ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tko su komunisti koji su zasjeli na čelo grada Zagreba

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Tko su komunisti koji su zasjeli na čelo grada Zagreba  - Page 3 Empty Re: Tko su komunisti koji su zasjeli na čelo grada Zagreba

Post by epikur37 22/5/2021, 01:28

Hrvatska pravaška desnica je retardirana to je javna stvar, ali nijednom konzervativcu  to nije iskupljenje ako podrži lijevo liberalne radikale.

Bilo koji pristojan, narodski Hrvat neće glasati za to.

Ili će ostati rezigniran i uzdržan  ili će glasati za Škoru.

epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Tko su komunisti koji su zasjeli na čelo grada Zagreba  - Page 3 Empty Re: Tko su komunisti koji su zasjeli na čelo grada Zagreba

Post by abraham 22/5/2021, 05:41

Bilo kako bilo ali ekipa je nazicala-isprosila visestruko vishe nego je Bandic i optuzen. Znaci za gradjanstvo  velika promjena. Jos ako shvati da zicaju njihove porezne novce...... Jebes to. Kad te ganglije zabole, umoris se sjednes na rodno svjesnu klupu i umor i bol nestaju kao rukom odneseni. Da u dzepu uvijek imati bochicu vode i malo sode bikarbone , u zlu ne trebalo.......Kila mozga.....

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14083
2014-04-14


Back to top Go down

Tko su komunisti koji su zasjeli na čelo grada Zagreba  - Page 3 Empty Re: Tko su komunisti koji su zasjeli na čelo grada Zagreba

Post by Guest 22/5/2021, 11:06

Tko su komunisti koji su zasjeli na čelo grada Zagreba  - Page 3 Proxy-image?piurl=https%3A%2F%2Fencrypted-tbn0.gstatic
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tko su komunisti koji su zasjeli na čelo grada Zagreba  - Page 3 Empty Re: Tko su komunisti koji su zasjeli na čelo grada Zagreba

Post by Guest 22/5/2021, 11:07

Tko su komunisti koji su zasjeli na čelo grada Zagreba  - Page 3 Proxy-image?piurl=https%3A%2F%2Fvoxfeminae.net%2Fwp-content%2Fuploads%2F2018%2F09%2FGay_themed_traffic_3301017b
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tko su komunisti koji su zasjeli na čelo grada Zagreba  - Page 3 Empty Re: Tko su komunisti koji su zasjeli na čelo grada Zagreba

Post by debotoijusto 22/5/2021, 11:39

Novinari su pitali Tomaševića je li rasprava sa Škorom postala ideološka. “Pola Hrvatske i cijeli Zagreb o tome priča, naravno da je. I na današnjoj konferenciji za medije Škoro će se baviti nama. Bez obzira na veliku prednost, još jednom pozivam sve birače koji su mi dali povjerenje u prvom krugu i glasaju za mene, kao i one kojima se eventualno bio drugi izbor”, pozvao je Tomašević.

Kandidat za gradonačelnika Zagreba, Miroslav Škoro na Zrinjevcu je održao konferenciju za medije. Smjesta je počeo s napadima na protukandidata u drugom krugu, Tomislava Tomaševića.

“Tomašević i ja smo jučer imali sučeljavanje i ja sam najavio da ćemo nastaviti s razotkrivanjem onoga što Tomašević i Možemo! jesu. Bitno mi je reći da nam se javlja puno građana koji nam šalju dopise iz kojih je jasno da ima puno lažnog predstavljanja od platforme Možemo”, kaže, pa dodaje kako se u drugom krugu nije htio baviti njima, ali mu je očito da nema izbora.


“Međutim, nisam performer koji sebe uspoređuje s drugima ili da drugoga druka pa sam rekao sam sebi da je možda najbolje da Tomašević, Benčić, Borić, Domes do ponedjeljka sami kažu koliko su novaca dobili od Bandića”, kaže i dodaje da kažu ako imaju hrabrosti, ne samo od Bandića nego i od Republike Hrvatske.
“Neka se očituju i iz grada. Važno je da javnost zna da su oni izgradili karijeru na našem novcu. To je jedna Cosa nostra koja je uprihodila preko 80 milijuna kuna, s različitih osnova. To je činjenica. Bitno je i kako su to potrošili”, kaže. “Koliko znam preko 50 do 60 posto je otišlo na putne troškove.
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30622
2014-04-12


Back to top Go down

Tko su komunisti koji su zasjeli na čelo grada Zagreba  - Page 3 Empty Re: Tko su komunisti koji su zasjeli na čelo grada Zagreba

Post by debotoijusto 22/5/2021, 11:42

40m. kun putnih troskova , tulavo za popizdit i jace od stanova sto im bandic dao
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30622
2014-04-12


Back to top Go down

Tko su komunisti koji su zasjeli na čelo grada Zagreba  - Page 3 Empty Re: Tko su komunisti koji su zasjeli na čelo grada Zagreba

Post by RayMabus 22/5/2021, 11:45

Da je bilo na kladionicama prije izbora da će se radikalna ljevica i radikalna desnica boriti u drugom krugu za gradonačelnika Zagreba malo bi njih na tu priču uložili novac. A eto vidiš ima i to i sad gledamo cirkus. Sva srića pa su izbori za manje od deset dana pa možemo preskočiti ovu hrpetinu gluposti koja odlazi u eter.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176095
2014-04-11


Back to top Go down

Tko su komunisti koji su zasjeli na čelo grada Zagreba  - Page 3 Empty Re: Tko su komunisti koji su zasjeli na čelo grada Zagreba

Post by debotoijusto 22/5/2021, 12:35

"Želim izgraditi stadion, maksimirski stadion, jer Zagreb ima dobre rezultate u nogometu, kao i cijela Hrvatska. Želim napraviti i dvoranu za filharmoniju", kazao je.


Na upit otkud mu sredstva za izgradnju stadiona, kaže:
"Ja sam poduzetnik. Napravite utakmicu Dinama i nekoga ili reprezentacije i nekoga. I stavite kartu 1000 kuna i ljudi to žele platiti, siguran sam u to. Tu ćemo već stvoriti milijune kuna. Kad ćemo otvarati stadion... stavit ćemo kartu 8000 kuna. I doći će građani Zagreba. Ja sam siguran u to. Netko treba izaći s tim idejama van...", kaže Škoro.
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30622
2014-04-12


Back to top Go down

Tko su komunisti koji su zasjeli na čelo grada Zagreba  - Page 3 Empty Re: Tko su komunisti koji su zasjeli na čelo grada Zagreba

Post by RayMabus 22/5/2021, 12:40

Škoro može samo sisati kurac. Šta će on gradit ? Pa on i da postane gradonačelnik nema većinu u gradskom vijeću. Tu drobi gluposti. Neš ti ništa čak i ako postaneš gradonačelnik. Bit ćeš gradonačelnik fikus kojemu će ta funkcija služit samo za reklamiranje sebe i obračuna s ljevičarima. I to je sve.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176095
2014-04-11


Back to top Go down

Tko su komunisti koji su zasjeli na čelo grada Zagreba  - Page 3 Empty Re: Tko su komunisti koji su zasjeli na čelo grada Zagreba

Post by RayMabus 22/5/2021, 12:58

Svi mi u Hrvatskoj koji se borimo protiv korupcije moramo na neki način biti i zahvalni šta se Škoro kandidirao u drugi krug. Kad je najavio da će se kandidirati ja sam obećao da ću nać način da mu vratim na izborima pa sam na listi za župana u SD županiji da glas kandidatu DP. Nije prošao al je dobio 15,037 glasova , dakle s 37 glasova prešao brojku od 15 tisuća. Simbolično al ipak bitno.

Da je ušao Sdp , HDZ ili ona od Bandića ta ekipa bi imala više šanse od Škore a oni su 100% korupcija.

Da kojim slučajem uđe i Škoro on tamo ne može ništa a to bi bila ogromna pleska Plenkovicu i ekipi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176095
2014-04-11


Back to top Go down

Tko su komunisti koji su zasjeli na čelo grada Zagreba  - Page 3 Empty Re: Tko su komunisti koji su zasjeli na čelo grada Zagreba

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum