ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Debata Puljak-Mihanović

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Debata Puljak-Mihanović - Page 3 Empty Re: Debata Puljak-Mihanović

Post by Sora Tue 25 May - 7:32

Hektorović wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Debata Puljak-Mihanović - Page 3 Splits10

Splitski Harvard :D
ima gdje cjenik ? 

Ako se razljutim  da si kupim doktorat 
Moglo bi do par tisuća.se podnesti 
Kuna

Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Debata Puljak-Mihanović - Page 3 Empty Re: Debata Puljak-Mihanović

Post by epikur37 Tue 25 May - 8:03

HDZ-ovi kandidati u Splitu i Zagrebz su slabi ali je HDZ jak.

S druge strane imaš Možemo u ZG i ovog Zaratustru u Splitu.

Kako god narod se zasiti svake vlasti, pa u ludensu izabere promjenu makar i na gore.

I Izraelci su pravili zlatno tele, ne čudi da Hrvati zastrane u političko krivovjerje.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Debata Puljak-Mihanović - Page 3 Empty Re: Debata Puljak-Mihanović

Post by AssadNaPodmornici Tue 25 May - 11:36

Ne uspoređuj Puljka koji je koliko toliko normalan i pošten je i najbitnije pro tržišno orijentiran, sa ovim boljševicima iz Možemo.
U ostalom da tvoja partija ne gura konstantno najgore lopine i ekipu sa ograničenim kvocijentom inteligencije možda bi i osvojili koji veći grad u RH... "ne daju vam da kradete" i odmah zlatno tele... Iako Tomašević i njegovi su sranje za RH drugi put manje kradite i ubacite nekoga normalnog a ne debile sa telećom facom koji doktorat pišu uz pomoć google translatora jer najebat ćemo svi skupa.
E da ostatak RH desnice još veći debili. Bog te mazo onaj Škoro je još veći ljevicar što se tiče ekonomije nego Tomašević.
Bogami da sam u ZGu ostao bi lagano doma.
A što se tiče našeg Doktora znanosti
Debata Puljak-Mihanović - Page 3 Fb_img25

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21051
2018-06-14


Back to top Go down

Debata Puljak-Mihanović - Page 3 Empty Re: Debata Puljak-Mihanović

Post by AssadNaPodmornici Tue 25 May - 18:14

evo ispalo da ovaj debil od HDZovca
NE ZNA ENGLESKI JEZIK HAHA.

prvo nije se smio uhljebiti za ravnatelja lučke uprave bez znanja engleskog jezika

DRUGO KAKO ĆEŠ NAPISATI JEBENI DOKTORAT bez znanja engleskog jezika, pa lik je citirao hrpu stranih autora, dakle morao si ući u njihovu literaturu a kako ćeš.. kao da ja idem pisati doktorat citirajući kineske znanstvenike

jebeo ih HDZ šta nam napravi od države. Uopće je sramota da ovaj ima još i dobre šanse za pobjedu. a i taj HDZ je debilna stranka za drugi najveći grad u RH oni guraju debila
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21051
2018-06-14


Back to top Go down

Debata Puljak-Mihanović - Page 3 Empty Re: Debata Puljak-Mihanović

Post by debotoijusto Tue 25 May - 18:30

AssadNaPodmornici wrote:evo ispalo da ovaj debil od HDZovca
NE ZNA ENGLESKI JEZIK
HAHA.

prvo nije se smio uhljebiti za ravnatelja lučke uprave bez znanja engleskog jezika

DRUGO KAKO ĆEŠ NAPISATI JEBENI DOKTORAT bez znanja engleskog jezika, pa lik je citirao hrpu stranih autora, dakle morao si ući u njihovu literaturu a kako ćeš.. kao da ja idem pisati doktorat citirajući kineske znanstvenike

jebeo ih HDZ šta nam napravi od države. Uopće je sramota da ovaj ima još i dobre šanse za pobjedu. a i taj HDZ je debilna stranka za drugi najveći grad u RH oni guraju debila

zasto me ovo ne iznenadjuje ?


U nastavku debate pitanje o korištenju engleskog jezika Mihanoviću je postavio i Ivica Puljak.

"U vašem životopisu piše da aktivno govorite engleski jezik. U natječaju za posao voditelja Lučke uprave piše da morate aktivno znati jedan strani jezik. Can you demonstrate now, here in front of everyone, that you actively speak English?" pitao je Puljak Mihanovića.

Mihanović je dao odgovor na - hrvatskom jeziku.

Osobi koja zna neki strani jezik, naravno, ne bi bio problem odgovoriti na gornja pitanja na sljedeći način: "Znam strani jezik, aktivno govorim i pišem engleski (ili bilo koji drugi jezik), što mogu i dokazati." Takva osoba mogla bi, u konačnici, odgovoriti na pitanje na stranom jeziku koji poznaje.

Mihanović nije rekao ništa ni nalik tome, nego je govorio o "okolnostima sučeljavanja" i "neprijateljskom terenu" te se ljutio što mu se uopće postavljaju pitanja o stranim jezicima.
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

Debata Puljak-Mihanović - Page 3 Empty Re: Debata Puljak-Mihanović

Post by vili40 Tue 25 May - 18:34

Puljak je Mihanovića u jednom trenutku postavio pitanje na engleskom, a taj trenutak možete pogledati na 51. minuti snimke.

vili40
vili40

Male
Posts : 10766
2015-08-02


Back to top Go down

Debata Puljak-Mihanović - Page 3 Empty Re: Debata Puljak-Mihanović

Post by vili40 Tue 25 May - 18:36

u tom se HDZ-u služe sa sve kvalitetnijim materijalima :D
vili40
vili40

Male
Posts : 10766
2015-08-02


Back to top Go down

Debata Puljak-Mihanović - Page 3 Empty Re: Debata Puljak-Mihanović

Post by aben Tue 25 May - 18:47

mogo mu je barinku reći u mast trast us, to siguro zno

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Debata Puljak-Mihanović - Page 3 Empty Re: Debata Puljak-Mihanović

Post by dijagram Tue 25 May - 18:50

dva kvalitetna kandidata, tesko se odluciti 

slatke brige za yodu , seku i slicne
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Debata Puljak-Mihanović - Page 3 Empty Re: Debata Puljak-Mihanović

Post by debotoijusto Tue 25 May - 19:00

vili40 wrote:u tom se HDZ-u služe sa sve kvalitetnijim materijalima :D

sto je sljedece ? direktor kontrole leta franje tudjmana ne zna ni hrvatski ?
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

Debata Puljak-Mihanović - Page 3 Empty Re: Debata Puljak-Mihanović

Post by melkior Tue 25 May - 20:41

AssadNaPodmornici wrote:evo ispalo da ovaj debil od HDZovca
NE ZNA ENGLESKI JEZIK HAHA.

prvo nije se smio uhljebiti za ravnatelja lučke uprave bez znanja engleskog jezika

DRUGO KAKO ĆEŠ NAPISATI JEBENI DOKTORAT bez znanja engleskog jezika, pa lik je citirao hrpu stranih autora, dakle morao si ući u njihovu literaturu a kako ćeš.. kao da ja idem pisati doktorat citirajući kineske znanstvenike

jebeo ih HDZ šta nam napravi od države. Uopće je sramota da ovaj ima još i dobre šanse za pobjedu. a i taj HDZ je debilna stranka za drugi najveći grad u RH oni guraju debila
Pa ja sam magistrirao zahvaljujući engleskom jeziku, ne možeš čitati strane autore i literaturu, znanstvene članke bez znanja stranog jezika, a za upis na doktorski studij moraš znati najmanje dva strana jezika. Ako je ovakav bilmez pri pisanju doktorata, onda bi trebalo provjeriti i njegov magisterij.
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Debata Puljak-Mihanović - Page 3 Empty Re: Debata Puljak-Mihanović

Post by AssadNaPodmornici Tue 25 May - 20:48

melkior wrote:
AssadNaPodmornici wrote:evo ispalo da ovaj debil od HDZovca
NE ZNA ENGLESKI JEZIK HAHA.

prvo nije se smio uhljebiti za ravnatelja lučke uprave bez znanja engleskog jezika

DRUGO KAKO ĆEŠ NAPISATI JEBENI DOKTORAT bez znanja engleskog jezika, pa lik je citirao hrpu stranih autora, dakle morao si ući u njihovu literaturu a kako ćeš.. kao da ja idem pisati doktorat citirajući kineske znanstvenike

jebeo ih HDZ šta nam napravi od države. Uopće je sramota da ovaj ima još i dobre šanse za pobjedu. a i taj HDZ je debilna stranka za drugi najveći grad u RH oni guraju debila
Pa ja sam magistrirao zahvaljujući engleskom jeziku, ne možeš čitati strane autore i literaturu, znanstvene članke bez znanja stranog jezika, a za upis na doktorski studij moraš znati najmanje dva strana jezika. Ako je ovakav bilmez pri pisanju doktorata, onda bi trebalo provjeriti i njegov magisterij.
pa ne možeš niti jedan ozbiljan fakultet završiti bez znanja engleskog jezika. nama na višim godinama ekonomije, mi smo dobijali doslovno literaturu i izvore isključivo na engleskom jeziku. diplomski rad, 100000% izvori na engleskom jeziku. . A OVAJ DEBIL JE PAZI DOKTOR ZNANOSTI IZ EKONOMIJE dakle taj debil bi trebao biti meni profesor a on kurac ne zna , a uhljebio se preko partije, roditelji u komunističkoj partiji ga gurali, doktorat platio, PROFESOR NA FAKSU, a ja kurac od ovce. jebo bog mater i tu državu gdje ovakve budale bogate se i imaju karijere i budale koje budu glasovale za ovoga debila. upozorio sam par ljudi tko bude glasova za ovoga debila ne mora mi se više obratiti u životu. možeš ne izać ali ne možeš glasovati za ovoga redikula
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21051
2018-06-14


Back to top Go down

Debata Puljak-Mihanović - Page 3 Empty Re: Debata Puljak-Mihanović

Post by Guest Tue 25 May - 20:51

AssadNaPodmornici wrote:

upozorio sam par ljudi tko bude glasova za ovoga debila ne mora mi se više obratiti u životu. možeš ne izać ali ne možeš glasovati za ovoga redikula

Dva se pitanja na zapadu drugima ne postavljaju, jer se to smatra nepristojnim.
Prvo je kolika ti je plaća, a drugo za koga si glasovao na izborima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Debata Puljak-Mihanović - Page 3 Empty Re: Debata Puljak-Mihanović

Post by Guest Tue 25 May - 20:53

Inače je potpuno jasno da će Puljak dobiti ove izbore, ali bit će zanimljivo gledati kako će se snalaziti na mjestu gradonačelnika sa ovakvim sastavom gradske skupštine.
A vjerojatno će imati muke dokazati svoju realnu sposobnost za obavljanje tog posla, jer je ipak fizičar, a oni se, uz rijetke iznimke (Tonči Tadić) uobičajeno prilično loše snalaze u politici.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Debata Puljak-Mihanović - Page 3 Empty Re: Debata Puljak-Mihanović

Post by debotoijusto Tue 25 May - 21:04

Debata Puljak-Mihanović - Page 3 2021-04-18-13-51-7031-

a moga je cinit kuco i ne kurcit se , lova kapi ruka ruku mije i ovo troje nejaci uhljebit s vremenom , prokleta yugoboljsevickasrbocetnickopederska agenda sorosa i njegovih domacih placenika
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

Debata Puljak-Mihanović - Page 3 Empty Re: Debata Puljak-Mihanović

Post by Guest Tue 25 May - 21:08

debotoijusto wrote:Debata Puljak-Mihanović - Page 3 2021-04-18-13-51-7031-

a moga je cinit kuco i ne kurcit se , lova kapi ruka ruku mije i ovo troje nejaci uhljebit s vremenom , prokleta yugoboljsevickasrbocetnickopederska agenda sorosa i njegovih domacih placenika

Sve je moguće u gradu u kojem je Kerum uspio postati gradonačelnikom.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Debata Puljak-Mihanović - Page 3 Empty Re: Debata Puljak-Mihanović

Post by epikur37 Tue 25 May - 21:10

debotoijusto wrote:Debata Puljak-Mihanović - Page 3 2021-04-18-13-51-7031-

a moga je cinit kuco i ne kurcit se , lova kapi ruka ruku mije i ovo troje nejaci uhljebit s vremenom , prokleta yugoboljsevickasrbocetnickopederska agenda sorosa i njegovih domacih placenika


Lijepa obitelj, u slast, pršut i soparnik.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Debata Puljak-Mihanović - Page 3 Empty Re: Debata Puljak-Mihanović

Post by aben Tue 25 May - 21:11

Speare Shaker wrote:
AssadNaPodmornici wrote:

upozorio sam par ljudi tko bude glasova za ovoga debila ne mora mi se više obratiti u životu. možeš ne izać ali ne možeš glasovati za ovoga redikula

Dva se pitanja na zapadu drugima ne postavljaju, jer se to smatra nepristojnim.
Prvo je kolika ti je plaća, a drugo za koga si glasovao na izborima.
 Beživotna spineless mimozna biomasa, oti evropljani. 

Jo pitun za primanja, etnicitet, religiju i političku orijentaciju prije imena. Un ki se ofendi ni vridan kisika

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Debata Puljak-Mihanović - Page 3 Empty Re: Debata Puljak-Mihanović

Post by epikur37 Tue 25 May - 21:23

Ja samo pitam kako je?

Ako počnu kmečati onda su ljevičari, ako nemaju vremena ili kažu da je dobro onda su desničari.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Debata Puljak-Mihanović - Page 3 Empty Re: Debata Puljak-Mihanović

Post by aben Tue 25 May - 21:25

epikur37 wrote:Ja samo pitam kako je?

Ako počnu kmečati onda su ljevičari, ako nemaju vremena ili kažu da je dobro onda su desničari.
Ni loše, iako malo neizravno, kukavički. 

I ne skroz precizno, jer će ti svi iz realnog sektora nalikovati na ljevičare, a iz nerealnog na desničare.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Debata Puljak-Mihanović - Page 3 Empty Re: Debata Puljak-Mihanović

Post by epikur37 Tue 25 May - 21:29

aben wrote:
epikur37 wrote:Ja samo pitam kako je?

Ako počnu kmečati onda su ljevičari, ako nemaju vremena ili kažu da je dobro onda su desničari.
Ni loše, iako malo neizravno, kukavički. 

Pristojno, kroz slobodnu komunikaciju se lako može procijeniti.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Debata Puljak-Mihanović - Page 3 Empty Re: Debata Puljak-Mihanović

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum