi mater...

Post by marcellus 21/12/2015, 18:49

inače sve je pošteno i po zakonu zato su i došli po pse usred noći kad nema nikog, samo jedna volonterka. Poznato je da policija inače sve radi sred noći. I pošten svijet općenito sve radi sred noći.

_________________
Jebali vam psi mater...  - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Jebali vam psi mater...  - Page 2 Empty Re: Jebali vam psi mater...

Post by n_razbojnik 21/12/2015, 18:52

marcellus wrote:inače sve je pošteno i po zakonu zato su i došli po pse usred noći kad nema nikog, samo jedna volonterka. Poznato je da policija inače sve radi sred noći. I pošten svijet općenito sve radi sred noći.
15 do 3 u noći se uvijek ide u deložacije, pitaj Sinčića...nego još je frapantmnije da djelatnici Grada nabijaju prekovremeno u to vrijeme,a reći će treba rezati upravu
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11431
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Jebali vam psi mater...  - Page 2 Empty Re: Jebali vam psi mater...

Post by marcellus 21/12/2015, 18:55

n_razbojnik wrote:
marcellus wrote:inače sve je pošteno i po zakonu zato su i došli po pse usred noći kad nema nikog, samo jedna volonterka. Poznato je da policija inače sve radi sred noći. I pošten svijet općenito sve radi sred noći.
15 do 3 u noći se uvijek ide u deložacije, pitaj Sinčića...nego još je frapantmnije da djelatnici Grada nabijaju prekovremeno u to vrijeme,a reći će treba rezati upravu

pa da tri ujutro je idealno vrijeme za legalan posao kao što je legalno izmještanje pasa. Mislim ako je sve po zakonu gdje im je papir i zašto sred noći? Ono previše ima policija posla danju? Nemaju dosta prekovremenih? Rade prekovremeno da mogu biti slobodni za božić?

nego travko Jebali vam psi mater...  - Page 2 Dogold više nije živ ovdje ali živi i dalje na fejsbuku, pa ga prenosim: "Eutanizirajte Maju SeRver, onu kojoj je koleGinica Tena Perišin priko Filozofskog fakulteta omogućila da u misec dana završi fakultet....
Spasite pse u Dubrovniku! Otra dalje se osjećat loše... frown emoticon"
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Jebali vam psi mater...  - Page 2 Empty Re: Jebali vam psi mater...

Post by Guest 21/12/2015, 18:57

kapital iznad pasa, inače jaki mi je taj degenerirani zapadni trend sa pasima..

mediji puni i filmovi puni džukela, a onda ih ekipa nabavi.. 
a onda skuže da imati psa u betonskom stanu od 45m2 je sranje, trebaš ga voditi 3 puta dnevno da sere, kupiti govna, psi često i smrde, dlake, ližu tuđa govna, crkotinu, jebiga onda ga se ljudi rješe jer vide da pas nije tako sladak kako ga opisuju mediji, filmovi...

a onda ovi fanatici što čuvaju tuđe pse(azil) ti su mi još najjači.. ima dom za nezbrinutu djecu neka idu tamo
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jebali vam psi mater...  - Page 2 Empty Re: Jebali vam psi mater...

Post by Guest 21/12/2015, 18:58

naravno na stranu , da ne podržavam ove "noćne akcije policije" na naredbu mafijaškog državnog birokrata
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jebali vam psi mater...  - Page 2 Empty Re: Jebali vam psi mater...

Post by marcellus 21/12/2015, 19:06

I jedan status jednog dubrovčanina s mog fejsa:

Dubrovnik se polako ali sigurno pretvara u jednu malo veću selendru. Lakše je nabrojati što valja, nego što ne valja, jer to što valja stane u naprstak, a ono što ne valja ne bi stalo ni u vlak s osamdeset vagona. Ta pretvroba iz svjetski priznatog Grada u selendru traje već sedam godina. Zadnja kap, koja je dodatno prelila odavno prelivenu čašu, je nasilno odvođenje kučaka iz azila na Žarkovici. Azil gore postoji već desetak godina. Zahvaljujući sestrama Sambrailo i drugim volonterima, Dubrovnik je svih ovih godina Grad bez pasa lutalica, a psi lutalice su dobili smještaj i hranu koju nisu mogli imati na ulici. Iako se već godinama priča o gradnji adekvatnog azila za napuštene životinje, Dubrovnik ga unatoč brojnim šupljim obećanjima još uvijek nije dobio, pa se Društvo za zaštitu životinja služilo postojećim, ali neprimjerenim azilom koji nikome normalnom nije smetao.
Inspekcijski nalaz nije išao u prilog postojećem azilu, pa je na koncu, iako je bilo više nego dovoljno vremena za reakciju i gradnju obećanog azila, došlo do nasilnog odvođenja pasa čija je sudbina sad u nekim azilima diljem Hrvatske koji nakon zakonskog roka od dva mjeseca pse mogu eutanazirati. Pitam se kome su, zašto i na koji način ti psi bili smetnja. Niti ih je bilo po ulicama, niti su ikome, osim možda nekim ulagačima, smetali na prostoru Žarkovice, niti su napadali ljude. Dapače, uvijek su se radovali posjetiteljima, skupili bi se oko njih i živjeli u nadi da će i oni pronaći svoga čovjeka. Mnogi od njih i jesu i to ne samo u Hrvatskoj nego i u europskim zemljama. Ovo što se dogodilo u ranim jutarnjim satima, taj kukavički čin pod okriljem mraka je sumrak zdrave pameti. Ovo je čisto iživljavanje nad nemoćnim životinjama čiji je jedini grijeh što su psi. Ovo je totalno srozavanje Dubrovnika koji je napokon dotaknuo samo dno na putu da postane selendra. Danas cijeli svijet priča o odvođenju pasa, a ja se pomalo sramim što živim u Gradu na čijem čelu su ljudi kojima životi pasa ne znače ali baš ništa.
Nadam se da su danas mirne savjesti oni koji su glasovali za takve ljude i da se mogu pogledati u ogledalo, da mogu pogladiti svoga psa po glavi i pogledati ga u oči. E moj narode.

_________________
Jebali vam psi mater...  - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Jebali vam psi mater...  - Page 2 Empty Re: Jebali vam psi mater...

Post by Guest 21/12/2015, 19:31

e kud ide ovaj svijet, više se ni o psima ne brine

danas su došli po te nevine pse usred noći, sutra će doći po vas ako ne dignete glas protiv fašizma države
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jebali vam psi mater...  - Page 2 Empty Re: Jebali vam psi mater...

Post by Guest 21/12/2015, 19:39

Švabi se o ćukovima brinu vise nego o vlastitoj djeci..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jebali vam psi mater...  - Page 2 Empty Re: Jebali vam psi mater...

Post by Guest 21/12/2015, 19:39

deda na aparatima wrote:e kud ide ovaj svijet, više se ni o psima ne brine

danas su došli po te nevine pse usred noći, sutra će doći po vas ako ne dignete glas protiv fašizma države
to da, jebe me se iskreno za džukele, ali me više brine taj državni fašizam, ono policija zavrće babi ruku, po noći bez ikakvih naloga vrše premetačinu jer je nekome u interesu, a isto vremeno preko države prelaze teroristi, ovi ih još hrane, švercaju preko slovenije i mađarske itd.. a horvantinčić naravno gazi i ubija bez posljedica.. 

poštujmo zakone lol
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jebali vam psi mater...  - Page 2 Empty Re: Jebali vam psi mater...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum