ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pančev jedini za regionalnu ligu: "Neka to uradi UEFA, kad mi ne možemo"

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Pančev jedini za regionalnu ligu: "Neka to uradi UEFA, kad mi ne možemo" Empty Pančev jedini za regionalnu ligu: "Neka to uradi UEFA, kad mi ne možemo"

Post by Serbinho-3 Sat 22 May - 11:45

https://www.telegraf.rs/sport/fudbal/3341911-regionalna-fudbalska-liga-darko-pancev?utm_source=timeline&utm_medium=najnovije&utm_campaign=timeline&utm_content=ostalo
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26389
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Pančev jedini za regionalnu ligu: "Neka to uradi UEFA, kad mi ne možemo" Empty Re: Pančev jedini za regionalnu ligu: "Neka to uradi UEFA, kad mi ne možemo"

Post by Serbinho-3 Sat 22 May - 11:47

Odmah Zvonimira Bobana na neku od funkcija za fer plej 

winksmile
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26389
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Pančev jedini za regionalnu ligu: "Neka to uradi UEFA, kad mi ne možemo" Empty Re: Pančev jedini za regionalnu ligu: "Neka to uradi UEFA, kad mi ne možemo"

Post by RayMabus Sat 22 May - 11:47

Već smo to raspravili. Nemoj nas smarat s time. Imaš sad ovu konferencijsku ligu pa je puno veća šansa da te dopadnu klubovi s ovih prostora jer su ovi iz lige petice sad u posebnoj ligi šampiona.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

Pančev jedini za regionalnu ligu: "Neka to uradi UEFA, kad mi ne možemo" Empty Re: Pančev jedini za regionalnu ligu: "Neka to uradi UEFA, kad mi ne možemo"

Post by Serbinho-3 Sat 22 May - 11:49

Vikend Patriota.

HR ga vise ne zanima, samo Milan ako ga pozove.

Proracunati Patriota.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26389
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Pančev jedini za regionalnu ligu: "Neka to uradi UEFA, kad mi ne možemo" Empty Re: Pančev jedini za regionalnu ligu: "Neka to uradi UEFA, kad mi ne možemo"

Post by Serbinho-3 Sat 22 May - 11:50

RayMabus wrote:Već smo to raspravili. Nemoj nas smarat s time. Imaš sad ovu konferencijsku ligu pa je puno veća šansa da te dopadnu klubovi s ovih prostora jer su ovi iz lige petice sad u posebnoj ligi šampiona.

Ne zanima to ljude.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26389
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Pančev jedini za regionalnu ligu: "Neka to uradi UEFA, kad mi ne možemo" Empty Re: Pančev jedini za regionalnu ligu: "Neka to uradi UEFA, kad mi ne možemo"

Post by RayMabus Sat 22 May - 11:52

Danas završava luda hrvatska nogometna liga. Evo šta morate znati :

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=sport&id=2277887

Hajduk , Rijeka i Gorica svi na bod razlike a igraju u zadnjem kolu 

Rijeka Gorica

Hajduk Lokomotiva

Jedno od ovo troje neće u konferencijsku ligu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

Pančev jedini za regionalnu ligu: "Neka to uradi UEFA, kad mi ne možemo" Empty Re: Pančev jedini za regionalnu ligu: "Neka to uradi UEFA, kad mi ne možemo"

Post by RayMabus Sat 22 May - 11:58

Crvena Zvezda ide u ligu šampiona a Partizan , Čukarički i Vojvodina u konfederacijsku ligu

https://www.rezultati.com/nogomet/srbija/super-liga/tablica/

Sad ima nekih 25% više šanse da ždrijeb izvuće nekog s ovih prostora da omjere snage
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

Pančev jedini za regionalnu ligu: "Neka to uradi UEFA, kad mi ne možemo" Empty Re: Pančev jedini za regionalnu ligu: "Neka to uradi UEFA, kad mi ne možemo"

Post by Serbinho-3 Sat 22 May - 12:03

Dodje Partizan u Hrvatsku, padnu neki incidenti i eto suspenzije za klub iz HR. UEFA sve belezi i kada neka budala odvali neku glupost. Diktatura, ali funkcionise  winksmile
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26389
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Pančev jedini za regionalnu ligu: "Neka to uradi UEFA, kad mi ne možemo" Empty Re: Pančev jedini za regionalnu ligu: "Neka to uradi UEFA, kad mi ne možemo"

Post by RayMabus Sat 22 May - 12:18

Serbinho-3 wrote:Dodje Partizan u Hrvatsku, padnu neki incidenti i eto suspenzije za klub iz HR. UEFA sve belezi i kada neka budala odvali neku glupost. Diktatura, ali funkcionise  winksmile
Pa 90 klubova ti je u prvom klubu

https://en.m.wikipedia.org/wiki/UEFA_Europa_Conference_League

Srbija i Hrvatska konferencijsku ligu počimaju od drugog kruga.

Dakle možeš točno izračunati kolike su vjerovatnosti da igra jedan klub iz Hrvatske s nekim klubom iz Srbije odnosno kolike su vjerovatnosti da Partizan dopadne neki od ova tri kluba iz Hrvatske.

No tu stvar ne staje jer ako prođeš a prođu klubovi iz Hrvatske a onda ti je tada igra 52 kluba dakle još veća vjerojatnost.

Uglavnom to nije sve , ima još. Praktički vrlo su male šanse da se ne desi da se ne nađu klubovi s ovih prostora u međusobnom dvoboju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

Pančev jedini za regionalnu ligu: "Neka to uradi UEFA, kad mi ne možemo" Empty Re: Pančev jedini za regionalnu ligu: "Neka to uradi UEFA, kad mi ne možemo"

Post by jastreb Sat 22 May - 12:54

Sto prije oformuti yu ligu. Narod je zeljan nohometa.

Zabraniti navijacke skupine.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Pančev jedini za regionalnu ligu: "Neka to uradi UEFA, kad mi ne možemo" Empty Re: Pančev jedini za regionalnu ligu: "Neka to uradi UEFA, kad mi ne možemo"

Post by Šandor Winnetou Sat 22 May - 13:00

jastreb wrote:Sto prije oformuti yu ligu. Narod je zeljan nohometa.

Zabraniti navijacke skupine.
tako je, treba nam da vučemo srbiju za sobom i da nas kažnjavaju zbog srpskog divljanja.

_________________
Pančev jedini za regionalnu ligu: "Neka to uradi UEFA, kad mi ne možemo" Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19654
2017-12-31


Back to top Go down

Pančev jedini za regionalnu ligu: "Neka to uradi UEFA, kad mi ne možemo" Empty Re: Pančev jedini za regionalnu ligu: "Neka to uradi UEFA, kad mi ne možemo"

Post by crvenkasti Sat 22 May - 13:09

Šandor Winnetou wrote:
jastreb wrote:Sto prije oformuti yu ligu. Narod je zeljan nohometa.

Zabraniti navijacke skupine.
tako je, treba nam da vučemo srbiju za sobom i da nas kažnjavaju zbog srpskog divljanja.

Najgore je bilo to što su nas češće pobjeđivali nego mi njih.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28718
2014-04-17


Back to top Go down

Pančev jedini za regionalnu ligu: "Neka to uradi UEFA, kad mi ne možemo" Empty Re: Pančev jedini za regionalnu ligu: "Neka to uradi UEFA, kad mi ne možemo"

Post by Šandor Winnetou Sat 22 May - 13:27

crvenkasti wrote:
Šandor Winnetou wrote:
jastreb wrote:Sto prije oformuti yu ligu. Narod je zeljan nohometa.

Zabraniti navijacke skupine.
tako je, treba nam da vučemo srbiju za sobom i da nas kažnjavaju zbog srpskog divljanja.

Najgore je bilo to što su nas češće pobjeđivali nego mi njih.
može biti zato što bi rijetko kad suđenje bilo pošteno a i srbi su poznati po poštenju, jednom prilikom su naštimali rezultat oko 70:0 da bi pomogli srpskom klubu koliko su bili pošteni a i danas su isto, eno uefa razmatra da ih izbaci iz svih natjecanja samo zato što ih mrze, nikako zato što naštimavaju gdje stignu.
https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/eksplozivni-tekst-new-york-timesa-koja-je-povezanost-velje-nevolje-i-njegovih-mafijasa-s-vucicem-15059471
https://www.novosti.rs/sport/fudbal/994008/pohapsicu-bandu-predsednik-Suljo-ostro-fudbalskoj-mafiji-zbog-koje-nam-smeje-ceo-svet

_________________
Pančev jedini za regionalnu ligu: "Neka to uradi UEFA, kad mi ne možemo" Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19654
2017-12-31


Back to top Go down

Pančev jedini za regionalnu ligu: "Neka to uradi UEFA, kad mi ne možemo" Empty Re: Pančev jedini za regionalnu ligu: "Neka to uradi UEFA, kad mi ne možemo"

Post by RayMabus Sat 22 May - 13:32

Imate konferencija ligu. Ja sad pratin ovih dana oće li Borac iz Banja Luke bit prvak i uzet titulu Sarajevu da se mogu smijat.

https://sport1.oslobodjenje.ba/s1/fudbal/premijer-liga-bih/milorad-dodik-u-narodnoj-skupstini-rs-porucio-borac-ce-biti-sampion-i-igrati-ligu-prvaka-655557
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

Pančev jedini za regionalnu ligu: "Neka to uradi UEFA, kad mi ne možemo" Empty Re: Pančev jedini za regionalnu ligu: "Neka to uradi UEFA, kad mi ne možemo"

Post by Serbinho-3 Sat 22 May - 13:34

Zanimljiva je cinjenica da u vreme prodaje igraca kao nikada ranije, igrace iz ex-YU retko da neko kupuje iz ozbiljnijih liga. Uglavnom, ide preko posrednika po Holandiji, Belgiji i slicno, odakle ih kasnije preuzimaju. To pokazuje rejting liga kao klasicno smece. Danas Zvezda prodaje po Istoku igrace, gde nece stranci iz Zvezde ni da idu. Ako nemas priliv novca od TV, ulaznica, sponzora, prodaje igraca, onda se bavis namestanjem utakmica da uzmes negde novac. Zvonimira Bobana nema, osim kada treba da se urusi sistem a ni UEFA nije bas da ih zanima. Vikend Patriote, koji traze prostor da se cuje za njih, unakaze, trave izraste i prekrije tribine na kojima vise nema nikoga. Kada je unisteno, iste vise neces videti da tu traze prostor za licnu reklamu i ego.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26389
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Pančev jedini za regionalnu ligu: "Neka to uradi UEFA, kad mi ne možemo" Empty Re: Pančev jedini za regionalnu ligu: "Neka to uradi UEFA, kad mi ne možemo"

Post by RayMabus Sat 22 May - 13:36

Imate ovu konferencijsku ligu. Iako su mnogi skočili protiv toga ja sam odma bio za jer mi je jasno da se u Europi stvorila jedna kasta super bogatih a samim time i moćnih klubova i da njih triba u jedan razred s ostalim šampionima lige a vamo neki treći razred za slabije klubove.

Eto taj treći razred , to je to.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

Pančev jedini za regionalnu ligu: "Neka to uradi UEFA, kad mi ne možemo" Empty Re: Pančev jedini za regionalnu ligu: "Neka to uradi UEFA, kad mi ne možemo"

Post by Serbinho-3 Sat 22 May - 13:38

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26389
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Pančev jedini za regionalnu ligu: "Neka to uradi UEFA, kad mi ne možemo" Empty Re: Pančev jedini za regionalnu ligu: "Neka to uradi UEFA, kad mi ne možemo"

Post by vuksadinare Sat 22 May - 13:44

jastreb wrote:Sto prije oformuti yu ligu. Narod je željan nohometa.

Zabraniti navijačke skupine.
E to ce malo teze ici..zapravo danas navijacke skupine upravljaju klubovima
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Pančev jedini za regionalnu ligu: "Neka to uradi UEFA, kad mi ne možemo" Empty Re: Pančev jedini za regionalnu ligu: "Neka to uradi UEFA, kad mi ne možemo"

Post by vuksadinare Sat 22 May - 13:46

crvenkasti wrote:
Šandor Winnetou wrote:
jastreb wrote:Sto prije oformuti yu ligu. Narod je željan nohometa.

Zabraniti navijačke skupine.
tako je, treba nam da vučemo srbiju za sebe i da nas kažnjavaju zbog srpskog divljanja.

Najgore je bilo to što su nas češće pobjeđivali nego mi njih.
Koliko ja znam hajduk je imao pozitivan skor sa zvezdom...i iskra bugojno
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Pančev jedini za regionalnu ligu: "Neka to uradi UEFA, kad mi ne možemo" Empty Re: Pančev jedini za regionalnu ligu: "Neka to uradi UEFA, kad mi ne možemo"

Post by vuksadinare Sat 22 May - 13:51

Uostalom nikad kvalitetnija hrvatska liga nego posljefnjih par godina..od kad je ovaj prvenstveni sistem sa deset klubova..danas imamo cetri neizvjesne utakmice
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Pančev jedini za regionalnu ligu: "Neka to uradi UEFA, kad mi ne možemo" Empty Re: Pančev jedini za regionalnu ligu: "Neka to uradi UEFA, kad mi ne možemo"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum